Νέα

TRANS!!!APOLITI TRANS.SUPER

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα peterblack069
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 95
  • Εμφανίσεις 22K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

parr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2012
Μηνύματα
510
Κριτικές
13
Like
15
Πόντοι
236

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.385
Κριτικές
5
Like
4.092
Πόντοι
606
η ξεπετα ολε
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.385
Κριτικές
5
Like
4.092
Πόντοι
606

δεν ειναι οπως τις φωτο που εχει οι φωτο αυτες ειναι τουλαχιστον 4 ετων εγω την ειχα παρει περυσι τετια περιοδο που ηταν παλη αθηνα στα εξαρχεια και δεν εσθανθηκα ουτε μια στηγμη ωραια το μονο που ειθελα ηταν να χυσω κ δρομο.απλα στεγνη χωρις καν να μπει στην διαδικασια να ζεστανει λιγο την ατμοσφαιρα ξεπετα.
 

daskaloss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2012
Μηνύματα
4.845
Κριτικές
14
Like
35
Πόντοι
246
δεν ειναι οπως τις φωτο που εχει οι φωτο αυτες ειναι τουλαχιστον 4 ετων εγω την ειχα παρει περυσι τετια περιοδο που ηταν παλη αθηνα στα εξαρχεια και δεν εσθανθηκα ουτε μια στηγμη ωραια το μονο που ειθελα ηταν να χυσω κ δρομο.απλα στεγνη χωρις καν να μπει στην διαδικασια να ζεστανει λιγο την ατμοσφαιρα ξεπετα.

ουτε καν διεκπαιρεωτικη ε? περαστικα ρε βατραχε
:helpplea: :helpplea: :helpplea:
 

abakasi

Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2012
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
δεν ειναι οπως τις φωτο που εχει οι φωτο αυτες ειναι τουλαχιστον 4 ετων εγω την ειχα παρει περυσι τετια περιοδο που ηταν παλη αθηνα στα εξαρχεια και δεν εσθανθηκα ουτε μια στηγμη ωραια το μονο που ειθελα ηταν να χυσω κ δρομο.απλα στεγνη χωρις καν να μπει στην διαδικασια να ζεστανει λιγο την ατμοσφαιρα ξεπετα.
οι φοτο ας πουμε οτι δεχομαι οτι ηταν 4 ετων κατα τα λεγομενα σου πηγες περσι αρα οι φωτο ηταν 3 ετων..σε αυτη την περιπτωση  δεν πιστευω οτι κατευθειαν απο την εξωπορτα που μπηκες σε αλυσσοεδεσε και σε υποχρεωσε να περασεις με το ζορι  κατευθειαν στο κρεβατι που ακουμπουσε στην εξωπορτα ..θα υπηρχε καποιο χωλ φανταζομαι στο οποιο θα μπορουσες να πεις ( δεν θα περασω ευχαριστω δικαιωμα σου αναφαιρετο) δεν  το εκανες γιατι μπορει να βαριοσουνα το δεχομαι  (μιας που ηρθα ας κατσω και να ικανοποιησω (ισως υποθετικα παντα μιλαω ) και την περιεργεια μου για το δυνατο εργαλειο το μεγαλο...που διαφημιζει στην αγγελια της (ισως λεξη κλειδι στην αποφαση σου να πας)   κατοπιν λες δεν εκανε ζεστη ατμοσφαιρα..ερωτηση πως ζεστενεται η ατμοσφαιρα αναμεσα σε δυο ολοκληρωτικα ξενους ανθρωπους που συναντιουνται για πρωτη φορα με σκοπο τον ερωτα ?  σιγουρα οχι με ακαδημαικες συζητησεις φανταζομαι κατω απο το πρισμα του ερωτα η ατμοσφαιρα ζεσταινεται οπως ολοι ξερουμε με ενα ρομαντικο δειπνο ενα κοινο  τρυφερο ντουζ ενα χαλαρωτικο μασαζ υπο τους ηχους ρομαντικης μουσικης  και το φως  κεριων ακολουθουν φανταζομαι παθιασμενα φιλια παντου αγκαλιες που γινονται   χουφτωματα πιασιματα γλυψιματα παντου γλυκο σεχ σε ολες τις στασεις  που μετα γινεται εντονοτερο και φτανεις στην αποκορυφωση... ολα αυτα   θελουν χρονο και ο χρονος ειναι χρημα μηπως τελικα με αυτα που εδωσες πηρες ακριβως αυτο που αγορασες? ενα νορμαλ σεξουαλικο ενεργητικο η ενεργοπαθητικο προγραμμα στην σωστη τιμη? ..αν θελεις ζεστη και ροματζαδα  να βαλεις το χερακι στην τζεπη  και οχι με λιγα να θελεις ζεστες ερωτες  νερατζακια γλυκα  και αλλα του κουταλιου να σε τραταρουν  τι ηθελες δηλαδη και καμια πιτσα παραγγελια να σου παρει και τσιγαρα να σου πληρωσει και το ταξι...δηλαδη ελεος  εσυ αγαπη μου δεν ψαχνεις για επαγγελματια  ψαχνεισ για λαλακα του παρε και στο τελος να σου κανει και τον λουστρακο... εν το μεταξυ δηλωνεις βατραχομουρης  οτι δηλωσεις εισαι και το σεβομαι αλλα αν τελικα ειναι αληθεια αυτο που δηλωνεις μηπως επαιξε ρολο στην συνευρεση σας??? απλη απορια ενος ανθρωπου που δηλωνει βλακας (γιατι οποιος δηλωνει εξυπνος ειναι βλακας παλι) ευχαριστω ...εβιτα η κακια τρανς
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.996
Κριτικές
10
Like
90
Πόντοι
376
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΑΙ ΠΑΛΙ.ΕΙΜΑΙ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟΣ ΣΤΟ ΣΠΟΡ ΜΠΟΥΡΔΕΛΑ ΚΑΙ ΤΑ ΕΧΩ ΔΕΙ ΟΛΑ.ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ.ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ.ΤΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΠΟΥ ΓΡΑΦΟΝΤΑΙ ΕΙΝΑΙ ΠΑΡΑΠΛΗΡΟΦΟΡΗΣΗ.ΕΧΩ ΠΑΕΙ ΣΕ ΚΑΠΟΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΙ ΟΜΟΛΟΓΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΟΠΩΣ ΤΑ ΛΕΤΕ. ΤΩΡΑ ΟΣΟΝ ΑΦΟΡΑ ΤΙΝ ΣΙΓΚΕΚΡΙΜΕΝΙ,ΠΑΤΕ, ΔΟΚΙΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΤΑ ΞΑΝΑΛΈΜΕ.
ειναι απολυτη τελικα αυτη η τρανς;
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.385
Κριτικές
5
Like
4.092
Πόντοι
606
οι φοτο ας πουμε οτι δεχομαι οτι ηταν 4 ετων κατα τα λεγομενα σου πηγες περσι αρα οι φωτο ηταν 3 ετων..σε αυτη την περιπτωση  δεν πιστευω οτι κατευθειαν απο την εξωπορτα που μπηκες σε αλυσσοεδεσε και σε υποχρεωσε να περασεις με το ζορι  κατευθειαν στο κρεβατι που ακουμπουσε στην εξωπορτα ..θα υπηρχε καποιο χωλ φανταζομαι στο οποιο θα μπορουσες να πεις ( δεν θα περασω ευχαριστω δικαιωμα σου αναφαιρετο) δεν  το εκανες γιατι μπορει να βαριοσουνα το δεχομαι  (μιας που ηρθα ας κατσω και να ικανοποιησω (ισως υποθετικα παντα μιλαω ) και την περιεργεια μου για το δυνατο εργαλειο το μεγαλο...που διαφημιζει στην αγγελια της (ισως λεξη κλειδι στην αποφαση σου να πας)   κατοπιν λες δεν εκανε ζεστη ατμοσφαιρα..ερωτηση πως ζεστενεται η ατμοσφαιρα αναμεσα σε δυο ολοκληρωτικα ξενους ανθρωπους που συναντιουνται για πρωτη φορα με σκοπο τον ερωτα ?  σιγουρα οχι με ακαδημαικες συζητησεις φανταζομαι κατω απο το πρισμα του ερωτα η ατμοσφαιρα ζεσταινεται οπως ολοι ξερουμε με ενα ρομαντικο δειπνο ενα κοινο  τρυφερο ντουζ ενα χαλαρωτικο μασαζ υπο τους ηχους ρομαντικης μουσικης  και το φως  κεριων ακολουθουν φανταζομαι παθιασμενα φιλια παντου αγκαλιες που γινονται   χουφτωματα πιασιματα γλυψιματα παντου γλυκο σεχ σε ολες τις στασεις  που μετα γινεται εντονοτερο και φτανεις στην αποκορυφωση... ολα αυτα   θελουν χρονο και ο χρονος ειναι χρημα μηπως τελικα με αυτα που εδωσες πηρες ακριβως αυτο που αγορασες? ενα νορμαλ σεξουαλικο ενεργητικο η ενεργοπαθητικο προγραμμα στην σωστη τιμη? ..αν θελεις ζεστη και ροματζαδα  να βαλεις το χερακι στην τζεπη  και οχι με λιγα να θελεις ζεστες ερωτες  νερατζακια γλυκα  και αλλα του κουταλιου να σε τραταρουν  τι ηθελες δηλαδη και καμια πιτσα παραγγελια να σου παρει και τσιγαρα να σου πληρωσει και το ταξι...δηλαδη ελεος  εσυ αγαπη μου δεν ψαχνεις για επαγγελματια  ψαχνεισ για λαλακα του παρε και στο τελος να σου κανει και τον λουστρακο... εν το μεταξυ δηλωνεις βατραχομουρης  οτι δηλωσεις εισαι και το σεβομαι αλλα αν τελικα ειναι αληθεια αυτο που δηλωνεις μηπως επαιξε ρολο στην συνευρεση σας??? απλη απορια ενος ανθρωπου που δηλωνει βλακας (γιατι οποιος δηλωνει εξυπνος ειναι βλακας παλι) ευχαριστω ...εβιτα η κακια τρανς


 πρωτον εσενα τη σε κοφτει κ ανακατευεσε στα λεγομενα μου,αναφερθηκα σε σενα ......παντος ωραια τα λες το 50 αρικο για σενα
εινα τυποτα .νωμιζω οτι εχω το δικαιωομα απο την εμπηριες μου μαλον τοσα χρωνια να κρινω ελευθερα αυτες που ασχολουνται με το χορο :fuck1:οταν λυπον θες να εισαι καλη σε αυτο που κανεις φροντιζεις κ το χωρο σου κ τη συμπεριφορα σου πρως τον πελατη σου κ το πως θα ζεστανεις την ατμοσφερα και πως να βαζεις κ φωτιες οταν προκειται για την τσεπη σου ολα τα κανεις κ να σε συγουρη οτι δεν θα βγεις ποτε χαμενη αυτο πιστευω.δεν ξερω αν συμφωνειται παιδες......οσο για τα αλλα που αναφερθηκες χαρισμα σου το βατραχακι σε φηλα  :s&m_1:γληκα κ αστε της αλλες που ξερουν να περνουν τα 50αρικα μας μιας που εσεις δεν τα καταδεχεσται.....να τα περνουν συνεχεια κ να μην εχουν προβλημα αν ειναι λιγα η πολα του λαχιστον πιανουν τοπο.
 

daskaloss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2012
Μηνύματα
4.845
Κριτικές
14
Like
35
Πόντοι
246
 πρωτον εσενα τη σε κοφτει κ ανακατευεσε στα λεγομενα μου,αναφερθηκα σε σενα ......παντος ωραια τα λες το 50 αρικο για σενα
εινα τυποτα .νωμιζω οτι εχω το δικαιωομα απο την εμπηριες μου μαλον τοσα χρωνια να κρινω ελευθερα αυτες που ασχολουνται με το χορο :fuck1:οταν λυπον θες να εισαι καλη σε αυτο που κανεις φροντιζεις κ το χωρο σου κ τη συμπεριφορα σου πρως τον πελατη σου κ το πως θα ζεστανεις την ατμοσφερα και πως να βαζεις κ φωτιες οταν προκειται για την τσεπη σου ολα τα κανεις κ να σε συγουρη οτι δεν θα βγεις ποτε χαμενη αυτο πιστευω.δεν ξερω αν συμφωνειται παιδες......οσο για τα αλλα που αναφερθηκες χαρισμα σου το βατραχακι σε φηλα  :s&m_1:γληκα κ αστε της αλλες που ξερουν να περνουν τα 50αρικα μας μιας που εσεις δεν τα καταδεχεσται.....να τα περνουν συνεχεια κ να μην εχουν προβλημα αν ειναι λιγα η πολα του λαχιστον πιανουν τοπο.

+1000 ξαδερφε
 

n.aleftantos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.967
Κριτικές
2
Like
305
Πόντοι
36
οι φοτο ας πουμε οτι δεχομαι οτι ηταν 4 ετων κατα τα λεγομενα σου πηγες περσι αρα οι φωτο ηταν 3 ετων..σε αυτη την περιπτωση  δεν πιστευω οτι κατευθειαν απο την εξωπορτα που μπηκες σε αλυσσοεδεσε και σε υποχρεωσε να περασεις με το ζορι  κατευθειαν στο κρεβατι που ακουμπουσε στην εξωπορτα ..θα υπηρχε καποιο χωλ φανταζομαι στο οποιο θα μπορουσες να πεις ( δεν θα περασω ευχαριστω δικαιωμα σου αναφαιρετο) δεν  το εκανες γιατι μπορει να βαριοσουνα το δεχομαι  (μιας που ηρθα ας κατσω και να ικανοποιησω (ισως υποθετικα παντα μιλαω ) και την περιεργεια μου για το δυνατο εργαλειο το μεγαλο...που διαφημιζει στην αγγελια της (ισως λεξη κλειδι στην αποφαση σου να πας)   κατοπιν λες δεν εκανε ζεστη ατμοσφαιρα..ερωτηση πως ζεστενεται η ατμοσφαιρα αναμεσα σε δυο ολοκληρωτικα ξενους ανθρωπους που συναντιουνται για πρωτη φορα με σκοπο τον ερωτα ?  σιγουρα οχι με ακαδημαικες συζητησεις φανταζομαι κατω απο το πρισμα του ερωτα η ατμοσφαιρα ζεσταινεται οπως ολοι ξερουμε με ενα ρομαντικο δειπνο ενα κοινο  τρυφερο ντουζ ενα χαλαρωτικο μασαζ υπο τους ηχους ρομαντικης μουσικης  και το φως  κεριων ακολουθουν φανταζομαι παθιασμενα φιλια παντου αγκαλιες που γινονται   χουφτωματα πιασιματα γλυψιματα παντου γλυκο σεχ σε ολες τις στασεις  που μετα γινεται εντονοτερο και φτανεις στην αποκορυφωση... ολα αυτα   θελουν χρονο και ο χρονος ειναι χρημα μηπως τελικα με αυτα που εδωσες πηρες ακριβως αυτο που αγορασες? ενα νορμαλ σεξουαλικο ενεργητικο η ενεργοπαθητικο προγραμμα στην σωστη τιμη? ..αν θελεις ζεστη και ροματζαδα  να βαλεις το χερακι στην τζεπη  και οχι με λιγα να θελεις ζεστες ερωτες  νερατζακια γλυκα  και αλλα του κουταλιου να σε τραταρουν  τι ηθελες δηλαδη και καμια πιτσα παραγγελια να σου παρει και τσιγαρα να σου πληρωσει και το ταξι...δηλαδη ελεος  εσυ αγαπη μου δεν ψαχνεις για επαγγελματια  ψαχνεισ για λαλακα του παρε και στο τελος να σου κανει και τον λουστρακο... εν το μεταξυ δηλωνεις βατραχομουρης  οτι δηλωσεις εισαι και το σεβομαι αλλα αν τελικα ειναι αληθεια αυτο που δηλωνεις μηπως επαιξε ρολο στην συνευρεση σας??? απλη απορια ενος ανθρωπου που δηλωνει βλακας (γιατι οποιος δηλωνει εξυπνος ειναι βλακας παλι) ευχαριστω ...εβιτα η κακια τρανς
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
ρε τι ειναι αυτη το μανιφεστο των απανταχου τρανς??
με πονεσε το στομαχι απο το γελιο
δεν γινονται αυτα ρε.. το κειμενο ειναι μοναδικο θα γραφει στην ιστορια
 

n.aleftantos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.967
Κριτικές
2
Like
305
Πόντοι
36
ενα πραγμα να ξερεται και να το εχετε στο νου σας οταν πατε με μια τρανς:



ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΦΤΑΕΙ Η ΚΥΡΙΑ ΟΤΑΝ ΔΙΑΠΡΑΤΕΤΑΙ ΜΙΑ ΞΕΠΕΤΑ ΠΑΝΤΑ ΦΤΑΕΙ Ο ΠΕΛΑΤΗΣ



αυτο ειναι νομος μαλλον οχι νομος αξιωμα καλυτερα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom