Νέα

Τραβέλια - γενική συζήτηση

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giorgospapa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 24K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 12 άτομα (0 μέλη και 12 επισκέπτες)

alexboy

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2023
Μηνύματα
33
Like
49
Πόντοι
0

κάποιος άποψη;
Πήγα πρόσφατα .πέρασα τέλεια. Λεπτή πιο όμορφη από τις φωτό .όχι μεγάλο στήθος . Αν σου αρέσουν τα gfe να πας ασυζητητι.
 

archeos

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2019
Μηνύματα
23
Like
4
Πόντοι
0
Σ ευχαριστώ πολύ για την γρήγορη απάντηση!
 

Giorgos H

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2023
Μηνύματα
287
Κριτικές
17
Like
1.034
Πόντοι
371
Έγραψα 2 κριτικές προχθές στις Τρανς , μία για την Cammy και μία για την Roberta Alves .Δημοσιεύθηκε μόνο η 2η .Γιατί ; Πού απευθύνομαι γι'αυτό ;
 

Giorgos H

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2023
Μηνύματα
287
Κριτικές
17
Like
1.034
Πόντοι
371
ποια ηταν η πιο καυλα;
H Cammy είναι αγαπημένη μου έτσι κι αλλιώς , δεν συγκρίνω , Εχω γράψει και άλλη κριτική και εδώ και αλλού .Απλ΄ως το καινούργιο πάντα εξιτ΄αρει .
 

JIJAJO

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2024
Μηνύματα
21
Like
30
Πόντοι
0

Έχει κανείς εμπειρία;Στις φωτο και στα βίντεο εδώ φαίνεται φοβερή αλλά κάπως είχα βρει το Twitter της το οποίο και δεν μπορώ να ξαναβρώ και σε μια πολύ πρόσφατη φώτο έμοιαζε να έχει χαλάσει λίγο.
 

Giorgos H

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2023
Μηνύματα
287
Κριτικές
17
Like
1.034
Πόντοι
371

Έχει κανείς εμπειρία;Στις φωτο και στα βίντεο εδώ φαίνεται φοβερή αλλά κάπως είχα βρει το Twitter της το οποίο και δεν μπορώ να ξαναβρώ και σε μια πολύ πρόσφατη φώτο έμοιαζε να έχει χαλάσει λίγο.
Εχει εδώ κριτικές (ψάχνουμε και λιγάκι , οκ ; ) Keti τρανσέξουαλ γυναίκα ()
 

JIJAJO

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2024
Μηνύματα
21
Like
30
Πόντοι
0
Εχει εδώ κριτικές (ψάχνουμε και λιγάκι , οκ ; ) Keti τρανσέξουαλ γυναίκα ()
Και που να ξέρω εγώ πως είναι γραμμένη σαν Καιτη για να το αναζητήσω; Σαν κατερινα την εψαξα
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Εχει εδώ κριτικές (ψάχνουμε και λιγάκι , οκ ; ) Keti τρανσέξουαλ γυναίκα ()
Ευχαριστώ παντως
 

Giorgos H

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2023
Μηνύματα
287
Κριτικές
17
Like
1.034
Πόντοι
371
Και που να ξέρω εγώ πως είναι γραμμένη σαν Καιτη για να το αναζητήσω; Σαν κατερινα την εψαξα
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Ευχαριστώ παντως
εγώ πάντως δεν είχα τρελλαθεί αλλά άξιζε ,η φάτσα είναι κάπως διαφορετική από κοντά _ λίγο πιό αγορέ - αλλά έχει κορμί
 

JIJAJO

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2024
Μηνύματα
21
Like
30
Πόντοι
0
εγώ πάντως δεν είχα τρελλαθεί αλλά άξιζε ,η φάτσα είναι κάπως διαφορετική από κοντά _ λίγο πιό αγορέ - αλλά έχει κορμί
Πήγες τον τελευταίο μήνα; Έχει διατηρήσει το κορμί της; Δεν μπορώ να την ξαναβρώ και στο Twitter δυστυχώς να ξαναδώ την φώτο που θυμάμαι
 

Giorgos H

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2023
Μηνύματα
287
Κριτικές
17
Like
1.034
Πόντοι
371
Πήγες τον τελευταίο μήνα; Έχει διατηρήσει το κορμί της; Δεν μπορώ να την ξαναβρώ και στο Twitter δυστυχώς να ξαναδώ την φώτο που θυμάμαι
οχι .Εχω πάει πριν απο πολύ καιρό
 
  • Like
Αντιδράσεις: JIJAJO

kavliarhssss

Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2023
Μηνύματα
97
Like
338
Πόντοι
20
Καλησπέρα στην ομάδα..είμαι καινούριος εδώ και θα ήθελα να μου προτείνεται κάποιο τρανς για πρώτη μου φορά..θέλω να είμαι μόνο εγώ ενεργητικός γι αρχή..σας ευχαριστώ πολύ
 

kaparos8900000

Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2023
Μηνύματα
30
Like
44
Πόντοι
0
Μάγκες έχω δει τελευταία πολλές τρανς που κάνουν συναντήσεις να κάνουν live στο τικτοκ,άμα μπείτε και ακούσετε τι λένε θα γονατισετε από το γέλιο
 

kaparos8900000

Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2023
Μηνύματα
30
Like
44
Πόντοι
0
Καλησπέρα στην ομάδα..είμαι καινούριος εδώ και θα ήθελα να μου προτείνεται κάποιο τρανς για πρώτη μου φορά..θέλω να είμαι μόνο εγώ ενεργητικός γι αρχή..σας ευχαριστώ πολύ
Εγώ στην πρώτη μου φορά πήγα με μια που δεν έρχεται πια στην Ελλάδα αλλά στην θέση σου θα έστελνα σε κάποια high class αφού είναι πρώτη σ φορά
 

ilias84

Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2009
Μηνύματα
40
Κριτικές
11
Like
46
Πόντοι
10
Η Nadia Moore Δουλεύει ακομα?
Δεν έχω δει αγγελία της εδώ και πολύ καιρό. Την ειχα εδώ και χρονια στα υπόψιν για επίσκεψη
 

kavliarhssss

Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2023
Μηνύματα
97
Like
338
Πόντοι
20
Εγώ στην πρώτη μου φορά πήγα με μια που δεν έρχεται πια στην Ελλάδα αλλά στην θέση σου θα έστελνα σε κάποια high class αφού είναι πρώτη σ φορά
Θέλω να έχει αρκετή θηληκοτιτα δεν ξέρω αν ζητάω πολλά..επησεις έχω ακούσει για κάποιες που είναι σε ένα σπιτάκι στην φυλης..αξίζει να πάω εκεί για πρώτη φορά;
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Θέλω να έχει αρκετή θηληκοτιτα δεν ξέρω αν ζητάω πολλά..επησεις έχω ακούσει για κάποιες που είναι σε ένα σπιτάκι στην φυλης..αξίζει να πάω εκεί για πρώτη φορά;
Και αν πάω εκεί μπορώ να είμαι μόνο ενεργητικός;
 

kaparos8900000

Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2023
Μηνύματα
30
Like
44
Πόντοι
0
Καλησπέρα στην ομάδα..είμαι καινούριος εδώ και θα ήθελα να μου προτείνεται κάποιο τρανς για πρώτη μου φορά..θέλω να είμαι μόνο εγώ ενεργητικός γι αρχή..σας ευχαριστώ πολύ
Εγώ στην πρώτη μου φορά πήγα με μια που δεν έρχεται πια στην Ελλάδα αλλά στην θέση σου θα έστελνα σε κάποια high class αφού είναι πρώτη σ φου
Alyssa, nancy και κάποιες άλλες δεν θυμάμαι τα ονόματα τους
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom