Νέα

Το Σαντάνσκι τη νύχτα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα PROFONDO
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 776
  • Εμφανίσεις 176K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

GeorgeNorthern

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2008
Μηνύματα
161
Like
0
Πόντοι
1
εδω ειμαι. εχω παει μονο μια φορα Σαντανσκι. τωρα πλεον με την παρεα μου δυσκολα θα ξανα παμε γιατι δε θελουν εκεινοι.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 36125

Επισκέπτης
δεν υπαρχει φοβος για το οτιδηποτε, ας πουμε ληστειες, πιο πανω?
Oλη η σαβουρα(απο απατεωνες ενοω)εχει μαζευτη στο σαντανσκι,οσο πιο ψηλα ανεβαινεις τοσο πιο πολυ ποιοτητα γενικοτερα θα βρεις.
 

deker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2008
Μηνύματα
10.598
Like
5
Πόντοι
166
ναι αλλα ποιος τραβιεται μεχρι πανω ρε παιδια?σε μιαμιση ωρα απο δω εισαι στο δωματιο σου κ αν εχεις κονε εισαι αρχοντας
 

deker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2008
Μηνύματα
10.598
Like
5
Πόντοι
166
για σαντανσκι μιλαω.παντως εγω κυριακη παω για μερουλα,εχω παρει απο τωρα τους δικους μου εκει να με φτιαξουν...αντε,χρονια πολλα
 

jasonbecker

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2008
Μηνύματα
697
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
6
Δεν καταλαβαινω γιατι ανακυκλώνεται το θεμα.
Εχω παει Σαντανσκι και Σοφια.
Στο βρωμοχοτελ που εμειαν στο Σαντ. εβαλα να παρελασουν ολα οι πουτανες του Σαντ,μεχρι να αποφασισω να γαμησω μια.
Ειναι μπαζα του κερατα, δεν αξιζει μια η φαση. Μακρια!
Το λενε ολοι οι συναγωνιστες εδω μεσα.
 

deker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2008
Μηνύματα
10.598
Like
5
Πόντοι
166
αντε καλα,μπορεις να πηγαινεις σοφια εσυ...εμενα ασε με να γαμαω τα μπαζα μου
 

jasonbecker

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2008
Μηνύματα
697
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
6
Τα συγκεκριμενα μπαζα, τα γαμαει ολη η Ελλαδα καθε σαββατοκυριακο.
Αν εχεις συμβιβαστει με την ιδεα να πληρωνεις για μπαζα(που ειναι θλιβερο,λυπαμαι που το λεω..)τουλαχιστον γαμα μπαζα τσαμπα,τα οποια τουλαχιστον ειναι σχετικα καθαρα.Τα μπαζα, και ιδιαιτερα στην Ελλαδα, καθονται αβερτα γιατι να πληρωνεις βρε ανθρωπε?
 

deker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2008
Μηνύματα
10.598
Like
5
Πόντοι
166
γιατι ρε αδερφε καλως κ κακως οπως εχω ξαναπει παω χρονια κ μονο μπαζα δεν γαμαω.δεν ερχονται ολα τα μουνια σε ολους.κ δεν εχω κονε ταριφες που εχουν ολοι πλεον,ειχα κ ταριφα αλλα μου τελειωσε.τεσπα,καλο βραδυ κ καλες γιορτες
 

jasonbecker

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2008
Μηνύματα
697
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
6
Επισης φιλε μου, καλο βραδυ και χρονια πολλα.
 

deker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2008
Μηνύματα
10.598
Like
5
Πόντοι
166
χρονια πολλα κ ελπιζω να μην παρεξηγεις
 

deker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2008
Μηνύματα
10.598
Like
5
Πόντοι
166
εχεις δικιο σ αυτο.καλη δυναμη
 

GeorgeNorthern

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2008
Μηνύματα
161
Like
0
Πόντοι
1
το δυσκολο παντα ειναι να εχεις κονε με καλα μωρα... αν τα αποκτησεις, εχεις πετυχει τον στοχο.
 

deker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2008
Μηνύματα
10.598
Like
5
Πόντοι
166
λοιπον παιδες,σας καληνυχτω.george θα τα πουμε
 

alfistas

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2005
Μηνύματα
822
Like
9
Πόντοι
6
ρε παιδια για πειτε καποιος φρεσςκα νεα απο Σαντασκι.οι τιμες σε τι επιπεδο ειναι??οταν ειχα παει πριν 3 περιπου χρονια η πρωτη ωρα χρεωνονταν 50ε και η καθε επομενη 10ε.τα ξενοδοχεια του κεντρου περιοποθ 30ε η σουιτα.με εχει πριξει η παρεα να ξαναπαμε και θελω να κανω εναν προυπολογισμο για να δω τι θα μας κοστισει.την ποιοτητα την θυμαμαι,ελπιζω να μην εχει πεσει κι αλλο...
 

VASILIAS

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2005
Μηνύματα
1.544
Like
2
Πόντοι
16
μακρια απο Σαντανσκι !!!!!!
 

thessal

Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
242
Like
18
Πόντοι
1
Σαντανσκι.. γυναικες φολα ,γυφτισες και βρωμικες. Ταβερνες ακριβες το βραδυ αλητια .. ελληνικα  μπουζουκια
ζηταν πολλα χρηματα .. τιποτα το καλο  οντος μακρια
 

alfistas

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2005
Μηνύματα
822
Like
9
Πόντοι
6
sorry ρε παιδια,ειπα οτι εχω παει,ξερω πως ειναι.ενημερωση για τιμες ζητησα βασικα
 

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
18
Πόντοι
16
Φίλε μου βάλτε κάτι παραπάνω 50 - 100 ευρω από τον υπολογισμό σου και ανεβείτε Σόφια ειναι 140 ΚΜ αλλα έχετε πολλές επιλογές τι Θέλετε στο  Σαντάνσκι??? θα χαλαστείτε χωρίς λόγο και αιτία.
Εκτός άν υπάρχει συναγωνιστής να σου δώσει΄, νά σου προτείνη συγκεκριμένα που να πάς και τι  θα νοικιάσεις.
Οι τιμές χαμηλές  σε σχέση μέ Σόφια αλλα και η ποιότητα χάλια κάτω της βάσης.( αυτό δέν ισχύει για τα Ξενοδοχεία)μόνο για τις γυναίκες.
 

alfistas

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2005
Μηνύματα
822
Like
9
Πόντοι
6
ρε παιδια ξερω την διαφορα Σαντανσκι-Σοφιας.ΔΕΝ ΡΩΤΗΣΑ ΑΥΤΟ!! για τις τιμες ρωτησα ημαρτον
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom