Νέα

Το Σαντάνσκι τη νύχτα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα PROFONDO
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 776
  • Εμφανίσεις 175K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

stefan00

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
3.969
Like
325
Πόντοι
36
Στο Σαντανσκι ενα μεγαλο Χ μαγκες :ak: :uzi:
 

kostas725

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2007
Μηνύματα
82
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Στο Σαντανσκι ενα μεγαλο Χ μαγκες :ak: :uzi:
περιεργο.οι συναδελφοι μου οι θεσσαλονικεις πανε.κανουν ψωνια,εστιατοριο και κανα μπανακι στα λουτρα.ειναι παντρεμενοι και μεγαλοι και εχουν ξετρελαθει με το πακετο αυτο.καλο μου ακουγεται παντως!
 

ari1973

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.879
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
16
περιεργο.οι συναδελφοι μου οι θεσσαλονικεις πανε.κανουν ψωνια,εστιατοριο και κανα μπανακι στα λουτρα.ειναι παντρεμενοι και μεγαλοι και εχουν ξετρελαθει με το πακετο αυτο.καλο μου ακουγεται παντως!
για πουτανακια δεν ειπες τιποτα ομως...καλα τα μπανια αλλα καλα και τα ψωνια για χοτελ.... :2funny: :2funny:
 

Arion1955®

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.186
Like
0
Πόντοι
16
ρεεεεεεεεεεεεεεεεεεε  μακριά από τους γύφτους.....................
 

kostas725

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2007
Μηνύματα
82
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
για πουτανακια δεν ειπες τιποτα ομως...καλα τα μπανια αλλα καλα και τα ψωνια για χοτελ.... :2funny: :2funny:
δεν ξερω διοτι δεν τους ρωτησα πιεστικα.αφησανε υπονοουμενα για πιπουλα στα λουτρα με 5€.και στα μπαρ η σερβιτορα σου φερνει το ποτο σαν χορευτρια.ολο και κατι θα παιζει.παρολα αυτα οπως λεει και ο arion μακρια απο γυφτους!
 

dddd001x

Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2007
Μηνύματα
106
Like
8
Πόντοι
1
Για την Βουλγαρία, πράγματι υπάρχουν κάποιες καλές άκρες αλλά δεν μπορεί κανείς να δώσει πληροφορίες σε κάποιον που δεν τον ξέρει. Στο πολύ πρόσφατο παρελθόν οι δικοί μας έχουν κάνει πολλές ιστορίες εκεί. Έχουν στείλει δημοσιογράφους κανάλια κλπ. Και δεν ισχύουν αυτές οι βλακείες περί Trafficking οι κοπέλες είναι ελεύθερες. Πάντως μια επιτόπια έρευνα μπορείτε να την κάνετε. ΠΡΟΣΟΧΗ ΜΑΚΡΙΑ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΣΤΟ ΠΕΖΟΔΡΟΜΟ ΣΤΟ ΣΑΝΤΑΝΣΚΙ ΣΑΣ ΛΕΝΕ ΓΙΑ ΚΟΠΕΛΕΣ. Το καλύτερο είναι να πάτε σε ένα ξενοδοχείο εκεί στο πεζόδρομο ή στον κάτω δρόμο και να ζητήσετε κοπέλα. (Δεν είναι αυτά που τις έχουν αλλά νομίζω θα σας φέρουν). Την επόμενη φορά που θα τους δω από κοντά θα τους ρωτήσω αν δέχονται να σας δώσω τα τηλεφώνά τους  με pm και το ξενοδοχείο που είναι συνήθως τα κορίτσια. Για γενικές πληροφορίες, τα «εργαζόμενα κορίτσια» δεν είναι πιο συνεργάσιμα από τα δικά μας αλλά είναι πολύ όμορφα και πολύ νέες. Θα παραδεχθώ όμως ότι έχουν βελτιωθεί πολύ. Από τιμές το συνολικό κόστος βγαίνει πάνω κάτω όσο εδώ. 50 η κοπέλα + 15 ή 20 ή 40 το δωμάτιο + το ταξί 16 ή 20 + 5 προμήθεια του ξενοδοχείου (όχι για το δικό τους ξενοδοχείο) + βενζίνη πήγαινε έλα. Προσπαθήστε να αποφύγετε το δρόμο από το Σιδηρόκαστρο στον Προμαχώνα. Είναι στημένη η τροχαία και γράφει για ψύλλου πήδημα ίσως για να ανακόψει το ρεύμα προς τα εκεί. Εγώ πήρα κλήση γιατί σε ένα δρόμο με τέσσερις λουρίδες κυκλοφορίας στο δικό μου ρεύμα και με διαχωριστικό τσιμεντένιο τοιχάκι ανάμεσα στα δυο ρεύματα πήγαινα με 62κm/ώρα. Το όριο ειδικά σε εκείνο το σημείο ήταν πολύ πιο κάτω. Δεν γράφουν στο ρεύμα προς Θεσσαλονίκη.  Κάποιες πληροφορίες μπορείτε να πάρετε και από τη σελίδα, αν και έχει μείνει πίσω σε ενημέρωση 
Καλή τύχη   
 
 

Nearxos

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.000
Κριτικές
1
Like
41
Πόντοι
16
Για την Βουλγαρία, πράγματι υπάρχουν κάποιες καλές άκρες αλλά δεν μπορεί κανείς να δώσει πληροφορίες σε κάποιον που δεν τον ξέρει. Στο πολύ πρόσφατο παρελθόν οι δικοί μας έχουν κάνει πολλές ιστορίες εκεί. Έχουν στείλει δημοσιογράφους κανάλια κλπ. Και δεν ισχύουν αυτές οι βλακείες περί Trafficking οι κοπέλες είναι ελεύθερες. Πάντως μια επιτόπια έρευνα μπορείτε να την κάνετε. ΠΡΟΣΟΧΗ ΜΑΚΡΙΑ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΣΤΟ ΠΕΖΟΔΡΟΜΟ ΣΤΟ ΣΑΝΤΑΝΣΚΙ ΣΑΣ ΛΕΝΕ ΓΙΑ ΚΟΠΕΛΕΣ. Το καλύτερο είναι να πάτε σε ένα ξενοδοχείο εκεί στο πεζόδρομο ή στον κάτω δρόμο και να ζητήσετε κοπέλα. (Δεν είναι αυτά που τις έχουν αλλά νομίζω θα σας φέρουν). Την επόμενη φορά που θα τους δω από κοντά θα τους ρωτήσω αν δέχονται να σας δώσω τα τηλεφώνά τους  με pm και το ξενοδοχείο που είναι συνήθως τα κορίτσια. Για γενικές πληροφορίες, τα «εργαζόμενα κορίτσια» δεν είναι πιο συνεργάσιμα από τα δικά μας αλλά είναι πολύ όμορφα και πολύ νέες. Θα παραδεχθώ όμως ότι έχουν βελτιωθεί πολύ. Από τιμές το συνολικό κόστος βγαίνει πάνω κάτω όσο εδώ. 50 η κοπέλα + 15 ή 20 ή 40 το δωμάτιο + το ταξί 16 ή 20 + 5 προμήθεια του ξενοδοχείου (όχι για το δικό τους ξενοδοχείο) + βενζίνη πήγαινε έλα. Προσπαθήστε να αποφύγετε το δρόμο από το Σιδηρόκαστρο στον Προμαχώνα. Είναι στημένη η τροχαία και γράφει για ψύλλου πήδημα ίσως για να ανακόψει το ρεύμα προς τα εκεί. Εγώ πήρα κλήση γιατί σε ένα δρόμο με τέσσερις λουρίδες κυκλοφορίας στο δικό μου ρεύμα και με διαχωριστικό τσιμεντένιο τοιχάκι ανάμεσα στα δυο ρεύματα πήγαινα με 62κm/ώρα. Το όριο ειδικά σε εκείνο το σημείο ήταν πολύ πιο κάτω. Δεν γράφουν στο ρεύμα προς Θεσσαλονίκη.  Κάποιες πληροφορίες μπορείτε να πάρετε και από τη σελίδα, αν και έχει μείνει πίσω σε ενημέρωση 
Καλή τύχη   
 



Επιτέλους και ένα θετικό ποστ για Σαντανσκι. :thumbsup:

Ευχαριστούμε πολύ για τις πληροφορίες. Σε παρακαλώ όμως γίνε λίγο πιο συγκεκριμένος. Όταν λες να αποφεύγουμε του γύφτους που σε κηνυγάνε στο δρόμο αλλά να ζητάμε κοπέλες από ανθρώπους στο πεζόδρομο εγώ μπερδεύομαι λίγο. Και αυτό διότι συνήθως γύφτοι είναι αυτοί που φαίνεται να διακινούν κοπέλες και μπορείς να τους ρωτήσεις. Σε ποιους να ρωτάμε ; Που θα τους βρούμε ; Σίγουρα δεν μπορείς να μπεις μέσα στο μαγαζί που πουλάει ρούχα και να λες «παιδιά κανά κορίτσι που θα βρω;» ούτε στις καφετέριες, ούτε στα φαγάδικα. Που να ρωτήσουμε λοιπόν συγκεκριμένα ; Μήπως ξέρεις σε πιο ξενοδοχείο είναι τα κορίτσια ; Μην μου πεις το Annelli. Δεν υπάρχει καμία εκεί πέρα, ούτε σε βοηθάνε να βρεις.

Επίσης σχολίασέ μου την Ελληνική παρουσία σε παρακαλώ μιας και πας συχνά εκεί;
Είναι όπως παλιά που ήταν γεμάτο Έλληνες και φοβάσαι μην πέσεις σε γνωστό ή πλέον πάνε πολύ λιγότερο; Εγώ πέρυσι τον Αύγουστο που πήγα Παρασκευή-Σάββατο είδα λίγους Έλληνες.
 

john666

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2007
Μηνύματα
770
Like
2
Πόντοι
6
sto Amelliε εχει ακομα γυναικς αλλα σπανιζουν. εγω την τελευταια φορα πετυχα ενα μοντελο
κυριολεκτικα αλλα πρεπει να ηταν φιλη του ιδιοκτητη-νταβατζη εκει.Ηταν μοναδικη δεν ειχα αλλη επιλογη.Μαλιστα δεν καταλαβα καν οτι ηταν πουτανα αγου φαινοταν γκομενα του,ουτε γυρισε να με κοιταξει κτλ κτλ.Οταν με ρωτησε αν θελω κοπελα και του λεω ΝΑΙ που λεει.
Αυτη τι στιγμη εχω μονο ΜΙΑ! Εγω τρελαθηκα αρχικα απο χαρα αφου σκεφτηκα οτι μαλλον ειναι αυτο αστερι! Ε οντως ηταν...με μια διαφορα ομως...Ηταν τρομερα επαγγελματιας,δεν εμεινε τις
2 ωρες που συμφωνησαμε,εμεινε με το ζορι 1,τις 2 ωρες τις εκανε 2 φορες σεχ στα πολυ γρηγορα...και αν βγαλις τα 10 λεπτα σεξ ολη την υπολοιπη ωρα μιλουσε στο κινητο της,εβριζε,φωναζε και εγω αρχισα να ανησυχω με την εννοια οτι ημουν σε κυριλε χοτελ μην εχω κανα προβλημα! τις ειπα βεβαια 2-3 φορες να χαλαρωσει,να αφησει το κινητο αλλα στο μουνι της...απο οτι καταλαβα βριζοταν με το νταβατζη...την ταιζει την ποτιζει,και την αναγκαζει να το κανει ενω δε θελει γενικα...παλια ηταν το Γιουνγκ που ειχε πολλες και αρκετα καλες
μαζι με το Αμελιε. Τωρα αλλαξαν τα δεδομενα και μαζευονται σε ενα αλλο χοτελ κοντα σχετικα εκει,δεν θυμαμαι το ονομα του Ηοτελ αλλα το ειχα γραψει σε ενα αλλο ποστ μου.

Το ιδανικο μερος να μαθετε που μαζευονται καθε χρονικη περιοδο οι πουτανες ειναι το 70% των ταξιτζηδων! Μαλιστα ενας μου ειπε για 2 δικες του μπιμπελο,του ειπα φερτες να τις δω...τις εφερε...η μια Αστερι 18αρι,η αλλη 18αρι μετρια σε φατσα,καλη σε σωμα,του ειπα για την καλη,να μιλησω ομως μαζι της...μιλαω λοιπον και στα 3-4 λεπτα που μιλησα για να την "κοψω" ηταν εντελως επαγγελματιας!!!!!!!!!!! καταλαβα οτι απο οσα λεγαμε
θα εκανε με το ζορι τα μισα και θα εμενε με το ζορι τη μιση ωρα+ που ηθελε λεφτα μπροστα.
Φυσικα την εστειλα στο διαολο...Πλεον παιζω με τους δικους μου ορους σε τετοια θεματα.

Μακρια παιδια απο Σαντακσι...ΕΣΒΗΣΕ.....

* ΔΕΝ χρειαζεται να ΤΟΝΙΣΩ οτι ΜΑΚΡΙΑ απο γυφτους. Ποτε δε θα γαμησετε και παντα
θα βρουν τροπο να σας παρουν λεφτα...και επειδη πιθανοτατα θα κυνδυνεψει η σωματικη ακεραιοτητα σας λεφτα θα χασετε...μην χασετε και οτι εχετε πανω σας...ουτε μιλατε
ουτε λαλατε...προχωρατε σα να μην υπαρχουν.Επισης μακρια απο τον Πεζοδρομο μετα τα μεσανυχτα και περα...μην κυκλοφορειτε μονοι...Γινεται εμποριο Κοκας και βγαινουν μαχαιρια...
 

Nearxos

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.000
Κριτικές
1
Like
41
Πόντοι
16
sto Amelliε εχει ακομα γυναικς αλλα σπανιζουν. εγω την τελευταια φορα πετυχα ενα μοντελο
κυριολεκτικα αλλα πρεπει να ηταν φιλη του ιδιοκτητη-νταβατζη εκει.Ηταν μοναδικη δεν ειχα αλλη επιλογη.Μαλιστα δεν καταλαβα καν οτι ηταν πουτανα αγου φαινοταν γκομενα του,ουτε γυρισε να με κοιταξει κτλ κτλ.Οταν με ρωτησε αν θελω κοπελα και του λεω ΝΑΙ που λεει.
Αυτη τι στιγμη εχω μονο ΜΙΑ! Εγω τρελαθηκα αρχικα απο χαρα αφου σκεφτηκα οτι μαλλον ειναι αυτο αστερι! Ε οντως ηταν...με μια διαφορα ομως...Ηταν τρομερα επαγγελματιας,δεν εμεινε τις
2 ωρες που συμφωνησαμε,εμεινε με το ζορι 1,τις 2 ωρες τις εκανε 2 φορες σεχ στα πολυ γρηγορα...και αν βγαλις τα 10 λεπτα σεξ ολη την υπολοιπη ωρα μιλουσε στο κινητο της,εβριζε,φωναζε και εγω αρχισα να ανησυχω με την εννοια οτι ημουν σε κυριλε χοτελ μην εχω κανα προβλημα! τις ειπα βεβαια 2-3 φορες να χαλαρωσει,να αφησει το κινητο αλλα στο μουνι της...απο οτι καταλαβα βριζοταν με το νταβατζη...την ταιζει την ποτιζει,και την αναγκαζει να το κανει ενω δε θελει γενικα...παλια ηταν το Γιουνγκ που ειχε πολλες και αρκετα καλες
μαζι με το Αμελιε. Τωρα αλλαξαν τα δεδομενα και μαζευονται σε ενα αλλο χοτελ κοντα σχετικα εκει,δεν θυμαμαι το ονομα του Ηοτελ αλλα το ειχα γραψει σε ενα αλλο ποστ μου.

Το ιδανικο μερος να μαθετε που μαζευονται καθε χρονικη περιοδο οι πουτανες ειναι το 70% των ταξιτζηδων! Μαλιστα ενας μου ειπε για 2 δικες του μπιμπελο,του ειπα φερτες να τις δω...τις εφερε...η μια Αστερι 18αρι,η αλλη 18αρι μετρια σε φατσα,καλη σε σωμα,του ειπα για την καλη,να μιλησω ομως μαζι της...μιλαω λοιπον και στα 3-4 λεπτα που μιλησα για να την "κοψω" ηταν εντελως επαγγελματιας!!!!!!!!!!! καταλαβα οτι απο οσα λεγαμε
θα εκανε με το ζορι τα μισα και θα εμενε με το ζορι τη μιση ωρα+ που ηθελε λεφτα μπροστα.
Φυσικα την εστειλα στο διαολο...Πλεον παιζω με τους δικους μου ορους σε τετοια θεματα.

Μακρια παιδια απο Σαντακσι...ΕΣΒΗΣΕ.....

* ΔΕΝ χρειαζεται να ΤΟΝΙΣΩ οτι ΜΑΚΡΙΑ απο γυφτους. Ποτε δε θα γαμησετε και παντα
θα βρουν τροπο να σας παρουν λεφτα...και επειδη πιθανοτατα θα κυνδυνεψει η σωματικη ακεραιοτητα σας λεφτα θα χασετε...μην χασετε και οτι εχετε πανω σας...ουτε μιλατε
ουτε λαλατε...προχωρατε σα να μην υπαρχουν.Επισης μακρια απο τον Πεζοδρομο μετα τα μεσανυχτα και περα...μην κυκλοφορειτε μονοι...Γινεται εμποριο Κοκας και βγαινουν μαχαιρια...

Με όλα αυτά που γράφεις στο ποστς σου εγώ δεν συμπεραίνω ότι έσβησε. Απλά θέλει προσοχή και ψάξιμο. Σε σύγκριση με παλιά σίγουρα είναι πολύ χειρότερα, αλλά όχι ότι έσβησε. Εγώ μόλις βρω ευκαιρία θα ξαναπάω.

Πάντως εγώ είχα μείνει στο Anelli πέρυσι ακριβώς επειδή είχα διαβάσει σε φόρουμ του εξωτερικού ότι έχει κοπέλες. Κοπέλες όμως δεν είχε καθόλου, ούτε με βοήθησε καθόλου ο ρεσεψιονίστας (ένα παιδάκι 20-22 χρονών) όταν τον ρώτησα.

Αυτό το ξενοδοχείο που λες πόσο έξω από το Σαντάνσκι είναι ;

Δε μας είπες τίποτα για τιμές. Πες πόσο πάει τώρα σε παρακαλώ. Γενικά εσύ όταν πας σε ποιο ξενοδοχείο μένεις;
Εκείνο στο 4άστερο στη άκρη του πεζόδρομου το αποφεύγω γιατί έχει πολλούς Έλληνες και φοβάμαι μη βρω γνωστό.
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.351
Πόντοι
4.765
Για την Βουλγαρία, πράγματι υπάρχουν κάποιες καλές άκρες αλλά δεν μπορεί κανείς να δώσει πληροφορίες σε κάποιον που δεν τον ξέρει. Στο πολύ πρόσφατο παρελθόν οι δικοί μας έχουν κάνει πολλές ιστορίες εκεί. Έχουν στείλει δημοσιογράφους κανάλια κλπ. Και δεν ισχύουν αυτές οι βλακείες περί Trafficking οι κοπέλες είναι ελεύθερες. Πάντως μια επιτόπια έρευνα μπορείτε να την κάνετε. ΠΡΟΣΟΧΗ ΜΑΚΡΙΑ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΣΤΟ ΠΕΖΟΔΡΟΜΟ ΣΤΟ ΣΑΝΤΑΝΣΚΙ ΣΑΣ ΛΕΝΕ ΓΙΑ ΚΟΠΕΛΕΣ. Το καλύτερο είναι να πάτε σε ένα ξενοδοχείο εκεί στο πεζόδρομο ή στον κάτω δρόμο και να ζητήσετε κοπέλα. (Δεν είναι αυτά που τις έχουν αλλά νομίζω θα σας φέρουν). Την επόμενη φορά που θα τους δω από κοντά θα τους ρωτήσω αν δέχονται να σας δώσω τα τηλεφώνά τους  με pm και το ξενοδοχείο που είναι συνήθως τα κορίτσια. Για γενικές πληροφορίες, τα «εργαζόμενα κορίτσια» δεν είναι πιο συνεργάσιμα από τα δικά μας αλλά είναι πολύ όμορφα και πολύ νέες. Θα παραδεχθώ όμως ότι έχουν βελτιωθεί πολύ. Από τιμές το συνολικό κόστος βγαίνει πάνω κάτω όσο εδώ. 50 η κοπέλα + 15 ή 20 ή 40 το δωμάτιο + το ταξί 16 ή 20 + 5 προμήθεια του ξενοδοχείου (όχι για το δικό τους ξενοδοχείο) + βενζίνη πήγαινε έλα. Προσπαθήστε να αποφύγετε το δρόμο από το Σιδηρόκαστρο στον Προμαχώνα. Είναι στημένη η τροχαία και γράφει για ψύλλου πήδημα ίσως για να ανακόψει το ρεύμα προς τα εκεί. Εγώ πήρα κλήση γιατί σε ένα δρόμο με τέσσερις λουρίδες κυκλοφορίας στο δικό μου ρεύμα και με διαχωριστικό τσιμεντένιο τοιχάκι ανάμεσα στα δυο ρεύματα πήγαινα με 62κm/ώρα. Το όριο ειδικά σε εκείνο το σημείο ήταν πολύ πιο κάτω. Δεν γράφουν στο ρεύμα προς Θεσσαλονίκη.  Κάποιες πληροφορίες μπορείτε να πάρετε και από τη σελίδα, αν και έχει μείνει πίσω σε ενημέρωση 
Καλή τύχη   
 
ωραια μας τα γραφεις.οι τιμες ειναι σε Λεβα η σε ευρω?το ταξι μου φενεται λιγο ακριβο!πιστευω οτι αν ηξερες την γλωσσα θα ηταν πολυ πιο ευκολο να κανεις τα παντα εκει.η βρες καποιο Βουλγαροφωνο η Ρωσσοφωνο την αλλη φορα που θα πας εκει.θα δεις μεγαλη διαφορα σε ολα!!!!
 

pappios

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2008
Μηνύματα
52
Like
2
Πόντοι
0
Α, ξέχασα και το άλλο

Τελειωμένα γυφτάκια σε πλησιάζουν συνεχεια στο δρομο(ειδικά στον πεζόδρομο στο κεντρο)μολις πρεφαρουν οτι εισαι ελληνας και παρακαλανε να σου πουλήσουν μαυρο, κόκα ή και καμια απιστευτα τελειωμενη πουτανα, μιλαμε για πορνιδια σαπισμενα που τα λυπαται η ψυχή σου...γαμησε τα ΜΑΚΡΙΑ ΟΛΟΙ
Η κόκα ειναι καλής ποιότητος;
 

pappios

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2008
Μηνύματα
52
Like
2
Πόντοι
0
Μαγκες εγω επαθα το χειροτερο...Πριν 3 χρονια ειχα παει Σαντανσκι με τον κολλητο μου!Μας πλησιασε ενα γυφτος και μας εκανε τον ξεναγο!Μας παει σ'ενα super market που του ζητησα και καθως ψωνιζα τον εβλεπα να βαζει κατι κωλωνιες στη τσεπη του..εκλεβε ο μαλακας!Αντε τωρα να τον επιαναν και ειχαν δει οτι ειμασταν μαζι του!Τελοςπαντων, το βραδυ μας ειχε πει οτι θα μας φερει πουτανες..Ερχεται στο ξενοδοχειο απο τις 20.00 να μας παρει,εκανε το μπανακι του!!!!!! και πηγαμε πρωτα και φαγαμε σε μια ταβερνα,στο τελος ρε παιδια οτι εμεινε απο το τραπεζι το βαλε σε μια σακουλα και το πηρε μαζι!Μετα μας πηγε σ'ενα υπογειο μαγαζι και μας λεει να διαλεξουμε κοπελες..με τα πολλα διαλεξαμε!Μας ζητησε 40 ευρω για ολο το βραδυ και θα μας τις στειλει στο δωματιο γιατι εκεινη την ωρα ειχαν δουλεια!Τα δωσαμε εμεις οι εξυπνοι και μειναμε με το πουλι στο χερι!Αφαντες οι κοπελες!
Σόρυ αλλά εδω φταίει το Θύμα δηλαδή εσύ. Αφού είδες την φάση με τις κολώνιες γιατί συνέχισες;
 

pakara

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2007
Μηνύματα
2.016
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
-δοκιμαστε μεσω ταξιτζη ή ρεσεψιον κενοδοχειου (δεν ξερω για το μεγαλο στο τελος του πέζοδρομου γιατι δυο φορες που πηγαμε μειναμε σε ενα καπου απεναντι απο αυτο)
- μην πατε σε ταβερνα ακομη και για να δειτε κοπελες.το πολυ πολυ να τις πληρωσετε το φαγητο.και πιστεψτε με εχουν ορεξη.οι ιδιοι παντε για φαγητο στη γνωστη ταβερνα.
παρτε σαλατα σοπσκαγια ή καπως ετσι, σουβλακι και σουβλες.
- στο κλαμπ μαλλον τζαμπα θα προσπαθησετε
- γενικα αξιζει σαν ευκαιρια για εκδρομη και οχι κατι παραπανω
 

john666

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2007
Μηνύματα
770
Like
2
Πόντοι
6
Με όλα αυτά που γράφεις στο ποστς σου εγώ δεν συμπεραίνω ότι έσβησε. Απλά θέλει προσοχή και ψάξιμο. Σε σύγκριση με παλιά σίγουρα είναι πολύ χειρότερα, αλλά όχι ότι έσβησε. Εγώ μόλις βρω ευκαιρία θα ξαναπάω.

Πάντως εγώ είχα μείνει στο Anelli πέρυσι ακριβώς επειδή είχα διαβάσει σε φόρουμ του εξωτερικού ότι έχει κοπέλες. Κοπέλες όμως δεν είχε καθόλου, ούτε με βοήθησε καθόλου ο ρεσεψιονίστας (ένα παιδάκι 20-22 χρονών) όταν τον ρώτησα.

Αυτό το ξενοδοχείο που λες πόσο έξω από το Σαντάνσκι είναι ;

Δε μας είπες τίποτα για τιμές. Πες πόσο πάει τώρα σε παρακαλώ. Γενικά εσύ όταν πας σε ποιο ξενοδοχείο μένεις;
Εκείνο στο 4άστερο στη άκρη του πεζόδρομου το αποφεύγω γιατί έχει πολλούς Έλληνες και φοβάμαι μη βρω γνωστό.

To ξενοδοχειο αυτο ειναι σχεδον μεσα στω χωριο Σαντασκι,βασικα παιρνεις ενα ταξακι και πας,δε θα πας με τα ποδια,δεν ειναι στον πεζοδρομο τοσο κοντα δηλαδη.5 λεπτα με ταξι περιπου. Εκει ειναι μαζεμενες ΟΛΕΣ.
Τιμες πλεον ...60 ευρω η μια ωρα και καθε ωρα 10 ευρω αλλα μην μεινεις σε αυτο καθως σχεδον παντα ποτε δε μενουν τις ωρες που πληρωνεις εκτος αν πετυχεις καμια "νεα" και "ψαρωμενη" ακομα και φας κανονικη μεριδα!

Εγω μενω ΠΑΝΤΑ στο ομονυμο Σαντασκι τερμα πανω στον πεζοδρομο που εχει και πισινες και διαφορα μεσα (θερμαινομενη!). Σαντασκι ΣΠΑ ακριβως ειναι η ονομασια γιατι εχει και ενα αλλο σαντασκι.
 

Nearxos

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.000
Κριτικές
1
Like
41
Πόντοι
16
To ξενοδοχειο αυτο ειναι σχεδον μεσα στω χωριο Σαντασκι,βασικα παιρνεις ενα ταξακι και πας,δε θα πας με τα ποδια,δεν ειναι στον πεζοδρομο τοσο κοντα δηλαδη.5 λεπτα με ταξι περιπου. Εκει ειναι μαζεμενες ΟΛΕΣ.
Τιμες πλεον ...60 ευρω η μια ωρα και καθε ωρα 10 ευρω αλλα μην μεινεις σε αυτο καθως σχεδον παντα ποτε δε μενουν τις ωρες που πληρωνεις εκτος αν πετυχεις καμια "νεα" και "ψαρωμενη" ακομα και φας κανονικη μεριδα!

Εγω μενω ΠΑΝΤΑ στο ομονυμο Σαντασκι τερμα πανω στον πεζοδρομο που εχει και πισινες και διαφορα μεσα (θερμαινομενη!). Σαντασκι ΣΠΑ ακριβως ειναι η ονομασια γιατι εχει και ενα αλλο σαντασκι.

Ok. Ευχαριστώ.  :thumbsup:

Αν θυμηθείς το όνομα του ξενοδοχείου με τα κορίτσια στείλε το σε πμ σε παρακαλώ.
 

Iblis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
14.890
Κριτικές
28
Like
12
Πόντοι
766
οπως μου εχει πει ανθρωπος που ξερει,
υπαρχουν δυο κατηγοριες.
αυτη του εργατη , που ειναι φτηνη και σαν ασβεστης,
και αυτη του προμοτερ, που ειναι ακριβη και σου φευγει το κεφαλι... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Η κόκα ειναι καλής ποιότητος;
 

hristidis

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.597
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
66
Ενα πολυ καλο ξενοδοχειο ειναι το MEDITE.Ειναι λιγο εξω απο το σαντασκι προς το βουνο.Οπως φευγεις απο την πιατσα και πας για το hotel SANTANSKI κανει μια διχαλα ο δρομος οπου αριστερα μπαινεις στο hotel SANTANSKI,και δεξια αν συνεχισεις για λιγο (γυρω στα 2-3 χιλιομετρα)πεφτεις πανω σε αυτο το ξενοδοχειο.Ειναι καταπληκτικο,καινουριο με εξωτερικη και εσωτερικη(θερμαινομενη)πισινα,μασαζ,σαουνα,χαμαμ,τα παντα.Αξιζει να μεινεις εκει και απο εκει να κανεις τις εξορμησεις....Εγω πριν απο δυο χρονια ειχα μεινει στην προεδρικη σουιτα με 130 ευρω!!!!!!ειμασταν 4 ατομα πολυ ανετα....χλιδα.Τωρα για γκομενες εμενα ποτε δεν μου αρεσαν εκει....πιο πολυ για την παρεα πηγαινα.Οι πιο πολλες τσιγγανες και οχι κατι ιδιαιτερο!!!!Πιτσιρικες βεβαια!!!!Απλα εμενα δεν με φτιαχνει το σκηνικο οπως παιζεται εκει!!!
 

hristidis

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.597
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
66
To ξενοδοχειο αυτο ειναι σχεδον μεσα στω χωριο Σαντασκι,βασικα παιρνεις ενα ταξακι και πας,δε θα πας με τα ποδια,δεν ειναι στον πεζοδρομο τοσο κοντα δηλαδη.5 λεπτα με ταξι περιπου. Εκει ειναι μαζεμενες ΟΛΕΣ.
Τιμες πλεον ...60 ευρω η μια ωρα και καθε ωρα 10 ευρω αλλα μην μεινεις σε αυτο καθως σχεδον παντα ποτε δε μενουν τις ωρες που πληρωνεις εκτος αν πετυχεις καμια "νεα" και "ψαρωμενη" ακομα και φας κανονικη μεριδα!

Εγω μενω ΠΑΝΤΑ στο ομονυμο Σαντασκι τερμα πανω στον πεζοδρομο που εχει και πισινες και διαφορα μεσα (θερμαινομενη!). Σαντασκι ΣΠΑ ακριβως ειναι η ονομασια γιατι εχει και ενα αλλο σαντασκι.
Αδερφε λες ενα παρακμιακο που ειναι σε μια ανηφορα σε ενα στενο οπου μπαινεις μεσα και ειναι ολες μαζεμενες σε δυο τραπεζια και περιμενουν???αν λες αυτο νομιζω οτι λεγεται ΓΙΟΥΚ η καπως ετσι.
 

mimikos2000

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.064
Like
10
Πόντοι
16
... το σαντανσκι εχει τελειωσει ως σεξοπροορισμος εδω και πολυ καιρο... ιδιως τωρα με ανοιχτα συνορα... οι βορειοελλαδιτες πανε εκει για βολτα τους... και αρκετοι απλα εχουν καβαντζες απο παλια...

περυσι ειχα επισκεφθει την σοφια... εκει με την εισοδο στην ευρωπαϊκη ενωση ειχαν και ακομη εχουν παθει πολιτισμικο σοκ... και προσπαθουσαν να σου πουλησουν την αξια λεβα σε ευρω... δηλαδη τα διπλα σε ολα...

παντου μεσαζωντες αλεπουδιαρηδες... με υποσχετικες... καποιοι εχουν και επαγγελματικη καρτα ... το ολο κολπο παιζει μονο σε διαμερισματα που χωριζονται σε δυο κατηγοριες σε νομιμα και παρανομα... εκει τιμη 25 ευρω η ωρα και το 6 ωρο 100 ευρω και ολο το βραδυ 150 ευρω... μπορεις να τις απολαυσεις ή εντος του διαμερισματος ή να την/τις παρεις πακετο για το δωματιο του ξενοδοχειου σου... καλο ειναι να ανταλλαξεις τηλ με τον υπευθυνο του διαμερισματος ετσι σε περιπτωση που δεν τηρηθουν οι υπηρεσιες απο την κοπελα να κανεις τα παραπονα σου... ακομη παιζει σε αρκετα στριπ μεσα σε δωματιο πηδημα με κοστος 50/ωρα αλλα θελει πρωτα ποτακια και τα σχετικα (και υπαρχει μεγαλη πιθανοτητα απατης ΘΕΛΕΙ ΜΕΓΑΛΗ ΠΡΟΣΟΧΗ)...

με καμακι εξω θελει προσοχη... μπορει να σε διπλαρωσουν γκομενες με κακοβουλες προθεσεις... π.χ. εμενα με πλησιασαν δυο γκομενες σε κεντρικο δρομο στην σοφια καθως εβγαινα απο στριπ στις 2 το βραδυ που απλα ηπια ενα χυμο και δεν χαλασα κατι παραπανω ... με διπλαρωνουν να παμε για ποτο... παμε σε ενα κλαμπακι πινουμε κατι... βλεπαν οτι δεν πινω αλκοολ και χαλαστηκαν ... (για προφανης λογους) και καθως βγαιναμε για καλη μου τυχη με πετυχαινει ενας γνωστος ελληνοβουλγαρος που δουλευει για εναν υπουργο ... και τις διαλοστειλε πριν γινει κατι χειροτερο...
 

mimikos2000

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.064
Like
10
Πόντοι
16
... εχω και αλλα πολλα να πω για βουλγαρια...

αλλα αυτο που θελω να τονισω ειναι μην πιστευετε λογια για φθηνα γαμησια στην βουλγαρια... για να κανεις ομορφα πραγματα με τιμες που εγραψα ποιο πανω πρεπει να σε ξερουν λιγο... διαφορετικα ειναι διαικπερωτικα ...

βεβαια στην βουλγαρια ετσι και γνωριστεις με ΣΛΑΒΑ με καλη και αξιοπρεπη εργασια (π.χ. δικηγορινα) και σε καψουρευτει εχεις πιασει λαχειο... απο την στιγμη που μπορεις να πηγαινοερχεσαι...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom