Νέα

Την Μεγάλη Εβδομάδα! Γιατη είναι ανοιχτα τα ΜΠΟΥΡΔΕΛΑ???

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Ippotis69
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 153
  • Εμφανίσεις 12K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Bill_745

Μέλος
Εγγρ.
11 Σεπ 2010
Μηνύματα
81
Like
2
Πόντοι
0
Ο κάθε άνθρωπος είναι ελεύθερος να επιλέγει αυτό που του αρέσει. Το "καλό" ή το "κακό", το "αμαρτωλό" ή το "άγιο" τα δημιουργούν τα συναισθήματα και οι σκέψεις των ανθρώπων.
 

bak14

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2011
Μηνύματα
464
Κριτικές
10
Like
2
Πόντοι
231
τι να πω ρε μαγκες..

καθοσαστε και σας πασαρουν παραμυθια..


ο ιησους παιζει να χε παρει και περισσοτερες ιεροδουλες στην ζωη του απο εμας...


μη σε πω ανεβαζε και κριτικές  :grin:
 

dunavis

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2009
Μηνύματα
6
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Εγώ πάντως αν δεν γαμήσω Μ.Παρασκευή δεν καταλαβαίνω Πάσχα.
 

Quasimodo

Ανώτερος
Εγγρ.
31 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.262
Κριτικές
48
Like
1.968
Πόντοι
6.955
Με την ίδια λογική γιατί είναι ανοιχτά τα σουβλατζίδικα, οι πιτσαρίες και οι χασαποταβέρνες;
Δεν είναι παντού. Στην Κρήτη τα περισσότερα κάνουν ανακαίνιση.  :rockon:
 

sebastian2

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2011
Μηνύματα
219
Κριτικές
23
Like
6
Πόντοι
11
κανονικα θα επρεπε την μεγαλη εβδομαδα να το κανουνε τζαμπα οι πουτανες ετσι για αλλαγη και για να μπουνε και λιγο στο κλιμα των παθων του χριστου αυτο μαλιστα :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
 

Ypsolon

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2007
Μηνύματα
1.676
Κριτικές
1
Like
7
Πόντοι
16
Ειναι ανοιχτα για πληρωνουνε και το δωρακι του πασχα ενταξει; αντε μας τα πρηξατε ναουμ
 
OP
OP
Ippotis69

Ippotis69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2010
Μηνύματα
1.746
Κριτικές
16
Like
30
Πόντοι
246
>:cheesy:Πάντως την Μ. Παρασκευή ο Επιτάφιος του Αγ. Παντελεήμονα να πέραση από τηνΦΥΛΗΣ! Ωραίος συνδυασμός!  Τη να πω? Γα….τε! Αυτή η ημέρα είναι η ποιο κάλλη του χρόνου!! :blowup:
 

milfslover

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.355
Κριτικές
13
Like
38
Πόντοι
2.945
>:cheesy:Πάντως την Μ. Παρασκευή ο Επιτάφιος του Αγ. Παντελεήμονα να πέραση από τηνΦΥΛΗΣ! Ωραίος συνδυασμός!  Τη να πω? Γα….τε! Αυτή η ημέρα είναι η ποιο κάλλη του χρόνου!! :blowup:
το τιμιο ειναι να ειναι ανοιχτα γιατι και οι κοπελες λογο πεινας κρισης δεν τις περνει για αργιες και τετοια πραγματα.οποιος θελει παει και γαμαει οποιος δε θελει δε γαμαει
 
OP
OP
Ippotis69

Ippotis69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2010
Μηνύματα
1.746
Κριτικές
16
Like
30
Πόντοι
246
To πρόβλημα σου Ιππότη παιδί μου , ποιό είναι τελικά?
:tickedoff: :Φιλαράκο μου {Δεν έχω πρόβλημα με αυτούς που Γ…ε! Έχω γιατη αυτές της Ιερές Μέρες να είναι ανοιχτα τα ΜΠΟΥΡΔΕΛΑ??? :knuppel:
 
OP
OP
Ippotis69

Ippotis69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2010
Μηνύματα
1.746
Κριτικές
16
Like
30
Πόντοι
246
το τιμιο ειναι να ειναι ανοιχτα γιατι και οι κοπελες λογο πεινας κρισης δεν τις περνει για αργιες και τετοια πραγματα.οποιος θελει παει και γαμαει οποιος δε θελει δε γαμαει
:tickedoff:Και με δυο Μέρες θα σωθούν? Απλά οι Νταβάδες και η Μεγαλοπατρονες τα θελλουνανοιχτα! Ακόμα και Δεκαπε/στο ανοιχτα είναι!! Άσε ρε φιλέ!! Τρελαίνομαι απλά!ΧΡΙΣΤΙΑΝΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ!! 
 

TAFTAAR

Μέγας
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
22.576
Κριτικές
13
Like
202
Πόντοι
4.525
:tickedoff:Και με δυο Μέρες θα σωθούν? Απλά οι Νταβάδες και η Μεγαλοπατρονες τα θελλουνανοιχτα! Ακόμα και Δεκαπε/στο ανοιχτα είναι!! Άσε ρε φιλέ!! Τρελαίνομαι απλά!ΧΡΙΣΤΙΑΝΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ!! 
εισαι και φαινεσαι  :birdman:
 

SANIM

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2006
Μηνύματα
8.061
Κριτικές
10
Like
1.397
Πόντοι
2.537
Γιατι οι εκκλησιες ειναι ανοιχτες ολο το χρονο?
 

SANIM

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2006
Μηνύματα
8.061
Κριτικές
10
Like
1.397
Πόντοι
2.537
Εισαι αθεος....τετοια ωρα αντι να ασχολεισαι με τα εργα του διαολου,θα επρεπε να εισαι στην εκκλησια...ιπποτη της κολασεως....
 
OP
OP
Ippotis69

Ippotis69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2010
Μηνύματα
1.746
Κριτικές
16
Like
30
Πόντοι
246
Εισαι αθεος....τετοια ωρα αντι να ασχολεισαι με τα εργα του διαολου,θα επρεπε να εισαι στην εκκλησια...ιπποτη της κολασεως....
:cussing:Φιλέ μου αυτό είναι δικό μου θέμα!. Δεν έκανα κήρυγμα σε κανέναν! Απλά και πάλιτο λέω! Γιατί αυτές της δυο ήμερες να  είναι ανοιχτά τα ΣΠΙΤΑΚΙΑ?? Θα φτωχύνουν οι ΝΤΑΒΑΔΕΣ? Και οι ΠΑΤΡΩΝΕΣ??? :zzzzz: 
 

SANIM

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2006
Μηνύματα
8.061
Κριτικές
10
Like
1.397
Πόντοι
2.537
:cussing:Φιλέ μου αυτό είναι δικό μου θέμα!. Δεν έκανα κήρυγμα σε κανέναν! Απλά και πάλιτο λέω! Γιατί αυτές της δυο ήμερες να  είναι ανοιχτά τα ΣΠΙΤΑΚΙΑ?? Θα φτωχύνουν οι ΝΤΑΒΑΔΕΣ? Και οι ΠΑΤΡΩΝΕΣ??? :zzzzz: 
και εμενα δικο μου....τα  λεφτα που θα χασω αυτες τις μερες απο καθολικους,μουσουλμανους,βουδιστες,ινδουιστες,κομφουκιστες,αρχαιολατρες,αθεους αν κλεισω τα μαγαζακια μου,ποιος θα μου τα δωσει? ο Εφραιμ?
 
OP
OP
Ippotis69

Ippotis69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2010
Μηνύματα
1.746
Κριτικές
16
Like
30
Πόντοι
246
και εμενα δικο μου....τα  λεφτα που θα χασω αυτες τις μερες απο καθολικους,μουσουλμανους,βουδιστες,ινδουιστες,κομφουκιστες,αρχαιολατρες,αθεους αν κλεισω τα μαγαζακια μου,ποιος θα μου τα δωσει? ο Εφραιμ?
:police:Α! Μάλιστα! Κατάλαβα ιδιοκτήτης Μπουρδελου, είσαι? Σωστά έχεις και έξοδα!
 

Επισκέπτης
και εμενα δικο μου....τα  λεφτα που θα χασω αυτες τις μερες απο καθολικους,μουσουλμανους,βουδιστες,ινδουιστες,κομφουκιστες,αρχαιολατρες,αθεους αν κλεισω τα μαγαζακια μου,ποιος θα μου τα δωσει? ο Εφραιμ?
Mεγαλο ζορι τρωνε και ο σουβλατζηδες αυτες τις μερες.
Τα εξοδα τρεχουν πποιος θα πληρωσει τα νοικια?
Ο Αρχιεπισκοπος?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom