Νέα

Τραγούδια κατάλληλα για στριπτηζάδικα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα nacho_scocco
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 57
  • Εμφανίσεις 9K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Εγγρ.
20 Νοε 2010
Μηνύματα
18.666
Like
17
Πόντοι
166
Δεν εχω παει ποτε ... αλλα θα ηθελα να δω γκομεναρες με πορνοτακουνα να τα χορευουν  :rockon:


κ ενα πιο ατμοσφαιρικο  :tits2:
 

panos.t

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2010
Μηνύματα
117
Κριτικές
6
Like
83
Πόντοι
1
γεια σας παιδια ...προσφατα το σαββατο που περασε πηγα athens queens...και μου κολλησε ενα συγκεκριμενο κομματι που εβαλε ο dj ρωσσικο ηταν .πολυ αισθησιακο ..το οποιο ετυχε να το χορευει η πανεμορφη κουκλαραα Ηλέκτρα...(ειναι πολυ καλη στη μπαρα...αλλα στον καναπε σε χορο νομιζω σε ξεπεταει λιγο γρηγορα..) ...για το τραγουδι που πεχτηκε τωρα...το βαλε ο ντι τζει  πριν απο το  ''Khia - My Neck, My Back (HQ / Dirty)'' το οποιο το χορεψε η Αλινα η ουκρανη...μπορει καποιος να βρει ποιο ειναι εαν ετυχε να βρισκετε στο στριπτιζαδικο εκεινη τη μερα...; 
 
Εγγρ.
3 Σεπ 2015
Μηνύματα
20
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
γεια σας παιδια ...προσφατα το σαββατο που περασε πηγα athens queens...και μου κολλησε ενα συγκεκριμενο κομματι που εβαλε ο dj ρωσσικο ηταν .πολυ αισθησιακο ..το οποιο ετυχε να το χορευει η πανεμορφη κουκλαραα Ηλέκτρα...(ειναι πολυ καλη στη μπαρα...αλλα στον καναπε σε χορο νομιζω σε ξεπεταει λιγο γρηγορα..) ...για το τραγουδι που πεχτηκε τωρα...το βαλε ο ντι τζει  πριν απο το  ''Khia - My Neck, My Back (HQ / Dirty)'' το οποιο το χορεψε η Αλινα η ουκρανη...μπορει καποιος να βρει ποιο ειναι εαν ετυχε να βρισκετε στο στριπτιζαδικο εκεινη τη μερα...;  

σοβαρή προσωπικότητα το χόρεψε ρε τύπε ... άξιο αναφοράς  :S
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom