Νέα

Τηλεφώνησε μου!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα psolarmenistis-123
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 71
  • Εμφανίσεις 4K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

psolarmenistis-123

Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2021
Μηνύματα
368
Κριτικές
4
Like
384
Πόντοι
21
Μυστες καλησπέρα, ήθελα να ζητήσω τη συμβουλή σας για ενα θέμα που με απασχολεί τους τελευταίους μήνες. Πρίν 1 2 χρόνια τα έπινα σε ένα κωλομπαρο και γνωρισα μια ελληνιδα, ειχαμε αναπτυξη καλη χημεια αλλα πίναμε μονο ποτο και μεχρι εκει. Μιλούσαμε συχνα πυκνα στο τηλεφωνο περι ανεμων και υδατων, ποτε για σεξ θεματα. Μετά από καιρό άλλαξε κλάδο εργασίας και δεν έχει καμμια σχέση με κονσομανσιον etc. Ωστόσο όταν την βλέπω στη καινουρια της δουλεια, μου λεει συνεχως να μιλησουμε τηλεφωνικως, να την παιρνω κανα τηλ. Εγω εκοψα τα τηλ γιατι δεν ειχα λογο να την παρω και δευτεερον ηθελα να ξεκολλησω εφοσον δεν επαιζε τιποτα σεξουαλικο.... Σκεφτηκα οτι μπορει να το κανει γιατι σκεφτεται οτι παιζει να ξαναγυρισει στη δουλεια αλλα ακομα τιποτα... εσεις οι πιο εμπειροι γιατι πιστευετε οτι το κανει; τι σκοπο θα είχε;

Σοβαρές απαντήσεις μόνο, θα χρησιμοποιηθούν σε paper!
 
OP
OP
P

psolarmenistis-123

Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2021
Μηνύματα
368
Κριτικές
4
Like
384
Πόντοι
21
τύπε πιστευεις αν της τηλεφωνήσεις θα σας βγει;
όχι δε το νομιζω αν ηταν θα ειχε γινει γτ ειχε καταλαβει την οικονομικη επιφανεια.... αλλα ουτε φιλικο βλεπω να βγαινω οποτε ... απλα δε θελει να την ξεχνανε??? ιδου η απορια
 
  • Like
Αντιδράσεις: enduro

RETRO

Μέγας
Εγγρ.
6 Οκτ 2020
Μηνύματα
6.184
Like
16.014
Πόντοι
3.556
όχι δε το νομιζω αν ηταν θα ειχε γινει γτ ειχε καταλαβει την οικονομικη επιφανεια.... αλλα ουτε φιλικο βλεπω να βγαινω οποτε ... απλα δε θελει να την ξεχνανε??? ιδου η απορια
και τωρα;
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.798
Κριτικές
98
Like
47.190
Πόντοι
21.511
  • Χαχα
Αντιδράσεις: srek7
OP
OP
P

psolarmenistis-123

Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2021
Μηνύματα
368
Κριτικές
4
Like
384
Πόντοι
21
μα αφηνεις κενα ετσι παιχτη και πως θα σε βοηθησουμε...
αν αυτο για σενα ειναι κενο, μενεις μεταξεταστεος
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

τύπε δε θα με ρωτησεις για τι απορω;
για λεγε
 

Ωρίων

Μέγας
Εγγρ.
7 Ιουλ 2019
Μηνύματα
6.499
Κριτικές
2
Like
18.839
Πόντοι
3.836
Μυστες καλησπέρα, ήθελα να ζητήσω τη συμβουλή σας για ενα θέμα που με απασχολεί τους τελευταίους μήνες. Πρίν 1 2 χρόνια τα έπινα σε ένα κωλομπαρο και γνωρισα μια ελληνιδα, ειχαμε αναπτυξη καλη χημεια αλλα πίναμε μονο ποτο και μεχρι εκει. Μιλούσαμε συχνα πυκνα στο τηλεφωνο περι ανεμων και υδατων, ποτε για σεξ θεματα. Μετά από καιρό άλλαξε κλάδο εργασίας και δεν έχει καμμια σχέση με κονσομανσιον etc. Ωστόσο όταν την βλέπω στη καινουρια της δουλεια, μου λεει συνεχως να μιλησουμε τηλεφωνικως, να την παιρνω κανα τηλ. Εγω εκοψα τα τηλ γιατι δεν ειχα λογο να την παρω και δευτεερον ηθελα να ξεκολλησω εφοσον δεν επαιζε τιποτα σεξουαλικο.... Σκεφτηκα οτι μπορει να το κανει γιατι σκεφτεται οτι παιζει να ξαναγυρισει στη δουλεια αλλα ακομα τιποτα... εσεις οι πιο εμπειροι γιατι πιστευετε οτι το κανει; τι σκοπο θα είχε;
Τι σε νοιάζει τι σκοπό είχε εκείνη και γιατί σου το έλεγε;
Εσύ ή γουστάρεις και την παίρνεις ή δεν γουστάρεις και δεν την παίρνεις.
Γνώμη μου : το ότι το σκέφτεσαι, μετά από καιρό ενώ τότε το είχες κόψει (για οποιονδήποτε λόγο), σημαίνει ότι δεν έχεις βρει τίποτα καλύτερο να κάνεις. Οπότε γιατί να μην την πάρεις; Και ό,τι γίνει.
 
OP
OP
P

psolarmenistis-123

Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2021
Μηνύματα
368
Κριτικές
4
Like
384
Πόντοι
21
Τι σε νοιάζει τι σκοπό είχε εκείνη και γιατί σου το έλεγε;
Εσύ ή γουστάρεις και την παίρνεις ή δεν γουστάρεις και δεν την παίρνεις.
Γνώμη μου : το ότι το σκέφτεσαι, μετά από καιρό ενώ τότε το είχες κόψει (για οποιονδήποτε λόγο), σημαίνει ότι δεν έχεις βρει τίποτα καλύτερο να κάνεις. Οπότε γιατί να μην την πάρεις; Και ό,τι γίνει.
δίκιο έχεις είναι μια σκέψη... απο την αλλη σκεφτομαι οτι ηταν να γινει δε θα ειχε γινει τοσα χρονια; μηπως απο την αποχη του χωρου της ελειψε να την παιρνουν καθε 3 κ λιγο οι γκομενοι; αρα θα γινω το πεισματακι της και αποτελεσμα μηδεν...; το σκεφτομαι δε ξερω
 
OP
OP
P

psolarmenistis-123

Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2021
Μηνύματα
368
Κριτικές
4
Like
384
Πόντοι
21
ΑΝ ΑΙΣΘΑΝΕΣΑΙ ΤΥΨΕΙΣ :wanker::wanker::wanker:




ξόδεψα τέσσερα ποστ σε ανούσια αυτιστική κουβεντα αλλα δε γαμιεται άξιζε το κοπο :undecided::undecided::undecided:
το τερμάτισες! χαχαχα θα μπορούσα όμως να της το αφιερωσω
 
  • Like
Αντιδράσεις: RETRO

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom