Νέα

«Tο εικοσάρι σου δεν είναι καλό, μήπως έχεις άλλο...;»

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα lustforlife
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 47
  • Εμφανίσεις 6K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

kosnik26

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2009
Μηνύματα
49.263
Like
20
Πόντοι
366


θυμάμαι ότι μου είχε τύχει πολύ παλιά, αλλά ήταν πάνω στην συναλλαγή, δηλ. με το που το πήρε η τσάτσω δεν της πολυάρεσε και μου ζήτησε αμέσως κάποιο άλλο (στ'αρχίδια μου, της έδωσα άλλο)

στο περιστατικό του θρεντ πάντως η τσατσά ήταν απαράδεκτη (αν έχεις υπόνοια για πλαστό τράβα έλεγξέ το απευθείας μωρή χαμούρα και μην περιμένεις να ξεντυθεί ο άλλος :uglystupid: τι διάολο, χημική ανάλυση του έκανε? :jerking: )


απορία:τόσο πολύ πλαστό δηλ. σπρώχνεται στα μπουρδέλα που έχουν προμηθευτεί μηχανήματα? :think:
 
OP
OP
lustforlife

lustforlife

Τιμημένος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
19.248
Κριτικές
82
Like
25
Πόντοι
1.246
θυμάμαι ότι μου είχε τύχει πολύ παλιά, αλλά ήταν πάνω στην συναλλαγή, δηλ. με το που το πήρε η τσάτσω δεν της πολυάρεσε και μου ζήτησε αμέσως κάποιο άλλο (στ'αρχίδια μου, της έδωσα άλλο)

στο περιστατικό του θρεντ πάντως η τσατσά ήταν απαράδεκτη (αν έχεις υπόνοια για πλαστό τράβα έλεγξέ το απευθείας μωρή χαμούρα και μην περιμένεις να ξεντυθεί ο άλλος :uglystupid: τι διάολο, χημική ανάλυση του έκανε? :jerking: )


απορία:τόσο πολύ πλαστό δηλ. σπρώχνεται στα μπουρδέλα που έχουν προμηθευτεί μηχανήματα? :think:
ποια μηχανηματα ρε?τι λες? :idiot:
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
παλι τα ιδια!

ειχα παει μεταξι να τον βρεξω λιγο και αφου περασα απ την αννουλα στο κολωνου 30α,ειπα να μπω και σε κανενα αλλο να ριξω κι εναν δευτερο.

μπαινω στο ιασωνος 46β,ειχε 2 πουτανες,μια ψηλη και μια κοντη.δε μ αφηναν να φυγω,μου χαιδευε τον πουτσο η κοντη,αντε ας μπω λεω απο μεσα μου,δε γαμιεται...

δινω εικοσαρι...μπαινω δωματιο ανοιγει η πορτα κι ενα χερι μου δινει ενα πενταευρο και μετα απο ενα λεπτο κι ενω ειμαι ξαπλωμενος ανασκελα στο κρεβατι γυμνος ανοιγει η πορτα και μου λεει η ψηλη τη γνωστη ατακα!!!!

"το εικοσαρι σου δεν ειναι καλο,μηπως εχεις αλλο...?"

οχι δεν εχω λεω,μια χαρα ειναι το εικοσαρι και ντυνομαι για να βγω εξω να τσακωθω.......

αυτο μου τυχαινει πολυ συχνα!!!εντωμεταξει δε νομιζω οτι σου παιρνουν το κανονικο 20αρι και σου δινουν μετα πλαστο.....απλα μερικα εικοσαρια στο μπλακ λαιτ τους φαινονται ψευτικα ενω ειναι μια χαρα!!

μα μου σου του.....εγω,επειδη δεν ξερεις τι γινεται,της ελεγα οτι μετα την απομακρυσνη απ το ταμειο ουδεν λαθος αναγνωριζεται(σε πιο απλα ελληνικα βεβαια...)και ζηταγα να μου δωσουν το κανονικο εικοσαρι που μου δειχνε για να δω τη διαφορα με το πλαστο...

τεσπα ακρη δε βρηκα,βαριομουν κιολας κι εφυγα...ξενερωσα πιο πολυ γιατι μετα δεν πηγα ουτε σε αλλο μπουρδελο γτ σκεφτομουν οτι το ιδιο θα μου λεγαν κι εμεινα με την καυλα

ας πει καποιος λοιον στις τσατσαδες οτι το μπλακ λαιτ δεν ειναι τροπος να ελεγχουν τα χαρτονομισματα!!!!!!!

...εκτος και κανω λαθος.....
τυπε για αρχη αυτη ειναι ερασιτεχνικη συμπεριφορα

μπαινω στο ιασωνος 46β,ειχε 2 πουτανες,μια ψηλη και μια κοντη.δε μ αφηναν να φυγω,μου χαιδευε τον πουτσο η κοντη,αντε ας μπω λεω απο μεσα μου,δε γαμιεται...

συνηθως οποια πουτανα σου κανει τετοια κολπα στο σαλονι ειναι μαπα μεσα

και μετα γιατι σου συμβαινει συχνα δικε μου?μηπως εχεις περιεργη φατσα και νομιζουν οτι πλασαρεις πλαστα 20αρια?
 
OP
OP
lustforlife

lustforlife

Τιμημένος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
19.248
Κριτικές
82
Like
25
Πόντοι
1.246
τυπε για αρχη αυτη ειναι ερασιτεχνικη συμπεριφορα

μπαινω στο ιασωνος 46β,ειχε 2 πουτανες,μια ψηλη και μια κοντη.δε μ αφηναν να φυγω,μου χαιδευε τον πουτσο η κοντη,αντε ας μπω λεω απο μεσα μου,δε γαμιεται...

[glow=orange,2,300]συνηθως οποια πουτανα σου κανει τετοια κολπα στο σαλονι ειναι μαπα μεσα[/glow]

[glow=pink,2,300]και μετα γιατι σου συμβαινει συχνα δικε μου?μηπως εχεις περιεργη φατσα και νομιζουν οτι πλασαρεις πλαστα 20αρια?[/glow]
[glow=orange,2,300]διαφωνω!![/glow]
[glow=pink,2,300]
τωρα που λες για τη φατσα μου ειμαι περιεργος επειδη οσο γινονταν ολα αυτα μπηκε αρκετος κοσμος αν ηταν και κανενα μελος αναμεσα τους,χεχε[/glow]
 
OP
OP
lustforlife

lustforlife

Τιμημένος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
19.248
Κριτικές
82
Like
25
Πόντοι
1.246
[glow=orange,2,300]διαφωνω!![/glow]
[glow=pink,2,300]
τωρα που λες για τη φατσα μου ειμαι περιεργος επειδη οσο γινονταν ολα αυτα μπηκε αρκετος κοσμος αν ηταν και κανενα μελος αναμεσα τους,χεχε[/glow]
κι αμα με ειδε να σου πει και πως ειναι η φατσα μου... :cool2:
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
[glow=orange,2,300]διαφωνω!![/glow]
[glow=pink,2,300]
τωρα που λες για τη φατσα μου ειμαι περιεργος επειδη οσο γινονταν ολα αυτα μπηκε αρκετος κοσμος αν ηταν και κανενα μελος αναμεσα τους,χεχε[/glow]
τυπε μηπως εχεις βλοσυρο βλεμμα αλα αντονοτομαζι? :2funny:
 
OP
OP
lustforlife

lustforlife

Τιμημένος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
19.248
Κριτικές
82
Like
25
Πόντοι
1.246
τυπε μηπως εχεις βλοσυρο βλεμμα αλα αντονοτομαζι? :2funny:
μπα...μαλλον κατι τετοιο...
URL]]
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
μπα...μαλλον κατι τετοιο...http://[URL unfurl="true"]www.scumbagstyle.com/wp-content/uploads/2010/01/500-brit-mayor.jpg[/img[/URL]]
[/quote]τυπε εισαι τοσο μεγαλος σε ηλικια?
εγω σε εκοβα καπου ετσι :2funny:
[img]http://images.t-nation.com/forum_images/a/4/a4478-_226_1111954595_ugly_man.jpg
 
OP
OP
lustforlife

lustforlife

Τιμημένος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
19.248
Κριτικές
82
Like
25
Πόντοι
1.246
αυτος ειναι νερντ δεν ειναι ανωμαλος απολυτουλη... :rolleyes:
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
38
Πόντοι
1.220
στα αρχιδια μας νωντα.

Ας γαμουσες σε αλλο μετα  :grin:
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
38
Πόντοι
1.220

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
εχει μπλεξει... αλλου ξεκινησε και αλλου κατεληξε

παρατηστε τον ... υπαρχει τοση βρωμια παντου (οπως πιστευει)  :grin:
πως τολμας και του κανεις μαθηματα δημοκρατιας τυπε
πως τολμας!
:2funny:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom