Νέα

«Tο εικοσάρι σου δεν είναι καλό, μήπως έχεις άλλο...;»

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα lustforlife
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 47
  • Εμφανίσεις 6K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
38
Πόντοι
1.220
πως τολμας και του κανεις μαθηματα δημοκρατιας τυπε
πως τολμας!
:2funny:

ΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑ θεε μου τι αμαρτιες πληρωνουμε!

(Περιμενε τον σε λιγο ξεβρακωτο θα σε κανει σουσουρο στην γειτονια)
 

Επισκέπτης
Θέλει προσοχή και όταν δίνεται πενηνταρικο. Αν εισαι αφηρημενος, μπορει να μη σου φερουν ρεστα. Βασικα απ ότι καταλαβα κανουν το εξής:
Σε βλέπουν απ την καμερα και μολις αρχισεις να ψαχνεις για τα ρεστα (σε τραπεζακια, παντελονια, κλπ) εκει στο καπακι σου τα φερνει. Μου χει τυχει και με εντυπωσιασε ο συγχρονισμος.
1. Δεν τα φερε η ..ανα, μεχρι να ντυθω περναει κανα 2-3λεπτο, και μολις θυμαμαι και αρχιζω να ψαχνω, τσουπ η πορτα και μου τα φερνει η ....ανα.
Αυτο επι 2 φορες

υ.γ. εχουν τα μπουρδελα καμερες στα δωματια; (κανω neo thread kalitera)
 

Dude007

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2014
Μηνύματα
4.859
Κριτικές
4
Like
21
Πόντοι
16
[glow=pink,2,300]
τωρα που λες για τη φατσα μου ειμαι περιεργος επειδη οσο γινονταν ολα αυτα μπηκε αρκετος κοσμος αν ηταν και κανενα μελος αναμεσα τους,χεχε[/glow]

Με τη φάτσα που έχεις την ξαναπάτησες με λεφτά;Ή μήπως άλλαξες φάτσα;
 

Επισκέπτης
παλι τα ιδια!

ειχα παει μεταξι να τον βρεξω λιγο και αφου περασα απ την αννουλα στο κολωνου 30α,ειπα να μπω και σε κανενα αλλο να ριξω κι εναν δευτερο.

μπαινω στο ιασωνος 46β,ειχε 2 πουτανες,μια ψηλη και μια κοντη.δε μ αφηναν να φυγω,μου χαιδευε τον πουτσο η κοντη,αντε ας μπω λεω απο μεσα μου,δε γαμιεται...

δινω εικοσαρι...μπαινω δωματιο ανοιγει η πορτα κι ενα χερι μου δινει ενα πενταευρο και μετα απο ενα λεπτο κι ενω ειμαι ξαπλωμενος ανασκελα στο κρεβατι γυμνος ανοιγει η πορτα και μου λεει η ψηλη τη γνωστη ατακα!!!!

"το εικοσαρι σου δεν ειναι καλο,μηπως εχεις αλλο...?"

οχι δεν εχω λεω,μια χαρα ειναι το εικοσαρι και ντυνομαι για να βγω εξω να τσακωθω.......

αυτο μου τυχαινει πολυ συχνα!!!εντωμεταξει δε νομιζω οτι σου παιρνουν το κανονικο 20αρι και σου δινουν μετα πλαστο.....απλα μερικα εικοσαρια στο μπλακ λαιτ τους φαινονται ψευτικα ενω ειναι μια χαρα!!

μα μου σου του.....εγω,επειδη δεν ξερεις τι γινεται,της ελεγα οτι μετα την απομακρυσνη απ το ταμειο ουδεν λαθος αναγνωριζεται(σε πιο απλα ελληνικα βεβαια...)και ζηταγα να μου δωσουν το κανονικο εικοσαρι που μου δειχνε για να δω τη διαφορα με το πλαστο...

τεσπα ακρη δε βρηκα,βαριομουν κιολας κι εφυγα...ξενερωσα πιο πολυ γιατι μετα δεν πηγα ουτε σε αλλο μπουρδελο γτ σκεφτομουν οτι το ιδιο θα μου λεγαν κι εμεινα με την καυλα

ας πει καποιος λοιον στις τσατσαδες οτι το μπλακ λαιτ δεν ειναι τροπος να ελεγχουν τα χαρτονομισματα!!!!!!!

...εκτος και κανω λαθος.....
;)
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom