Νέα

Trans για ζευγάρια.

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα CPL
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 96
  • Εμφανίσεις 22K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Glykomoutsounos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.717
Like
2.384
Πόντοι
456
δεν καταλαβαινω τον λογο...σκεψου απλα οτι εχουμε βρει τον τροπο ως ζευγαρι να κραταμε την σεξουαλικη ζωη μας σε πολυ καλο επιπεδο...και μην ξεχνας το Mind fuck ειναι το πιο σημαντικο απ ολα αν θες να διατηρησεις κατι ;)
το καταλάβαμε... εδω μας γαμεις και το δικο μας.. η Ντορα πως σου φαινεται επί τη ευκαιρια;;
 
OP
OP
C

CPL

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2014
Μηνύματα
505
Κριτικές
4
Like
15
Πόντοι
6

Συνημμένα

  • 5067867129_c572c19c50_z.jpg
    5067867129_c572c19c50_z.jpg
    127,7 KB · Εμφανίσεις: 56

niced

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.709
Κριτικές
8
Like
177
Πόντοι
16
ναι αλλα δεν της σηκωνεται

 

niced

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.709
Κριτικές
8
Like
177
Πόντοι
16
καλα ουτε με γερανο
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.099
Πόντοι
606
ρε φιλε γιατι γαμας το thread τον τιτλο πανω δεν τον βλεπεις? βρες μια τεσπαντων να τελειωνουμε  :rockon:
εννοειται οτι θα βγαλει τον αντρα αφου τη θελουμε και ενεργητικη απλως οσο το δυνατον λιγοτερο...μη βγει ο τακης νταλικιερης απο μεσα της και τρεχουμε ειναι το θεμα  :headbang:
μου φαινεται ψαχνεις ψυλλους στ αχυρα φιλε
 

spiros1968

Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2006
Μηνύματα
1.578
Κριτικές
2
Like
51
Πόντοι
16
swingers μονο βραζιλιανα βλεπω....με αλλα λογια μια τελεια γκομενα με τσουτσουνι αυτο ειναι στο τελος....μπορειτε να σκεφτειτε και την λυση της μπαρτσελονα η μαδριτης...εκει κανουν τουρ πολλες βραζιλιανες...οποτε συνδιαζεται και ταξιδι με χαμηλο κοστος και το πειραμα
 
OP
OP
C

CPL

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2014
Μηνύματα
505
Κριτικές
4
Like
15
Πόντοι
6
swingers μονο βραζιλιανα βλεπω....με αλλα λογια μια τελεια γκομενα με τσουτσουνι αυτο ειναι στο τελος....μπορειτε να σκεφτειτε και την λυση της μπαρτσελονα η μαδριτης...εκει κανουν τουρ πολλες βραζιλιανες...οποτε συνδιαζεται και ταξιδι με χαμηλο κοστος και το πειραμα

ναι κατι τετοιο εχουμε καταλαβει και εμεις.... pleasure & vacation  :tits2: :grin:
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.099
Πόντοι
606
ναι κατι τετοιο εχουμε καταλαβει και εμεις.... pleasure & vacation  :tits2: :grin:
εδω εισαι το 1000 αρικο δεν  τοπ γλυτωνεις  εγω παντος με ενα 100αρικο και του δυο αρκει ο φιλος να φοραει περουκα
 
OP
OP
C

CPL

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2014
Μηνύματα
505
Κριτικές
4
Like
15
Πόντοι
6
ναι βρε οποια σε δει θα της σηκωθει δια μαγειας...θα καυλωσει με μια γυναικα μια τρανς πιστευεις???δυσκολοοοο!!
 

με μια γυναικα μονη της μαλλον οχι εδω μιλαμε για ζευγαρι αν κ εχω φιλη τρανς αλλα εγχειρεισμενη που μου εχει πει οτι την φτιαχνουν και οι γκομενες τι να σου πω τωρα αβυσσος η ψυχη των τρανς αλλα κ των υπολοιπων :2funny:
 

tiffany_cd

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2014
Μηνύματα
157
Like
0
Πόντοι
1
   

με μια γυναικα μονη της μαλλον οχι εδω μιλαμε για ζευγαρι αν κ εχω φιλη τρανς αλλα εγχειρεισμενη που μου εχει πει οτι την φτιαχνουν και οι γκομενες τι να σου πω τωρα αβυσσος η ψυχη των τρανς αλλα κ των υπολοιπων :2funny:

τα 4 ζητουμενα που εγραψες παραπανω τα 3 πρωτα μπορει και να τα βρεις...η μαλλον τα βρισκεις...αλλα το τεταρτο(να ειναι ΕΝΕΡΓΗΤΙΚΗ και μαλιστα με γυναικα )ειναι παρα παρα πολυ δυσκολο εως αδυνατο...επισης το οτι φτιαχνουν οι γυναικες καποιες τρανς δεν σημαινει οτι τις φτιαχνουν για να εχουν εκεινες ενεργητικο ρολο,αλλα οι περισσοτερες (και παλι λιγες) τετοιες περιπτωσεις που εχω ακουσει τις φτιαχνει περισσοτερο να εχουν παθητικο ρολο...
προσωπικα δεν μου εξιταρει τη φαντασια καποιο σκηνικο με γυναικα...μαλλον το αντιθετο...αλλα οκ,γουστα ειναι το εχουμε ξαναπει πολλακις!
 
OP
OP
C

CPL

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2014
Μηνύματα
505
Κριτικές
4
Like
15
Πόντοι
6
συμφωνω απολυτα με αυτα που λες αλλα εδω υπαρχει μια ειδοποιος διαφορα..δεν μιλαμε για καποια η οποια θα ερθει γιατι γουσταρει (like in the real world) αλλα θα ερθει επειδη πληρωνεται οπως κανουν ολα τα εργαζομενα κοριτσια..μη μου πεις τωρα οτι ολες γουσταρουν τον πελατη γιατι θα γελανε και οι πετρες,αρα αυτο που εχει σημασια  ειναι να ειναι σωστη επαγγελματιας αλλωστε ολες οσες ειναι του επαγγελματος παιζουν ρολους αναλογα τις απαιτησεις ναι?  ;)
 

tiffany_cd

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2014
Μηνύματα
157
Like
0
Πόντοι
1
συμφωνω απολυτα με αυτα που λες αλλα εδω υπαρχει μια ειδοποιος διαφορα..δεν μιλαμε για καποια η οποια θα ερθει γιατι γουσταρει (like in the real world) αλλα θα ερθει επειδη πληρωνεται οπως κανουν ολα τα εργαζομενα κοριτσια..μη μου πεις τωρα οτι ολες γουσταρουν τον πελατη γιατι θα γελανε και οι πετρες,αρα αυτο που εχει σημασια  ειναι να ειναι σωστη επαγγελματιας αλλωστε ολες οσες ειναι του επαγγελματος παιζουν ρολους αναλογα τις απαιτησεις ναι?  ;)

μα γι αυτο ακριβως το λογο καλη μου σου λενε οτι θα σου στοιχισει πολλα χρηματα αυτο το concept που εχεις κατα νου...σου λεει η αλλη αφου μετα απο αυτο θα εχω που θα εχω ξενερα ας παρω ενα μηνιατικο τουλαχιστον...
 

tiffany_cd

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2014
Μηνύματα
157
Like
0
Πόντοι
1
α και επισης μην ξεγελιεσαι καθολου απο τις τσοντες με τρανς...και εκει το κανουν γιατι πληρωνονται αδρα...αν δεις amateur ειναι κατα 80% παθητικες και οι κρος κατα 95% ισως και αυτα μονο με αντρες
 
OP
OP
C

CPL

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2014
Μηνύματα
505
Κριτικές
4
Like
15
Πόντοι
6
α και επισης μην ξεγελιεσαι καθολου απο τις τσοντες με τρανς...και εκει το κανουν γιατι πληρωνονται αδρα...αν δεις amateur ειναι κατα 80% παθητικες και οι κρος κατα 95% ισως και αυτα μονο με αντρες

εαν ισχυει λοιπον αυτο που λες με τις τρανς γιατι οπως σου προειπα εγω ξερω εγχειρησμενη οποτε δεν μπορω να τη ρωτησω αυτο, γιατι κρατανε το πουλι τους εαν δεν το χρησιμοποιουν και απλως ειναι παθητικες και δε το κοβουν να ειναι κοριτσακια με τρυπουλα και οχι πουλακι που ειναι περιττο αξεσουαρ?
 

tiffany_cd

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2014
Μηνύματα
157
Like
0
Πόντοι
1
εαν ισχυει λοιπον αυτο που λες με τις τρανς γιατι οπως σου προειπα εγω ξερω εγχειρησμενη οποτε δεν μπορω να τη ρωτησω αυτο, γιατι κρατανε το πουλι τους εαν δεν το χρησιμοποιουν και απλως ειναι παθητικες και δε το κοβουν να ειναι κοριτσακια με τρυπουλα και οχι πουλακι που ειναι περιττο αξεσουαρ?

αλλες φοβουνται,αλλες δεν τους αρεσει να εχουν τρυπουλα οπως το λες,ειναι μεγαλη και πολυεξοδη διαδικασια,αλλες χαιρονται το πουλακι τους αλλα οχι με γυναικες,αλλες το χαιρονται απλα με το να το παιζουν....και αλλα τοσα και τοσα...παντως δεν το χαραμιζουν σε γυναικειες τρυπουλες....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom