Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 186K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (1 μέλη και 12 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 844 29,3%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 169 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 496 17,2%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 318 11,0%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 310 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 98 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 555 19,3%
  • αλλο

    Ψήφοι: 88 3,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.878

Anestis zapatas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2024
Μηνύματα
1.311
Κριτικές
1
Like
1.085
Πόντοι
216
Το χέρι μέχρι τον αγκώνα σουφριτσα...όλο γκρινιάζεις μόνο εσύ δεν γαμας ... μέχρι και ο ακροατής στις 5 τα ξημερώματα γαμαει... ηλίθιε..
Και που το ξέρεις εσυ μωρη ανωμαλη?gps στους πουτσους μας εχει βάλει?
 

Magi

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2023
Μηνύματα
862
Κριτικές
1
Like
440
Πόντοι
26
Δεν κατάλαβα τίποτα!
Λογικό! Άκου gang ποτέ στη ζωή μου δεν γαμηθηκα με άντρα που δεν ήμουν φουλ τέρμα καυλωμένη...έχω κάνει και μήνες να γαμηθω ...γαμιεμαι όταν έχω πραγματικές καύλες που από μόνη μου δεν έχω ... ενεργοποιούμε μόνο από το γαμιά που επιλέγω...ότι είναι όμορφο το θαυμάζω δεν σημαίνει ότι πρέπει να γαμαμε τα πάντα...
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Και που το ξέρεις εσυ μωρη ανωμαλη?gps στους πουτσους μας εχει βάλει?
Να μην ήσουν στο βεσε εχθές όλη νύχτα μουνιτσα
 

Anestis zapatas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2024
Μηνύματα
1.311
Κριτικές
1
Like
1.085
Πόντοι
216
Λογικό! Άκου gang ποτέ στη ζωή μου δεν γαμηθηκα με άντρα που δεν ήμουν φουλ τέρμα καυλωμένη...έχω κάνει και μήνες να γαμηθω ...γαμιεμαι όταν έχω πραγματικές καύλες που από μόνη μου δεν έχω ... ενεργοποιούμε μόνο από το γαμιά που επιλέγω...ότι είναι όμορφο το θαυμάζω δεν σημαίνει ότι πρέπει να γαμαμε τα πάντα...
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Να μην ήσουν στο βεσε εχθές όλη νύχτα μουνιτσα
Εισαι ανοργασμικη γι αυτο και το τοσο μένος....
 

Magi

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2023
Μηνύματα
862
Κριτικές
1
Like
440
Πόντοι
26
Εισαι ανοργασμικη γι αυτο και το τοσο μένος....
Είμαι επιλεκτική.. χρησιμοποιείς λέξεις που δεν χωράνε στο στόμα σου...άκου μένος ....βρε ηλίθιε άκου μένος ...που μόλις καταλάβεις τι σημαίνει μένος θα κλάνεις κόντρα παλι
 

dCorso

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
7.965
Κριτικές
33
Like
6.946
Πόντοι
3.496
ηλιθιε που νομιζεις οτι σκουζοντας τραβας την προσοχη κακομοίρα
Μπαρμπαπήδουλα εσύ; Έρχεσαι από Καζαμπλάνκα με άλλο φύλο και όνομα για να τρολάρεις
 

dCorso

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
7.965
Κριτικές
33
Like
6.946
Πόντοι
3.496

Συνημμένα

  • images (3).jpeg
    images (3).jpeg
    7,7 KB · Εμφανίσεις: 12

Magi

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2023
Μηνύματα
862
Κριτικές
1
Like
440
Πόντοι
26
Φράγκο δεν θα πάρετε πουτανες από τα φράγκα μου..
 

captain 69

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Αυγ 2015
Μηνύματα
3.160
Like
10.424
Πόντοι
2.256
Παπιε ειχε κινηση η Ερμου σημερα;
Πάει αυτός, εξαφανίστηκε. Δεν ακολουθούσε σωστά τη θεραπεία και τον έστειλαν διακοπές με το λευκό πουκάμισο στο δωμάτιο με τους φουσκωτούς τοίχους.
 

Anestis zapatas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2024
Μηνύματα
1.311
Κριτικές
1
Like
1.085
Πόντοι
216
Είμαι επιλεκτική.. χρησιμοποιείς λέξεις που δεν χωράνε στο στόμα σου...άκου μένος ....βρε ηλίθιε άκου μένος ...που μόλις καταλάβεις τι σημαίνει μένος θα κλάνεις κόντρα παλι
Εισαι μια αγραμματη βλαχαρα,μένος έχεις με τους άντρες, επειδή ποτε δεν μπορεις να βρεις χαρα στα σκέλια σου
 

Anestis zapatas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2024
Μηνύματα
1.311
Κριτικές
1
Like
1.085
Πόντοι
216
Αν τό σκεφτείς καλύτερα καί γιά τίς γκόμενες δέν είναι καθόλου εύκολο αυτό πού λές...ξέρεις πόσες μού τό έχουν πεί αυτό...τί εννοώ ?
Μπορεί ο άλλος νά φαίνεται γυμναστηριακός...καί νά θέλει κωλοδάχτυλο γιά νά τού σηκωθεί η πούτσα!!
Η νά είναι σέ μέτρια φυσική κατάσταση...καί πάλι νά μήν έχει αντοχές!!
Βασικά αυτό τό θέμα είναι γιά τίς γκόμενες sos... οι πιό πολλοί άνδρες...θέλεις από κούραση από στρές από ανικανότητα...ούτε νά γαμήσουν δέν μπορούν!! :undecided:
Σωστο,οι μισοι ειναι με τιγκα στα ψυχολογικα και να ξερετε τυποι οτι αν ενας αντρας εχει καθαρα ψυχολογικο θεμα που δεν μπορει να γαμήσει κατα 90% απο πισω κρυβεται μια γυναικα η οποια ειναι υπαίτια γι αυτο που του συμβαίνει.
Αυτές στο σεξ ειναι παθητικες,ανοιγουν ποδια και λενε οριστε η τρύπα χωσε,ολο το παιχνίδι παει στον άντρα, αν εκει η αλλη του χτυπήσει τη ψυχολογία και τον ανδρισμό ο τυπος θα τρέχει και δεν θα φτάνει και οχι μονο κατα τη διάρκεια του γαμησιού αλλα στη καθημερινότητα της ζωης του.
Ενας 40 ετων ειχε μια βουλα,τελος παντων ηταν μια τοξική αισχρη γυναίκας η οποια του εκανε το βιο αβιοτο και οταν ειχε θέματα στυσης βρήκε πατημα και του το ελεγε συνέχεια, μολις ο κομπος εφτασε στπ χτενι και τη παρατησε περα οτι έφτιαξε η ψυχολογία του μετα γαμουσε ο τυπος κανονικά οπως πριν.
 

Anestis zapatas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2024
Μηνύματα
1.311
Κριτικές
1
Like
1.085
Πόντοι
216
Ώρα για καλαμπόκι κότες...ακόμα με το λαρύγγι στο πουλί...στην κερκίδα μουνιτσες
Κανε φτου κατω και πισω παρε λαδάκι και χωσε δαχτυλάκι, οταν ηρεμησεις ενημερωσε μας να βαρεσουμε παλαμακια
 

leader96

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.612
Like
2.643
Πόντοι
456
Αν τό σκεφτείς καλύτερα καί γιά τίς γκόμενες δέν είναι καθόλου εύκολο αυτό πού λές...ξέρεις πόσες μού τό έχουν πεί αυτό...τί εννοώ ?
Μπορεί ο άλλος νά φαίνεται γυμναστηριακός...καί νά θέλει κωλοδάχτυλο γιά νά τού σηκωθεί η πούτσα!!
Η νά είναι σέ μέτρια φυσική κατάσταση...καί πάλι νά μήν έχει αντοχές!!
Βασικά αυτό τό θέμα είναι γιά τίς γκόμενες sos... οι πιό πολλοί άνδρες...θέλεις από κούραση από στρές από ανικανότητα...ούτε νά γαμήσουν δέν μπορούν!! :undecided:
δηλαδη ολους αυτους που βλεπουμε εξω στο δρομο με ωραια γκομενακια λες να μην τους κανει κουκου?και τοτε γιατι οι ελλεινιδες δεν τους χωριζουνε να παρουν αλλον?
 

leader96

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.612
Like
2.643
Πόντοι
456
Σωστο,οι μισοι ειναι με τιγκα στα ψυχολογικα και να ξερετε τυποι οτι αν ενας αντρας εχει καθαρα ψυχολογικο θεμα που δεν μπορει να γαμήσει κατα 90% απο πισω κρυβεται μια γυναικα η οποια ειναι υπαίτια γι αυτο που του συμβαίνει.
Αυτές στο σεξ ειναι παθητικες,ανοιγουν ποδια και λενε οριστε η τρύπα χωσε,ολο το παιχνίδι παει στον άντρα, αν εκει η αλλη του χτυπήσει τη ψυχολογία και τον ανδρισμό ο τυπος θα τρέχει και δεν θα φτάνει και οχι μονο κατα τη διάρκεια του γαμησιού αλλα στη καθημερινότητα της ζωης του.
Ενας 40 ετων ειχε μια βουλα,τελος παντων ηταν μια τοξική αισχρη γυναίκας η οποια του εκανε το βιο αβιοτο και οταν ειχε θέματα στυσης βρήκε πατημα και του το ελεγε συνέχεια, μολις ο κομπος εφτασε στπ χτενι και τη παρατησε περα οτι έφτιαξε η ψυχολογία του μετα γαμουσε ο τυπος κανονικά οπως πριν.
δηλσδη δε φτανει που οι ελλεινιδες..μπορουν να βρουνε γκομενους για πλακα..δε κανουν και τιποτα στο κρεβατι..απλα ανοιγουν τα ποδια..και περιμενουν..ενω ο αντρας..πρεπει να του βγει η παναγια..μπας και βρει γκομενα..και αμα βρει..θα πρεπει να κανει ολη τη δουλεεια αυτος στο γαμηση..για σκεψου..να βρει πχ ο σαμπ γκομενα..να παει να τη γαμησει..και μην του σηκωνετε..μιλαμε για τρελη γκαντεμια!!ο αντρας ειναι ατυχος σε ολα..
 

Anestis zapatas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2024
Μηνύματα
1.311
Κριτικές
1
Like
1.085
Πόντοι
216
δηλσδη δε φτανει που οι ελλεινιδες..μπορουν να βρουνε γκομενους για πλακα..δε κανουν και τιποτα στο κρεβατι..απλα ανοιγουν τα ποδια..και περιμενουν..ενω ο αντρας..πρεπει να του βγει η παναγια..μπας και βρει γκομενα..και αμα βρει..θα πρεπει να κανει ολη τη δουλεεια αυτος στο γαμηση..για σκεψου..να βρει πχ ο σαμπ γκομενα..να παει να τη γαμησει..και μην του σηκωνετε..μιλαμε για τρελη γκαντεμια!!ο αντρας ειναι ατυχος σε ολα..
Γενικα ο αντρας εχει πολλες δυσκολίες να αντιμετωπίσει γιαυτό ο σαμπ ζιρο και ο καθε ζιρο ειναι στην ακρη και στο περιθώριο.
Γενικά τη ζωη εμεις οι ιδιοι οι άνθρωποι τη δύσκολεψαμε και συνεχιζουμε να τη δυσκολευουμε.
Οσο πιο δυσκολη γίνεται τοσο πιο πολλοι θα είναι στη μπαντα με αποτέλεσμα στο τελος ο αλλος οταν χανει γκόμενα να αισθανεται οτι τελος δεν θα βρει αλλη και προσπαθεί σκοτωνοντας την να αυτοκαταστρεψει τη ζωη του.
Αν ο μεσος ελληνας ενας απο εμας ειχε ενα μισθο πανω απο 1500 μηνιαίος να πω 2000 και 2500 το μηνα για τα ελληνικα δεδομένα θα είχε και γκόμενα και θα τα ειχε ολα.
Το εργασιακό και οικονομικο να ξέρετε ειναι το 60 -70% στο να εχει επιτυχία κάποιος.
 
Τελευταία τροποποίηση:

leader96

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.612
Like
2.643
Πόντοι
456
Γενικα ο αντρας εχει πολλες δυσκολίες να αντιμετωπίσει γιαυτό ο σαμπ ζιρο και ο καθε ζιρο ειναι στην ακρη και στο περιθώριο.
Γενικά τη ζωη εμεις οι ιδιοι οι άνθρωποι τη δύσκολεψαμε και συνεχιζουμε να τη δυσκολευουμε.
Οσο πιο δυσκολη γίνεται τοσο πιο πολλοι θα είναι στη μπαντα με αποτέλεσμα στο τελος ο αλλος οταν χανει γκόμενα να αισθανεται οτι τελος δεν θα βρει αλλη και προσπαθεί σκοτωνοντας την να αυτοκαταστρεψει τη ζωη του.
Αν ο μεσος ελληνας ενας απο εμας ειχε ενα μισθο πανω απο 1500 μηνιαίος να πω 2000 και 2500 το μηνα για τα ελληνικα δεδομένα θα είχε και γκόμενα και θα τα ειχε ολα.
Το εργασιακό και οικονομικο να ξέρετε ειναι το 80%ισως και παραπανω στο να εχει επιτυχία κάποιος.
καλα τα λεφτα ειναι νουμερο ενς τροπος να βγαζεις γκομενες..εχει ομως και πολλα πλουσια χαιβανια..που τους τη πεφτουν οι ελλεινιδες..και αυτοι δεν ξερουν να φλερταρουν..σκεψου εναν φτωχο αντρα και μια φτωχη ελλεινιδα..ο αντρας ειναι καταδικασμενος στην αγαμια και μπακουρια..μια φτωχη ανεργη ελλεινιδα ομως..ανετα μπορει να βρει οσους γκομενους θελει..η κοινωνια ειναι υπερ της ελλεινιδας παντου..πχ αν παρεις διαζυγιο..πρεπει να σκας λεφτα στην ελλεινιδα καθε μηνα..ακομα και αν αυτη σε ειχε κανει ταρανδο οσο εισαστε παντρεμενοι..ελλαδα ειναι η χαρα της γυναικας..
 

Magi

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2023
Μηνύματα
862
Κριτικές
1
Like
440
Πόντοι
26
Εισαι μια αγραμματη βλαχαρα,μένος έχεις με τους άντρες, επειδή ποτε δεν μπορεις να βρεις χαρα στα σκέλια σου
Έλα για το πρωινό κατούρημα
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Κανε φτου κατω και πισω παρε λαδάκι και χωσε δαχτυλάκι, οταν ηρεμησεις ενημερωσε μας να βαρεσουμε παλαμακια
Πάρε και το μπαλέτο σου
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom