Νέα

TRANS!!!APOLITI TRANS.SUPER

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα peterblack069
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 95
  • Εμφανίσεις 22K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.385
Κριτικές
5
Like
4.092
Πόντοι
606


:s&m_2: :s&m_2: :s&m_2: :s&m_2: :s&m_2: :s&m_2: :s&m_2: :s&m_2: :s&m_2: :s&m_2: :s&m_2: :s&m_2: :s&m_3:εχει να γυνει της πο@νης


ειπαμε ρε να τα τρωτε  αλλα οχι κ ετση δεν ξερω αν με νοεις
 

daskaloss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2012
Μηνύματα
4.845
Κριτικές
14
Like
35
Πόντοι
246

deflight

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2012
Μηνύματα
310
Like
475
Πόντοι
21
οι φοτο ας πουμε οτι δεχομαι οτι ηταν 4 ετων κατα τα λεγομενα σου πηγες περσι αρα οι φωτο ηταν 3 ετων..σε αυτη την περιπτωση  δεν πιστευω οτι κατευθειαν απο την εξωπορτα που μπηκες σε αλυσσοεδεσε και σε υποχρεωσε να περασεις με το ζορι  κατευθειαν στο κρεβατι που ακουμπουσε στην εξωπορτα ..θα υπηρχε καποιο χωλ φανταζομαι στο οποιο θα μπορουσες να πεις ( δεν θα περασω ευχαριστω δικαιωμα σου αναφαιρετο) δεν  το εκανες γιατι μπορει να βαριοσουνα το δεχομαι  (μιας που ηρθα ας κατσω και να ικανοποιησω (ισως υποθετικα παντα μιλαω ) και την περιεργεια μου για το δυνατο εργαλειο το μεγαλο...που διαφημιζει στην αγγελια της (ισως λεξη κλειδι στην αποφαση σου να πας)   κατοπιν λες δεν εκανε ζεστη ατμοσφαιρα..ερωτηση πως ζεστενεται η ατμοσφαιρα αναμεσα σε δυο ολοκληρωτικα ξενους ανθρωπους που συναντιουνται για πρωτη φορα με σκοπο τον ερωτα ?  σιγουρα οχι με ακαδημαικες συζητησεις φανταζομαι κατω απο το πρισμα του ερωτα η ατμοσφαιρα ζεσταινεται οπως ολοι ξερουμε με ενα ρομαντικο δειπνο ενα κοινο  τρυφερο ντουζ ενα χαλαρωτικο μασαζ υπο τους ηχους ρομαντικης μουσικης  και το φως  κεριων ακολουθουν φανταζομαι παθιασμενα φιλια παντου αγκαλιες που γινονται   χουφτωματα πιασιματα γλυψιματα παντου γλυκο σεχ σε ολες τις στασεις  που μετα γινεται εντονοτερο και φτανεις στην αποκορυφωση... ολα αυτα   θελουν χρονο και ο χρονος ειναι χρημα μηπως τελικα με αυτα που εδωσες πηρες ακριβως αυτο που αγορασες? ενα νορμαλ σεξουαλικο ενεργητικο η ενεργοπαθητικο προγραμμα στην σωστη τιμη? ..αν θελεις ζεστη και ροματζαδα  να βαλεις το χερακι στην τζεπη  και οχι με λιγα να θελεις ζεστες ερωτες  νερατζακια γλυκα  και αλλα του κουταλιου να σε τραταρουν  τι ηθελες δηλαδη και καμια πιτσα παραγγελια να σου παρει και τσιγαρα να σου πληρωσει και το ταξι...δηλαδη ελεος  εσυ αγαπη μου δεν ψαχνεις για επαγγελματια  ψαχνεισ για λαλακα του παρε και στο τελος να σου κανει και τον λουστρακο... εν το μεταξυ δηλωνεις βατραχομουρης  οτι δηλωσεις εισαι και το σεβομαι αλλα αν τελικα ειναι αληθεια αυτο που δηλωνεις μηπως επαιξε ρολο στην συνευρεση σας??? απλη απορια ενος ανθρωπου που δηλωνει βλακας (γιατι οποιος δηλωνει εξυπνος ειναι βλακας παλι) ευχαριστω ...εβιτα η κακια τρανς

Συγνώμη που επεμβαίνω σε συνομιλία που είχες με άλλο μέλος. Κατ' αρχήν δημοσίευση σου είναι καλογραμμένη. Στη συνέχεια όμως αμελείς το γεγονός πως αν βγω με μια κοπέλα και πάω σε ένα εστιατόριο (π.χ.) και μετά σε μπαρ ξενοδοχείου και πιούμε ποτό μπροστά από το τζάκι με ρουφηχτά φιλιά και μετά καταλήξουμε σε δωμάτιο στο ξενοδοχείο που πίνουμε ποτά στο μπαρ του, την κοπέλα στο δωμάτιο πάνω δεν θα την πληρώσω έξτρα, αλλά τα έξοδα μου θα είναι το φαγητό, το ποτό και το δωμάτιο του ξενοδοχείου. Μπορεί να βγει στη σούμα πιο ακριβά από ότι θα πλήρωνα την APOLITI TRANS.SUPER αλλά όμως θα έχω φάει και θα έχω πιει ποτό και θα έχω ανέβει στο δωμάτιο καυλωμένος (όπως πρέπει) χωρίς να πηγαίνω να χτυπάω κουδούνια αγχωμένος για το πως θα είναι αυτή που θα μου ανοίξει την πόρτα ή για το πόσο γρήγορα θα με ξεπετάξει.

Η σωστή επαγγελματίας από την άλλη, πρέπει να δώσει την παραπάνω ψευδαίσθηση στον πελάτη ή να του προσφέρει υπηρεσίες που δεν θα μπορεί η κοπέλα στο ραντεβού.
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.385
Κριτικές
5
Like
4.092
Πόντοι
606
Συγνώμη που επεμβαίνω σε συνομιλία που είχες με άλλο μέλος. Κατ' αρχήν δημοσίευση σου είναι καλογραμμένη. Στη συνέχεια όμως αμελείς το γεγονός πως αν βγω με μια κοπέλα και πάω σε ένα εστιατόριο (π.χ.) και μετά σε μπαρ ξενοδοχείου και πιούμε ποτό μπροστά από το τζάκι με ρουφηχτά φιλιά και μετά καταλήξουμε σε δωμάτιο στο ξενοδοχείο που πίνουμε ποτά στο μπαρ του, την κοπέλα στο δωμάτιο πάνω δεν θα την πληρώσω έξτρα, αλλά τα έξοδα μου θα είναι το φαγητό, το ποτό και το δωμάτιο του ξενοδοχείου. Μπορεί να βγει στη σούμα πιο ακριβά από ότι θα πλήρωνα την APOLITI TRANS.SUPER αλλά όμως θα έχω φάει και θα έχω πιει ποτό και θα έχω ανέβει στο δωμάτιο καυλωμένος (όπως πρέπει) χωρίς να πηγαίνω να χτυπάω κουδούνια αγχωμένος για το πως θα είναι αυτή που θα μου ανοίξει την πόρτα ή για το πόσο γρήγορα θα με ξεπετάξει.

Η σωστή επαγγελματίας από την άλλη, πρέπει να δώσει την παραπάνω ψευδαίσθηση στον πελάτη ή να του προσφέρει υπηρεσίες που δεν θα μπορεί η κοπέλα στο ραντεβού.



μην χαλας την ωρα σου ....
 

zinentin

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουν 2011
Μηνύματα
525
Κριτικές
2
Like
51
Πόντοι
6
 
     
     
       
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom