Νέα

Το μέγεθος έχει σημασία;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα siasia
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 420
  • Εμφανίσεις 63K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

novas98

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2012
Μηνύματα
1.061
Like
47
Πόντοι
16
Άσχετη παρομοίωση.Μια νταλίκα δεν είναι καλύτερη από ένα gti αυτοκίνητο μικρού μεγέθους.Στις τσόντες προτιμούν μεγαλοψώληδες διότι φαίνεται στην κάμερα η διείσδυση όχι γιατί γαμάνε καλύτερα.Μόνο γι'αυτό.
Τυπε σθεναρά υποστηρίζεις τους μικρόψώληδες. ομοιοπαθης ?
 

rantanplangr30

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Σεπ 2013
Μηνύματα
3.906
Κριτικές
38
Like
4.955
Πόντοι
2.696
Τυπε σθεναρά υποστηρίζεις τους μικρόψώληδες. ομοιοπαθης ?

Το περίμενα ότι κάποιος μαλάκας θα βρεθεί να το πει.Βρέθηκες εσύ.Που σίγουρα τον έχεις πάνω από 18 πόντους,είσαι γυμνασμένος φέτες,έχεις λεφτά,οδηγάς γρήγορο αμάξι/μηχανή αλλά ξημεροβραδιάζεσαι στο bourdela.com....
Τι μήκος έχει η πούτσα μου δε σε αφορά.Δε γαμάω πουστράκια...Πάντως δεν είναι >18cm όπως εσύ που μας έχεις φάει όλα τα θηλυκά  :jerking: :jerking: :jerking:
 

novas98

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2012
Μηνύματα
1.061
Like
47
Πόντοι
16
Το περίμενα ότι κάποιος μαλάκας θα βρεθεί να το πει.Βρέθηκες εσύ.Που σίγουρα τον έχεις πάνω από 18 πόντους,είσαι γυμνασμένος φέτες,έχεις λεφτά,οδηγάς γρήγορο αμάξι/μηχανή αλλά ξημεροβραδιάζεσαι στο bourdela.com....
Τι μήκος έχει η πούτσα μου δε σε αφορά.Δε γαμάω πουστράκια...Πάντως δεν είναι >18cm όπως εσύ που μας έχεις φάει όλα τα θηλυκά  :jerking: :jerking: :jerking:
Ήθελα να σε ρωτήσω αν ευσταθεί ότι η μικρό...... είναι κομπλεξικοι και κάκιστοι αλλά με πρόλαβε η απάντηση σου  :grin:
 

KINDEREKPLIXI_@1976

Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2014
Μηνύματα
872
Like
916
Πόντοι
86
Ούτε εγώ είμαι πρώτο μπόι αλλα έχω γαμησει πολυ ωραία μουνια κα εξακολουθώ να σκιζω  διαθέσιμες τρυπες... ΟΛΕΣ μου έχουν πει ότι με τις μεγάλες δεν το ευχαριστιουνται γιατι πονανε ενώ με τις νορμάλ και αν ο αλλως ξέρει τον τρόπο απογειωνονται... Και επειδη τυγχανει να έχω μια σχετκη πείρα έχω μετατρεψει το " μειονεκτημα " σε ένα τρελο πλεονέκτημα.....!!!!!
 

rantanplangr30

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Σεπ 2013
Μηνύματα
3.906
Κριτικές
38
Like
4.955
Πόντοι
2.696
Ήθελα να σε ρωτήσω αν ευσταθεί ότι η μικρό...... είναι κομπλεξικοι και κάκιστοι αλλά με πρόλαβε η απάντηση σου  :grin:

Ακριβώς ρε "μάγκα"...Ότι έχεις-αν έχεις,στο ίντερνετ μπορεί να λες ότι θέλεις-τεράστιο καυλί δε μειώνει την πιθανότητα να κουνάς την αχλαδιά.Και με "χιούμορ" μάλιστα...
 

novas98

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2012
Μηνύματα
1.061
Like
47
Πόντοι
16
Ακριβώς ρε "μάγκα"...Ότι έχεις-αν έχεις,στο ίντερνετ μπορεί να λες ότι θέλεις-τεράστιο καυλί δε μειώνει την πιθανότητα να κουνάς την αχλαδιά.Και με "χιούμορ" μάλιστα...
Την κουνάω και δεν πέφτει  :2funny:



 

Sapakias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2016
Μηνύματα
2.837
Like
1.280
Πόντοι
216
Ένας τύπος ο Guino κάπως έτσι ήταν το nickname τα έλεγε ωραία εδώ μέσα.

:tn04:
 

Βοργιας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2015
Μηνύματα
644
Κριτικές
4
Like
1.896
Πόντοι
206
Οι μιλφάρες που ξέρουν οτι αρέσουν στους αντρες και ειναι ηλικίας 35-45, πόσο τον θελουν δηλαδη;
 

lkjhgfdsazxcvbytre

Μέλος
Εγγρ.
22 Σεπ 2007
Μηνύματα
324
Κριτικές
4
Like
75
Πόντοι
1
Για κάποιες γυναίκες έχει για άλλες όχι. Προσωπική μου άποψη είναι ότι ένα μικρό η μέτριο μόριο μπενει σε κάθε τρύπα εύκολα και το ευχαριστιέται ο κάτοχος του.
 

quaresma17.6

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.590
Κριτικές
50
Like
9.425
Πόντοι
12.436
Ανάλογα και την γυναίκα. Άλλες θέλουν ο άλλος να έχει χοντρή ψωλαρα και άλλες χοντρή πορτοφόλα.
 
Εγγρ.
12 Φεβ 2014
Μηνύματα
517
Κριτικές
4
Like
713
Πόντοι
86

 Πολύ καλός ο ψυχίατρος ,οσα είπε ειναι αλήθεια. Μια ερωτηση που θα ηθελα να τον κάνω, είναι  άν οι ελεεινίδες είναι ψυχοπαθείς εκ γενετής ή είναι επίκτητο.
 

quaresma17.6

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.590
Κριτικές
50
Like
9.425
Πόντοι
12.436
Αν πρέπει να διαλεξουν ένα μόνο;
 

PEODAS

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Φεβ 2018
Μηνύματα
191
Κριτικές
11
Like
373
Πόντοι
291
Φυσικά και έχει σημασία το μέγεθος μάγκες... Και πολύ βαρύνουσα μάλιστα!
Όταν τα μουνιά έχουν βάθος τουλάχιστον 10 πόντους και μπορούν να "ανοίξουν" ως και 35-40 πόντους, τι να του κάνει  μια 8ποντη 11ποντη ψωλίτσα??  :think:  
 

Συνημμένα

  • 006(9).jpg
    006(9).jpg
    63,8 KB · Εμφανίσεις: 64
  • π1DSCN3473.JPG
    π1DSCN3473.JPG
    446,3 KB · Εμφανίσεις: 21

Anderssen_

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2013
Μηνύματα
7.570
Like
2.882
Πόντοι
506
Με χώρισε γιατί έχω μικρό πέος

Ολοι η φιλοι συζητανε για τα πουλια τους. Ο ενας λεει 16 ο αλλος 15 ο αλλος 17 και ειναι οντως ετσι τους εχω δει οταν καναμε ντουζ στα αποδιτηρια. Εχουν καταλαβει οτι εχω μικρο πεος και με κανουν κατι σαν bulling. Νιωθω πολυ ασχημα για αυτο δεν πλησιαζω κοπελα. Περσυ πλησιασα και τα ειχαμε 2 μηνες ετσι πως φιλιωμασταν μου τον επιασε και καταλαβε οτι ηταν μικρο. Εχω παθει κατι σαν καταθλιψη.

Έχω απορριφθεί σε κάθε προσπάθεια για σεξουαλική πράξη λόγο του μεγέθους του πέους μου.
Όταν είμαι μόνος μου και μετά από πολύ διέγερση το πέος μπορεί να φτάσει τα 9 με 10 εκατοστά αλλά με μία γυναίκα έχω μαλακή στύση και μήκος ίσως 7 εκατοστά. Σταμάτησα τις προσπάθειες για να γνωρίσω μία σύντροφο πριν από 10 χρόνια στα 28 μετά από 5 αποτυχημένες σχέσεις που δεν κατάφερα να τις ολοκληρώσω λόγο ανατομίας.
Σταμάτησα τις σπουδές μου και κλείστηκα στο σπίτι εδώ και 10 χρόνια από αυτό το πρόβλημα ενώ έφτασα να μην μπορώ να κοιτάξω ανθρώπους στα μάτια από την διαρκή αίσθηση ότι είμαι βιολογικά κατώτερος.


I also have a small penis which is my more pressing problem.
My first girlfriend told people I was small and it broke me inside to the point that I've only had 1 other girlfriend in 20 years.


I am 23 y/o with a problem that has eaten me up inside from as long as I can remember, and has really held me back in life. When flaccid, my penis honestly looks child like, in both length and girth. I am straight, but due to my deep insecurity, I always look at others in the urinal....

I have a 5 inch penis in length and 4 inch in girth. Doesnt matter how I try to rig the measurement, thats the maximum I can have.
I am really depressed over my penis size and it is affecting my confidence. I never had any girlfriends.

:new_shocked: :new_shocked: :new_shocked: :new_shocked:
 

panoskliros

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2012
Μηνύματα
1.116
Like
491
Πόντοι
36
Φυσικά και έχει σημασία το μέγεθος μάγκες... Και πολύ βαρύνουσα μάλιστα!
Όταν τα μουνιά έχουν βάθος τουλάχιστον 10 πόντους και μπορούν να "ανοίξουν" ως και 35-40 πόντους, τι να του κάνει  μια 8ποντη 11ποντη ψωλίτσα??  :think: 


Αδερφε να γαμησεις πας οχι να την ξεγεννησεις
Το μουνι διαφερει στην γυναικα αναλογα την διατροφη,το υψος,το βαρος,την ηλικια,τους συντροφους που ειχε,την φυλη κτλπ

Οι επιστημονες λενε οτι οτι ο κολπος μιας γυναικας ειναι 7ποντοι και απο εκει και περα ειναι πολυ ελαστικος και ανοιγει
Εμενα μου φαινεται πολυ λιγο για να ναι αληθινο το 7ποντοι αλλα εφοσον οι γυναικες πχ χυνουν με τα δακτυλα που ναι κατω απο 10 ποντους παιζει να ισχυει


Τωρα το βασικο ρολο σε μια γυναικα παιζει το ποσο σε γουσταρει γιατι καυλωνει και εγκεφαλικα αμα την τρελανεις και τον εχεις και 25ποντο παιζει να τον φαει ολο,ασχετα που την αλλη μερα θα ποναει


Εγω προσωπικα δεν γνωρισα καμια που να μην πηρε ολο τον πουτσο μου που ναι κοντα 20ποντους αλλα ξαναλεω γρηγορα δεν μπορω να γαμησω ποναω μεχρι και εγω και επισης ακομα και αργα αμα παω καμια φορα και δεν υγραθει πολυ υπαρχει θεμα

Προσωπικα εκοβα ανετα τρεις ποντους απ την ψωλη μου ωστε να γαμαω πιο γρηγορα
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.236
Κριτικές
49
Like
22.171
Πόντοι
24.596
ΠιπΑλεκος τωρα Συγγρου βυθομετρει ψωλες τραβελων και παρηγορει οσους τον εχουν κατω απο 20 οτι το μεγεθος δεν μετραει :S :S :S
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom