Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 40 άτομα (3 μέλη και 37 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 850 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 169 5,8%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 498 17,2%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 319 11,0%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 313 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 99 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 557 19,2%
  • αλλο

    Ψήφοι: 89 3,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.894

Anestis zapatas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2024
Μηνύματα
1.704
Κριτικές
1
Like
1.277
Πόντοι
216
άρα συμφωνείς με μένα και κατ'επεκταση με τον Ντακ, γιατί και αυτός με μένα συμφωνούσε και είχε βγάλει και σκριν δικό μου ανάλογο, πριν κάτι χρόνια.
και μην το ξαναπάμε πάλι το έργο.
είπαμε... ο καθένας έχει διαφορετικό τρόπο, αλλά η ουσία είναι η ίδια.
ναι???
έλα καληνύχτα και ξαναμιλαμε...
Βγαλε και εσυ μεθοδο να γελάσουμε ρε παπατετοιε..
Θα μου πεις ο βλαμμένος ο ντακ έβγαλε γιατι να μην βγάλεις και εσυ,παιδί εισαι και ζηλεύεις..
Ο ντακ βλακα εβγαζε μισος για τα μπουρδελα και τις ιεροδουλες και παρολαυτα αντι να πει μπαν στα μπουρδελα και στον αγοραιο ελεγε να πηγαινετε για τα χοντρά..
Ασε το χώσιμο στην ερμου οπου βρει
Χαχαχαχαχχαχαχααχ
 

Anestis zapatas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2024
Μηνύματα
1.704
Κριτικές
1
Like
1.277
Πόντοι
216
όλοι οι αμπαλοι ζαπατιστες της παλάμης αυτό δε λένε ?
σιγά το ένα, σιγά το άλλο, καλύτερα πουτανες κλπ?
Ρε βρωμιαρη η μεθοδος της αυτοβελτίωσης λεει οχι στο χυμα πεσιμο δεκαετίας 80 στυλ ψάλτη στις ελληνικές ταινίες.
Αλλα τόσο σου κόβει τοσα λες ρε ταγάρι
 

orgasmikos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2019
Μηνύματα
1.723
Like
1.510
Πόντοι
216
Γιατί ρέ σύ Φίλιπς...ποιός διαφωνεί μέ τό πέσιμο στίς γκόμενες ?
Οποιος διαφωνεί...γκόμενα δέν πρόκειται νά βγάλει ποτέ!! :undecided:
Αλλά όχι μέ τόν τρόπο πού έλεγε ο ψυχοπαθής!!

Αν ο ωραίος-γαμάτος άνδρας γαμεί ελάχιστα...ο ασχημομέτριος είναι παρθένος...γκόμενα βλέπει μόνο στίς τσόντες!! :sunglasses:
Ο ασχημομέτριος γαμαει περισσότερο. Προκαλώ όποιον δεν το πιστεύει να κάνει ένα πείραμα. Δύο προφίλ σε τιντερ. Ένα μοντέλο και ένα φραγκάτο ασχημομούρη. Περιμένω αποτελέσματα.
 

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
3.793
Like
3.620
Πόντοι
1.706
Ο ασχημομέτριος γαμαει περισσότερο. Προκαλώ όποιον δεν το πιστεύει να κάνει ένα πείραμα. Δύο προφίλ σε τιντερ. Ένα μοντέλο και ένα φραγκάτο ασχημομούρη. Περιμένω αποτελέσματα.
Ε...καλά άν βάλεις έναν ωραίο-γαμάτο άνδρα φτωχό...καί έναν άσχημο φραγκάτο σίγουρα θά χάσει ο ωραίος λόγο χρήματος!!
Αυτά τά έχουμε πεί 100 φορές...οι γκόμενες πάνε στά χρήματα. Ο ωραίος άνδρας χάνει μόνο όταν είναι φτωχός!!
Αλλά ποιές γκόμενες ? Πορνίδια...καργιόλες...ξεκωλιάρες κτλ
Τό θέμα είναι νά παίξει στά ίσια τό παιχνίδι...δηλαδή καί ο ωραίος-γαμάτος νά έχει χρήμα...η κανείς από τούς δύο νά μήν έχει χρήμα...νά είναι φτωχοί!!
Είναι σάν νά μού λές...ότι κάποιοι Αραβες πανάσχημοι πού έχουν φράγκα γαμούν...έτσι γαμούν όλοι...αλλά όλοι!! :undecided:
 

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.309
Κριτικές
94
Like
46.610
Πόντοι
17.311
οταν ο ανεστακος σαν κλαιγοντας κάνει φασαρία στο βεσε της αυτοβελτιωσης και τρέχουν οι γείτονες να δουν τι συμβαίνει...
βεσε αυτοβελτιωσης.jpg

:2funny::2funny::2funny:
 

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.309
Κριτικές
94
Like
46.610
Πόντοι
17.311
Ε...καλά άν βάλεις έναν ωραίο-γαμάτο άνδρα φτωχό...καί έναν άσχημο φραγκάτο σίγουρα θά χάσει ο ωραίος λόγο χρήματος!!
Αυτά τά έχουμε πεί 100 φορές...οι γκόμενες πάνε στά χρήματα. Ο ωραίος άνδρας χάνει μόνο όταν είναι φτωχός!!
Αλλά ποιές γκόμενες ? Πορνίδια...καργιόλες...ξεκωλιάρες κτλ
Τό θέμα είναι νά παίξει στά ίσια τό παιχνίδι...δηλαδή καί ο ωραίος-γαμάτος νά έχει χρήμα...η κανείς από τούς δύο νά μήν έχει χρήμα...νά είναι φτωχοί!!
Είναι σάν νά μού λές...ότι κάποιοι Αραβες πανάσχημοι πού έχουν φράγκα γαμούν...έτσι γαμούν όλοι...αλλά όλοι!! :undecided:
ρε τι τους λες ?
αφου ουτε τα αυτονοητα δεν πιανουν.
εδω δεν εχουν κανει ποτε τους μια σχεση και εχουν κανει τομο τη μαλακια τους με δικαιολογιες πρωινων κατιναδικων... βλεπε ζαπατα, που ελεγε οτι κρατουσε 3αρι σκληρο βυζι στο κλαμπ που ηταν και απανταγε εδω στο μπουκεκακι που του ριχναμε με τη μαγκι :2funny::2funny::2funny::2funny::2funny:
 

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
3.793
Like
3.620
Πόντοι
1.706
ρε τι τους λες ?
αφου ουτε τα αυτονοητα δεν πιανουν.
εδω δεν εχουν κανει ποτε τους μια σχεση και εχουν κανει τομο τη μαλακια τους με δικαιολογιες πρωινων κατιναδικων... βλεπε ζαπατα, που ελεγε οτι κρατουσε 3αρι σκληρο βυζι στο κλαμπ που ηταν και απανταγε εδω στο μπουκεκακι που του ριχναμε με τη μαγκι :2funny::2funny::2funny::2funny::2funny:
Η αλήθεια είναι ότι πάρα πολλοί άνδρες δέν έχουν πιάσει ούτε γυναικείο χέρι...τό λέω 100%...τό έχω δεί...τό ξέρω!!
Δέν μπορούμε μέ τίποτα νά μιλάμε γιά γκόμενες...όταν οι εμπειρίες μας είναι μόνο μέ επαγγελματίες!!
Οι επαγγελματίες γκόμενες τού Sex συμπληρώνουν κατά κάποιο τρόπο τά κενά τού άνδρα...δέν είναι στόχος...ούτε τρόπαιο!! :undecided:
Τρόπαιο καί επιτυχία είναι μόνο οι free γκόμενες!!
Εκτός αυτού οι πιτσιρικάδες δέν πάνε ούτε στά μπουρδέλα...είναι παρθένοι...μέγα λάθος αυτό!!
 

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.309
Κριτικές
94
Like
46.610
Πόντοι
17.311
Η αλήθεια είναι ότι πάρα πολλοί άνδρες δέν έχουν πιάσει ούτε γυναικείο χέρι...τό λέω 100%...τό έχω δεί...τό ξέρω!!
Δέν μπορούμε μέ τίποτα νά μιλάμε γιά γκόμενες...όταν οι εμπειρίες μας είναι μόνο μέ επαγγελματίες!!
Οι επαγγελματίες γκόμενες τού Sex συμπληρώνουν κατά κάποιο τρόπο τά κενά τού άνδρα...δέν είναι στόχος...ούτε τρόπαιο!! :undecided:
Τρόπαιο καί επιτυχία είναι μόνο οι free γκόμενες!!
τα μαστορια μου θυμιζουν κατι γκικς που ελεγε το ενα στο αλλο.
ποια ειναι η γκομενα σου ?
και δειχνανε αναμεταξυ τους την κεντρικη αφισα του πλεημποη διαφορετικου τευχους ο καθενας.
κατα τα αλλα ξερανε τα παντα για τις γυναικες και ειχαν αποψη.
:2funny::2funny::2funny:
 

Rori Talagan

Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2024
Μηνύματα
51
Like
36
Πόντοι
0
Η αλήθεια είναι ότι πάρα πολλοί άνδρες δέν έχουν πιάσει ούτε γυναικείο χέρι...τό λέω 100%...τό έχω δεί...τό ξέρω!!
Δέν μπορούμε μέ τίποτα νά μιλάμε γιά γκόμενες...όταν οι εμπειρίες μας είναι μόνο μέ επαγγελματίες!!
Οι επαγγελματίες γκόμενες τού Sex συμπληρώνουν κατά κάποιο τρόπο τά κενά τού άνδρα...δέν είναι στόχος...ούτε τρόπαιο!! :undecided:
Τρόπαιο καί επιτυχία είναι μόνο οι free γκόμενες!!
Εκτός αυτού οι πιτσιρικάδες δέν πάνε ούτε στά μπουρδέλα...είναι παρθένοι...μέγα λάθος αυτό!!
Πολύ μεγάλα ποσοστά δίνεις. Πως είσαι τόσο σίγουρος; Μήπως να κάνεις κάνεις λίγο ψαλίδι;
Συμπεριλαμβάνεις και τον εαυτό σου μήπως; :think:
 
Εγγρ.
2 Νοε 2023
Μηνύματα
244
Κριτικές
4
Like
474
Πόντοι
301
Η αλήθεια είναι ότι πάρα πολλοί άνδρες δέν έχουν πιάσει ούτε γυναικείο χέρι...τό λέω 100%...τό έχω δεί...τό ξέρω!!
Δέν μπορούμε μέ τίποτα νά μιλάμε γιά γκόμενες...όταν οι εμπειρίες μας είναι μόνο μέ επαγγελματίες!!
Οι επαγγελματίες γκόμενες τού Sex συμπληρώνουν κατά κάποιο τρόπο τά κενά τού άνδρα...δέν είναι στόχος...ούτε τρόπαιο!! :undecided:
Τρόπαιο καί επιτυχία είναι μόνο οι free γκόμενες!!
Εκτός αυτού οι πιτσιρικάδες δέν πάνε ούτε στά μπουρδέλα...είναι παρθένοι...μέγα λάθος αυτό!!
Προσωπικα οι free γκομενες που και καλα θεωρουνται ως "κανονικες" απο το συνολο,δεν κανουν ουτε για να μου σηκωνουν το πουτσο με τη συμπεριφορα που εχουν...!Ας αλλαξουν λιγο νοοτροπια και βλεπουμε...Στη παρουσα κατασταση,αστο...Δεν εχει να νοημα να προσεγγιζεις και στο λεω γιατι τα εχω περασει.
 

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
3.793
Like
3.620
Πόντοι
1.706
τα μαστορια μου θυμιζουν κατι γκικς που ελεγε το ενα στο αλλο.
ποια ειναι η γκομενα σου ?
και δειχνανε αναμεταξυ τους την κεντρικη αφισα του πλεημποη διαφορετικου τευχους ο καθενας.
κατα τα αλλα ξερανε τα παντα για τις γυναικες
:2funny::2funny::2funny:
Η αλήθεια είναι ότι εμείς οι άνδρες είμαστε πολύ εγωιστές...καί τό παίζουμε μουράτοι καί γαμάτοι...η πραγματικότητα είναι εντελώς διαφορετική!!
Θά πώ ένα παραδειγμα...ένας άνδρας στά 50 του "Πρέπει" νά έχει min 10 επιτυχίες μέ free γκόμενες τουλάχιστον...τό λιγότερο!!
Διαφορετικά δέν μετράει...αυτή είναι η γνώμη μου...σίγουρα παίζει ρόλο καί τί εμφάνιση έχουν οι γκόμενες...μήν είναι όλες 3άρια καί 3.5άρια!! :sunglasses:
Πολύ μεγάλα ποσοστά δίνεις. Πως είσαι τόσο σίγουρος; Μήπως να κάνεις κάνεις λίγο ψαλίδι;
Συμπεριλαμβάνεις και τον εαυτό σου μήπως; :think:
Μεγάλα ποσοστά ?
Αντίθετα δίνω πολύ μικρά ποσοστά...οι άνδρες στήν Ελλάδα είναι παντελώς αγάμητοι!! :sunglasses:
Χωρίς νά θέλω νά τό παίξω ο γαμέας τού αιώνα...τόν εαυτό μου δέν τόν συμπεριλαμβάνω στήν λίστα...διότι τά ποσοστά επιτυχίας πού έχω μέ free γκόμενες...είναι πολύ παραπάνω!!
Προσωπικα οι free γκομενες που και καλα θεωρουνται ως "κανονικες" απο το συνολο,δεν κανουν ουτε για να μου σηκωνουν το πουτσο με τη συμπεριφορα που εχουν...!Ας αλλαξουν λιγο νοοτροπια και βλεπουμε...Στη παρουσα κατασταση,αστο...Δεν εχει να νοημα να προσεγγιζεις και στο λεω γιατι τα εχω περασει.
Εγώ έχω άλλη λογική μέ τίς γκόμενες...καί μέχρι τώρα δέν τό έχω ματανιώσει θά έλεγα!!
Σίγουρα είναι καί σέ τί γκόμενες θά πέσεις...θέλει καί λίγο τύχη...αλλά όχι μόνο τύχη!!
Ανδρας πού δέν παίζει μέ γκόμενες...όταν τό καταλάβει τί μαλακία έκανε...θά είναι πολύ αργά!! :sunglasses:
 

Rori Talagan

Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2024
Μηνύματα
51
Like
36
Πόντοι
0
Μεγάλα ποσοστά ?
Αντίθετα δίνω πολύ μικρά ποσοστά...οι άνδρες στήν Ελλάδα είναι παντελώς αγάμητοι!! :sunglasses:
Χωρίς νά θέλω νά τό παίξω ο γαμέας τού αιώνα...τόν εαυτό μου δέν τόν συμπεριλαμβάνω στήν λίστα...διότι τά ποσοστά επιτυχίας πού έχω μέ free γκόμενες...είναι πολύ παραπάνω!!
Μπορεί και να συμφωνήσουμε. Εγώ αυτό που αντιλαμβάνομαι είναι ότι το ποσοστό διαφοράς αυτών που γαμάνε με αυτούς που δεν γαμάνε είναι όντως μεγάλο. Μπορεί και στα όριο του υπερκορεσμού στον έναν και ο άλλος αποκλειστικά και μόνο χειρογλύκανο, ούτε ένα ψιχουλάκι.Και σαφώς περισσότεροι αυτοί που δεν γαμάνε ή έχουν γαμήσει 1-2 φορές στη ζωή τους (πλην πουτάνων).
 

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.309
Κριτικές
94
Like
46.610
Πόντοι
17.311
Η αλήθεια είναι ότι εμείς οι άνδρες είμαστε πολύ εγωιστές...καί τό παίζουμε μουράτοι καί γαμάτοι...η πραγματικότητα είναι εντελώς διαφορετική!!
Θά πώ ένα παραδειγμα...ένας άνδρας στά 50 του "Πρέπει" νά έχει min 10 επιτυχίες μέ free γκόμενες τουλαχιστον...τό λιγότερο!!
Διαφορετικά δέν μετράει...αυτή είναι η γνώμη μου...σίγουρα παίζει ρόλο καί τί εμφάνιση έχουν οι γκόμενες...μήν είναι όλες 3άρια καί 3.5άρια!!
αυτο που εχω να πω εγω ειναι οτι η καθε κοπελα θελει διαφορετικο τροπο προσεγγισης.
αρα... βγαινεις, παρατηρεις και πραττεις αναλογα.
εννοειται οτι πρεπει να ξερεις που κυμαινεσαι και εσυ και μεχρι που σε παιρνει, αλλιως η πορτα εχει τις περισσοτερες πιθανοτητες.
οι πιο μακροχρονιες σχεσεις μου, 3-2 και 1 χρονο αντιστοιχα, ηταν διαφορετικου χαρακτηρος η καθε μια.
λογικο και αυτονοητο αλλωστε.
εσυ λοιπον, γενικα εννοω, ειναι το πως θα κινηθεις αναλογα την περισταση, εφοσων σε ενδιαφερει η κοπελα για να κανεις μια σχεση.
αν θες μονο γαμησι, παει αλλιως η φαση και εκει παιζουν αλλα πραγματα το ρολο τους.
στο σκετο γαμησι ομως, μπαινει και η επιλογη της πουτανας, με την οποια δε χρειαζεται να καταναλωσεις χρονο και μπλα μπλα. το "για τα χοντρα η' για εκτονωση" που λεμε.
απλα ανοιγεις το πορτοφολι και επιλεγεις αναλογα με το τι χρημα εχεις.
τοσο απλα.
 

Rori Talagan

Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2024
Μηνύματα
51
Like
36
Πόντοι
0
Σε μια εποχή σεξουαλικής απελευθέρωσης για όλους, γιατί ρε μαλάκα μένεις με το πουλί στο χέρι.
Γιατί δεν είναι η γυναίκα ίδια με πριν 30-40 χρόνια, που σου βγαζε την πίστη για να πιάσεις λίγο μπουτάκι.Γάμω τα μπαλαμούτια μου μέσα!
 
Εγγρ.
2 Νοε 2023
Μηνύματα
244
Κριτικές
4
Like
474
Πόντοι
301
Η αλήθεια είναι ότι εμείς οι άνδρες είμαστε πολύ εγωιστές...καί τό παίζουμε μουράτοι καί γαμάτοι...η πραγματικότητα είναι εντελώς διαφορετική!!
Θά πώ ένα παραδειγμα...ένας άνδρας στά 50 του "Πρέπει" νά έχει min 10 επιτυχίες μέ free γκόμενες τουλάχιστον...τό λιγότερο!!
Διαφορετικά δέν μετράει...αυτή είναι η γνώμη μου...σίγουρα παίζει ρόλο καί τί εμφάνιση έχουν οι γκόμενες...μήν είναι όλες 3άρια καί 3.5άρια!! :sunglasses:

Μεγάλα ποσοστά ?
Αντίθετα δίνω πολύ μικρά ποσοστά...οι άνδρες στήν Ελλάδα είναι παντελώς αγάμητοι!! :sunglasses:
Χωρίς νά θέλω νά τό παίξω ο γαμέας τού αιώνα...τόν εαυτό μου δέν τόν συμπεριλαμβάνω στήν λίστα...διότι τά ποσοστά επιτυχίας πού έχω μέ free γκόμενες...είναι πολύ παραπάνω!!

Εγώ έχω άλλη λογική μέ τίς γκόμενες...καί μέχρι τώρα δέν τό έχω ματανιώσει θά έλεγα!!
Σίγουρα είναι καί σέ τί γκόμενες θά πέσεις...θέλει καί λίγο τύχη...αλλά όχι μόνο τύχη!!
Ανδρας πού δέν παίζει μέ γκόμενες...όταν τό καταλάβει τί μαλακία έκανε...θά είναι πολύ αργά!! :sunglasses:
Το θεμα ειναι να σε ευνοουν και οι συνθηκες!Ολα ειναι εναντιον σου πλεον.Σε ενα κοσμο ερειπιων δε μπορεις να ελπιζεις...Αδιαφορω πληρως για τις απλες κοπελες εκει εξω διοτι με τα σημερινα κριτηρια που εχουν,δεν αξιζουν καν τη προσοχη μου.Υπαρχει κατι που λεγεται αξιοπρεπεια...Οπότε,πουτανες και παλι πουτανες!
 

Rori Talagan

Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2024
Μηνύματα
51
Like
36
Πόντοι
0
Το θεμα ειναι να σε ευνοουν και οι συνθηκες!Ολα ειναι εναντιον σου πλεον.Σε ενα κοσμο ερειπιων δε μπορεις να ελπιζεις...Αδιαφορω πληρως για τις απλες κοπελες εκει εξω διοτι με τα σημερινα κριτηρια που εχουν,δεν αξιζουν καν τη προσοχη μου.Υπαρχει κατι που λεγεται αξιοπρεπεια...Οπότε,πουτανες και παλι πουτανες!
Γιατί έτσι ρε παίχτη; Μια χαρά εμφανίσιμο σε βρίσκω στη φωτό.Καταλαβαίνω το σκεπτικό σου,αλλά θεωρώ σκλήρη την επιλογή σου.Για τις δυνατότητες σου εννοώ.
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
12.190
Like
15.775
Πόντοι
3.656
Σε μια εποχή σεξουαλικής απελευθέρωσης για όλους, γιατί ρε μαλάκα μένεις με το πουλί στο χέρι.
Γιατί δεν είναι η γυναίκα ίδια με πριν 30-40 χρόνια, που σου βγαζε την πίστη για να πιάσεις λίγο μπουτάκι.Γάμω τα μπαλαμούτια μου μέσα!

Μην αναπαράγετε μαλακιες που ακούτε ή διαβάζετε

Ελλάδα καμια σεξουαλική απελευθέρωση δεν υπάρχει

Υπάρχει μόνο φάτε μάτια ψάρια

Όταν η πλειοψηφία των γνωριμιών είναι ακόμα με προξενιά και οι περισσότεροι άντρες για να δουν μουνί πρέπει να κάνουν σχέση,που την είδατε την σεξουαλική απελευθέρωση;
 

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
3.793
Like
3.620
Πόντοι
1.706
Μπορεί και να συμφωνήσουμε. Εγώ αυτό που αντιλαμβάνομαι είναι ότι το ποσοστό διαφοράς αυτών που γαμάνε με αυτούς που δεν γαμάνε είναι όντως μεγάλο. Μπορεί και στα όριο του υπερκορεσμού στον έναν και ο άλλος αποκλειστικά και μόνο χειρογλύκανο, ούτε ένα ψιχουλάκι.Και σαφώς περισσότεροι αυτοί που δεν γαμάνε ή έχουν γαμήσει 1-2 φορές στη ζωή τους (πλην πουτάνων).
Σίγουρα παίζει μεγάλο ρόλο καί η ηλικία τού άνδρα...αλλά στίς free γκόμενες...λίγο-πολύ τά αποτελέσματα είναι γνωστά!!
Στούς νέουλες...μέχρι 25 χρονών περίπου τό 15-20% γαμεί...τό υπόλοιπο 80-85% βλέπει τσόντες!!
Από 26-35 χρονών...δέν νομίζω ότι γαμούν περισσότερο από τό 25%...οι υπόλοιποι η στά μπουρδέλα-Call Girls κτλ η τίποτα!!
Αυτοί πού είναι 36-50 χρονών θεωρώ ένα ποσοστό 30% καί πολύ λέω άν γαμούν...οι μεγαλύτεροι από 50 μόνο όταν έχουν προσόντα!!
Κάπως έτσι τήν κόβω...τήν ηλικιακή "Γαμηστική κίνηση" στήν Ελλάδα!! :sunglasses:
αυτο που εχω να πω εγω ειναι οτι η καθε κοπελα θελει διαφορετικο τροπο προσεγγισης.
αρα... βγαινεις, παρατηρεις και πραττεις αναλογα.
εννοειται οτι πρεπει να ξερεις που κυμαινεσαι και εσυ και μεχρι που σε παιρνει, αλλιως η πορτα εχει τις περισσοτερες πιθανοτητες.
οι πιο μακροχρονιες σχεσεις μου, 3-2 και 1 χρονο αντιστοιχα, ηταν διαφορετικου χαρακτηρος η καθε μια.
λογικο και αυτονοητο αλλωστε.
εσυ λοιπον, γενικα εννοω, ειναι το πως θα κινηθεις αναλογα την περισταση, εφοσων σε ενδιαφερει η κοπελα για να κανεις μια σχεση.
αν θες μονο γαμησι, παει αλλιως η φαση και εκει παιζουν αλλα πραγματα το ρολο τους.
στο σκετο γαμησι ομως, μπαινει και η επιλογη της πουτανας, με την οποια δε χρειαζεται να καταναλωσεις χρονο και μπλα μπλα. το "για τα χοντρα η' για εκτονωση" που λεμε.
απλα ανοιγεις το πορτοφολι και επιλεγεις αναλογα με το τι χρημα εχεις.
τοσο απλα.
Σέ αρκετά έχεις δίκιο δέν λέω!!
Αλλά η σχέση πού έχει μόνο γαμήσι έχει προβλήματα...τό έχω κάνει αρκετές φορές καί τό ξέρω!!
Προσωπικά τίς σχέσεις πού κάνω...τίς θεωρώ ολοκληρωμένες...πλήν τού γάμου βέβαια!!
Οσο γιά τίς επαγγελματίες συμφωνώ...έτσι είναι!! :undecided:
Το θεμα ειναι να σε ευνοουν και οι συνθηκες!Ολα ειναι εναντιον σου πλεον.Σε ενα κοσμο ερειπιων δε μπορεις να ελπιζεις...Αδιαφορω πληρως για τις απλες κοπελες εκει εξω διοτι με τα σημερινα κριτηρια που εχουν,δεν αξιζουν καν τη προσοχη μου.Υπαρχει κατι που λεγεται αξιοπρεπεια...Οπότε,πουτανες και παλι πουτανες!
Ok αυτά απόψεις είναι!!
Δέν έχεις καί άδικο καί γιά τό θέμα τών συνθηκών...καί γιά πολλές γκόμενες...αλλά δέν είναι όλες τό ίδιο!! :undecided:
 

Rori Talagan

Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2024
Μηνύματα
51
Like
36
Πόντοι
0
Μην αναπαράγετε μαλακιες που ακούτε ή διαβάζετε

Ελλάδα καμια σεξουαλική απελευθέρωση δεν υπάρχει

Υπάρχει μόνο φάτε μάτια ψάρια

Όταν η πλειοψηφία των γνωριμιών είναι ακόμα με προξενιά και οι περισσότεροι άντρες για να δουν μουνί πρέπει να κάνουν σχέση,που την είδατε την σεξουαλική απελευθέρωση;
Τα κορίτσια πλέον μέχρι τα 20 έχουν γαμηθεί με μια ντουζίνα κι έχουν κάνει και 2-3 παρτούζες. Απλά πιο μετά γίνονται πιο επιλεκτικές.Ξύπνα καμία σχέση με παλιά, 80-90.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom