Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 31 άτομα (6 μέλη και 25 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 850 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 169 5,8%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 498 17,2%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 319 11,0%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 313 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 99 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 557 19,2%
  • αλλο

    Ψήφοι: 89 3,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.894

Filislover

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2024
Μηνύματα
521
Κριτικές
1
Like
387
Πόντοι
26
Αυτά νά τά τά πείς σέ κάτι γκρέμλινς εδώ...πού μάς κάνουν καί μάθημα ότι οι ασχημάνδρες...γαμούν τά υπέρμουνα!!
Καί σέ κάτι άλλους...πού απλά φαντάζονται ότι γαμούσαν...καί γαμούν μουνάρες!! :2funny:

:heavymetalbig:
Όχι ρε φίλε άμα ο άλλος δε έχει ωραία φάτσα τι να τον κάνουν ?είπαμε
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Αν είσαι έτσι αδερφέ τα κιλά φτιάχνουν δεν είναι τίποτα.

Ρε μάστορα δεν είναι έτσι μην επιμένεις. Δες σε παρακαλώ το γκόμενο της Dua Lipa.
Έχω πολύ καλή φάτσα που λες τι γλυκό μοντέρνο πρόσωπο αλλά το χαλάει το σώμα τα κιλά.
 

orgasmikos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2019
Μηνύματα
1.727
Like
1.511
Πόντοι
216

Συνημμένα

  • IMG_20240505_011742.jpg
    IMG_20240505_011742.jpg
    81,5 KB · Εμφανίσεις: 7

Filislover

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2024
Μηνύματα
521
Κριτικές
1
Like
387
Πόντοι
26
Επιμένω καί θά επιμένω γιά πάντα...ότι άνδρας άσχημος καί ασχημομέτριος χωρίς χρήμα...δέν γαμεί όχι μουνάρα...ούτε άσχημη!!
Σού τό είπα ξανά μήν κοιτάς σέ επίπεδο διάσημων...είναι λάθος εκτίμηση...παίζονται πολλά εκεί...τί δέν καταλαβαίνεις ?
Θά κοιτάς στήν καθημερινότητα σου...τόν ασχημομέτριο άνδρα καί φτωχό...άσε τούς φραγκάτους καί διάσημους!!
Ατομο μου...πόσο χρονών είσαι ?

:heavymetalbig:
Άντρας άσχημος χωρίς λεφτά δε βρίσκει κοπέλα Ποτε,γι'αυτό ο Σάμπ ας πούμε δε βρίσκει δε έχει λεφτά και εμφάνηση αλλά εντάξει μη τον κράζουμε κρίμα είναι το παλικάρι αλλά και αυτός αφού βλέπει ότι δε έχει φάτσα ας βρει μια δουλειά και μη βασίζεται σε γονεις.Εμενα σα άνθρωπος δε μου είναι αντιπαθής αλλά ρε παιδί μου όλο γκρινιάζει ο άνθρωπος.Ο λιντερ πάλι δουλεύει φάτσα αποτι μας έχει πει δε έχει πολύ ωραία σώμα έχει καλό γυμνάζεται λέει γιατι λοιπόν δε βρίσκει γκόμενα ?ούτε αυτόν τον αντιπαθώ καλό παιδί είναι αλλά και αυτός πολύ γκρινια όλο κράζει τις Ελληνίδες.
 

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
3.855
Like
3.652
Πόντοι
1.706
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Για πάμε εδώ;
Μέ πολύ ζόρι ούτε 5άρι...θά έλεγα ξεκάθαρα 4.5άρι!!
Περίπου στόν μέσο όρο καί ούτε!!


Άντρας άσχημος χωρίς λεφτά δε βρίσκει κοπέλα Ποτε,γι'αυτό ο Σάμπ ας πούμε δε βρίσκει δε έχει λεφτά και εμφάνηση αλλά εντάξει μη τον κράζουμε κρίμα είναι το παλικάρι αλλά και αυτός αφού βλέπει ότι δε έχει φάτσα ας βρει μια δουλειά και μη βασίζεται σε γονεις.Εμενα σα άνθρωπος δε μου είναι αντιπαθής αλλά ρε παιδί μου όλο γκρινιάζει ο άνθρωπος.Ο λιντερ πάλι δουλεύει φάτσα αποτι μας έχει πει δε έχει πολύ ωραία σώμα έχει καλό γυμνάζεται λέει γιατι λοιπόν δε βρίσκει γκόμενα ?ούτε αυτόν τον αντιπαθώ καλό παιδί είναι αλλά και αυτός πολύ γκρινια όλο κράζει τις Ελληνίδες.
Αυτός μάλλον είναι τρόλ τού Site!!
Αυτά τά πράγματα πού λέει...είναι παντελώς άστοχα!!
Καί ο άλλος τά ίδια είναι!!

:heavymetalbig:
 

orgasmikos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2019
Μηνύματα
1.727
Like
1.511
Πόντοι
216
Μέ πολύ ζόρι ούτε 5άρι...θά έλεγα ξεκάθαρα 4.5άρι!!
Περίπου στόν μέσο όρο καί ούτε!!



Αυτός μάλλον είναι τρόλ τού Site!!
Αυτά τά πράγματα πού λέει...είναι παντελώς άστοχα!!
Καί ο άλλος τά ίδια είναι!!

:heavymetalbig:
Για εμένα αυτή είναι 6-7 και αυτός 4 γιατί έχω δει και τους υπόλοιπους όχι μόνο δύο φάτσες.

Να σε πληροφορήσω φίλε μου ότι αυτή είναι η γκόμενα του και από ότι ξέρω την πηδάει. ( Για να είναι ζευγάρι).

Έχω πολύ χειρότερα παραδείγματα στον κοινωνικό μου κύκλο. Ο τύπος αυτός γαμαει με μισθό 910€.

Νομίζω ότι σου απέδειξα φίλε μου αυτά που σου έλεγα τόση ώρα.
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
12.196
Like
15.782
Πόντοι
3.656
Άντρας άσχημος χωρίς λεφτά δε βρίσκει κοπέλα Ποτε,γι'αυτό ο Σάμπ ας πούμε δε βρίσκει δε έχει λεφτά και εμφάνηση αλλά εντάξει μη τον κράζουμε κρίμα είναι το παλικάρι αλλά και αυτός αφού βλέπει ότι δε έχει φάτσα ας βρει μια δουλειά και μη βασίζεται σε γονεις.Εμενα σα άνθρωπος δε μου είναι αντιπαθής αλλά ρε παιδί μου όλο γκρινιάζει ο άνθρωπος.Ο λιντερ πάλι δουλεύει φάτσα αποτι μας έχει πει δε έχει πολύ ωραία σώμα έχει καλό γυμνάζεται λέει γιατι λοιπόν δε βρίσκει γκόμενα ?ούτε αυτόν τον αντιπαθώ καλό παιδί είναι αλλά και αυτός πολύ γκρινια όλο κράζει τις Ελληνίδες.

Για τον Τζιμάκο τι γνώμη έχεις;
 

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
3.855
Like
3.652
Πόντοι
1.706
Για εμένα αυτή είναι 6-7 και αυτός 4 γιατί έχω δει και τους υπόλοιπους όχι μόνο δύο φάτσες.

Να σε πληροφορήσω φίλε μου ότι αυτή είναι η γκόμενα του και από ότι ξέρω την πηδάει. ( Για να είναι ζευγάρι).

Έχω πολύ χειρότερα παραδείγματα στον κοινωνικό μου κύκλο. Ο τύπος αυτός γαμαει με μισθό 910€.

Νομίζω ότι σου απέδειξα φίλε μου αυτά που σου έλεγα τόση ώρα.
Οχι άτομο μου τίποτα δέν μού απέδειξες...σού είπα ότι καί οι δύο κινούνται στόν μέσο όρο...τί δέν καταλαβαίνεις ?
Είναι πολύ δύσκολο νά μού αποδείξεις πράγματα...έως καί αδύνατον!!
Τώρα καταλαβαίνω πού τήν γεματούλα...τήν λές 7άρι...αν ήταν έτσι τά 7άρια...:2funny:
Πιστεύω νά έχεις πάρει χαμπάρι...ότι όσοι τά δούν αυτά πού λές θά γελάνε έτσι ?

:heavymetalbig:
 

orgasmikos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2019
Μηνύματα
1.727
Like
1.511
Πόντοι
216
Οχι άτομο μου τίποτα δέν μού απέδειξες...σού είπα ότι καί οι δύο κινούνται στόν μέσο όρο...τί δέν καταλαβαίνεις ?
Είναι πολύ δύσκολο νά μού αποδείξεις πράγματα...έως καί αδύνατον!!
Τώρα καταλαβαίνω πού τήν γεματούλα...τήν λές 7άρι...αν ήταν έτσι τά 7άρια...:2funny:

:heavymetalbig:

Αν δεχτείς τη βαθμολογία μου (επειδή τους ξέρω από κοντά) το 4 να γαμαει το 7 ή έστω το 6 είναι νορμάλ;
 

Filislover

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2024
Μηνύματα
521
Κριτικές
1
Like
387
Πόντοι
26
Για τον Τζιμάκο τι γνώμη έχεις;
Ποιος είναι αυτός?
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Μέ πολύ ζόρι ούτε 5άρι...θά έλεγα ξεκάθαρα 4.5άρι!!
Περίπου στόν μέσο όρο καί ούτε!!



Αυτός μάλλον είναι τρόλ τού Site!!
Αυτά τά πράγματα πού λέει...είναι παντελώς άστοχα!!
Καί ο άλλος τά ίδια είναι!!

:heavymetalbig:
Ο λιντερ μιλάει σα τον κατμαν δε ξέρει ορθογραφία και σύνταξη καθόλου χαχαχα
 

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
3.855
Like
3.652
Πόντοι
1.706
Αν δεχτείς τη βαθμολογία μου (επειδή τους ξέρω από κοντά) το 4 να γαμαει το 7 ή έστω το 6 είναι νορμάλ;
Δέν υπάρχει περίπτωση νά δεχτώ παράδειγμα πού έχω εικόνα...ό άνδρας αυτός είναι μέ τό ζόρι 5άρι...τό ίδιο καί η γκόμενα!!
Αλλά εδώ τό έχω πεί...τά 5άρια τά βλέπουν 7άρια!!
Δέν είναι έτσι τά 7άρια άτομό μου...
Κάτσε νά σού δείξω ένα 7άρι!!

:heavymetalbig:

cc1.png
 

Filislover

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2024
Μηνύματα
521
Κριτικές
1
Like
387
Πόντοι
26
Δέν υπάρχει περίπτωση νά δεχτώ παράδειγμα πού έχω εικόνα...ό άνδρας αυτός είναι μέ τό ζόρι 5άρι...τό ίδιο καί η γκόμενα!!
Αλλά εδώ τό έχω πεί...τά 5άρια τά βλέπουν 7άρια!!
Δέν είναι έτσι τά 7άρια άτομό μου...
Κάτσε νά σού δείξω ένα 7άρι!!

:heavymetalbig:

cc1.png
Αυτή είναι 7-8 ξεκάθαρα μπρο φοβερή μουναρα,έχεις γούστο βλέπω από ενφανησεις χεχε.
 

orgasmikos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2019
Μηνύματα
1.727
Like
1.511
Πόντοι
216
Δέν υπάρχει περίπτωση νά δεχτώ παράδειγμα πού έχω εικόνα...ό άνδρας αυτός είναι μέ τό ζόρι 5άρι...τό ίδιο καί η γκόμενα!!
Αλλά εδώ τό έχω πεί...τά 5άρια τά βλέπουν 7άρια!!
Δέν είναι έτσι τά 7άρια άτομό μου...
Κάτσε νά σού δείξω ένα 7άρι!!

:heavymetalbig:

cc1.png
Άρα τύπε επιστρέφουμε στην αρχή της κουβέντας μας.

Για εμένα αυτή η γκόμενα δεν είναι 7. Είναι πιο εντυπωσιακή γιατί ξέρει να ντύνεται και ποζάρει καλά σουφρώνει χείλη πετάει βυζί τόσο όσο κτλ.

Αν παρατηρήσεις καλά το πρόσωπο που σου έδειξα στη 2η φωτό έχει πιο συμμετρικά χαρακτηριστικά.

Έχουμε διαφορετικά στάνταρ και για αυτό δεν βλέπεις αυτό που βλέπουμε οι υπόλοιποι.

Ακόμη χειρότερο που δείχνει ότι δεν μπορείς να καταλάβεις τι συμβαίνει στην κοινωνία είναι το ότι γκόμενα σαν και αυτή που μου έβαλες ο τύπος είχε σε ξανθό, πλαστικό βυζί και λίγο περισσότερα πιασίματα.

Όχι απλώς δηλαδή έγινε αυτό που σου περιγράφω αλλά την χώρισε και παντρεύτηκε αυτή που σου έβαλα στη 2η φωτό.

Συμπέρασμα λοιπόν από όλη μας την κουβέντα είναι ότι δεν αξιολογείς σωστά για αυτό δεν μπορείς να δεις αυτό που βλέπουμε οι υπόλοιποι.

Η ομορφιά είναι μαθηματικά. Το ποσό "καύλα" είναι η άλλη δεν έχει να κάνει μόνο με την ομορφιά.

Αλήθεια τι άποψη έχεις για Άμπερ Χαρτ?
 

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
3.855
Like
3.652
Πόντοι
1.706
Άρα τύπε επιστρέφουμε στην αρχή της κουβέντας μας.

Για εμένα αυτή η γκόμενα δεν είναι 7. Είναι πιο εντυπωσιακή γιατί ξέρει να ντύνεται και ποζάρει καλά σουφρώνει χείλη πετάει βυζί τόσο όσο κτλ.

Αν παρατηρήσεις καλά το πρόσωπο που σου έδειξα στη 2η φωτό έχει πιο συμμετρικά χαρακτηριστικά.

Έχουμε διαφορετικά στάνταρ και για αυτό δεν βλέπεις αυτό που βλέπουμε οι υπόλοιποι.

Ακόμη χειρότερο που δείχνει ότι δεν μπορείς να καταλάβεις τι συμβαίνει στην κοινωνία είναι το ότι γκόμενα σαν και αυτή που μου έβαλες ο τύπος είχε σε ξανθό, πλαστικό βυζί και λίγο περισσότερα πιασίματα.

Όχι απλώς δηλαδή έγινε αυτό που σου περιγράφω αλλά την χώρισε και παντρεύτηκε αυτή που σου έβαλα στη 2η φωτό.

Συμπέρασμα λοιπόν από όλη μας την κουβέντα είναι ότι δεν αξιολογείς σωστά για αυτό δεν μπορείς να δεις αυτό που βλέπουμε οι υπόλοιποι.

Η ομορφιά είναι μαθηματικά. Το ποσό "καύλα" είναι η άλλη δεν έχει να κάνει μόνο με την ομορφιά.

Αλήθεια τι άποψη έχεις για Άμπερ Χαρτ?
Μετά από 40 χρόνια εμπειρίας μέ free γκόμενες...ευτυχώς καί έχουμε διαφορετικά στάνταρντ...
Αυτό πού βλέπεται οι υπόλοιποι καί εγώ δέν τό βλέπω...όσοι τό βλέπεται δηλαδή...χωρίς γυαλιά ηλεκτροκόλλησης...είναι ότι από γκόμενες είστε άσχετοι!!
Μήν τό πάρεις ως προσβολή καί καλά...απλά παραδέξου ότι έχασες!!

:heavymetalbig:
 

orgasmikos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2019
Μηνύματα
1.727
Like
1.511
Πόντοι
216
Μετά από 40 χρόνια εμπειρίας μέ free γκόμενες...ευτυχώς καί έχουμε διαφορετικά στάνταρντ...
Αυτό πού βλέπεται οι υπόλοιποι...όσοι τό βλέπεται δηλαδή...χωρίς γυαλιά ηλεκτροκόλλησης...είναι ότι από γκόμενες είστε άσχετοι!!
Μήν τό πάρεις ως προσβολή καί καλά...απλά παραδέξου ότι έχασες!!

:heavymetalbig:
Μα δεν έχασα σε κάτι αδερφέ. Φυσικά και είμαι άσχετος από γυναίκες αλλιώς δεν θα ήμουν εδώ, αυτό όμως δεν σημαίνει ότι δεν έχω γούστο και δεν παρατηρώ.

Αν νομίζεις ότι οι μέτριοι απλά γαμιουνται μεταξύ τους και δεν γαμάνε άσχημοι χωρίς πορτοφόλι απλά και μόνο με γλίτσα και μπλα μπλα κατέβα ένα Σαββάτο Σύνταγμα, άραξε στην πλατεία και δες τι ζευγάρια θα περάσουν από μπροστά σου. Αυτά από εμένα. Ώρα για ύπνο. Καληνύχτα συναγωνιστές
 

Filislover

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2024
Μηνύματα
521
Κριτικές
1
Like
387
Πόντοι
26
Μετά από 40 χρόνια εμπειρίας μέ free γκόμενες...ευτυχώς καί έχουμε διαφορετικά στάνταρντ...
Αυτό πού βλέπεται οι υπόλοιποι καί εγώ δέν τό βλέπω...όσοι τό βλέπεται δηλαδή...χωρίς γυαλιά ηλεκτροκόλλησης...είναι ότι από γκόμενες είστε άσχετοι!!
Μήν τό πάρεις ως προσβολή καί καλά...απλά παραδέξου ότι έχασες!!

:heavymetalbig:
Αυτή εδώ για μένα είναι ένα 8 στα 10 για σένα ?
 

Συνημμένα

  • 1792130.jpg
    1792130.jpg
    47,5 KB · Εμφανίσεις: 8

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
3.855
Like
3.652
Πόντοι
1.706
Μα δεν έχασα σε κάτι αδερφέ. Φυσικά και είμαι άσχετος από γυναίκες αλλιώς δεν θα ήμουν εδώ, αυτό όμως δεν σημαίνει ότι δεν έχω γούστο και δεν παρατηρώ.

Αν νομίζεις ότι οι μέτριοι απλά γαμιουνται μεταξύ τους και δεν γαμάνε άσχημοι χωρίς πορτοφόλι απλά και μόνο με γλίτσα και μπλα μπλα κατέβα ένα Σαββάτο Σύνταγμα, άραξε στην πλατεία και δες τι ζευγάρια θα περάσουν από μπροστά σου. Αυτά από εμένα. Ώρα για ύπνο. Καληνύχτα συναγωνιστές
Οχι δέν είπα αυτό...είπα ότι ο άσχημος καί φτωχός δέν γαμεί καθόλου...καί άν τύχει μία στίς 1000 καί γαμήσει...θά είναι σάν αυτόν στήν ασχήμια!!
Ολα τά άλλα τά είπες εσύ!! :undecided:
Αυτή εδώ για μένα είναι ένα 8 στα 10 για σένα ?
Αυτή είναι ξεκάθαρα 7άρι καλό έως 7.5άρι στήν καλύτερη...αρκετά δυνατό 7άρι...πάντα στό πρόσωπο βέβαια...διότι η αξιολόγηση στίς μούνες...γίνεται συνολικά!!
Ασε πού είναι καί πολύ μικρή...αυτή σέ 5-6 χρόνια θά πέσει αρκετά!!
Πρόσωπο...Σώμα...Επικοινωνία...Χάρη...Χαμόγελο...Πνευματικό Επίπεδο κτλ...γίνεται η αξιολόγηση στίς γκόμενες :undecided:
Η άλλη πού έβαλα εγώ είναι 29 χρονών...δέν είναι πολύ μικρή!!

:heavymetalbig:
 

Filislover

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2024
Μηνύματα
521
Κριτικές
1
Like
387
Πόντοι
26
Μα δεν έχασα σε κάτι αδερφέ. Φυσικά και είμαι άσχετος από γυναίκες αλλιώς δεν θα ήμουν εδώ, αυτό όμως δεν σημαίνει ότι δεν έχω γούστο και δεν παρατηρώ.

Αν νομίζεις ότι οι μέτριοι απλά γαμιουνται μεταξύ τους και δεν γαμάνε άσχημοι χωρίς πορτοφόλι απλά και μόνο με γλίτσα και μπλα μπλα κατέβα ένα Σαββάτο Σύνταγμα, άραξε στην πλατεία και δες τι ζευγάρια θα περάσουν από μπροστά σου. Αυτά από εμένα. Ώρα για ύπνο. Καληνύχτα συναγωνιστές
Έχω παρατηρήσει και εγώ κοπέλες που είναι 7 άρια με αγόρια που είναι 5-6 αλλά και πάλι διάφορα μεγάλη δε είναι αυτό.Για μένα διάφορα είναι ο άλλος να είναι 5 και η γκόμενα 8-9 όχι τόσο τεραστια διάφορα δε έχω δει μη παραμυθιαζόμαστε αλλά 7 Άρι με 5-6 Άρι έχω δει.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom