Νέα

Τραγούδια κατάλληλα για στριπτηζάδικα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα nacho_scocco
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 57
  • Εμφανίσεις 9K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

thanasis_tmrf

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2010
Μηνύματα
1.606
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
16
2)Το χω ακούσει σε αρκετά (Λίντο,Μούσσες κ.α.) αλλά δε ξέρω ποιο είναι...rnb κομμάτι,"μπιτάτο",που μάλλον το τραγουδά μαύρος...
όποιος έχει κάτι υπόψη του...καλοδεχούμενο ;)
μηπως λες αυτο? :think:
 
OP
OP
N

nacho_scocco

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.716
Κριτικές
3
Like
192
Πόντοι
16
Μμμμ...μπα δε θα το έλεγα.Το τραγούδι που έχω στο νου μου...είναι πιο πολύ σε στυλ Akon αν αυτό σε βοηθάει και συνήθως το επιλέγουν οι DJ να παίζει στα διαλείμματα και είναι σχετικά πρόσφατο νομίζω.
 

thanasis_tmrf

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2010
Μηνύματα
1.606
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
16
Μμμμ...μπα δε θα το έλεγα.Το τραγούδι που έχω στο νου μου...είναι πιο πολύ σε στυλ Akon αν αυτό σε βοηθάει και συνήθως το επιλέγουν οι DJ να παίζει στα διαλείμματα και είναι σχετικά πρόσφατο νομίζω.
το αλλο που μου ερχεται στο μυαλο ειναι αυτο! αλλα δεν πρεπει να ψαχνεις αυτο διοτι σιγουρα θα το ειχες βρει!
παντως ταιριαζει και με την φιλοσοφια των εν λογω καταστηματων! :2funny:
 
OP
OP
N

nacho_scocco

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.716
Κριτικές
3
Like
192
Πόντοι
16
το αλλο που μου ερχεται στο μυαλο ειναι αυτο! αλλα δεν πρεπει να ψαχνεις αυτο διοτι σιγουρα θα το ειχες βρει!
παντως ταιριαζει και με την φιλοσοφια των εν λογω καταστηματων! :2funny:
Σίγουρα ταιριάζει πολύ...και είναι κ πολύ γαμάτο μάλιστα :rockon:,αλλά δεν είναι αυτό που ψάχνω.Βασικά το τραγούδι θα το είχα βρει μέσω των lyrics,αλλά δυστυχώς δεν έχω καταφέρει να "συγκρατήσω" στίχους(ίσως να φταίει κ το γεγονός ότι το τραγούδι έχει γρήγορο tempo).Πάντως είναι σίγουρα πολύ γνωστό κ όλοι σας θα το ξέρετε.Όσον αφορά το άλλο εκεί πραγματικά έχω βάλει δύσκολα...αν το βρει κανείς τότε ατελείωτα :rockon: :rockon: :rockon:
 

thanasis_tmrf

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2010
Μηνύματα
1.606
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
16
Σίγουρα ταιριάζει πολύ...και είναι κ πολύ γαμάτο μάλιστα :rockon:,αλλά δεν είναι αυτό που ψάχνω.Βασικά το τραγούδι θα το είχα βρει μέσω των lyrics,αλλά δυστυχώς δεν έχω καταφέρει να "συγκρατήσω" στίχους(ίσως να φταίει κ το γεγονός ότι το τραγούδι έχει γρήγορο tempo).Πάντως είναι σίγουρα πολύ γνωστό κ όλοι σας θα το ξέρετε.Όσον αφορά το άλλο εκεί πραγματικά έχω βάλει δύσκολα...αν το βρει κανείς τότε ατελείωτα :rockon: :rockon: :rockon:
Αλλα δυο που μου ερχονται στο μυαλο ειναι!
Καταλληλα για στριπομαγαζα! δεν ξερω αν ειναι κανενα αυτο που ψαχνεις!
 

Nyar

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2009
Μηνύματα
363
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1

Και όταν μπαίνουν οι κιθάρες να παίζουν τα στροβοσκόπια !!!


Για πιο παθιάρικο strip...
 

kapartinakias

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2010
Μηνύματα
34
Like
0
Πόντοι
0

τέλειο κομμάτι το χόρευε η MISEL στο Rasputin live show...μονο όσοι το έχουν δει live μπορούν να καταλάβουν
 

kapartinakias

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2010
Μηνύματα
34
Like
0
Πόντοι
0

ενα ακόμη κομμάτι απο τη Τζουλια απο το αξέχαστο LOLITA!!!!
 

frenchman

Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2009
Μηνύματα
95
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0

κι αυτό πολύ κλασικό! Το χόρευε μια στο παλιό άμαζον!
 

ere

Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2008
Μηνύματα
113
Κριτικές
18
Like
0
Πόντοι
11
To απόλυτο στριπ κομμάτι
 

nikos111969

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2010
Μηνύματα
739
Like
4
Πόντοι
6
Ενα πολυ καλο αλλα σε διασκευη που επεζε το Αλκατραζ το ξερει κανεις ποιο ηταν να το δωσει ????
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom