Νέα

trans erika bulamark

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα shin_
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 81
  • Εμφανίσεις 15K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Glykomoutsounos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.717
Like
2.384
Πόντοι
456

Επισκέπτης
οταν ο πελατης ειναι fan εσωτερικης διακοσμησης τοτε κανει υμνητικες κριτικες για τον υπεροχο χωρο και τις καταπληκτικες κουρτινες
 

ALEXIA ROSSI

Trans
Εγγρ.
22 Μαρ 2013
Μηνύματα
470
Like
278
Νονά να υποθέσω οτι αναφέρεσαι στον εαυτό σου... θα σε δοκιμάσω και θα σου πω...
Αναφερομαι  σε  αυτο  που  λες....δηλ  ολοι  το  ιδιο  ειναι?Και  εφοσον  για  σενα  τουρ=ξεπετα,  αρα  κανονας.
ΟΛΟΙ  οι  κανονες  εχουν  εξαιρεσεις....Και  ασε  τις  υποθεσεις......
 

n.aleftantos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.967
Κριτικές
2
Like
305
Πόντοι
36
Μ  αρεσει  βαφτισιμιε  μου,κατι  κριτικες  αναφορικα  με  τις   βραζιλιανες....
Και  πηγα  στο  υπεροχο  σπιτι.....και  φανταστικα  μοσχομυριζε....και  σφυροκοπημα    εντονο...και  χαθηκα  μεσα  στη  καυλα....
και  εχυσε  3,5   γραμμαρια...και  μολις  βγηκα   απο  την  πορτα , με  χτυπησε  το  ανοιξιατικο  ευωδιαστο   αερακι...  και  τι  ωραια  που  ειναι  η  ζωη....και  ......και  να  μη  ξεχασω...το   τραγουδι  λεει,φτανει  να  βρεθει  το  θυμα....εδω  δεν  ειμαστε  στο  ,να  βρεθει....εδω  τα  θυματα   ειναι  ετοιμα...την  σειρα  τους  περιμενουν....Παντως  τις  βραζιλιανες  τις  παραδεχομαι  στο  οτι,βρηκαν  και  κανουν....
εσεις αλεξια καθε βραδυ πριν κοιμηθητε θα εχετε μια εικονα απο την μια που να λεει μεσα ] και απο την αλλη μια σημαια της βραζιλιας και θα αναβετε ενα κερακι
χαρη σ αυτα τα δυο την τελευταια δεκαετια φαγατε οχι απλως ψωμακι παντεσπανι
 

ALEXIA ROSSI

Trans
Εγγρ.
22 Μαρ 2013
Μηνύματα
470
Like
278
εσεις αλεξια καθε βραδυ πριν κοιμηθητε θα εχετε μια εικονα απο την μια που να λεει μεσα ] και απο την αλλη μια σημαια της βραζιλιας και θα αναβετε ενα κερακι
χαρη σ αυτα τα δυο την τελευταια δεκαετια φαγατε οχι απλως ψωμακι παντεσπανι
Οταν  λες,  εσεις,εννοεις  εμενα  η  γενικα?
Και  αν  εννοεις  γενικα,  βαζεις  και  εμενα  μεσα?
 

Glykomoutsounos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.717
Like
2.384
Πόντοι
456
Αναφερομαι  σε  αυτο  που  λες....δηλ  ολοι  το  ιδιο  ειναι?Και  εφοσον  για  σενα  τουρ=ξεπετα,  αρα  κανονας.
ΟΛΟΙ  οι  κανονες  εχουν  εξαιρεσεις....Και  ασε  τις  υποθεσεις......
μου αρέσει να κάνω υποθέσεις... έκανα λάθος;; συμφωνεις παντως ότι έτσι είναι ο κανόνας.. εγώ συμφωνώ στις εξαιρέσεις..
 

ALEXIA ROSSI

Trans
Εγγρ.
22 Μαρ 2013
Μηνύματα
470
Like
278
Γλυκομουτσουνε,στειλε  ματακια  μου  στη  νονα  σου  μια  σημαια  βραζιλιανικη.....
Αααα....και  ρωτα  τον  Αλεφαντο  ,μαζι  με  το  κερακι,μηπως  να  κανω  και  μετανοιες?
Και  αν  ναι.....ποσες?
 

Castell

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2007
Μηνύματα
692
Like
58
Πόντοι
6
Σκύψε ευλογημένη !!!!! το βλέπω το κακό να έρχεται !!!! νέα ταινία !!!!
 

Glykomoutsounos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.717
Like
2.384
Πόντοι
456
Γλυκομουτσουνε,στειλε  ματακια  μου  στη  νονα  σου  μια  σημαια  βραζιλιανικη.....
Αααα....και  ρωτα  τον  Αλεφαντο  ,μαζι  με  το  κερακι,μηπως  να  κανω  και  μετανοιες?
Και  αν  ναι.....ποσες?
είναι μικρό παιδί ακόμα.. έχει καιρό μπροστά του... θα μάθει..
 

ALEXIA ROSSI

Trans
Εγγρ.
22 Μαρ 2013
Μηνύματα
470
Like
278
είναι μικρό παιδί ακόμα.. έχει καιρό μπροστά του... θα μάθει..
Δηλ.  η  κα  Bulamark  εισεπραξε   200  ε  απο  τον  κο  slk  ...
Του  ατυχου  καταθετη,η  οργη  δεν  εχει  ακομα   κωπασει....
και  εγω  πρεπει  να  αναβω  κερια  στο    www  και  στη  βραζιλιανικη  σημαια,αφου  πρωτα  τα  κανω  εικονες....
Και  αυτο  γιατι  τα  τελευταια  δεκα  χρονια   απο  αυτα  τρωω  παντεσπανι......
Δηλ.τι  να  περιμενω  αλλο  να  ακουσω......Ημαρτον......
 

Glykomoutsounos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.717
Like
2.384
Πόντοι
456
Δηλ.  η  κα  Bulamark  εισεπραξε  200  ε  απο  τον  κο  slk  ...
Του  ατυχου  καταθετη,η  οργη  δεν  εχει  ακομα  κωπασει....
και  εγω  πρεπει  να  αναβω  κερια  στο    www  και  στη  βραζιλιανικη  σημαια,αφου  πρωτα  τα  κανω  εικονες....
Και  αυτο  γιατι  τα  τελευταια  δεκα  χρονια  απο  αυτα  τρωω  παντεσπανι......
Δηλ.τι  να  περιμενω  αλλο  να  ακουσω......Ημαρτον......
τίποτα περισσότερο ή λιγότερο απ ότι θα άκουγες σε οποιοδήποτε αντίστοιχο φόρουμ... τι περίμενες να ακούσεις δηλαδή;
 

tsimiski51a

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2011
Μηνύματα
2.105
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
16
πήρες το ακριβό της 1 ώρας με εκσπερμάτωση της Ερικας, αυτό κάνει 200 στην Αθήνα, πιό ακριβό δεν υπάρχει. Διάβασα την συμπεριφορά που γράφεις και έχω να πω πως με το πρόγραμμα των 100 που πήρα ήταν εκ διαμέτρου αντίθετη προς εμένα . Είναι παράξενη η κριτική σου και ο όλος διάλογος που γίνεται.




εφαγα εφαγα αλεξια μου και οχι μονο μια φορα και οχι δεν ηταν των 30 η πενηντα, η χτεσινη φολα ηταν των 200 για την ιστορα,δεν εχω προβλημα να το πω,αλλα δεν ειναι μονο το οικονομικο στην φολα αλλα και ολα τα αλλα
 

SLK200GR

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2008
Μηνύματα
776
Like
254
Πόντοι
26
πήρες το ακριβό της 1 ώρας με εκσπερμάτωση της Ερικας, αυτό κάνει 200 στην Αθήνα, πιό ακριβό δεν υπάρχει. Διάβασα την συμπεριφορά που γράφεις και έχω να πω πως με το πρόγραμμα των 100 που πήρα ήταν εκ διαμέτρου αντίθετη προς εμένα . Είναι παράξενη η κριτική σου και ο όλος διάλογος που γίνεται.

Φιλε μου ,αυτα εζησα αυτα γραφω,αν δεν σου αρεσει δεν υπαρχει προβλημα αλλα μην μου λες για παραξενη κριτικη ενοωντας οτι το κανω σκοπιμα.Εμενα η τυπισσα μου αρεσε οταν την ειδα στο ts και γιαυτο ανοιξα και το νημα,εδω η χαιρεκακη αλεξια μου την λεει συνεχεια εδω και 3 μερες επειδη ταχα την υποστηριζα πρωτου βεβαια παω.Οσο για τα λεφτα δεν ειπα τιποτα,το ξερω οτι τοσο παει γενικα και σαφως ηταν δικια μου επιλογη,δεν μου εβγαλε κρυφες χρεωσεις.Επισης χωρις να περιαυτολογισω ,εχω μεγαλη εμπειρια σε εκδιδομενες (εχω φαει πανω απο ενα σπιτι μεχρι τωρα),γνωριζω λοιπον καλα οτι αν εισαι αντιπαθεις,βρωμικος ,ασχημος,αγενεις πολλες φορες εισπραττεις και κακο sevices ,γιαυτο τιποτα απο ολα αυτα δεν βρηκε ποτε σε μενα τυπισσα που πηγα μαζι της.Επισης θεωρω οτι η μια κριτικη που υπαρχει γιαυτην εδω μεσα ειναι fake για αυτο και ειναι τοσο γενικη
 

SLK200GR

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2008
Μηνύματα
776
Like
254
Πόντοι
26
Φιλε μου ,αυτα εζησα αυτα γραφω,αν δεν σου αρεσει δεν υπαρχει προβλημα αλλα μην μου λες για παραξενη κριτικη ενοωντας οτι το κανω σκοπιμα.Εμενα η τυπισσα μου αρεσε οταν την ειδα στο ts και γιαυτο ανοιξα και το νημα,εδω η χαιρεκακη αλεξια μου την λεει συνεχεια εδω και 3 μερες επειδη ταχα την υποστηριζα πρωτου βεβαια παω.Οσο για τα λεφτα δεν ειπα τιποτα,το ξερω οτι τοσο παει γενικα και σαφως ηταν δικια μου επιλογη,δεν μου εβγαλε κρυφες χρεωσεις.Επισης χωρις να περιαυτολογισω ,εχω μεγαλη εμπειρια σε εκδιδομενες (εχω φαει πανω απο ενα σπιτι μεχρι τωρα),γνωριζω λοιπον καλα οτι αν εισαι αντιπαθεις,βρωμικος ,ασχημος,αγενεις πολλες φορες εισπραττεις και κακο sevices ,γιαυτο τιποτα απο ολα αυτα δεν βρηκε ποτε σε μενα τυπισσα που πηγα μαζι της.Επισης θεωρω οτι η μια κριτικη που υπαρχει γιαυτην εδω μεσα ειναι fake για αυτο και ειναι τοσο γενικη




πήρες το ακριβό της 1 ώρας με εκσπερμάτωση της Ερικας, αυτό κάνει 200 στην Αθήνα, πιό ακριβό δεν υπάρχει. Διάβασα την συμπεριφορά που γράφεις και έχω να πω πως με το πρόγραμμα των 100 που πήρα ήταν εκ διαμέτρου αντίθετη προς εμένα . Είναι παράξενη η κριτική σου και ο όλος διάλογος που γίνεται.
 

ALEXIA ROSSI

Trans
Εγγρ.
22 Μαρ 2013
Μηνύματα
470
Like
278
Φιλε μου ,αυτα εζησα αυτα γραφω,αν δεν σου αρεσει δεν υπαρχει προβλημα αλλα μην μου λες για παραξενη κριτικη ενοωντας οτι το κανω σκοπιμα.Εμενα η τυπισσα μου αρεσε οταν την ειδα στο ts και γιαυτο ανοιξα και το νημα,εδω η χαιρεκακη αλεξια μου την λεει συνεχεια εδω και 3 μερες επειδη ταχα την υποστηριζα πρωτου βεβαια παω.Οσο για τα λεφτα δεν ειπα τιποτα,το ξερω οτι τοσο παει γενικα και σαφως ηταν δικια μου επιλογη,δεν μου εβγαλε κρυφες χρεωσεις.Επισης χωρις να περιαυτολογισω ,εχω μεγαλη εμπειρια σε εκδιδομενες (εχω φαει πανω απο ενα σπιτι μεχρι τωρα),γνωριζω λοιπον καλα οτι αν εισαι αντιπαθεις,βρωμικος ,ασχημος,αγενεις πολλες φορες εισπραττεις και κακο sevices ,γιαυτο τιποτα απο ολα αυτα δεν βρηκε ποτε σε μενα τυπισσα που πηγα μαζι της.Επισης θεωρω οτι η μια κριτικη που υπαρχει γιαυτην εδω μεσα ειναι fake για αυτο και ειναι τοσο γενικη
Τελικα  ,αν  αναλογιστω  τους  ακομψους  χαρακτηρισμους  σου  απεναντι  σε  συναδελφους  μου,μιλαω  για  τις  χυδαιες  σου  εκφρασεις  στο  θρεντ  της  Θεσσαλονικης......και  εμενα  με  αποκαλεις  χαιρεκακη....τι  μπορω  να  σου  πω?
Φανταστηκες  οτι  τι?  Χαρηκα  που  σου  συνεβη  αυτο?  Κανεις  λαθος  εκτιμηση....Πολυ  ομως....
 

tsimiski51a

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2011
Μηνύματα
2.105
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
16
Δεν υπάρχει πρόβλημα φίλε μου SLK200 να μου "αρέσει" ή όχι η κριτική σου. Απλά, όταν διάβασα αυτά που γράφεις κουφάθηκα και μετά σκέφτηκα το στημένο. Για μένα ήταν από τα καλύτερα τρανς που έχω πάρει. Μπορεί στην Αθήνα που είναι η Ιβάνα να τους βάζει χέρι και να μη κάνουν τα τρελά τους και του κεφαλιού τους διότι θα τους ξηγείται "μάγκες εδώ έχω επιχείρηση, δεν θέλω κακή φήμη, βάλτε τα δυνατά σας και μη τεμπελιάζετε". Δίνω αυτή την εξήγηση. Επίσης, μου είχε πει πως θα έφευγε από Ελλάδα στις 30 Ιουνίου και είναι σήμερα 9 Ιουλίου και βρίσκεται εδώ, πιθανότατα λόγω ζήτησης, κίνησης και εργασίας.
 

SLK200GR

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2008
Μηνύματα
776
Like
254
Πόντοι
26
Αντε καλε παραπονιαρα,εδω που τα λεμε το παραπονο μου το χρησιμοποιησες αρκετα για να περασεις αρνητικα τις ανταγωνιστριες σου,δεν ειναι τυχαιο τα ποσα μηνυματα εγραψες,οσο για το θρεντ τις θεσσαλονικης εχω πανω απο 30 μηνυματα με συγχαρητηρια απο συναγωνιστες που απλα δεν θελαν να το γραψουν δημοσια ,χωρια αυτοι που το γραψαν.Και παρα την αποτυχια μου εγω ψηφιζω ΒΡΑΖΙΛΙΑΝΕΣ, πληρωσε και εσυ καμια Isabelly Strayt και θα με καταλαβεις,μη μονο τα παιρνετε ,επενδυστε και λιγο στην εμπειρια :dancing:


Τελικα  ,αν  αναλογιστω  τους  ακομψους  χαρακτηρισμους  σου  απεναντι  σε  συναδελφους   μου,μιλαω  για  τις   χυδαιες  σου  εκφρασεις  στο  θρεντ  της  Θεσσαλονικης......και  εμενα  με  αποκαλεις   χαιρεκακη....τι  μπορω  να  σου  πω?
Φανταστηκες  οτι  τι?  Χαρηκα  που  σου  συνεβη  αυτο?  Κανεις  λαθος  εκτιμηση....Πολυ  ομως....
 

tsimiski51a

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2011
Μηνύματα
2.105
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
16
έλα ρε συ, πως γράφεις έτσι στην Αλεξία. να πάει να πληρώσει στην Isabelly Strayt για ιδιαίτερα. Είναι από τις καλύτερες ελληνίδες και τιμά τα χρήματα που παίρνει. Έχεις εμπειρία μαζί της ?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom