Νέα

Το μέγεθος έχει σημασία;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα siasia
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 420
  • Εμφανίσεις 63K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Nekrothaftis4

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2017
Μηνύματα
954
Like
79
Πόντοι
6
Στο μονο που μετραει το μεγεθος ειναι στην ψυχολογια αυτου που το κουβαλαει και της καθε γαμιολας που το βλεπει πρωτη φορα οταν παει να την πηδηξει ολα τα αλλα ειναι μαλακιες.Απο 14 εκατοστα και πανω οτι πουτσο εχει ο καθενας μια χαρα θα κανει την δουλεια του τωρα αν η αλλη θελει καμια κολονα της ΔΕΗ για να καταλαβει τιποτα ας παει να βαλει στο μουνι της κανενα απο τα κουτσουρα του λιλα.
 

tallAthens

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Νοε 2006
Μηνύματα
738
Κριτικές
14
Like
33
Πόντοι
1.997
Το θέμα είναι απλό νομίζω. Αν μία γυναίκα είχε να διαλέξει ανάμεσα σε ένα μικρό/μεσαίο πέος και ένα μεγάλο τι θα διάλεγε; Η γνώμη μου είναι ότι 8/10 θα διάλεγε το μεγάλο....

Και μιλάω μόνο  για το μέγεθος όχι για πορτοφόλια κτλ.


 

Nekrothaftis4

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2017
Μηνύματα
954
Like
79
Πόντοι
6
Το θέμα είναι απλό νομίζω. Αν μία γυναίκα είχε να διαλέξει ανάμεσα σε ένα μικρό/μεσαίο πέος και ένα μεγάλο τι θα διάλεγε; Η γνώμη μου είναι ότι 8/10 θα διάλεγε το μεγάλο....

Και μιλάω μόνο  για το μέγεθος όχι για πορτοφόλια κτλ.
Ετσι ακριβως ειναι τα πραγματα γιαυτο ειπα και γω η πρωτη εντυπωση ειναι που μετραει.Αμα η γκομενα δει στον αλλον κανα τυρογαριδακι η αν δει κανα μεγαλο πουτσο φυσικα και δεν θα ειναι η αντιδραση της ιδια.
 

quaresma17.6

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.590
Κριτικές
50
Like
9.425
Πόντοι
12.436

Το λοιπον, αν είστε μεταξύ 4 (10,16 cm)  με 6 (15,24 cm)  ίντσες αποτελείτε το μέσο όρο και θα κάνετε στις πιο πολλές γυναίκες που όπως λένε δεν έχουν σε προτεραιότητα το μέγεθος όπως εμείς.
Σε άλλη έρευνα έχω διαβάσει ότι οι γυναίκες θέλουν ο ΜΌΝΙΜΟ  δεσμός τους να την έχει κάπου στους 15 πόντους και μόνο τα one night stand τους να είναι πάνω από 16.
Τώρα έρευνες είναι αυτές, μπορεί στη ζωή σας να έχετε ακούσει διαφορετικές απόψεις από γυναίκες
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.517
Like
13.486
Πόντοι
3.656

Το λοιπον, αν είστε μεταξύ 4 (10,16 cm)  με 6 (15,24 cm)  ίντσες αποτελείτε το μέσο όρο και θα κάνετε στις πιο πολλές γυναίκες που όπως λένε δεν έχουν σε προτεραιότητα το μέγεθος όπως εμείς.
Σε άλλη έρευνα έχω διαβάσει ότι οι γυναίκες θέλουν ο ΜΌΝΙΜΟ  δεσμός τους να την έχει κάπου στους 15 πόντους και μόνο τα one night stand τους να είναι πάνω από 16.
Τώρα έρευνες είναι αυτές, μπορεί στη ζωή σας να έχετε ακούσει διαφορετικές απόψεις από γυναίκες

Τι πίπες είναι αυτές; η μέση Ευρωπαία έχει βάθος γύρω στους 7,5 πόντους. Όταν κάνω fisting πιάνω τη μήτρα στην τελευταία άρθρωση των δακτύλων μου. Και μας μιλάνε για 20ποντα;
 

quaresma17.6

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.590
Κριτικές
50
Like
9.425
Πόντοι
12.436
Τι πίπες είναι αυτές; η μέση Ευρωπαία έχει βάθος γύρω στους 7,5 πόντους. Όταν κάνω fisting πιάνω τη μήτρα στην τελευταία άρθρωση των δακτύλων μου. Και μας μιλάνε για 20ποντα;
Εσένα οι γυναίκες που έχεις πάρει σου λένε ότι γουστάρουν από 20 και πάνω;
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.517
Like
13.486
Πόντοι
3.656
Εσένα οι γυναίκες που έχεις πάρει σου λένε ότι γουστάρουν από 20 και πάνω;

Καμία δεν μου έχει μιλήσει για μέγεθος. Κάποιες συναδέλφισες (γύρω στα 40 και ανύπαντρες) έφεραν και καλά ΤΥΧΑΙΑ το θέμα του μεγέθους. Ξέρεις, η συνηθισμένη προσπάθεια των γυναικών να κάνουν τους άντρες να νιώσουν ότι είναι ανεπαρκείς ή να τους δημιουργήσουν ενοχές, ώστε να τους ελέγχουν. Αφού τις άφησαν να μιλήσουν και να μην μπορούν να πουλήσουν τρέλα μετά είπα ξείπα, δεν κατάλαβες κλπ τις ρώτησα το εξής. Σαν ενήλικες και μορφωμένες γυναίκες πρέπει ανα γνωρίζετε την ανατομία σας, ναι ή όχι. Φυσικά απάντησαν ΝΑΙ, με ένα στόμα. Τότε τους έκανα την ερώτηση. Αν γνωρίζουν πόσο είναι το βάθος του κόλπου της μέσης Ευρωπαίας και τα μήκη των Ασιατών, των Λευκών και της Μαύρης Φυλής. Τότε τις κοπάνησα άσπλαχνα ενημερώνοντάς τες  ότι το μέσο μήκος του πέους για την Ασιατική φυλή είναι 6 - 9 πόντους, των Λευκών 10 - 13 και της Μαύρης Φυλής 13 - 16. Κι ότι το μέσο βάθος της Ευρωπαίας είναι 7,5 πόντους. Κι ότι αν είχαν κάνει τον κόπο να διαβάσουν μια σεξουαλική Εγκυκλοπαίδεια κι όχι το Κοσμοπόλιταν ή απλά να κοιτάξουν τη Βικιπαίδεια δεν θα είχαν λανθασμένες εντυπώσεις. ΦΥΣΙΚΑ δεν έβγαλαν λέξη, αλλά σηκώθηκαν κι έφυγαν από το γραφείο.  Και το δικό μου μέτριο εργαλείο έχει στείλει δύο διαφορετικές γυναίκες στο γυναικολόγο γιατί έτεχε αίμα από τον κόλπο τους. Αυτά
 

gggjjjjj

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
911
Like
206
Πόντοι
6
Αρα εγω με 17 ποντους κaι θεοχοντρο ειmαι πανω κι απ τον μεσο ορο των....μαυρων!!! :walkingpenis:

Τακουτε κοριτσια;;;;;

:S
 

ΒΛΑΣΣΗΣ13

Μέγας
Εγγρ.
19 Μαΐ 2015
Μηνύματα
4.074
Κριτικές
33
Like
5.212
Πόντοι
4.096
Τυπε μη διαβασει ο Τεντυ και σου στειλει καμμια στολη αξιωματικου προσεχε :2funny: :2funny: :2funny:
 

gggjjjjj

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
911
Like
206
Πόντοι
6
Τυπε μη διαβασει ο Τεντυ και σου στειλει καμμια στολη αξιωματικου προσεχε :2funny: :2funny: :2funny:


Τυπε δυστυχως την εκανα τη μαλακια και τωρα θα δεχτω βροχη απο πμ απο...δροσερα αγορια!
:S

Μακρια ρε μουνια ειμαι 100% στρ8!!!!
 

Theos Dionisos

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2018
Μηνύματα
96
Like
10
Πόντοι
0
Το μεγεθος ΝΑΙ ΜΕΤΡΑΕΙ...
Οι τυποι π κανουν αναφορες σε ανατομια,σε μελετες πανεπιστημιων, σε "σωστο" χειρισμό του πεους την ωρα του σεξ εχουν ενα δικαιο ομως παιδιά οταν το πεος ειναι Πουτσα η αλλη το νιωθει το γουσταρει τι να λέμε.
Με οσες εχω μιλησει ολες αυτο μ λενε οπως επισης ειναι κ η προσωπικη μ αποψη. οι βυλολαγνοι λενε πω πω τι βυζαρες ειναι αυτες οταν δουμε μεγαλα στητα κ ωραια στηθη, ποιος δεν θελει τα πιασει. Οι κωλαρακιδες οταν δουν στητη κωλαρα φουσκωτη λενε πω πω να τη φαμε..ομοιως τυποι μου κ αυτες οταν δουν το πεος χοντρο μεγαλο λενε πω πω τη ΠΟΥΤΣΑ θα φαω...
 

apolonas1

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2012
Μηνύματα
8.440
Κριτικές
9
Like
786
Πόντοι
146
ρωτησε τις κοπέλες απο εδω μέσα που έχει γράψει κριτική ο mimis69 με το μπουρί καια θα πάρεις την απαντησή σου!!!
 

greekfeet

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.349
Κριτικές
16
Like
1.421
Πόντοι
2.487
Οποιος πει οχι τον εχει απλα μικρο.
 

Καστράτο

Μέγας
Εγγρ.
17 Αυγ 2018
Μηνύματα
3.896
Κριτικές
1
Like
11.896
Πόντοι
3.506
Ποιοί συμφωνούν να μας χρεώνουν οι κοπέλες (cg studio κλπ) ανάλογα με το μέγεθος.. :walkingpenis:
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.517
Like
13.486
Πόντοι
3.656
Οποιος πει οχι τον εχει απλα μικρο.

ή απλά έχει διαβάσει μια σεξουαλική εγκυκλοπαίδεια και γνωρίζει ότι το μέσο βάθος της Ευρωπαίας είναι γύρω στους επτά πόντους. Ή έχει κάνει Fisting κι έχει δει ότι πιάνει μήτρα όταν τα δάχτυλά του έχουν φτάσει την πρώτη άρθρωσή τους πηγή
 

Συνημμένα

  • pussygape.jpg
    pussygape.jpg
    17 KB · Εμφανίσεις: 54

Hatsumi

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2017
Μηνύματα
551
Κριτικές
17
Like
2.012
Πόντοι
496
Ποιοί συμφωνούν να μας χρεώνουν οι κοπέλες (cg studio κλπ) ανάλογα με το μέγεθος.. :walkingpenis:
Συμφωνώ απόλυτα! Πρέπει οι μικροτσούτσουνοι κάτω από 14 εκατοστά  να πληρώνουν λιγότερα. Μεταξουργείο 7 ευρώ αντί για 10
Φυλής 15 αντί για 20
Στούντιο 25 αντί για 50
Μασατζίδικα 40 για μισή ώρα και 55 για μία ώρα με 2 εκτονώσεις.
Call girl μείον 30 ευρώ στην αρχική τιμή.
 

Hatsumi

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2017
Μηνύματα
551
Κριτικές
17
Like
2.012
Πόντοι
496
Το μεγεθος ΝΑΙ ΜΕΤΡΑΕΙ...
Οι τυποι π κανουν αναφορες σε ανατομια,σε μελετες πανεπιστημιων, σε "σωστο" χειρισμό του πεους την ωρα του σεξ εχουν ενα δικαιο ομως παιδιά οταν το πεος ειναι Πουτσα η αλλη το νιωθει το γουσταρει τι να λέμε.
Με οσες εχω μιλησει ολες αυτο μ λενε οπως επισης ειναι κ η προσωπικη μ αποψη. οι βυλολαγνοι λενε πω πω τι βυζαρες ειναι αυτες οταν δουμε μεγαλα στητα κ ωραια στηθη, ποιος δεν θελει τα πιασει. Οι κωλαρακιδες οταν δουν στητη κωλαρα φουσκωτη λενε πω πω να τη φαμε..ομοιως τυποι μου κ αυτες οταν δουν το πεος χοντρο μεγαλο λενε πω πω τη ΠΟΥΤΣΑ θα φαω...
Σίγουρα μετράει το μέγεθος. Αν προσέξεις σε βιντεάκια με gloryhole, η γυναίκα τις περισσότερες φορές διαλέγει την μεγαλύτερη και την πιο χοντρή πούτσα για να γαμηθεί, ενώ τις άλλες τις τελειώνει με μια πίπα.
 

Eisenfaust

Ανώτερος
Εγγρ.
11 Απρ 2011
Μηνύματα
1.217
Κριτικές
58
Like
2.597
Πόντοι
7.276
Παίζει ρόλο το μέγεθος. Και το μήκος και το πάχος . Επιτέλους αποδεχτείτε το.
Είναι προσόν τί να κάνουμε ...
Αφήστε τις μελέτες, τις στατιστικές και τους "ειδικούς"
Παίζει ρόλο , πάει και τελείωσε
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom