Νέα

Τηλεφώνησε μου!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα psolarmenistis-123
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 71
  • Εμφανίσεις 4K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
OP
OP
P

psolarmenistis-123

Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2021
Μηνύματα
368
Κριτικές
4
Like
384
Πόντοι
21
Δεν δίνεις δεύτερη ευκαιρία σε τέτοιους χώρους γιατί θα σε πάρουν για μαλακα...
άρα δεν υπάρχει ραντεβού εκτός... ίσως να στο είπε για να σε καλοπιάσει κ μετά στο ακύρωσε
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
32.121
Κριτικές
62
Like
40.655
Πόντοι
8.530
OP
OP
P

psolarmenistis-123

Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2021
Μηνύματα
368
Κριτικές
4
Like
384
Πόντοι
21
Της τον έδειξα τον δρόμο μετα ...
συμφωνώ, νομίζω ότι ο σωστός τρόπος αυτός είναι, αλλά αν είσαι σε νεότερη ηλικία το χειρίζεσαι αλλιώς, ελπίζεις λίγο παραπάνω από ότι θα έπρεπε.
 
OP
OP
P

psolarmenistis-123

Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2021
Μηνύματα
368
Κριτικές
4
Like
384
Πόντοι
21
Με ωρίμασε γρήγορα...:woldman::angel:
καλά και εγώ ωρίμασα, ήταν η πρώτη κοπέλα που γνώρισα σε μπαρ και μου έμαθε και εκείνη το δρόμο με τη συμπεριφορά της, κατάλαβα τι σημαίνει παραμύθα και πως οι περισσότερες από αυτές ζουν στην ψευδαίσθηση τους
 
OP
OP
P

psolarmenistis-123

Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2021
Μηνύματα
368
Κριτικές
4
Like
384
Πόντοι
21
Τα πληρώσαμε αυτά που μάθαμε...
ναι πήγε ακριβοπληρωμένο το μάθημα, αλλά ήταν η πρώτη και η τελευταία, νομίζω σημασία έχει να περνάς καλά παράλληλα. αλλά ήθελα να δω γτ επιμένει τόσο ακόμα και τώρα όσον αφορά την επικοινωνία μας...
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
32.121
Κριτικές
62
Like
40.655
Πόντοι
8.530
ναι πήγε ακριβοπληρωμένο το μάθημα, αλλά ήταν η πρώτη και η τελευταία, νομίζω σημασία έχει να περνάς καλά παράλληλα. αλλά ήθελα να δω γτ επιμένει τόσο ακόμα και τώρα όσον αφορά την επικοινωνία μας...
Το ότι επιμένει ίσως πάει καλά.
Κοίτα και αλλού...αφού επιμένει δώσε μια ευκαιρία αλλά με επιφύλαξη.
Βλέπεται τουλάχιστον;;;
 
OP
OP
P

psolarmenistis-123

Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2021
Μηνύματα
368
Κριτικές
4
Like
384
Πόντοι
21
Το ότι επιμένει ίσως πάει καλά.
Κοίτα και αλλού...αφού επιμένει δώσε μια ευκαιρία αλλά με επιφύλαξη.
Βλέπεται τουλάχιστον;;;
κάργα βλέπεται αλλά για σεξ δε νομίζω, ίσως στο φιλικό ήθελε να το κρατήσει το οποίο δε με χαλάει αλλά δε βλέπω να εχει από μερια της πρόθεση. το μυαλό μου εμενα πάει ή στην επιβεβαίωση που ζητάει ακόμα και τώρα κ ας ειναι εκτος χώρου ή στο οτι σκεφτεται ότι μπορει να επιστρεψει στο χωρο ξανα κ πρεπει να εχει σε επαφη πελατες
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
32.121
Κριτικές
62
Like
40.655
Πόντοι
8.530
κάργα βλέπεται αλλά για σεξ δε νομίζω, ίσως στο φιλικό ήθελε να το κρατήσει το οποίο δε με χαλάει αλλά δε βλέπω να εχει από μερια της πρόθεση. το μυαλό μου εμενα πάει ή στην επιβεβαίωση που ζητάει ακόμα και τώρα κ ας ειναι εκτος χώρου ή στο οτι σκεφτεται ότι μπορει να επιστρεψει στο χωρο ξανα κ πρεπει να εχει σε επαφη πελατες
Αφού βλέπεις ότι δείχνει ενδιαφέρον,δοκίμασε αλλά με επιφύλαξη.
 
OP
OP
P

psolarmenistis-123

Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2021
Μηνύματα
368
Κριτικές
4
Like
384
Πόντοι
21
Αφού βλέπεις ότι δείχνει ενδιαφέρον,δοκίμασε αλλά με επιφύλαξη.
ε πάντα αυτό έλεγε και εκείνη δεν έπαιρνε ποτέ ίσως να είναι τακτική να μην παίρνει συνέχεια για να μην φαίνεται ότι εκείνη σε θέλει...δε ξέρω πάντως εμένα με ξενερώνουν όλα αυτά. και όποτε της έλεγα να βγούμε μου έλεγε δουλεύω κ δεν μπορώ, κλπ
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom