Νέα

trans erika bulamark

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα shin_
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 81
  • Εμφανίσεις 15K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

n.aleftantos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.967
Κριτικές
2
Like
305
Πόντοι
36
Οταν  λες,  εσεις,εννοεις  εμενα  η  γενικα?
Και  αν  εννοεις  γενικα,  βαζεις  και  εμενα  μεσα?
φαγατε ολες και με σενα μεσα φυσικα αστακους και μπον φιλε χαρη στις τσοντες με τις βραζιλιανες
κατεβηκαν στις πιατσες και οι πετρες με τον ερχομο του ιντερνετ.κατεβηκαν κατω ατομα που δεν ηταν σαν τον αλεφαντο τρελαμενα με τις τρανς.ετσι λεω εγω και εσυ πες οτι δεν ειναι ετσι.ακουγεσε
και τωρα αν θελεις με το φιλαρακι μου εξ αθηνων τον γλυκομουτσουνο συνεχιστε  να ειρωνευεστε προχω

ΥΓ:γλυκομουσουδε εγω ειπε τα συκα συκα οταν ειπα οτι ειναι μουναρα η ελενα
και δεν νομιζω να περιμενε εμενα να πω το αυτονοητο για να ανεβασει τις τιμες της
εδω ρε εσεις κανατε μια κροςς να σας περνει 70-80 ευρω και να μην σηκωνει τα τηλεφωνα και σας φταιει ο αλεφαντος τωρα :S
 

Glykomoutsounos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.717
Like
2.384
Πόντοι
456
φαγατε ολες και με σενα μεσα φυσικα αστακους και μπον φιλε χαρη στις τσοντες με τις βραζιλιανες
κατεβηκαν στις πιατσες και οι πετρες με τον ερχομο του ιντερνετ.κατεβηκαν κατω ατομα που δεν ηταν σαν τον αλεφαντο τρελαμενα με τις τρανς.ετσι λεω εγω και εσυ πες οτι δεν ειναι ετσι.ακουγεσε
και τωρα αν θελεις με το φιλαρακι μου εξ αθηνων τον γλυκομουτσουνο συνεχιστε  να ειρωνευεστε προχω

ΥΓ:γλυκομουσουδε εγω ειπε τα συκα συκα οταν ειπα οτι ειναι μουναρα η ελενα
και δεν νομιζω να περιμενε εμενα να πω το αυτονοητο για να ανεβασει τις τιμες της
εδω ρε εσεις κανατε μια κροςς να σας περνει 70-80 ευρω και να μην σηκωνει τα τηλεφωνα και σας φταιει ο αλεφαντος τωρα :S
προπονηταρά μου, ποτε δεν εδωσα 70-80 σε κρος... αν εννοεις τη Νταιζη, πρωτον δεν ειναι κρος, ειναι τρασβεστι (αλλά ούτε και σάυτην εδωσα τετοια ποσα).. ρωτα καμια τρανς να στο εξηγησει βαριεμαι να το λεω καθε φορα... δευτερον το αν αποφασισε να δουλεψει με συγκεκριμενους πελατες ειναι δικαιωμα της και τριτον δεν ειπα ποτε οτι φταιει ο Αλεφαντος.. α εχει και τεταρτον... μη λετε ρε τις τρανς μουναρες... δεν κολλαει...
 

tsimiski51a

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2011
Μηνύματα
2.105
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
16

n.aleftantos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.967
Κριτικές
2
Like
305
Πόντοι
36
προπονηταρά μου, ποτε δεν εδωσα 70-80 σε κρος... αν εννοεις τη Νταιζη, πρωτον δεν ειναι κρος, ειναι τρασβεστι (αλλά ούτε και σάυτην εδωσα τετοια ποσα).. ρωτα καμια τρανς να στο εξηγησει βαριεμαι να το λεω καθε φορα... δευτερον το αν αποφασισε να δουλεψει με συγκεκριμενους πελατες ειναι δικαιωμα της και τριτον δεν ειπα ποτε οτι φταιει ο Αλεφαντος.. α εχει και τεταρτον... μη λετε ρε τις τρανς μουναρες... δεν κολλαει...
εγω παλικαρι μου καλο απο αυτα που γραφετε εσεις και απο τις φωτο που βλεπω κρινω και λεω
και δεν χρειαζεται να φαω τωρα θεωρια τι ειναι κροςς, τι ειναι τρανς, τι τραβεστι κτλ τα εχουμε ακουσει ενα εκατομμυριο φορες κατανταει αηδια το θεμα
τωρα αν αποφασισε να δουλεψει ετσι η αλλιως δεν ξερω δεν με αφορα καθε μερα ειναι εδω και παρακολουθει ρωτηστε την ιδια
και αν δεν εδωσες εσυ 70-80 μαγκια σου αλλα απ τι ειδα τα δεινουν και τα εδωσαν πολλοι(μαγκια της)
και τελος δεν βρισκω τον καταλληλο ορο για να εκφρασω τον θαυμασμο μου στην ομορφια μιας τρανς(που ειναι στα προτυπα γυκαικας τουλαχιστον λεω εγω)
αν εχεις κατι καλο στο νου σου πολυ ευχαριστως να το υιοθετησω
 

ALEXIA ROSSI

Trans
Εγγρ.
22 Μαρ 2013
Μηνύματα
470
Like
278
φαγατε ολες και με σενα μεσα φυσικα αστακους και μπον φιλε χαρη στις τσοντες με τις βραζιλιανες
κατεβηκαν στις πιατσες και οι πετρες με τον ερχομο του ιντερνετ.κατεβηκαν κατω ατομα που δεν ηταν σαν τον αλεφαντο τρελαμενα με τις τρανς.ετσι λεω εγω και εσυ πες οτι δεν ειναι ετσι.ακουγεσε
και τωρα αν θελεις με το φιλαρακι μου εξ αθηνων τον γλυκομουτσουνο συνεχιστε  να ειρωνευεστε προχω

ΥΓ:γλυκομουσουδε εγω ειπε τα συκα συκα οταν ειπα οτι ειναι μουναρα η ελενα
και δεν νομιζω να περιμενε εμενα να πω το αυτονοητο για να ανεβασει τις τιμες της
εδω ρε εσεις κανατε μια κροςς να σας περνει 70-80 ευρω και να μην σηκωνει τα τηλεφωνα και σας φταιει ο αλεφαντος τωρα :S
1.  Αν  νομιζεις  και  πιστευεις , οτι  εν  ετη  2013,οι  τρανς  τρωνε  αστακους  και  φιλλετα.....πλανασαι πλανην  οικτραν...
Ξερεις  ποσα παιδια  χρωστανε  ενοικια  μηνων?Ξερεις  ποσες  δεν  εχουν  να  Φανε?Να  καπνισουνε?  Κυκλοφορουν  με  αυτοκινητα  χωρις  ασφαλειες,χωρις  τελη,με  κομμενα  ρευματα.... Και  κυριολεκτω.....

2.Οι  πετρες  κατεβαιναν  χροοοοοοονια  πριν  το  Ιντερνετ.Με  τον  ερχομο  του,εγιναν  χαλικια,πετραδακια,σκονη....τις  πηρε  ο  αερας.

3.Και  δεν  σε  ειρωνευεται  ΚΑΝΕΝΑΣ.
 

Επισκέπτης
Εχω μια απορια...
και ξερω πως θα δεχθω απο διαφορες πλευρες επιθεση.
σε ενα thread που αφορα μια συγκεκριμενη κοπελα, καλη ή κακη επαγγελματια γιατι γραφεις τοσα μα τοσα πολλα Αλεξία ???

θα το εκανες αν το thread  αφορουσε μια ελληνιδα που θα μπορουσε να εχει αντίλογο ? δε νομιζω να ειναι οτι πιο δεοντολογικο να το κανεις.

δεν εξεταζω την ορθοτητα των οσων λες αλλα και μονο που σχολιαζεις μια ανταγωνιστρια σου ειναι καπως...

μεταξυ σας εδω οι Ελληνιδες ειστε ολες "φιλες" και αγαπημενες  αλλα με καθε ευκαιρια ριχνετε τις σποντιτσες σας μεσω τριτων
 

ALEXIA ROSSI

Trans
Εγγρ.
22 Μαρ 2013
Μηνύματα
470
Like
278
Εχω μια απορια...
και ξερω πως θα δεχθω απο διαφορες πλευρες επιθεση.
σε ενα thread που αφορα μια συγκεκριμενη κοπελα, καλη ή κακη επαγγελματια γιατι γραφεις τοσα μα τοσα πολλα Αλεξία ???

θα το εκανες αν το thread  αφορουσε μια ελληνιδα που θα μπορουσε να εχει αντίλογο ? δε νομιζω να ειναι οτι πιο δεοντολογικο να το κανεις.

δεν εξεταζω την ορθοτητα των οσων λες αλλα και μονο που σχολιαζεις μια ανταγωνιστρια σου ειναι καπως...

μεταξυ σας εδω οι Ελληνιδες ειστε ολες "φιλες" και αγαπημενες  αλλα με καθε ευκαιρια ριχνετε τις σποντιτσες σας μεσω τριτων
Αν  καταλαβες ..... διαβαζοντας.....δεν  μιλαμε  για  την  κοπελλα.....κατι  ειπε  ο  Αλε  ....και  ξεκινησαμε  εναν   διαλογο..
Και  που  ειδες  εσυ  οτι  σχολιαζω μια  ανταγωνιστρια  μου?  Μιλαμε   γενικα.....
ααα.....και  θα  το  ξεχναγα....τη  λεξη  ΑΧΤΑΡΜΑΣ  την  ξερεις?Γιατι  και  γω  εδω  μεσα  την  εμαθα....
 

n.aleftantos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.967
Κριτικές
2
Like
305
Πόντοι
36
1.  Αν  νομιζεις  και  πιστευεις , οτι  εν  ετη  2013,οι  τρανς  τρωνε  αστακους  και  φιλλετα.....πλανασαι πλανην  οικτραν...
Ξερεις  ποσα παιδια  χρωστανε  ενοικια  μηνων?Ξερεις  ποσες  δεν  εχουν  να  Φανε?Να  καπνισουνε?  Κυκλοφορουν  με  αυτοκινητα  χωρις  ασφαλειες,χωρις  τελη,με  κομμενα  ρευματα.... Και  κυριολεκτω.....

2.Οι  πετρες  κατεβαιναν  χροοοοοοονια  πριν  το  Ιντερνετ.Με  τον  ερχομο  του,εγιναν  χαλικια,πετραδακια,σκονη....τις  πηρε  ο  αερας.

3.Και  δεν  σε  ειρωνευεται  ΚΑΝΕΝΑΣ.
το οτι πηρανε ενα σκασμο λεφτα ειτε ποιο μπροστα ειτε μετα το ιντερνετ(επιμενω και το λεω γιατι ξερω 100 ατομα απο εδω που κατεβηκαν στις πιατσες γιατι βλεπαν τετοιου ειδους τσοντες)ειναι γεγονος αδιαμφισβητητο,μερικες περνουν ακομη αλλες μεγαλωααν και δεν περναει η μπογια τους οπως παλια και γενικα η κριση εχει τσακισει τους παντες
και τελος δεν φταιει κανενας αν μερικες επειδη περνουσαν ενα κοντεινερ λεφτα το χρονο απο τα χερια τους την ειδαν την δουλεια μαριαννα λατση και γιαννα αγγελοπουλου και αγορασαν 5 αυτοκινητα,2 σπιτια,διακοπες στη μυκονο και περα δοθε απο το πασχα μεχρι τα χριστουγεννα,ταξιδια στο εξωτερικο και και 1-2 χιλιαρικα την βδομαδα στην τσιμισκη
τα χρονια λοιπον περναν δεν ειμαστε παντα 20 χρονων,ηρθε και η κριση και οσοι δεν προνοησαν τοτε περναν αυτα που περιγραφης τα οποια δεν αμφισβητο τωρα
 

ALEXIA ROSSI

Trans
Εγγρ.
22 Μαρ 2013
Μηνύματα
470
Like
278
το οτι πηρανε ενα σκασμο λεφτα ειτε ποιο μπροστα ειτε μετα το ιντερνετ(επιμενω και το λεω γιατι ξερω 100 ατομα απο εδω που κατεβηκαν στις πιατσες γιατι βλεπαν τετοιου ειδους τσοντες)ειναι γεγονος αδιαμφισβητητο,μερικες περνουν ακομη αλλες μεγαλωααν και δεν περναει η μπογια τους οπως παλια και γενικα η κριση εχει τσακισει τους παντες
και τελος δεν φταιει κανενας αν μερικες επειδη περνουσαν ενα κοντεινερ λεφτα το χρονο απο τα χερια τους την ειδαν την δουλεια μαριαννα λατση και γιαννα αγγελοπουλου και αγορασαν 5 αυτοκινητα,2 σπιτια,διακοπες στη μυκονο και περα δοθε απο το πασχα μεχρι τα χριστουγεννα,ταξιδια στο εξωτερικο και και 1-2 χιλιαρικα την βδομαδα στην τσιμισκη
τα χρονια λοιπον περναν δεν ειμαστε παντα 20 χρονων,ηρθε και η κριση και οσοι δεν προνοησαν τοτε περναν αυτα που περιγραφης τα οποια δεν αμφισβητο τωρα
Εδω  συμφωνω,συμφωνω,συμφωνω.......
 

Επισκέπτης
Αν  καταλαβες ..... διαβαζοντας.....δεν  μιλαμε  για  την  κοπελλα.....κατι  ειπε  ο  Αλε  ....και  ξεκινησαμε  εναν   διαλογο..
Και  που  ειδες  εσυ  οτι  σχολιαζω μια  ανταγωνιστρια  μου?  Μιλαμε   γενικα.....
ααα.....και  θα  το  ξεχναγα....τη  λεξη  ΑΧΤΑΡΜΑΣ  την  ξερεις?Γιατι  και  γω  εδω  μεσα   την  εμαθα....

εισαι μια εξυπνη γυναικα και ξερεις καλα πως αν ενα thread με συγκεκριμενο θεμα το γεμισουμε με γενικες συζητησεις αποπροσανατολιζεται ο απλος αναγνωστης και επιτυχανεται η μη ενημερωση για  την κοπελα-θεμα του thread...

 

Επισκέπτης
τελικα τον εφαγε κανενας αλλος το βοα απ την ερικα?καμμια εμπειρια-γνωμη?
 

moulder

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2009
Μηνύματα
58
Like
127
Πόντοι
0
Παρά την κακή εμπειρία του SLK, πήγα μαζι της χθες και δεν το μετάνιωσα. Ισως έφαγε κραξιμο απο την Ιβανα,ισως γουσταρε και η ίδια,παντως στη διαθεση για συμμετοχη ήταν για δεκα. Θα συμφωνησω οτι είναι πανέμορφη και με φοβερο σωμα. Το κακό είναι οτι δεν ξερει λεξη στα Αγγλικα και η οποια επικοινωνια εγινε με τις λιγες λέξεις που ξέρω στα ισπανικα. Στο τηλεφωνο μαλλον μιλας με την Ιβανα για να κανονίσεις γιατι η εκει συννενοηση έγινε μια χαρά. Διαμερισμα κοντα στη ΧΑΝΘ. Είναι η δευτερη βραζιλιανα που εχω παει και δεν εχω κανενα λόγο να τις κριτικαρω αρνητικα. Αυτα τα λιγα.
 

David

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2007
Μηνύματα
780
Κριτικές
3
Like
102
Πόντοι
6
μακρια,θα κλαψετε τα λεφτα σας και η κριτικη που υπαρχει ειναι σιγουρα fake,nai ειναι ομορφη αλλα απο εκει και περα καμια συμμετοχη,εβλεπε τσοντα για να γκαβλωσει,25 cm?nai καλα,δεν σε αφηνει να την πιασεις,η χειροτερη στην ζωη μου,εφυγα σε 20 λεπτα

Αδερφέ γράψε κριτική, για να βάλουνε μυαλό  :rockon:

 

dimwhoo

Μέγας
Εγγρ.
3 Σεπ 2007
Μηνύματα
255
Κριτικές
18
Like
485
Πόντοι
4.460
Θα συμφωνησω και θα διαφωνησω με καποιους και αυτο προς επιβεβαιωση οτι οι κριτικές που στελνουμε ειναι υποκειμενικες και ως τετοιες πρεπει να διαβάζονται. Οπως την ειδα ΕΓΩ. Μου αρεσε πολυ το σωμα της και κυρίως το χρωμα της. Η συμμετοχή της όντως δεν ήταν απο τις καλυτερες, δεν φιλούσε,  ηταν πεντακάθαρη εξυπηρετικότατη εβλεπε οντως τσόντα για να χύσει εδειξε μεγαλη προθυμεια στο να συνενοηθει χρησιμοποιουσε το λαπτοπ της για να μου πει στα ελληνικα αυτα που ηθελε να μου πει. Το εργαλείο της ηταν απο τα μεγαλυτερα και πιο χοντρα που έχω δει. Σε γενικές γραμμες δεν εφυγα απογοητευμένος αλλα δεν θα ξαναπήγενα και όπως παντα η επιλογη δική σας
 

tsimiski51a

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2011
Μηνύματα
2.105
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
16
Θεσσαλονίκη ή Αθήνα έγινε η συνάντησή σου φίλε μου ? Τώρα πάντως επέστρεψε Αθήνα γράφει το γνωστό σάιτ
 

n.aleftantos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.967
Κριτικές
2
Like
305
Πόντοι
36
dimwhoo μιλαει και τελος γιγαντας τι να λεμε
μιλαμε ο ανθρωπος ειναι η εγκυκλοπαιδεια των τρανς στην θεσ/νικη
εισαι καλα φιλος?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom