Νέα

Trans για ζευγάρια.

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα CPL
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 96
  • Εμφανίσεις 22K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.099
Πόντοι
606
Λοιπον μετα απο πολυωρο meeting με τον αντρα μου,αποφασισαμε το πακετο που θελουμε να εχει το ´κοριτσι'....Εχουμε και λεμε...

1 )Να ειναι ψηλη και αδυνατη με καμπυλες ομως
2)Στηθος απο D και πανω
3)θυληκο παρουσιαστικο
4)ενεργοπαθητικο και σαφως ενεργητικη με τις γυναικες

Ειναι πολλα εεεεεεεεεε ???? :2funny: :2funny:
με κανα 1000αρι ευρο μπορει να τα βρεις αυτα τα λιγα που ζητάς
 

Glykomoutsounos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.717
Like
2.384
Πόντοι
456
Λοιπον μετα απο πολυωρο meeting με τον αντρα μου,αποφασισαμε το πακετο που θελουμε να εχει το ´κοριτσι'....Εχουμε και λεμε...

1 )Να ειναι ψηλη και αδυνατη με καμπυλες ομως
2)Στηθος απο D και πανω
3)θυληκο παρουσιαστικο
4)ενεργοπαθητικο και σαφως ενεργητικη με τις γυναικες

Ειναι πολλα εεεεεεεεεε ???? :2funny: :2funny:
θέλετε να ριχνει και κανενα σφουγγάρισμα.. κανένα μαγείρεμα.. να βάζει κανένα πλυντήριο;;
 

GEORGE G

Σπουδαίος
Εγγρ.
14 Σεπ 2013
Μηνύματα
3.337
Κριτικές
48
Like
1.798
Πόντοι
2.426
Λοιπον μετα απο πολυωρο meeting με τον αντρα μου,αποφασισαμε το πακετο που θελουμε να εχει το ´κοριτσι'....Εχουμε και λεμε...

1 )Να ειναι ψηλη και αδυνατη με καμπυλες ομως
2)Στηθος απο D και πανω
3)θυληκο παρουσιαστικο
4)ενεργοπαθητικο και σαφως ενεργητικη με τις γυναικες

Ειναι πολλα εεεεεεεεεε ???? :2funny: :2funny:

Τα πάντα βρίσκετε αρκεί να μπορείτε να τα πληρώσετε! Απλά θέμα τσέπης είναι ;)
 
OP
OP
C

CPL

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2014
Μηνύματα
505
Κριτικές
4
Like
15
Πόντοι
6
με κανα 1000αρι ευρο μπορει να τα βρεις αυτα τα λιγα που ζητάς
   

και δεν παμε καλυτερα μια βραζιλια να το εχουμε με την ημερα? :2funny:             

θέλετε να ριχνει και κανενα σφουγγάρισμα.. κανένα μαγείρεμα.. να βάζει κανένα πλυντήριο;;

πιστευεις οτι θα μας χαλαγε να ειναι και δουλακι?το σιδερο ξεχασες που ειναι και το πιο σιχαμενο :2funny: :2funny: :2funny:
 

gobr

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
3.379
Κριτικές
6
Like
56
Πόντοι
16
   

:2funny:             

πιστευεις οτι θα μας χαλαγε να ειναι και δουλακι?το σιδερο ξεχασες που ειναι και το πιο σιχαμενο :2funny: :2funny: :2funny:

5 ευρω η ωρα αυτα. Αλλα μην εχεις ψευδαισθηση. Οπως και να το κανεις, τον αντρα θα στον βγαλει. Και ελαχιστο να ειναι, θα το καταλαβεις. Το θεμα ειναι να μη σε χαλαει για να δοκιμασεις.
 
OP
OP
C

CPL

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2014
Μηνύματα
505
Κριτικές
4
Like
15
Πόντοι
6
εννοειται οτι θα βγαλει τον αντρα αφου τη θελουμε και ενεργητικη απλως οσο το δυνατον λιγοτερο...μη βγει ο τακης νταλικιερης απο μεσα της και τρεχουμε ειναι το θεμα  :headbang:
 

Glykomoutsounos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.717
Like
2.384
Πόντοι
456
είτε λίγο είτε πολύ.. έτσι και μπει.. πάει.. μπήκε..
 

zerar

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2013
Μηνύματα
44
Like
0
Πόντοι
0
OP
OP
C

CPL

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2014
Μηνύματα
505
Κριτικές
4
Like
15
Πόντοι
6
Παιδες απο τα μωρα παραπανω ποια αξιζει και ποια ειναι ξεπετα?ψαχνω μονο για παθητικη.. :grin:

ρε φιλε γιατι γαμας το thread τον τιτλο πανω δεν τον βλεπεις? βρες μια τεσπαντων να τελειωνουμε  :rockon:
 

Glykomoutsounos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.717
Like
2.384
Πόντοι
456
ρε φιλε γιατι γαμας το thread τον τιτλο πανω δεν τον βλεπεις? βρες μια τεσπαντων να τελειωνουμε  :rockon:
γιατι έτσι συνηθίζεται εδώ.. να γαμουν όλα τα ποστ.. πάντως για το θέμα μας.. ξεκίνα ρωτώντας ποιες δέχονται ζευγάρια γιατί είναι ελάχιστες εκείνες που το κάνουν..
 
OP
OP
C

CPL

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2014
Μηνύματα
505
Κριτικές
4
Like
15
Πόντοι
6
μπουρδελο ονομα και πραγμα χαχχαχαχχαχχα!! :2funny:  μα γι αυτο υπαρχει και αυτος ο τιτλος μπας και βγαλουμε ακρη :rockon:
 

ntoratrans

Trans
Εγγρ.
3 Μαΐ 2012
Μηνύματα
340
Like
732
Pantos sto studio pou eimai ego kathe mera erxonte zeugaria kai pernane kala den uparxei thema na fane porta
 

ElftexTP

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2008
Μηνύματα
3.663
Κριτικές
22
Like
25
Πόντοι
616
εννοειται οτι θα βγαλει τον αντρα αφου τη θελουμε και ενεργητικη απλως οσο το δυνατον λιγοτερο...μη βγει ο τακης νταλικιερης απο μεσα της και τρεχουμε ειναι το θεμα  :headbang:

για εσενα θελετε τον ενεργητικο ρολο η θα δοκιμασει και ο συζυγος οσο παταει η γατα?  :2funny:
 
OP
OP
C

CPL

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2014
Μηνύματα
505
Κριτικές
4
Like
15
Πόντοι
6
για εσενα θελετε τον ενεργητικο ρολο η θα δοκιμασει και ο συζυγος οσο παταει η γατα?  :2funny:

οχι αγαπητε αν ηταν να τον παρει καποιος θα τον επαιρνα εγω με στραπ,οποτε ναι για μενα το θελουμε ενεργητικο το κοριτσι για να σου φυγει η απορια  :grin:
 

ElftexTP

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2008
Μηνύματα
3.663
Κριτικές
22
Like
25
Πόντοι
616
οχι αγαπητε αν ηταν να τον παρει καποιος θα τον επαιρνα εγω με στραπ,οποτε ναι για μενα το θελουμε ενεργητικο το κοριτσι για να σου φυγει η απορια  :grin:

δεν ηταν απορια αγαπητη. βοηθαω απλα το διαλογο στο νημα :grin:

γιατι στραπ και οχι το real thing? συχαινεστε?  :huh:
 
OP
OP
C

CPL

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2014
Μηνύματα
505
Κριτικές
4
Like
15
Πόντοι
6
δεν ηταν απορια αγαπητη. βοηθαω απλα το διαλογο στο νημα :grin:

γιατι στραπ και οχι το real thing? συχαινεστε?  :huh:
κατσε να στο κανω παιδικο.....ο συζυγος δεν τον παιρνει...εγω απο την αλλη ειμαι bi και δουλακι οποτε οχι δεν σιχαινομαστε απλως εχουμε αλλο concept στο μυαλο μας  :tits2:
 

ElftexTP

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2008
Μηνύματα
3.663
Κριτικές
22
Like
25
Πόντοι
616
κατσε να στο κανω παιδικο.....ο συζυγος δεν τον παιρνει...εγω απο την αλλη ειμαι bi και δουλακι οποτε οχι δεν σιχαινομαστε απλως εχουμε αλλο concept στο μυαλο μας  :tits2:

ευχαριστω για τις διευκρινησεις. Η εγκεφαλικη/σεξουαλικη/κοινωνικη σας πολυπολκοτητα με εντυπωσιαζει.
 
OP
OP
C

CPL

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2014
Μηνύματα
505
Κριτικές
4
Like
15
Πόντοι
6
ευχαριστω για τις διευκρινησεις. Η εγκεφαλικη/σεξουαλικη/κοινωνικη σας πολυπολκοτητα με εντυπωσιαζει.

δεν καταλαβαινω τον λογο...σκεψου απλα οτι εχουμε βρει τον τροπο ως ζευγαρι να κραταμε την σεξουαλικη ζωη μας σε πολυ καλο επιπεδο...και μην ξεχνας το Mind fuck ειναι το πιο σημαντικο απ ολα αν θες να διατηρησεις κατι ;)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom