Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 188K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 24 άτομα (0 μέλη και 24 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 852 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 169 5,8%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 499 17,2%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 320 11,0%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 313 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 99 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 557 19,2%
  • αλλο

    Ψήφοι: 89 3,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.898

Filislover

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2024
Μηνύματα
521
Κριτικές
1
Like
392
Πόντοι
26
να παρε αλλα 5 να ανεβεις στο ροστερ και εσυ τραχανοπλαγια
%CE%BC%CE%BF%CF%85%CF%84%CE%B6%CE%B1-%CF%80%CE%B1%CF%81%CF%84%CE%B1.gif

:2funny::2funny::2funny:
45 χρόνων άνθρωπος και ακόμα δε έχεις βάλει μυαλο.
 

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.765
Κριτικές
97
Like
47.143
Πόντοι
17.311
Έχεις σπάσει κάνα κρεβάτι σε κάνα σπιτάκι; Από τις επιδόσεις σου εννοώ ;

Στη μασαμπουκα
αφου τρωει οικολογικα το παιδι και εσυ... τι χαζομαρες ρωτας ? :confused:
Σουβλάκια τρώω οικολογικά 2 τη φορα όχι κοκορέτσια
 

Filislover

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2024
Μηνύματα
521
Κριτικές
1
Like
392
Πόντοι
26
ε τοτε κατι κανεις λαθος και δεν βρισκεις
Ναι δε έχω άνεση με τις γκόμενες είμαι μαγκωμενος επίσης δε θέλω να κάνω σχέση με μια και να μας κοιτάει έξω ο κάθε ζηλιάρης και ζηλιάρα έχω τέτοια θέματα
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

και αυτος γαμαει να ξερεις
Ναι δε το βλέπω στα σπιτάκια μόνο,έχει πάρει όλες τις κοπέλες από τη φυλής αυτός τη ξέρει απέξω και ανακατοτα.
 

athinaios44

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
49.555
Like
46.366
Πόντοι
6.256
Ναι δε έχω άνεση με τις γκόμενες είμαι μαγκωμενος επίσης δε θέλω να κάνω σχέση με μια και να μας κοιτάει έξω ο κάθε ζηλιάρης και ζηλιάρα έχω τέτοια θέματα
αρα αγαπητε εχεις θεματα ψυχολογικα και σε κρατανε πισω και τα ριχνεις στις γυναικες..
ΠΡΕΠΕΙ να τα λυσεις οσο μπορεις τωρα που εισαι νεαρος αλλιως οσο μεγαλωνεις θα ειναι ΠΟΛΥ δυσκολα τα πραγματα
 

Filislover

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2024
Μηνύματα
521
Κριτικές
1
Like
392
Πόντοι
26
Όχι ρε μην τον αποπαιρνεις. Δεν είναι Τσαντ , ένας μέσος αγαμητος, απένταρος και άπειρος χοντρουλης είναι.

Μόνο Αφρική τον βλέπω να εύκολα με τον κίνδυνο όμως να γίνει κολατσιό έτσι τροφαντός που είναι
Δε είμαι αγαμητός όλο σε μπουρδέλα γαμαω,έχω πάει πάρα πολλές φορές.Επισης δε είναι απενταρος αυτο το μήνα δουλευα δε με κράτησαν αλλά δε έχει σημασία κάτι έβγαλα επίσης πριν από αυτό τον μήνα πάλι δούλευα κάπου.
 

eforos11

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2024
Μηνύματα
35
Like
20
Πόντοι
0
Αυτό πρέπει κάποιοι εδώ μέσα να το τυπώσουν και να το διαβάζουν μέρα νύχτα.

Όπως υπάρχουν οι καριόλες,υπάρχουν και οι αξιόλογες,ανεξαρτήτως ηλικίας
δεν διαφωνω , αντε να τις βρεις ομως
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
55.774
Κριτικές
90
Like
33.549
Πόντοι
24.700
Κοίτα πρόσωπο έχω πάρα πολύ καλό 7 Άρι σώμα όντως έχω 4 Άρι σύνολο είμαι ένα 6 αλλιώς θα ήμουν παραπάνω.Χαρακτηρα βάζω ένα 7 επίσης.

Εγώ αντικειμενικά έχω 2 πρόσωπο, 1 σώμα, 0,5 καυλί, και 3 χαρακτήρα. Αλλά δεν πληρώνω τις πουτάνες για το γαμήσι. Τις πληρώνω για να φύγουν μετά. :coffee:
 

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.765
Κριτικές
97
Like
47.143
Πόντοι
17.311
Είμαι πιτσιρικάς και όχι ηλικιωμένος σα και σας θα μου πεις τι δουλειά έχω εδώ νέος άνθρωπος η απάντηση είναι μαρεσουν οι πουτανες και γουστάρω να ασχολούμαι στο σάιτ γιαυτες.
επισης σου αρεσει να σου γαργαλανε την κωλοτρουπιδα.
αυτο γιατι δεν το λες... σε πιασανε οι ντροπες ?
δε εχω λογο να ψευδομαι ξερεις,δε σου ειπα οτι ηταν σα τη μαρινα που εγλυψε τα κωλομερια και ενοιωθα το γλειψιμο της στα κωλομερια μου(καυλα μαγκες τα εχασα με τη μαρινα)
 

Filislover

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2024
Μηνύματα
521
Κριτικές
1
Like
392
Πόντοι
26
αρα αγαπητε εχεις θεματα ψυχολογικα και σε κρατανε πισω και τα ριχνεις στις γυναικες..
ΠΡΕΠΕΙ να τα λυσεις οσο μπορεις τωρα που εισαι νεαρος αλλιως οσο μεγαλωνεις θα ειναι ΠΟΛΥ δυσκολα τα πραγματα
Ναι αδερφέ έχω τέτοια θέματα πολύ πιο άσχημοι από μένα έχουν βρει γυναίκα απλά είμαι ανώριμος δε θέλω να μου τη κοιτάνε είμαι μαγκωμενος να περπατάω δίπλα σε μια γυναίκα κλπ κλπ
 

athinaios44

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
49.555
Like
46.366
Πόντοι
6.256
Ναι αδερφέ έχω τέτοια θέματα πολύ πιο άσχημοι από μένα έχουν βρει γυναίκα απλά είμαι ανώριμος δε θέλω να μου τη κοιτάνε είμαι μαγκωμενος να περπατάω δίπλα σε μια γυναίκα κλπ κλπ
ανωριμοτητα την φτιαχνεις μονος σου,τα αλλα θες βοηθεια...κριμα ειναι να μεινεις ετσι δεν βλεπω τον λογο..
ΚΑΝΕ ΚΙΝΗΣΕΙΣ ,ζητα βοηθεια απο ειδικο και ολα θα παρουν τον δρομο τους
 

Filislover

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2024
Μηνύματα
521
Κριτικές
1
Like
392
Πόντοι
26
επισης σου αρεσει να σου γαργαλανε την κωλοτρουπιδα.
αυτο γιατι δεν το λες... σε πιασανε οι ντροπες ?
Ναι μου είχε γλυψει τα κωλομερια η Μαρινα και έχουμε κάνει το πιο βρώμικο σεξ καυλωνουμε φουλ στο σεξ μαζί αλλά δε μου έβαλε δάχτυλο στο κωλο μη λες πράγματα που δε έγιναν.
 

Filislover

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2024
Μηνύματα
521
Κριτικές
1
Like
392
Πόντοι
26
ανωριμοτητα την φτιαχνεις μονος σου,τα αλλα θες βοηθεια...κριμα ειναι να μεινεις ετσι δεν βλεπω τον λογο..
ΚΑΝΕ ΚΙΝΗΣΕΙΣ ,ζητα βοηθεια απο ειδικο και ολα θα παρουν τον δρομο τους
Έχω θέματα ναι είμαι μαγκωμενος να έχω δίπλα μου μια γυναίκα νοιωθω άβολα όταν επικοινωνώ με γκόμενες και γενικά δε θέλω να κάνω σχέση και να μας κοιτάνε είτε γκόμενες είτε αγόρια ειρωνικά από ζήλεια κλπ κλπ
 

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.765
Κριτικές
97
Like
47.143
Πόντοι
17.311
Ναι μου είχε γλυψει τα κωλομερια η Μαρινα και έχουμε κάνει το πιο βρώμικο σεξ καυλωνουμε φουλ στο σεξ μαζί αλλά δε μου έβαλε δάχτυλο στο κωλο μη λες πράγματα που δε έγιναν.
εισαι πιο χαζος και απο τον ανεστακο ζαν δικε μου, που ειναι πιο χαζος και απο στραγαλι κωλομπαρου.
εγω λεω να τα φτιαξετε και να ενωσετε τη χαζομαρα σας.
ετσι θα ειστε και οι δυο ευχαριστημενοι, αλλα και οι ελλεηνιδες.
 

athinaios44

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
49.555
Like
46.366
Πόντοι
6.256
εισαι πιο χαζος και απο τον ανεστακο ζαν δικε μου, που ειναι πιο χαζος και απο στραγαλι κωλομπαρου.
εγω λεω να τα φτιαξετε και να ενωσετε τη χαζομαρα σας.
ετσι θα ειστε και οι δυο ευχαριστημενοι, αλλα και οι ελλεηνιδες.
να σου πω μονο την διαφορα..αυτος ειναι ο εαυτος του δεν το παιζει κατι που δεν ειναι...
ο αλλος εχει πλασει κατι που δεν ειναι για ΑΛΛΗ μια φορα:tooth:
 

Filislover

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2024
Μηνύματα
521
Κριτικές
1
Like
392
Πόντοι
26
Εγώ αντικειμενικά έχω 2 πρόσωπο, 1 σώμα, 0,5 καυλί, και 3 χαρακτήρα. Αλλά δεν πληρώνω τις πουτάνες για το γαμήσι. Τις πληρώνω για να φύγουν μετά. :coffee:
Αυτό όταν το λέτε είναι μέγιστο ψέμα πληρώνεις τις πουτανες για το γαμησι και μόνο ξεκάθαρα γιατί δε μπορείς αλλιώς εξού και οι 90 κριτικές συν άλλες τόσες που δε έχεις γράψει.Τι πάει να πει τις πληρώνεις για να φύγουν μετά ?λες και δε μπορείς στις έξω να μη κάνεις σχέση αλλά σεξ τις μια βραδιάς όπου δε υπάρχει συναισθηματικό δέσιμο τη γαμας και τέλος σα τα μπουρδέλα δικαιολογίες.Απλα δυσκολεύεσαι να τον χώσεις αλλιώς λογικά γιατί είσαι ασχημος όπως λες.
 

athinaios44

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
49.555
Like
46.366
Πόντοι
6.256
Αυτό όταν το λέτε είναι μέγιστο ψέμα πληρώνεις τις πουτανες για το γαμησι και μόνο ξεκάθαρα γιατί δε μπορείς αλλιώς εξού και οι 90 κριτικές συν άλλες τόσες που δε έχεις γράψει.Τι πάει να πει τις πληρώνεις για να φύγουν μετά ?λες και δε μπορείς στις έξω να μη κάνεις σχέση αλλά σεξ τις μια βραδιάς όπου δε υπάρχει συναισθηματικό δέσιμο τη γαμας και τέλος σα τα μπουρδέλα δικαιολογίες.Απλα δυσκολεύεσαι να τον χώσεις αλλιώς λογικά γιατί είσαι ασχημος όπως λες.
να ξερεις και αυτος γαμαει..
 

Υπουργάρα

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2023
Μηνύματα
1.861
Like
1.751
Πόντοι
216
σου εχω νεα...μπας και νομιζεις οτι ειμαστε με την ιδια γυναικα καμμια 20αρια χρονια και δεν ξερουμε τι μας γινεται;για ΤΩΡΑ σου μιλαμε ξυπνα
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:
Αυτός μπορεί να νομίζει ότι πάμε με μια και μετά την παντρευομαστε.
Και αυτή η μία παρθένα και αμόλυντη αλλά πουτάνα στο κρεβάτι
βλεπεις του μιλαω σοβαρα ...βεβαια και με τον σαντ προσπαθησα και εσπασα τα μουτρα μου....για να δουμε
 

Filislover

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2024
Μηνύματα
521
Κριτικές
1
Like
392
Πόντοι
26
εισαι πιο χαζος και απο τον ανεστακο ζαν δικε μου, που ειναι πιο χαζος και απο στραγαλι κωλομπαρου.
εγω λεω να τα φτιαξετε και να ενωσετε τη χαζομαρα σας.
ετσι θα ειστε και οι δυο ευχαριστημενοι, αλλα και οι ελλεηνιδες.
Τουλάχιστον από σένα οι Ελληνίδες γλίτωσαν αφού μόνο σε πουτανες γαμας,μλκ εσύ παίζει να έχεις παρει όλη τη φυλής,Κορίνα Κάτια Χριστίνα Αλεξάνδρα Άννα Μαρία όλη τη φυλής μπρο παίζει να έχεις δώσει εκατομμύρια στη φυλής φαντάσου 45 χρόνων και πας στα 10 λεπτακια λες και εσύ 20 Άρης,φαντάσου πόσο ανάγκη έχεις τα μπουρδέλα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom