Νέα

Τραβέλια - γενική συζήτηση

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giorgospapa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 24K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 12 άτομα (0 μέλη και 12 επισκέπτες)

Mpirimpas76

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2023
Μηνύματα
232
Κριτικές
4
Like
536
Πόντοι
21
εγω που ειχα παει, δεν μπορω να πω οτι μαρεσε η βίκυ, αλλά για να το λένε οι παλιοι! πχ η χαρα στην φυλής 99, ειναι καυλιάρα παρα το κακό οτι ειναι μεγάλη σε ηλικία και πιο δεμένη.
Η Χαρά είναι λίγο αντρουά κατάσταση και δεν με φτιάχνει ...
Η Βίκυ έχει θηλυκότητα φουλ και είναι και καυλιαρα
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Ξέρεις κάποιος που θα βρω μια τρανς εν ονόματι Βίκυ αν δεν κάνω λάθος ,δούλευες σε στούντιο συο κασαανδρας νομίζω άνευ υδραυλικών
Μια ψηλή αδύνατη ξανθιά?
 

Zelin

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2022
Μηνύματα
5
Like
2
Πόντοι
0
Νομίζω ναι. Οι ενεργετικοί σπανίζουν. Οι πιο πολλοί που πάνε με τρανς παθητικοί είναι φίλος.

Καλησπέρα μάγκες. Γνωρίζει τίποτα κανένας για αυτό εδώ;
 

kaparos8900000

Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2023
Μηνύματα
27
Like
38
Πόντοι
0

Καλησπέρα μάγκες. Γνωρίζει τίποτα κανένας για αυτό εδώ;
Είχα πάει μαζί της πριν περίπου 2 μήνες, η συνεννόηση φάνηκε πολύ εύκολη ΑΛΛΑ περίμενα 10 λεπτά έξω από την πολυκατοικία μέχρι να μου ανοίξει, είχαμε κανονίσει να γαμηθουμε αλλά μου πήρε μόνο πιπα ,ίσως φταίω και εγώ που είμαι ντροπαλός και δεν της ζήτησα να συνεχίσουμε, μου πήρε 50 και από εμφάνιση ριναι όπως στις φώτο ίσως και λίγο καλύτερη
 

sex for ever

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2006
Μηνύματα
25
Like
26
Πόντοι
0
Γαμαει η Φένια. Κυριολεκτικά όμως. Όπως τα λέει ο φίλος πιο πανω είναι. Καλλιεργημενο άτομο με ωραίες απόψεις, καλλιτέχνης. Μειονέκτημα ότι όταν παιζει ενεργητικά δεν αλλάζει στασεις επειδή φοβάται πως όταν βγάλει το γεωτρύπανο της από μέσα σου, αυτό θα έχει άλλο χρώμα.
 

Giorgos H

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2023
Μηνύματα
232
Κριτικές
16
Like
894
Πόντοι
371
Ρε παιδιά πως μπορώ να μάθω τι έγινε με δύο κριτικές που έγραψα για την Cammy ?
Δηλαδή έγραψα μια και επειδή δεν δημοσιεύτηκε την ξαναεγραψα .
Ρώτησα ξανά αλλά κανένας δεν μου απαντάει.
Εγώ πάντα εξυπηρετώ εφόσον ξέρω κάτι και ενημερώνω για τα θέματα εδώ ...
 

trelos1989

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.183
Κριτικές
3
Like
2.742
Πόντοι
736
Ρε παιδιά πως μπορώ να μάθω τι έγινε με δύο κριτικές που έγραψα για την Cammy ?
Δηλαδή έγραψα μια και επειδή δεν δημοσιεύτηκε την ξαναεγραψα .
Ρώτησα ξανά αλλά κανένας δεν μου απαντάει.
Εγώ πάντα εξυπηρετώ εφόσον ξέρω κάτι και ενημερώνω για τα θέματα εδώ ...
δεν μπορεις να γραψεις 2 κριτικες μαζεμενες μια σε αφηνει το φορουμ.
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.103
Πόντοι
606

Καλησπέρα μάγκες. Γνωρίζει τίποτα κανένας για αυτό εδώ;
Είχα πάει μαζί της πριν περίπου 2 μήνες, η συνεννόηση φάνηκε πολύ εύκολη ΑΛΛΑ περίμενα 10 λεπτά έξω από την πολυκατοικία μέχρι να μου ανοίξει, είχαμε κανονίσει να γαμηθουμε αλλά μου πήρε μόνο πιπα ,ίσως φταίω και εγώ που είμαι ντροπαλός και δεν της ζήτησα να συνεχίσουμε, μου πήρε 50 και από εμφάνιση ριναι όπως στις φώτο ίσως και λίγο καλύτερη
σε προσφατη συναντιση εμεινα τ ξεκωλιασα στ κυριολεξια δεν ειπαι οχι σ τυποτα ολα πηγαν πολυ καλα ..εχω αναφερθει και παλιοτερα ειναι μια πολυ καλη περιπτωση γ καθαρα ενεργητικους ....κωστος 70
 

kaparos8900000

Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2023
Μηνύματα
27
Like
38
Πόντοι
0
σε προσφατη συναντιση εμεινα τ ξεκωλιασα στ κυριολεξια δεν ειπαι οχι σ τυποτα ολα πηγαν πολυ καλα ..εχω αναφερθει και παλιοτερα ειναι μια πολυ καλη περιπτωση γ καθαρα ενεργητικους ....κωστος 70
Δηλαδή ρε μπρο σε άφησε και την γαμησες?
Είμαι πολύ καντεμης τελικά
 

loo

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαρ 2006
Μηνύματα
537
Κριτικές
3
Like
769
Πόντοι
86
σε προσφατη συναντιση εμεινα τ ξεκωλιασα στ κυριολεξια δεν ειπαι οχι σ τυποτα ολα πηγαν πολυ καλα ..εχω αναφερθει και παλιοτερα ειναι μια πολυ καλη περιπτωση γ καθαρα ενεργητικους ....κωστος 70
Είναι τόσο όμορφη όσο στις φωτογραφίες;;
 

reoust

Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2008
Μηνύματα
150
Κριτικές
1
Like
84
Πόντοι
1
εγώ πάντως δεν είχα τρελλαθεί αλλά άξιζε ,η φάτσα είναι κάπως διαφορετική από κοντά _ λίγο πιό αγορέ - αλλά έχει κορμί
Και εγώ μία από τα ίδια. Προς το μέτριο η συνάντηση. Άβαφη είναι αγοράκι. Τώρα λένε εχει καβαλήσει και καλάμι.
 

Zelin

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2022
Μηνύματα
5
Like
2
Πόντοι
0

Μάγκες εδώ έχουμε εικόνα τι παίζει; Θέλω να είμαι ενεργητικός και φαίνεται καλο κομματι. Αξιζει μια επίσκεψη;
Ευχαριστώ
 

Benreilly

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2009
Μηνύματα
73
Κριτικές
23
Like
666
Πόντοι
290
60 ευρώ.ανεση χρόνου


κάποιος άποψη;
Έχω πάει κι εγώ μαζί της! Φοβερό παιδί, επικοινωνιακή, καλλιεργημένη, έξυπνη και πάνω απ' όλα ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΗ στον παθητικό της ρόλο κι οφείλω να ομολογήσω πως έιναι μία από τις πιο όμορφες εμπειρίες gfe στον χώρο! Δεν άντεχα να μπαινωβγαίνω μέσα της, την είχα οργώσει κανονικά :cheesy: <3 Η εν λόγω μου πήρε 60 ευρώ, αλλά αυτή η ταρίφα ήταν για μισάωρο κι όχι για μία ώρα (ειδικά όταν παρέχει υπηρεσίες gfe).

Σημαντικός παράγοντας είναι και το γούστο από την πλευρά της βέβαια, αφού αν η Νίνα γουστάρει κάποιον πελάτη, φαντάζομαι πως μπορεί να τον κρατήσει και κατιτίς παραπάνω από μισάωρο με αυτήν την τιμή. Ακόμα, θυμάμαι πως σίγουρα δεν έχει τις ίδιες τιμές με όλους. Είχε ξεκαθαρίσει ότι άλλες τιμές παίζουν στους μεγάλους κι άλλες στους μικρούς ;)
 

sisax87

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Ιουλ 2015
Μηνύματα
1.401
Κριτικές
40
Like
1.985
Πόντοι
1.206
Έχω πάει κι εγώ μαζί της! Φοβερό παιδί, επικοινωνιακή, καλλιεργημένη, έξυπνη και πάνω απ' όλα ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΗ στον παθητικό της ρόλο κι οφείλω να ομολογήσω πως έιναι μία από τις πιο όμορφες εμπειρίες gfe στον χώρο! Δεν άντεχα να μπαινωβγαίνω μέσα της, την είχα οργώσει κανονικά :cheesy: <3 Η εν λόγω μου πήρε 60 ευρώ, αλλά αυτή η ταρίφα ήταν για μισάωρο κι όχι για μία ώρα (ειδικά όταν παρέχει υπηρεσίες gfe).

Σημαντικός παράγοντας είναι και το γούστο από την πλευρά της βέβαια, αφού αν η Νίνα γουστάρει κάποιον πελάτη, φαντάζομαι πως μπορεί να τον κρατήσει και κατιτίς παραπάνω από μισάωρο με αυτήν την τιμή. Ακόμα, θυμάμαι πως σίγουρα δεν έχει τις ίδιες τιμές με όλους. Είχε ξεκαθαρίσει ότι άλλες τιμές παίζουν στους μεγάλους κι άλλες στους μικρούς ;)
είναι στα υπόψιν εδώ και λίγο καιρό, όταν έρθει Αθήνα θα πάω.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom