Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 190K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (0 μέλη και 10 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 854 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 170 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 500 17,2%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 11,1%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 313 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 99 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 557 19,2%
  • αλλο

    Ψήφοι: 89 3,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.903

sotos71

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2023
Μηνύματα
1.281
Like
1.995
Πόντοι
216
Οταν θά μπορέσεις νά βάλεις κάτι αντίστοιχο σέ 8άρι πού λές από γκόμενα σέ Photo...θά τό σχολιάσω!!
Μέχρι τότε όλα τά άλλα είναι...γιά νά περνάει η ώρα!!

Εγώ καραγκιόζης δε γίνομαι για να εκθέσω κάποια μετά από χρόνια, βάζοντας φωτο από facebook, την ώρα που αυτή συνεχίζει τη ζωή της.
Αν η Heady δε σου κάνει ως παράδειγμα, τότε απλά το προσπερνάς.
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
55.958
Κριτικές
90
Like
33.882
Πόντοι
24.700
Όταν τις βλέπω σε γαμιστρώνες της σειράς με τύπους που οδηγούν 316 του 1992 ... ή κανένα πεζό του 1997 ....

τι συμπέρασμα να βγάλω ; Ότι είναι εκκεντρικοί λεφτάδες ;
Και με ντύσιμο αντίστοιχα ... που κάνει 250€ μαζί με ρολόϊ και κινητό .......

Προσωπικά βγάζω το συμπέρασμα ότι είναι μπατήρια που γαμάνε μουνάρες.
Αν θες να με επαληθεύσεις πήγαινε παρασκευή ή σάββατο ή άλλη αργία ....

και δες τι μπαινοβγαίνει σε γαμιστρώνες ....

Όποιος έχει φράγκα δεν χρειάζεται να κυκλοφορεί οποιαδήποτε σαν Ρώσος ολιγάρχης. Όσο πιο χαμηλό προφίλ, τόσο το καλύτερο.
 

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
4.165
Like
3.708
Πόντοι
1.706
Εγώ καραγκιόζης δε γίνομαι για να εκθέσω κάποια μετά από χρόνια, βάζοντας φωτο από facebook, την ώρα που αυτή συνεχίζει τη ζωή της.
Αν η Heady δε σου κάνει ως παράδειγμα, τότε απλά το προσπερνάς.
Τί νά εκθέσεις άτομο μου τήν κοπέλα...μέ σβησμένο πρόσωπο ?
Εγώ τό έχω κάνει 5 φορές εδώ στό bou...δέν νομίζω νά έκθεσα καμία!!
Αν σβήσεις τό πρόσωπο...δέν εκθέτεις καμία γκόμενα!!
Οταν τό λές όμως...καί δέν τό κάνεις...εκθέτεις τόν εαυτό σου...δέν ξέρω άν έγινα κατανοητός!!


:heavymetalbig:
 

Filislover

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2024
Μηνύματα
763
Κριτικές
1
Like
582
Πόντοι
86
Καί ποιός σού είπε ότι πλειοψηφία τών ανδρών...είναι ωραίοι-γαμάτοι στήν Ελλάδα...αλλά καί παγκόσμια ?
Αντίθετα είναι άσχημοι-σκατάδες...αυτός είναι ο λόγος πού οι ωραίοι γαμούν...καί οι άλλοι είναι στήν ουρά...μέ τό ταπεράκι!! :2funny:

Αυτές οι γκόμενες πού λές...είναι λόγο Promo πού εμφανίζονται οι πλούσιοι!!
Πίσω από τόν καθρέπτη τών σόσιαλ όμως...υπάρχουν άλλες γκόμενες γιά αυτούς!!
Αλλά εγώ δέν μιλάω γιά τέτοια επίπεδα πλούτου!!
Μιλάω γιά απλούς καθημερινούς άνδρες...πού είναι φτωχοί καί ασχημομέτριοι!! :undecided:
Ο πλούσιος θά τήν βρεί τήν άκρη μέ τίς γκόμενες όπως καί νά έχει...ο φτωχός ποτέ!!
Οσο γιά τό στύλ πού λές δέν ξέρουμε τί κρύβεται από πίσω...
Αν έχουν δηλαδή χαρτί αυτοί οι ασχημάνδρες...τό λογικό είναι ότι έχουν!!
Σέ λίγο θά μού πείς ότι είναι 7άρια κάί 8άρια οι γκόμενες...καί ο άλλος δέν έχει νά πάρει τσιγάρα!! :2funny:

:heavymetalbig:
Εε ναι το ίδιο λέμε οι τόσο ωραίοι συγουρα γαμανε και χωρίς καν φράγκο στη τσέπη ειδικά ο πρώτος και ο δεύτερος ουρές θα κάνουν και λογικό.
 

Filislover

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2024
Μηνύματα
763
Κριτικές
1
Like
582
Πόντοι
86
Βλέπεις αδερφέ; Διαφωνούμε λίγο με την σειρά και το ποιος χάνει και σε ποια σημείο. Τι σχέση έχουν αυτοί με τον μέσο Έλληνα;
Καμία αυτό λέω είναι όλοι πολύ πάνω.Εγω ας πούμε έχω πολύ ωραίο πρόσωπο αν ήμουν λεπτός θα με θέλαν πολύ,έχω γλυκό πρόσωπο όμορφο αλλά τα κιλά με χαλάνε με κάνουν σα το μπισμπικη αν ήμουν αδύνατος άσε γιατί είμαι ωραίος καστανοξανθος ψηλός μικρή μύτη σαρκώδη χείλη μεγάλα μάτια μαύρα μικρά αυτιά έχω προσωπο 7 Άρι αλλά σώμα 4 Άρι και γι'αυτό πέφτω στο 6 Άρι.
 

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
4.165
Like
3.708
Πόντοι
1.706
Εε ναι το ίδιο λέμε οι τόσο ωραίοι συγουρα γαμανε και χωρίς καν φράγκο στη τσέπη ειδικά ο πρώτος και ο δεύτερος ουρές θα κάνουν και λογικό.
Αυτά νά τά τά πείς σέ κάτι γκρέμλινς εδώ...πού μάς κάνουν καί μάθημα ότι οι ασχημάνδρες...γαμούν τά υπέρμουνα!!
Καί σέ κάτι άλλους...πού απλά φαντάζονται ότι γαμούσαν...καί γαμούν μουνάρες!! :2funny:

:heavymetalbig:
 

orgasmikos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2019
Μηνύματα
1.752
Like
1.534
Πόντοι
216
Καμία αυτό λέω είναι όλοι πολύ πάνω.Εγω ας πούμε έχω πολύ ωραίο πρόσωπο αν ήμουν λεπτός θα με θέλαν πολύ,έχω γλυκό πρόσωπο όμορφο αλλά τα κιλά με χαλάνε με κάνουν σα το μπισμπικη αν ήμουν αδύνατος άσε γιατί είμαι ωραίος καστανοξανθος ψηλός μικρή μύτη σαρκώδη χείλη μεγάλα μάτια μαύρα μικρά αυτιά έχω προσωπο 7 Άρι αλλά σώμα 4 Άρι και γι'αυτό πέφτω στο 6 Άρι.
Αν είσαι έτσι αδερφέ τα κιλά φτιάχνουν δεν είναι τίποτα.
Αυτά νά τά τά πείς σέ κάτι γκρέμλινς εδώ...πού μάς κάνουν καί μάθημα ότι οι ασχημάνδρες...γαμούν τά υπέρμουνα!!
Καί σέ κάτι άλλους...πού απλά φαντάζονται ότι γαμούσαν...καί γαμούν μουνάρες!! :2funny:

:heavymetalbig:
Ρε μάστορα δεν είναι έτσι μην επιμένεις. Δες σε παρακαλώ το γκόμενο της Dua Lipa.
 

eforos11

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2024
Μηνύματα
41
Like
32
Πόντοι
0
Πλέον μάγκες μόνο η εικόνα παίζει ρόλο στη κοινωνία . Τι ρούχο θα φορέσεις , τι τατού θα έχεις ..δεν τον νοιάζει τι άνθρωπος είσαι , απλά τι δείχνεις προς
 

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
4.165
Like
3.708
Πόντοι
1.706
Ρε μάστορα δεν είναι έτσι μην επιμένεις. Δες σε παρακαλώ το γκόμενο της Dua Lipa.
Επιμένω καί θά επιμένω γιά πάντα...ότι άνδρας άσχημος καί ασχημομέτριος χωρίς χρήμα...δέν γαμεί όχι μουνάρα...ούτε άσχημη!!
Σού τό είπα ξανά μήν κοιτάς σέ επίπεδο διάσημων...είναι λάθος εκτίμηση...παίζονται πολλά εκεί...τί δέν καταλαβαίνεις ?
Θά κοιτάς στήν καθημερινότητα σου...τόν ασχημομέτριο άνδρα καί φτωχό...άσε τούς φραγκάτους καί διάσημους!!
Ατομο μου...πόσο χρονών είσαι ?

:heavymetalbig:
 

orgasmikos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2019
Μηνύματα
1.752
Like
1.534
Πόντοι
216
Επιμένω καί θά επιμένω γιά πάντα...ότι άνδρας άσχημος καί ασχημομέτριος χωρίς χρήμα...δέν γαμεί όχι μουνάρα...ούτε άσχημη!!
Σού τό είπα ξανά μήν κοιτάς σέ επίπεδο διάσημων...είναι λάθος εκτίμηση...παίζονται πολλά εκεί...τί δέν καταλαβαίνεις ?
Θά κοιτάς στήν καθημερινότητα σου...τόν ασχημομέτριο άνδρα καί φτωχό...άσε τούς φραγκάτους καί διάσημους!!
Ατομο μου...πόσο χρονών είσαι ?

:heavymetalbig:
Ρε φίλε πήρα τους διάσημους σαν παράδειγμα γιατί τους ξέρουμε όλοι.
Στην καθημερινότητα μου πάντως τα πράγματα είναι πολύ χειρότερα.
Όλοι όσοι ξέρω είναι άσχημοι και γαμάνε. Δεν λέω ότι οι αυτοί οι άσχημοι γαμάνε μουνάρες αλλά κάποιοι από αυτούς ναι γαμάνε και μουνάρες.
Δεν έχω λόγο να πω ψέματα. Νομίζεις ότι δεν έχω κάτι καλύτερο να κάνω από το να είμαι εδώ για να λέω παραμύθια.
Στον δικό μου κοινωνικό κύκλο, στα μέρη που βγαίνω και εκεί που πάω διακοπές αυτό συμβαίνει κατά κανόνα.
 

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
4.165
Like
3.708
Πόντοι
1.706
Ρε φίλε πήρα τους διάσημους σαν παράδειγμα γιατί τους ξέρουμε όλοι.
Στην καθημερινότητα μου πάντως τα πράγματα είναι πολύ χειρότερα.
Όλοι όσοι ξέρω είναι άσχημοι και γαμάνε. Δεν λέω ότι οι αυτοί οι άσχημοι γαμάνε μουνάρες αλλά κάποιοι από αυτούς ναι γαμάνε και μουνάρες.
Δεν έχω λόγο να πω ψέματα. Νομίζεις ότι δεν έχω κάτι καλύτερο να κάνω από το να είμαι εδώ για να λέω παραμύθια.
Στον δικό μου κοινωνικό κύκλο, στα μέρη που βγαίνω και εκεί που πάω διακοπές αυτό συμβαίνει κατά κανόνα.
Καλά Ok!!
Πόσο χρονών είσαι άτομο μου ?...σέ ρωτάω γιά 2η φορά!! :undecided:
 

orgasmikos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2019
Μηνύματα
1.752
Like
1.534
Πόντοι
216
Καλά Ok!!
Πόσο χρονών είσαι άτομο μου ?...σέ ρωτάω γιά 2η φορά!! :undecided:

Δεν μπορώ να καταλάβω γιατί επιμένεις με την ηλικία. Είμαι 38 αλλά έχω δει αρκετά στην ζωή μου τύπε. Δεν έχει καμία σχέση η ηλικία.
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
12.621
Like
16.367
Πόντοι
3.656
Επιμένω καί θά επιμένω γιά πάντα...ότι άνδρας άσχημος καί ασχημομέτριος χωρίς χρήμα...δέν γαμεί όχι μουνάρα...ούτε άσχημη!!

Ρε φίλε...10 άτομα σου λέμε εδώ ότι τα βλέπουμε...κι εσυ ακόμα επιμένεις για το αντίθετο;
 

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
4.165
Like
3.708
Πόντοι
1.706
Δεν μπορώ να καταλάβω γιατί επιμένεις με την ηλικία. Είμαι 38 αλλά έχω δει αρκετά στην ζωή μου τύπε. Δεν έχει καμία σχέση η ηλικία.
Είσαι 38 χρονών καί λές τέτοια πράγματα ?
Ok ότι πείς!! :undecided:
Ρε φίλε...10 άτομα σου λέμε εδώ ότι τα βλέπουμε...κι εσυ ακόμα επιμένεις για το αντίθετο;
Καί 110 άτομα νά μού τά πείτε θά επιμένω διότι τό βλέπω...όχι τώρα...πάντα!!
Αν εσύ βλέπεις άσχημους καί φτωχούς πού γαμούν μουνάρες...είσαι καθαρά ενά τρόλ πού έχει τό Site...γιά νά γελάει ο κόσμος!!
Εγώ όμως δέν γελάω...καί απαντάω επί τής ουσίας...όλα τά άλλα είναι γιά νά περνάει η ώρα!! :undecided:

:heavymetalbig:
 

orgasmikos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2019
Μηνύματα
1.752
Like
1.534
Πόντοι
216
Είσαι 38 χρονών καί λές τέτοια πράγματα ?
Ok ότι πείς!! :undecided:

Καί 110 άτομα νά μού τά πείτε θά επιμένω διότι τό βλέπω...όχι τώρα...πάντα!!
Αν εσύ βλέπεις άσχημους καί φτωχούς πού γαμούν μουνάρες...είσαι καθαρά ενά τρόλ πού έχει τό Site...γιά νά γελάει ο κόσμος!!
Εγώ όμως δέν γελάω...καί απαντάω επί τής ουσίας...όλα τά άλλα είναι γιά νά περνάει η ώρα!! :undecided:

:heavymetalbig:
Εντάξει φτάνει με τα παραδείγματα. Πάμε πρακτικά. Δες τυχαία φάτσα και πες μου την άποψη σου.
 

Συνημμένα

  • IMG_20240505_010221.jpg
    IMG_20240505_010221.jpg
    71,4 KB · Εμφανίσεις: 11

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
4.165
Like
3.708
Πόντοι
1.706
Εντάξει φτάνει με τα παραδείγματα. Πάμε πρακτικά. Δες τυχαία φάτσα και πες μου την άποψη σου.
Ξεκάθαρα 5άρι ένας πολύ μέτριος άνδρας!!



Γιά πές μου...καί εσύ για αυτόν!!
x4.png


:heavymetalbig:
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
55.958
Κριτικές
90
Like
33.882
Πόντοι
24.700
Αστο είσαι μικρός ακομα,οταν μεγαλώσεις ξαναμιλάμε
Για σένα ειναι επιστημονική φαντασία

Ό,τι πιείς Ανέστη μου συν έναν τενεκέ τεκίλα τα κερνάω εγώ.

Χρόνια πολλά για την ονομαστική σου. :coffee:
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
32.703
Κριτικές
62
Like
41.537
Πόντοι
8.530
8-9 δύσκολο,εκτος αν τις είχαν γκόμενες στο σχολείο

Με βασικό μισθό,το 6αρι είναι ταβάνι
Mας τα πρήζουν όλοι που τον χώνουν σε "μάντρες" ( όπου έχουν "παρκάρει" όλοι) που ήταν συμμαθήτριες τους...η που βρίσκουν μια διαταραγμένη μέσα από διαδικτυακές χωματερές .
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom