Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 61 άτομα (12 μέλη και 49 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 850 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 169 5,8%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 498 17,2%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 319 11,0%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 313 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 99 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 557 19,2%
  • αλλο

    Ψήφοι: 89 3,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.894

Anestis zapatas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2024
Μηνύματα
1.704
Κριτικές
1
Like
1.277
Πόντοι
216
Μου'ρθε μια καλυτερη ιδεα αδερφε...Χτυπα ενα πορτρετο το οποιο θα απεικονιζει τη μπαφιαρα τη Μαγκι να παρτουζωνει τον "παπια" και τον τραβελοπουστα "παπαφιλιππο"...Μιλαμε για αποκαλυπτικες σκηνες,οχι μαλακιες."Τα σκυλακια των ελεεινιδων αναλαμβανουν δραση" θα ηταν ενας ωραιος τιτλος για το καταντημα τους!χαχαχα...
Οσοι στηριζουν τη μαγκι ειναι καθαρα και με τη βουλα υποτακτικα τσουτσεκια
Ειναι θυληπρεπεις αρσενικα που γουστάρουν υποταγή
 

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
3.793
Like
3.620
Πόντοι
1.706
Σε καφετέριες με πιάτα , κοντά σε χώρους εργασίας πάντως, στις μεγάλες πόλεις και στην ελλάδα πλέον
πάνε άνδρες μόνοι ... γνωστοί στα μαγαζιά και σε άλλους θαμώνες και τρώνε πίνουν καφέδες ....
και κάνουν και κουβέντα με προσωπικό ..........


Εκεί αν είσαι τακτικός , μέρα , εργάσιμες ώρες παίζεις μπάλα.
Δεν είμαστε τόσο γιδοβοσκοί όπως κάποτε.
Μπάλα μπορεί νά παίζεις...αλλά ο σοβαρός καί επίπεδου άνδρας...δέν πάει τήν ώρα πού είναι οι "Εργάτες"
Υπάρχουν άλλες ώρες...πιό ελεύθερες καί πιό Cool!! :undecided:
 

Magi

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2023
Μηνύματα
1.208
Κριτικές
1
Like
692
Πόντοι
96
Έχουμε να κανουμε με απόλυτους ξεφτίλες με γυναικοπαρακαλετους και μουνοζητιανους.
Απο τη μια βρίζουν τα μπουρδελα αλλα εκει πανε ταχα μου για τα χοντρα,απο την αλλη το παιζουν δον ζουαν και αν τους πεις πως θα γνωρισω γκομενα τι να κάνω για να την ρίξω θα σου λενε αλλα αντ αλλων,κατω του μεσου ορου αντράκια της σειρας,ιμιτασιον απο το εργοστάσιο της Κίνας.
Ο παπαφιλιπς,μετα τη ξεφτιλα που υπεστη η παπια,μπηκε δυναμικα να παρει το αιμα του παπια πισω μαζι με τη Μάγκι αλλα τον εχω κανει να παραμιλα.
Του έκανα δυο ερωτηματα το ενα δεν μπορούσε να το αρνηθεί μιας και εχει εδω μεσα 90 μπουρδελοκριτικες ,οποτε αν βρίσει μπουρδέλα ή τα κατηγορησει θα ξεφτιλιστει.
Το αλλο ερώτημα που του εκανα είναι αν συμφωνει με τη μεθοδο πάπια, αλλα αποφευγει να απαντήσει μιας και είναι κοτα λυρατη.
Εγω φιλε πανο ειμαι σε δίλημμα,να κανω τατου το ονομα του παπατετοιου στο αριστερό ή στο δεξι αρχίδι?της μαγκι θα το κανω στο πουτσο και θα λεει μαγκι σε γαμάω και του παπια θα το κανω στο κωλομερι ετσι ωστε να τον χεζω κιολας καθε φορα.
Χαχαχαχαχαχα
εσυ με πιανεις στο στομα σου και ζητιανεύεις φαπα
 

Magi

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2023
Μηνύματα
1.208
Κριτικές
1
Like
692
Πόντοι
96
Οσοι στηριζουν τη μαγκι ειναι καθαρα και με τη βουλα υποτακτικα τσουτσεκια
Ειναι θυληπρεπεις αρσενικα που γουστάρουν υποταγή
ηλιθιε που νομιζεις οτι σκουζοντας τραβας την προσοχη κακομοίρα
 

Anestis zapatas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2024
Μηνύματα
1.704
Κριτικές
1
Like
1.277
Πόντοι
216
ηλιθιε που νομιζεις οτι σκουζοντας τραβας την προσοχη κακομοίρα
Σε σενα μιλησα?
Δεν μπορώ με τους φιλους εδω μεσα να πω τη γνωμη μου?
Ρε που σε βρηκαμε εσένα
 

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.307
Κριτικές
94
Like
46.605
Πόντοι
17.311
Καλα ενταξει,κοψε κατι...Μη τα ισοπεδωνουμε ολα!Ο ρολος του τατου στο κατω κατω ειναι να αναβαθμισει την εμφανιση σου.Τωρα,αν ο αλλος ειναι τοσο ηλιθιος και βαραει κακοφτιαγμενα σχεδια απλα και μονο για να τα βαρεσει,ειναι αξιος της μοιρας του.Αν ξερεις τι κανεις(και τους λογους για τους οποιους το κανεις),δε θα χεις θεμα με τα τατουαζ.
κάνε και ενα βλήμα στην κεφαλα σου ρε πανουλη, να ξέρουν οι άλλοι που σε βλέπουν με τι βεληνεκούς μαλακα έχουν να κανουν.
αφού εσύ δεν έχεις θέμα, έχεις πει... είσαι περήφανος μαλακας δηλαδή.
:2funny:
:2funny:
:2funny:
 
Εγγρ.
2 Νοε 2023
Μηνύματα
244
Κριτικές
4
Like
474
Πόντοι
301
κάνε και ενα βλήμα στην κεφαλα σου ρε πανουλη, να ξέρουν οι άλλοι που σε βλέπουν με τι βεληνεκούς μαλακα έχουν να κανουν.
αφού εσύ δεν έχεις θέμα, έχεις πει... είσαι περήφανος μαλακας δηλαδή.
:2funny:
:2funny:
:2funny:
Μπα,λεω να χτυπησω το κωλαρακι της αδερφης σου καλυτερα...Πρεπει να ειναι δυνατο μουνετο.
 

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.307
Κριτικές
94
Like
46.605
Πόντοι
17.311
οι δύο ηλιθιοβλαμμένοι του θρεντ κάνουν διαγωνισμο μαλακίας σήμερα βλέπω, ποιος θα γράψει την καλύτερη για να πάρει και τα ευσημα από τους υπόλοιπους.
1) ο εθνικιστής μαλακας με περικεφαλαία Πανούλης κ. η'
2) ο εκφυσεως και μέγιστης αυτοβελτιωσης μαλακας ζαπατας.

dumb and dumber thread GIF


:2funny:
:2funny:
καλά θα περάσουμε και σήμερα με τον θίασο
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: Magi
Εγγρ.
2 Νοε 2023
Μηνύματα
244
Κριτικές
4
Like
474
Πόντοι
301
οι δύο ηλιθιοβλαμμένοι του θρεντ κάνουν διαγωνισμο μαλακίας σήμερα βλέπω, ποιος θα γράψει την καλύτερη για να πάρει και τα ευσημα από τους υπόλοιπους.
1) ο εθνικιστής μαλακας με περικεφαλαία Πανούλης κ. η'
2) ο εκφυσεως και μέγιστης αυτοβελτιωσης μαλακας ζαπατας.

dumb and dumber thread GIF


:2funny:
:2funny:
καλά θα περάσουμε και σήμερα με τον θίασο
Την επομενη φορα που θα με αποκαλεσεις μαλακα,κοιτα τον εαυτουλη σου στον καθρεφτη...Εχεις και αποψεις τελειωμενε...Αυτοκτονα για το καλο τους ειδους τουλαχιστον!Κανε και κατι σωστο παλιομαλακα...χαχαχα
 

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.307
Κριτικές
94
Like
46.605
Πόντοι
17.311
Την επομενη φορα που θα με αποκαλεσεις μαλακα
έχεις συνηθίσει σε αυτό μιας και με αυτό σε βάφτισαν πανουλη κ.
σκυλάκι σε έχω κάνει στο άκουσμα του ΜΑΛΑΚΑ?????????

Star Wars Dog GIF by Geekster Pets
 

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.307
Κριτικές
94
Like
46.605
Πόντοι
17.311
Περυσι βαρεσα τη μανα σου τη πουτανα στο δεξι μου μπουτι.Φετος σκεφτομαι να κανω την μαλακω την αδερφη σου στο αλλο ποδι...Ενταξει ειμαστε σκουπιδι?Σε ικανοποιησε η απαντηση μου...???Τραβα τωρα οσο προλαβαινεις σε κανενα ψυχολογο μπας και μαζεψεις λιγο τα μυαλα σου!Αν και στη δικη σου τη περιπτωση δεν υπαρχει γιατρεια...
πολλά νευρακια αγορίνα.
τι έγινε, σε πήδηξε ο προϊστάμενος στην τουαλέτα και του αποκαλυψες τη Βεργίνα που έχεις στην κωλοτρουπιδα σου η' έκανε λάθος ο τατουατζης σου και αντί για αλινα8 σου βαρεσε αλινα9 και έπαθες τσότσο ?
 
Εγγρ.
2 Νοε 2023
Μηνύματα
244
Κριτικές
4
Like
474
Πόντοι
301
πολλά νευρακια αγορίνα.
τι έγινε, σε πήδηξε ο προϊστάμενος στην τουαλέτα και του αποκαλυψες τη Βεργίνα που έχεις στην κωλοτρουπιδα σου η' έκανε λάθος ο τατουατζης σου και αντί για αλινα8 σου βαρεσε αλινα9 και έπαθες τσότσο ?
Κωλοτρυπιδα να πεις το πουστη το πατερα σου πουτανας γεννημα!Τραβα να κανεις καμια πιατσα στη Συγγρου μπας και τσιμπησεις κανενα φραγκο,παλιοκαριολα!
 
Εγγρ.
2 Νοε 2023
Μηνύματα
244
Κριτικές
4
Like
474
Πόντοι
301
πολλά νευρακια αγορίνα.
τι έγινε, σε πήδηξε ο προϊστάμενος στην τουαλέτα και του αποκαλυψες τη Βεργίνα που έχεις στην κωλοτρουπιδα σου η' έκανε λάθος ο τατουατζης σου και αντί για αλινα8 σου βαρεσε αλινα9 και έπαθες τσότσο ?
Μιλας κιολας για γαμησια κωλοπρεζακια...Που σου εχουνε κανει το πατο σαν τριανταφυλλο!Πουστρακι σαν το παπαφιλιππο δεν εχει ξαναυπαρξει στο φορουμ.Εγω μια φορα αυτο ξερω.
 

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.307
Κριτικές
94
Like
46.605
Πόντοι
17.311
Κωλοτρυπιδα να πεις το πουστη το πατερα σου πουτανας γεννημα!Τραβα να κανεις καμια πιατσα στη Συγγρου μπας και τσιμπησεις κανενα φραγκο,παλιοκαριολα!
200.gif

πετ μου σε εχω κανει πανουλη κ. :sopase:
εθνικιστη της χουφτας με περικεφαλαια, που βαρας τατουαζ ρωσο-ουκρανων βιζιτουδων, επειδη τα ντοπια γκομενετα σε φτυνουν για να πλυθεις.
εγω λεω να βαρεσεις και το νικ μου οταν σε κατουραω.
να καπως ετσι δηλαδη
papaphilips--->:piss: @PanosK13 <---

:2funny::2funny::2funny:
 
Τελευταία τροποποίηση:

Anestis zapatas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2024
Μηνύματα
1.704
Κριτικές
1
Like
1.277
Πόντοι
216
οι δύο ηλιθιοβλαμμένοι του θρεντ κάνουν διαγωνισμο μαλακίας σήμερα βλέπω, ποιος θα γράψει την καλύτερη για να πάρει και τα ευσημα από τους υπόλοιπους.
1) ο εθνικιστής μαλακας με περικεφαλαία Πανούλης κ. η'
2) ο εκφυσεως και μέγιστης αυτοβελτιωσης μαλακας ζαπατας.

dumb and dumber thread GIF


:2funny:
:2funny:
καλά θα περάσουμε και σήμερα με τον θίασο
Ο μεγαλος ηλιθιοβλαμμενος εισαι εσυ μωρη καργιολαρα,δεν εχεις τα κότσια να απαντησεις,δεν εχεις τα κότσια να μιλήσεις με επιχειρήματα παρα μονο να μπαχαλευεις το θρεντ.
Εισαι ενα ελεεινό και τρισάθλιο γαμιολακι,ετσι οπως στο λεω,φτυσε τα αρχιδακια σου και βαλε δαχτυλο στη κωλοτρυπίδα αν εχεις νευράκια καταλαβες μωρη αποβολή
 

Anestis zapatas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2024
Μηνύματα
1.704
Κριτικές
1
Like
1.277
Πόντοι
216
200.gif

πετ μου σε εχω κανει πανουλη κ. :sopase:
εθνικιστη της χουφτας με περικεφαλαια, που βαρας τατουαζ ρωσο-ουκρανων βιζιτουδων, επειδη τα ντοπια γκομενετα σε φτυνουν για να πλυθεις.
εγω λεω να βαρεσεις και το νικ μου οταν σε κατουραω.
να καπως ετσι δηλαδη
papaphilips--->:piss:@PanosK13 <---

:2funny::2funny::2funny:
Εσυ ρε βρομιάρη δεν εισαι ικανος να ξερεις απο πουθε χυνει η μ.....ι
Χαχαχαχαχα
 
Εγγρ.
2 Νοε 2023
Μηνύματα
244
Κριτικές
4
Like
474
Πόντοι
301
Μαγκια μου κατεστραμμενε!Οσες πουτανες θελω θα βαρεσω(μαζι με τη μανα σου,την αδερφη σου, και τη θεια σου).Γαμημενο κωλοσπερμα...Να σαπισουν τα κοκκαλα του πατερα σου παλιοαρχιδι!!!ΟΛΟΨΥΧΑ ΤΟ ΕΥΧΟΜΑΙ!Θα περναω εξω απο την ταφοπλακα του και θα σε χυνω στο προσωπο,σκουπιδι!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom