Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 188K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 43 άτομα (1 μέλη και 42 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 852 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 169 5,8%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 499 17,2%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 320 11,0%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 313 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 99 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 557 19,2%
  • αλλο

    Ψήφοι: 89 3,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.898

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.750
Κριτικές
97
Like
47.130
Πόντοι
17.311
Η αλήθεια είναι ότι πάρα πολλοί άνδρες δέν έχουν πιάσει ούτε γυναικείο χέρι...τό λέω 100%...τό έχω δεί...τό ξέρω!!
Δέν μπορούμε μέ τίποτα νά μιλάμε γιά γκόμενες...όταν οι εμπειρίες μας είναι μόνο μέ επαγγελματίες!!
Οι επαγγελματίες γκόμενες τού Sex συμπληρώνουν κατά κάποιο τρόπο τά κενά τού άνδρα...δέν είναι στόχος...ούτε τρόπαιο!! :undecided:
Τρόπαιο καί επιτυχία είναι μόνο οι free γκόμενες!!
τα μαστορια μου θυμιζουν κατι γκικς που ελεγε το ενα στο αλλο.
ποια ειναι η γκομενα σου ?
και δειχνανε αναμεταξυ τους την κεντρικη αφισα του πλεημποη διαφορετικου τευχους ο καθενας.
κατα τα αλλα ξερανε τα παντα για τις γυναικες και ειχαν αποψη.
:2funny::2funny::2funny:
 

Rori Talagan

Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2024
Μηνύματα
59
Like
58
Πόντοι
0
Η αλήθεια είναι ότι πάρα πολλοί άνδρες δέν έχουν πιάσει ούτε γυναικείο χέρι...τό λέω 100%...τό έχω δεί...τό ξέρω!!
Δέν μπορούμε μέ τίποτα νά μιλάμε γιά γκόμενες...όταν οι εμπειρίες μας είναι μόνο μέ επαγγελματίες!!
Οι επαγγελματίες γκόμενες τού Sex συμπληρώνουν κατά κάποιο τρόπο τά κενά τού άνδρα...δέν είναι στόχος...ούτε τρόπαιο!! :undecided:
Τρόπαιο καί επιτυχία είναι μόνο οι free γκόμενες!!
Εκτός αυτού οι πιτσιρικάδες δέν πάνε ούτε στά μπουρδέλα...είναι παρθένοι...μέγα λάθος αυτό!!
Πολύ μεγάλα ποσοστά δίνεις. Πως είσαι τόσο σίγουρος; Μήπως να κάνεις κάνεις λίγο ψαλίδι;
Συμπεριλαμβάνεις και τον εαυτό σου μήπως; :think:
 
Εγγρ.
2 Νοε 2023
Μηνύματα
244
Κριτικές
4
Like
476
Πόντοι
301
Η αλήθεια είναι ότι πάρα πολλοί άνδρες δέν έχουν πιάσει ούτε γυναικείο χέρι...τό λέω 100%...τό έχω δεί...τό ξέρω!!
Δέν μπορούμε μέ τίποτα νά μιλάμε γιά γκόμενες...όταν οι εμπειρίες μας είναι μόνο μέ επαγγελματίες!!
Οι επαγγελματίες γκόμενες τού Sex συμπληρώνουν κατά κάποιο τρόπο τά κενά τού άνδρα...δέν είναι στόχος...ούτε τρόπαιο!! :undecided:
Τρόπαιο καί επιτυχία είναι μόνο οι free γκόμενες!!
Εκτός αυτού οι πιτσιρικάδες δέν πάνε ούτε στά μπουρδέλα...είναι παρθένοι...μέγα λάθος αυτό!!
Προσωπικα οι free γκομενες που και καλα θεωρουνται ως "κανονικες" απο το συνολο,δεν κανουν ουτε για να μου σηκωνουν το πουτσο με τη συμπεριφορα που εχουν...!Ας αλλαξουν λιγο νοοτροπια και βλεπουμε...Στη παρουσα κατασταση,αστο...Δεν εχει να νοημα να προσεγγιζεις και στο λεω γιατι τα εχω περασει.
 

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
4.228
Like
3.826
Πόντοι
1.706
τα μαστορια μου θυμιζουν κατι γκικς που ελεγε το ενα στο αλλο.
ποια ειναι η γκομενα σου ?
και δειχνανε αναμεταξυ τους την κεντρικη αφισα του πλεημποη διαφορετικου τευχους ο καθενας.
κατα τα αλλα ξερανε τα παντα για τις γυναικες
:2funny::2funny::2funny:
Η αλήθεια είναι ότι εμείς οι άνδρες είμαστε πολύ εγωιστές...καί τό παίζουμε μουράτοι καί γαμάτοι...η πραγματικότητα είναι εντελώς διαφορετική!!
Θά πώ ένα παραδειγμα...ένας άνδρας στά 50 του "Πρέπει" νά έχει min 10 επιτυχίες μέ free γκόμενες τουλάχιστον...τό λιγότερο!!
Διαφορετικά δέν μετράει...αυτή είναι η γνώμη μου...σίγουρα παίζει ρόλο καί τί εμφάνιση έχουν οι γκόμενες...μήν είναι όλες 3άρια καί 3.5άρια!! :sunglasses:
Πολύ μεγάλα ποσοστά δίνεις. Πως είσαι τόσο σίγουρος; Μήπως να κάνεις κάνεις λίγο ψαλίδι;
Συμπεριλαμβάνεις και τον εαυτό σου μήπως; :think:
Μεγάλα ποσοστά ?
Αντίθετα δίνω πολύ μικρά ποσοστά...οι άνδρες στήν Ελλάδα είναι παντελώς αγάμητοι!! :sunglasses:
Χωρίς νά θέλω νά τό παίξω ο γαμέας τού αιώνα...τόν εαυτό μου δέν τόν συμπεριλαμβάνω στήν λίστα...διότι τά ποσοστά επιτυχίας πού έχω μέ free γκόμενες...είναι πολύ παραπάνω!!
Προσωπικα οι free γκομενες που και καλα θεωρουνται ως "κανονικες" απο το συνολο,δεν κανουν ουτε για να μου σηκωνουν το πουτσο με τη συμπεριφορα που εχουν...!Ας αλλαξουν λιγο νοοτροπια και βλεπουμε...Στη παρουσα κατασταση,αστο...Δεν εχει να νοημα να προσεγγιζεις και στο λεω γιατι τα εχω περασει.
Εγώ έχω άλλη λογική μέ τίς γκόμενες...καί μέχρι τώρα δέν τό έχω ματανιώσει θά έλεγα!!
Σίγουρα είναι καί σέ τί γκόμενες θά πέσεις...θέλει καί λίγο τύχη...αλλά όχι μόνο τύχη!!
Ανδρας πού δέν παίζει μέ γκόμενες...όταν τό καταλάβει τί μαλακία έκανε...θά είναι πολύ αργά!! :sunglasses:
 

Rori Talagan

Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2024
Μηνύματα
59
Like
58
Πόντοι
0
Μεγάλα ποσοστά ?
Αντίθετα δίνω πολύ μικρά ποσοστά...οι άνδρες στήν Ελλάδα είναι παντελώς αγάμητοι!! :sunglasses:
Χωρίς νά θέλω νά τό παίξω ο γαμέας τού αιώνα...τόν εαυτό μου δέν τόν συμπεριλαμβάνω στήν λίστα...διότι τά ποσοστά επιτυχίας πού έχω μέ free γκόμενες...είναι πολύ παραπάνω!!
Μπορεί και να συμφωνήσουμε. Εγώ αυτό που αντιλαμβάνομαι είναι ότι το ποσοστό διαφοράς αυτών που γαμάνε με αυτούς που δεν γαμάνε είναι όντως μεγάλο. Μπορεί και στα όριο του υπερκορεσμού στον έναν και ο άλλος αποκλειστικά και μόνο χειρογλύκανο, ούτε ένα ψιχουλάκι.Και σαφώς περισσότεροι αυτοί που δεν γαμάνε ή έχουν γαμήσει 1-2 φορές στη ζωή τους (πλην πουτάνων).
 

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.750
Κριτικές
97
Like
47.130
Πόντοι
17.311
Η αλήθεια είναι ότι εμείς οι άνδρες είμαστε πολύ εγωιστές...καί τό παίζουμε μουράτοι καί γαμάτοι...η πραγματικότητα είναι εντελώς διαφορετική!!
Θά πώ ένα παραδειγμα...ένας άνδρας στά 50 του "Πρέπει" νά έχει min 10 επιτυχίες μέ free γκόμενες τουλαχιστον...τό λιγότερο!!
Διαφορετικά δέν μετράει...αυτή είναι η γνώμη μου...σίγουρα παίζει ρόλο καί τί εμφάνιση έχουν οι γκόμενες...μήν είναι όλες 3άρια καί 3.5άρια!!
αυτο που εχω να πω εγω ειναι οτι η καθε κοπελα θελει διαφορετικο τροπο προσεγγισης.
αρα... βγαινεις, παρατηρεις και πραττεις αναλογα.
εννοειται οτι πρεπει να ξερεις που κυμαινεσαι και εσυ και μεχρι που σε παιρνει, αλλιως η πορτα εχει τις περισσοτερες πιθανοτητες.
οι πιο μακροχρονιες σχεσεις μου, 3-2 και 1 χρονο αντιστοιχα, ηταν διαφορετικου χαρακτηρος η καθε μια.
λογικο και αυτονοητο αλλωστε.
εσυ λοιπον, γενικα εννοω, ειναι το πως θα κινηθεις αναλογα την περισταση, εφοσων σε ενδιαφερει η κοπελα για να κανεις μια σχεση.
αν θες μονο γαμησι, παει αλλιως η φαση και εκει παιζουν αλλα πραγματα το ρολο τους.
στο σκετο γαμησι ομως, μπαινει και η επιλογη της πουτανας, με την οποια δε χρειαζεται να καταναλωσεις χρονο και μπλα μπλα. το "για τα χοντρα η' για εκτονωση" που λεμε.
απλα ανοιγεις το πορτοφολι και επιλεγεις αναλογα με το τι χρημα εχεις.
τοσο απλα.
 

Rori Talagan

Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2024
Μηνύματα
59
Like
58
Πόντοι
0
Σε μια εποχή σεξουαλικής απελευθέρωσης για όλους, γιατί ρε μαλάκα μένεις με το πουλί στο χέρι.
Γιατί δεν είναι η γυναίκα ίδια με πριν 30-40 χρόνια, που σου βγαζε την πίστη για να πιάσεις λίγο μπουτάκι.Γάμω τα μπαλαμούτια μου μέσα!
 
Εγγρ.
2 Νοε 2023
Μηνύματα
244
Κριτικές
4
Like
476
Πόντοι
301
Η αλήθεια είναι ότι εμείς οι άνδρες είμαστε πολύ εγωιστές...καί τό παίζουμε μουράτοι καί γαμάτοι...η πραγματικότητα είναι εντελώς διαφορετική!!
Θά πώ ένα παραδειγμα...ένας άνδρας στά 50 του "Πρέπει" νά έχει min 10 επιτυχίες μέ free γκόμενες τουλάχιστον...τό λιγότερο!!
Διαφορετικά δέν μετράει...αυτή είναι η γνώμη μου...σίγουρα παίζει ρόλο καί τί εμφάνιση έχουν οι γκόμενες...μήν είναι όλες 3άρια καί 3.5άρια!! :sunglasses:

Μεγάλα ποσοστά ?
Αντίθετα δίνω πολύ μικρά ποσοστά...οι άνδρες στήν Ελλάδα είναι παντελώς αγάμητοι!! :sunglasses:
Χωρίς νά θέλω νά τό παίξω ο γαμέας τού αιώνα...τόν εαυτό μου δέν τόν συμπεριλαμβάνω στήν λίστα...διότι τά ποσοστά επιτυχίας πού έχω μέ free γκόμενες...είναι πολύ παραπάνω!!

Εγώ έχω άλλη λογική μέ τίς γκόμενες...καί μέχρι τώρα δέν τό έχω ματανιώσει θά έλεγα!!
Σίγουρα είναι καί σέ τί γκόμενες θά πέσεις...θέλει καί λίγο τύχη...αλλά όχι μόνο τύχη!!
Ανδρας πού δέν παίζει μέ γκόμενες...όταν τό καταλάβει τί μαλακία έκανε...θά είναι πολύ αργά!! :sunglasses:
Το θεμα ειναι να σε ευνοουν και οι συνθηκες!Ολα ειναι εναντιον σου πλεον.Σε ενα κοσμο ερειπιων δε μπορεις να ελπιζεις...Αδιαφορω πληρως για τις απλες κοπελες εκει εξω διοτι με τα σημερινα κριτηρια που εχουν,δεν αξιζουν καν τη προσοχη μου.Υπαρχει κατι που λεγεται αξιοπρεπεια...Οπότε,πουτανες και παλι πουτανες!
 

Rori Talagan

Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2024
Μηνύματα
59
Like
58
Πόντοι
0
Το θεμα ειναι να σε ευνοουν και οι συνθηκες!Ολα ειναι εναντιον σου πλεον.Σε ενα κοσμο ερειπιων δε μπορεις να ελπιζεις...Αδιαφορω πληρως για τις απλες κοπελες εκει εξω διοτι με τα σημερινα κριτηρια που εχουν,δεν αξιζουν καν τη προσοχη μου.Υπαρχει κατι που λεγεται αξιοπρεπεια...Οπότε,πουτανες και παλι πουτανες!
Γιατί έτσι ρε παίχτη; Μια χαρά εμφανίσιμο σε βρίσκω στη φωτό.Καταλαβαίνω το σκεπτικό σου,αλλά θεωρώ σκλήρη την επιλογή σου.Για τις δυνατότητες σου εννοώ.
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
12.350
Like
16.015
Πόντοι
3.656
Σε μια εποχή σεξουαλικής απελευθέρωσης για όλους, γιατί ρε μαλάκα μένεις με το πουλί στο χέρι.
Γιατί δεν είναι η γυναίκα ίδια με πριν 30-40 χρόνια, που σου βγαζε την πίστη για να πιάσεις λίγο μπουτάκι.Γάμω τα μπαλαμούτια μου μέσα!

Μην αναπαράγετε μαλακιες που ακούτε ή διαβάζετε

Ελλάδα καμια σεξουαλική απελευθέρωση δεν υπάρχει

Υπάρχει μόνο φάτε μάτια ψάρια

Όταν η πλειοψηφία των γνωριμιών είναι ακόμα με προξενιά και οι περισσότεροι άντρες για να δουν μουνί πρέπει να κάνουν σχέση,που την είδατε την σεξουαλική απελευθέρωση;
 

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
4.228
Like
3.826
Πόντοι
1.706
Μπορεί και να συμφωνήσουμε. Εγώ αυτό που αντιλαμβάνομαι είναι ότι το ποσοστό διαφοράς αυτών που γαμάνε με αυτούς που δεν γαμάνε είναι όντως μεγάλο. Μπορεί και στα όριο του υπερκορεσμού στον έναν και ο άλλος αποκλειστικά και μόνο χειρογλύκανο, ούτε ένα ψιχουλάκι.Και σαφώς περισσότεροι αυτοί που δεν γαμάνε ή έχουν γαμήσει 1-2 φορές στη ζωή τους (πλην πουτάνων).
Σίγουρα παίζει μεγάλο ρόλο καί η ηλικία τού άνδρα...αλλά στίς free γκόμενες...λίγο-πολύ τά αποτελέσματα είναι γνωστά!!
Στούς νέουλες...μέχρι 25 χρονών περίπου τό 15-20% γαμεί...τό υπόλοιπο 80-85% βλέπει τσόντες!!
Από 26-35 χρονών...δέν νομίζω ότι γαμούν περισσότερο από τό 25%...οι υπόλοιποι η στά μπουρδέλα-Call Girls κτλ η τίποτα!!
Αυτοί πού είναι 36-50 χρονών θεωρώ ένα ποσοστό 30% καί πολύ λέω άν γαμούν...οι μεγαλύτεροι από 50 μόνο όταν έχουν προσόντα!!
Κάπως έτσι τήν κόβω...τήν ηλικιακή "Γαμηστική κίνηση" στήν Ελλάδα!! :sunglasses:
αυτο που εχω να πω εγω ειναι οτι η καθε κοπελα θελει διαφορετικο τροπο προσεγγισης.
αρα... βγαινεις, παρατηρεις και πραττεις αναλογα.
εννοειται οτι πρεπει να ξερεις που κυμαινεσαι και εσυ και μεχρι που σε παιρνει, αλλιως η πορτα εχει τις περισσοτερες πιθανοτητες.
οι πιο μακροχρονιες σχεσεις μου, 3-2 και 1 χρονο αντιστοιχα, ηταν διαφορετικου χαρακτηρος η καθε μια.
λογικο και αυτονοητο αλλωστε.
εσυ λοιπον, γενικα εννοω, ειναι το πως θα κινηθεις αναλογα την περισταση, εφοσων σε ενδιαφερει η κοπελα για να κανεις μια σχεση.
αν θες μονο γαμησι, παει αλλιως η φαση και εκει παιζουν αλλα πραγματα το ρολο τους.
στο σκετο γαμησι ομως, μπαινει και η επιλογη της πουτανας, με την οποια δε χρειαζεται να καταναλωσεις χρονο και μπλα μπλα. το "για τα χοντρα η' για εκτονωση" που λεμε.
απλα ανοιγεις το πορτοφολι και επιλεγεις αναλογα με το τι χρημα εχεις.
τοσο απλα.
Σέ αρκετά έχεις δίκιο δέν λέω!!
Αλλά η σχέση πού έχει μόνο γαμήσι έχει προβλήματα...τό έχω κάνει αρκετές φορές καί τό ξέρω!!
Προσωπικά τίς σχέσεις πού κάνω...τίς θεωρώ ολοκληρωμένες...πλήν τού γάμου βέβαια!!
Οσο γιά τίς επαγγελματίες συμφωνώ...έτσι είναι!! :undecided:
Το θεμα ειναι να σε ευνοουν και οι συνθηκες!Ολα ειναι εναντιον σου πλεον.Σε ενα κοσμο ερειπιων δε μπορεις να ελπιζεις...Αδιαφορω πληρως για τις απλες κοπελες εκει εξω διοτι με τα σημερινα κριτηρια που εχουν,δεν αξιζουν καν τη προσοχη μου.Υπαρχει κατι που λεγεται αξιοπρεπεια...Οπότε,πουτανες και παλι πουτανες!
Ok αυτά απόψεις είναι!!
Δέν έχεις καί άδικο καί γιά τό θέμα τών συνθηκών...καί γιά πολλές γκόμενες...αλλά δέν είναι όλες τό ίδιο!! :undecided:
 

Rori Talagan

Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2024
Μηνύματα
59
Like
58
Πόντοι
0
Μην αναπαράγετε μαλακιες που ακούτε ή διαβάζετε

Ελλάδα καμια σεξουαλική απελευθέρωση δεν υπάρχει

Υπάρχει μόνο φάτε μάτια ψάρια

Όταν η πλειοψηφία των γνωριμιών είναι ακόμα με προξενιά και οι περισσότεροι άντρες για να δουν μουνί πρέπει να κάνουν σχέση,που την είδατε την σεξουαλική απελευθέρωση;
Τα κορίτσια πλέον μέχρι τα 20 έχουν γαμηθεί με μια ντουζίνα κι έχουν κάνει και 2-3 παρτούζες. Απλά πιο μετά γίνονται πιο επιλεκτικές.Ξύπνα καμία σχέση με παλιά, 80-90.
 

Rori Talagan

Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2024
Μηνύματα
59
Like
58
Πόντοι
0
Το έχουμε πει οτι η εμφάνιση δεν παιζει καθοριστικο ρόλο.
Ειναι μεν η αρχικη εικονα εντύπωση αλλα οι γκομενες κολλάνε στα ενδότερα.
Αν δεν εχεις καλη δουλεια και δεν βγαζεις χρημα,τοτε η εμφάνιση σου δεν μπορεί να ανταποκριθεί.
Υπάρχουν πολλοι που ακομα νομιζουν πως με ωραιο σώμα θα εχουν επιτυχίες.
Η καλύτερη επενδυση ειναι στο οικονομικο κομματι οποιος θελει πραγματικα να μπαλαρει με πολλες.
Έχει βάση αυτό που λες.Αλλά η εμφάνιση δεν είναι μόνο για την άλλη που βλέπει, αλλά και για τον ίδιο γιατί του δίνει αυτοπεποίθηση. Όταν ξέρεις ότι είσαι και κούκλος και όχι κουασιμόδος έχεις άλλον αέρα. Πως λέγαν παλιά κορίτσια ο Μπάρκουλης, κάπως έτσι.
 

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.750
Κριτικές
97
Like
47.130
Πόντοι
17.311
Σέ αρκετά έχεις δίκιο δέν λέω!!
Αλλά η σχέση πού έχει μόνο γαμήσι έχει προβλήματα...τό έχω κάνει αρκετές φορές καί τό ξέρω!!
Προσωπικά τίς σχέσεις πού κάνω...τίς θεωρώ ολοκληρωμένες...πλήν τού γάμου βέβαια!!
Οσο γιά τίς επαγγελματίες συμφωνώ...έτσι είναι!! :undecided:
η "σχεση" που εχει γαμησι σκετο, προβλημα θα εχει οταν περασει σε αλλο σταδιο μονο.
δηλαδη μπει και το συναισθημα μεσα και εκει παει αλλου το κολπο σιγα σιγα.
btw εχω κανει και τετοια σχεση, καταληξαμε να συζουμε και στην αρχη ηταν και ωραια να σου πω, αλλα φτασαμε νταβανι μεχρι που βαρεθηκαμε.
τα υπολοιπα ειναι ετσι οπως τα λεω, απλα και κατανοητα.
επισης και τελειωνω γιατι σχολασα.
συμφωνα με την εμπειρια μου, ποτε δε ξερεις που θα σε οδηγησει μια σχεση... ακομα και μετα απο ενα στεγνο γαμησι.
τα λεμε...
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
12.350
Like
16.015
Πόντοι
3.656
Τα κορίτσια πλέον μέχρι τα 20 έχουν γαμηθεί με μια ντουζίνα κι έχουν κάνει και 2-3 παρτούζες. Απλά πιο μετά γίνονται πιο επιλεκτικές.Ξύπνα καμία σχέση με παλιά, 80-90.

Ποιες ντουζίνες και παρτούζες ρε φίλε,ελάχιστες είναι αυτές,η πλειοψηφία ή σχέση ή αγάμητες είναι
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
12.350
Like
16.015
Πόντοι
3.656
Από 26-35 χρονών...δέν νομίζω ότι γαμούν περισσότερο από τό 25%...οι υπόλοιποι η στά μπουρδέλα-Call Girls κτλ η τίποτα!!
Αυτοί πού είναι 36-50 χρονών θεωρώ ένα ποσοστό 30% καί πολύ λέω άν γαμούν...οι μεγαλύτεροι από 50 μόνο όταν έχουν προσόντα!!
Κάπως έτσι τήν κόβω...τήν ηλικιακή "Γαμηστική κίνηση" στήν Ελλάδα!! :sunglasses:

Το σίγουρο είναι ότι οποιος δεν είναι σε σχέση/γάμο,δε θα γαμάει ή θα φτύνει αίμα να γαμήσει
 
Εγγρ.
2 Νοε 2023
Μηνύματα
244
Κριτικές
4
Like
476
Πόντοι
301
Γιατί έτσι ρε παίχτη; Μια χαρά εμφανίσιμο σε βρίσκω στη φωτό.Καταλαβαίνω το σκεπτικό σου,αλλά θεωρώ σκλήρη την επιλογή σου.Για τις δυνατότητες σου εννοώ.
Πολλοι μου το εχουν πει αυτο φιλε...Πραγματικα δε ξερω τι φταιει...Αμα βγαλεις την ακρη πες μου το,διοτι εγω εχω παραιτηθει προ πολλου.
 

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
4.228
Like
3.826
Πόντοι
1.706
η "σχεση" που εχει γαμησι σκετο, προβλημα θα εχει οταν περασει σε αλλο σταδιο μονο.
δηλαδη μπει και το συναισθημα μεσα και εκει παει αλλου το κολπο σιγα σιγα.
btw εχω κανει και τετοια σχεση, καταληξαμε να συζουμε και στην αρχη ηταν και ωραια να σου πω, αλλα φτασαμε νταβανι μεχρι που βαρεθηκαμε.
τα υπολοιπα ειναι ετσι οπως τα λεω, απλα και κατανοητα.
επισης και τελειωνω γιατι σχολασα.
συμφωνα με την εμπειρια μου, ποτε δε ξερεις που θα σε οδηγησει μια σχεση... ακομα και μετα απο ενα στεγνο γαμησι.
τα λεμε...
Η σχέση πού έχει μόνο Sex είναι προβληματική εξαρχής...δέν μπορούμε νά τήν πούμε ούτε κάν σχέση!!
Είναι μία συναλλαγή ερωτικού περιεχομένου "Ανευ χρήματος εννοείται" αλλά μέχρι εκεί...δέν έχει φαντασία...ούτε δράση...
Είναι μία "Σχέση" σταθερή καί αδρανής...σέ αυτά πού έχουμε "Συμφωνήσει" από τήν αρχή...τίμια συναλλαγή...αλλά όχι νά σέ εξιτάρει!! :undecided:
 

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
4.228
Like
3.826
Πόντοι
1.706
Το σίγουρο είναι ότι οποιος δεν είναι σε σχέση/γάμο,δε θα γαμάει ή θα φτύνει αίμα να γαμήσει
Σίγουρα έτσι είναι...συμφωνώ!!
Αυτό τό βλέπουμε καθημερινά...στούς γνωστούς...στούς φίλους...στούς εχθρούς μας...παντού!!
Εγώ ένας λόγος πού προσπαθώ νά κάνω σχέσεις είναι αυτός...είμαι σχεδόν καί 56 χρονών...δέν μπορώ νά "Τρέχω" κάθε μέρα...νά βρώ γκόμενα!!
Κάποιοι άλλοι πού λένε ότι..."Ελα μωρέ θά τής ρίξω έναν πούτσο καί μετά θά βρώ άλλη" είναι γελοίοι...καί ψεύτες!! :sunglasses:
Στήν Ελλάδα είμαστε...αυτά είναι πασίγνωστα!!
 

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.750
Κριτικές
97
Like
47.130
Πόντοι
17.311
Ολα εχουν να κανουν με τις επιλογές μας και οι επιλογές μας διαμορφωνονται απο τροπο σκεψης μας.
Τωρα ο τρόπος σκεψης μας διαμορφωνεται απο βιώματα, καταστάσεις, συνθήκες,στραπατσα,κλπ
Με λιγα λογια ολα μπαινουν στο ζυγι στα υπερ και στα κατά
Αν π.χ τα υπερ κλείνουν προς τις ιεροδουλες στη προκειμένη περίπτωση τοτε η επιλογη ειναι οι ιερόδουλες και έτσι διαμορφώνεται η επιλογη μας.
Δεν υπάρχει γιατί απλα εκει περνάς καλύτερα νιωθεις καλύτερα...
Ολα εχουν να κανουν με τις επιλογες μας
η επιλογη η δικια σου ειναι η χουφτα εχουμε πει ανεστακο σαν, οπως και του εθνικιστικου μουνοπανου πανουλη κ. που παιρνει ματι το βιασμο της ψυχουλας σου απο την κλειδαροτρυπα.
τι προσπαθεις να μας πεισεις με ενα καρο ασχετες αερολογιες περι ντεητινγκ ?
αφου σαν καθυστερημενος και αμπαλος που εισαι, ουτε να το γραψεις δε ξερεις καλα καλα ρε ασχετοπουλε μιναρα :2funny::2funny::2funny:
εισαι ασχετος απο σεξ και πανασχετος απο σχεσεις-γυναικες.
παρτο χαμπαρι, χωνεψε το, τραβα κλαψε στο βεσε της αυτοβελτιωσης σου.
στο ιδιο λεβελ ασχετοσυνης και το μουνοπανο, που βγαζει φωτος στο μπανιο σαν χαζογκομενα και μετα λεει γιατι τον φτυνουν :2funny::2funny::2funny:
ΟΥΤΕ ΕΦΗΜΕΡΙΔΑ ΔΕΝ ΠΗΔΑΤΕ... πιριοντ :sopase:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom