Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 188K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 23 άτομα (1 μέλη και 22 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 852 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 169 5,8%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 499 17,2%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 320 11,0%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 313 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 99 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 557 19,2%
  • αλλο

    Ψήφοι: 89 3,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.898
Εγγρ.
2 Νοε 2023
Μηνύματα
244
Κριτικές
4
Like
476
Πόντοι
301
κάτσε έχει πάει για αυτοβελτιωση στο βεσε.
:2funny:
:2funny:
:2funny:
πρότυπο πανουλη κ.
εθνικιστή, που βαράει τατουάζ ρωσικο-ουκρανων βιζιτων πάνω του... και με νούμερα, το αρχινούμερο.
ρε τι ταγαρια είναι τούτα ρε ?????
:2funny:
:2funny:
:2funny:
:2funny:
Περυσι βαρεσα τη μανα σου τη πουτανα στο δεξι μου μπουτι.Φετος σκεφτομαι να κανω την μαλακω την αδερφη σου στο αλλο ποδι...Ενταξει ειμαστε σκουπιδι?Σε ικανοποιησε η απαντηση μου...???Τραβα τωρα οσο προλαβαινεις σε κανενα ψυχολογο μπας και μαζεψεις λιγο τα μυαλα σου!Αν και στη δικη σου τη περιπτωση δεν υπαρχει γιατρεια...
 
Εγγρ.
2 Νοε 2023
Μηνύματα
244
Κριτικές
4
Like
476
Πόντοι
301
εθνικιστής να βριζει ελληνιδες που δεν φτανει..τρεμει η καρεκλα του ζαπατα απο το βεσε ..

Καινούργια κατηγορία στον ΟΠΑΠ :smiling-face-with-heart-eyes: σε πρωτη μεταδωση απο bourdela.com
Πως να με φτασουν οταν βρισκονται τοσο χαμηλα...???Δεν ακουγονται πλεον!Σιγα μην τις παρακαλαμε κιολας τις μπασμενες...Με ενα σωρο βιζιτακια,οι επιλογες μου ειναι αφθονες!
 

sotos71

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2023
Μηνύματα
1.248
Like
1.917
Πόντοι
216
Οσοι θέλουν νά πείσουν...ότι μέ τόν ένα η άλλο τρόπο βγαίνει ωραία γκόμενα από τό internet...είναι παντελώς άσχετοι από γκόμενες!!
Στήν καλύτερη περίπτωση νά βρούν...μία ψυχασθενή, μεγαλοκοπέλα, τελειωμένη, ασχημομέτρια καί νά γαμήσουν κάποιες φορές!!
Ε...καί λοιπόν ? Σιγά τά ωά!!
Μακριά από τέτοιες γνωριμίες...οι πραγματικοί άνδρες τίς γκόμενες τίς γνωρίζουν face to face!!
Ολα τά άλλα είναι γιά φοβικούς...άσχημους...προβληματικούς!! :undecided:
Αυτό που δίνεις ΤΕΤΟΙΕΣ συμβουλές σε ανθρώπους που δε γαμάνε ούτε με μέσο στην κυβέρνηση, πρέπει να το δεις λίγο.
Άσε κάποιους να γαμήσουν, να ανοίξει λίγο το μυαλό τους, να γνωρίσουν και καμία άλλη γκόμενα, να αλλάξει η ψυχολογία τους και μετά βλέπουμε τι θα κάνουν.
 
Εγγρ.
2 Νοε 2023
Μηνύματα
244
Κριτικές
4
Like
476
Πόντοι
301
Αρχισαμε τωρα τα παγωτά, ο αλλος εβαζε ολο φαγητα εσυ μας εμπλουτιζεις το μενου.
Ρε κοιταχτε κατι αντρες σοβαροί που ρίχνουν γκόμενες....
Χαχαχαχαχαχχαχα
Μη προσβαλλεις το ανδρικο φυλο Ανεστη...Εδω εχουμε να κανουμε με υποτακτικους νανους!Μια ζωη κατω απο το καβλι μας θα κρεμονται τα μπασταρδακια.Αυτο ειναι το μονο σιγουρο.
 
Εγγρ.
6 Ιουν 2022
Μηνύματα
364
Like
624
Πόντοι
81
Λοιπόν εγώ αυτό που έχω να πω ασχέτως που κάθεστε και μαλώνετε ειναι ότι σιχαίνομαι τις ελλεινιδες που ενώ έχουν γκόμενο .....τι γκομενο δηλαδή ποντικομουριδες σκατιαριδες κάθονται σε κοιτάνε σου δίνουν καποιο είδους μνμ και όταν πας να μιλήσεις ειτε μιλάνε και ξαφνικά φεύγουν είτε δεν μιλάνε καθόλου (μου τυχαίνει περισσότερο το πρωτο) . Ένα έχω να σας πω ειστε παλιο πουτανες βρωμομουνα και όπως λεει και ένα τραγουδάκι.......εθισμενες στην επιβεβαίωση......... Άντε καλημέρες ρεεεεεεεεε:rockon: θα κάθομαι να χαλάω τη ζαχαρένια μου για εσάς ουστ
 

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
4.232
Like
3.826
Πόντοι
1.706
Αυτό που δίνεις ΤΕΤΟΙΕΣ συμβουλές σε ανθρώπους που δε γαμάνε ούτε με μέσο στην κυβέρνηση, πρέπει να το δεις λίγο.
Άσε κάποιους να γαμήσουν, να ανοίξει λίγο το μυαλό τους, να γνωρίσουν και καμία άλλη γκόμενα, να αλλάξει η ψυχολογία τους και μετά βλέπουμε τι θα κάνουν.
Ατομο μου καμία συμβουλή δέν δίνω σέ κανένα...ότι γράφω σέ αυτό τό Site...είναι η άκρως επιτυχημένη ερωτική εμπειρία μου 40 ετών τώρα!!
Ποτέ καί σέ κανένα δέν έχω πεί τί νά κάνει καί ούτε πρόκειται νά τό κάνω...άς κάνει ότι γουστάρει!!
Συμβουλές εσύ δίνεις καί κάποιοι άλλοι πού είναι γιά γέλια...χωρίς νά διαθέτετε κάν τά προσόντα καί τίς εμπειρίες!!
Οποιος είναι σχετικός...άς διαβάσει Posts δικά μου καί δικά σου...καί άς αποφασίσει ποιός έχει δίκιο καί ποιός είναι άσχετος!! :undecided:
 

sotos71

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2023
Μηνύματα
1.248
Like
1.917
Πόντοι
216
Ατομο μου καμία συμβουλή δέν δίνω σέ κανένα...ότι γράφω σέ αυτό τό Site...είναι η άκρως επιτυχημένη ερωτική εμπειρία μου 40 ετών τώρα!!
Ποτέ καί σέ κανένα δέν έχω πεί τί νά κάνει καί ούτε πρόκειται νά τό κάνω...άς κάνει ότι γουστάρει!!
Συμβουλές εσύ δίνεις καί κάποιοι άλλοι πού είναι γιά γέλια...χωρίς νά διαθέτετε κάν τά προσόντα καί τίς εμπειρίες!!
Οποιος είναι σχετικός...άς διαβάσει Posts δικά μου καί δικά σου...καί άς αποφασίσει ποιός έχει δίκιο καί ποιός είναι άσχετος!! :undecided:
Δε θα μπω σε διαδικασία να τις μετρήσουμε.
Αυτά τα κάνουν οι μαλάκες και τα νιάνιαρα.
Από κει και πέρα, εγώ παραθέτω τις εμπειρίες μου. Τίποτα παραπάνω, τίποτα λιγότερο.
Αν κάποιοι θέλουν, ας ακολουθήσουν.
Αλλά το να λες ότι από τα σόσιαλ δε βγαίνει γκόμενα ή όσες βγαίνουν είναι ψυχολογικά διαταραγμένες...τότε κάπου κάνεις λάθος. Είναι σίγουρο ότι δε δοκίμασες ποτέ τα σόσιαλ, από τον τρόπο που γράφεις.
Και καλά κάνεις, δε σε ελκύει ο τρόπος αυτός.
 

Glyfomounix

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
3.227
Like
6.993
Πόντοι
1.056
Εδω εχει γινει το ανθολογιο και κουτι παραπονων του Σαντ μαν και του καθε Αλβα που εχει φαει κοινωνικη απορριψη οι πouτaνeς ενοχλησαν.
Νόμιζα είναι το ίδιο πρόσωπο.
 

Magi

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2023
Μηνύματα
1.579
Κριτικές
1
Like
929
Πόντοι
96
Εγω φιλε πανο ειμαι σε δίλημμα,να κανω τατου το ονομα του παπατετοιου στο αριστερό ή στο δεξι αρχίδι?της μαγκι θα το κανω στο πουτσο και θα λεει μαγκι σε γαμάω και του παπια θα το κανω στο κωλομερι ετσι ωστε να τον χεζω κιολας καθε φορα.
Χαχαχαχαχαχα
τι θες εσυ τατουαζ:grin: ? για να σε δω θα τον παρακαλας για ολικη αναισθησία απο το πρωτο τσιμπιμα :2funny::2funny:
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
12.658
Like
16.405
Πόντοι
3.656
Εδώ αν βγεις για καφέ μόνος σου θα σου κρεμάσουν κουδούνια πολλά μέλη του μπου.Τωρα για ποτά και ξενύχτι μόνο σε αμερικανικές ταινίες,κλασική χιλιοπαιγμενη σκηνη να κάθεσαι στην μπάρα, να σε κερνάει ο μπάρμαν και ξαφνικά να έρχεται μια θεογκοκομενα από το πουθενά.Ναι μόνο στις ταινίες.Είναι λογικό να σε κρεμάσουν στα μανταλάκια γιατί θα ξεχωρίζεις σαν την μύγα μες στο γάλα.Το έχω κάνει μετρημενα 2 φορές στη ζωή μου, φαντάρος στη Θεσσαλονίκη και ένιωθα παρείσακτος, αόρατος.Απο τις πιο άσχημες εμπειρίες.Και μιλάμε για κανονικά μπαρ όχι κωλομπαρα.Παντου πηγαδάκια να χορεύουν και να διασκεδάζουν γύρω σου να σε βλέπουν και να σε λυπούνται κάπως.Εξωτερικο δουλεύει το μοναχικο αλλά οι περισσότεροι είναι γρήγοροι.Πινουν το καφε,ποτό ή τρώνε και αν κάτσει κάτι γίνεται γρήγορα αλλιώς φεύγουν.Στα πλαίσια επαγγελματικού ταξιδιού σε μπάρα ξενοδοχείου ή επαγγελματικού ραντεβού με μια προκάλυψη.Οτιδηποτε άλλο και είσαι άνω των 40 μόνος πιστεύω αν δεν έχεις μια δραστηριότητα που να δικαιολογεί το έξω είσαι ήδη 0 -1 ειδικά στην Ελλάδα.Πχ ένα τυχαίο παράδειγμα παρατηρώ δεκαετίες το βλέμμα των γυναικών όταν έχω βγει για ψώνια στα μαγαζιά και όταν είμαι χωρίς σακούλες.Φανταστειτε αν κουβαλαγα LV ή Γκουτσι σακούλες άδειες ή φόραγα μαϊμού ακριβα ρούχα κτλ.τι αβαντάζ θα είχα.Ανεκαθεν θέλουν ένα παραμύθι μια ρηχοτητα που αν κάποιος το επικοινωνεί ,είναι καλός παραμυθάς και είναι αδίστακτος πιστεύω θα έχει πολλές επιτυχίες.


Αυτά που λες τι σχέση έχουν με αυτό που έγραψα εγώ ;
Καμία.

Ας γράψω κι εγώ κάτι άσχετο λοιπόν ....

Η παραγώγιση είναι η μέθοδος για τον υπολογισμό της παραγώγου. Η παράγωγος μιας συνάρτησης f(x) με μεταβλητή x είναι ένα μέγεθος βαθμού με το οποίο η τιμή της συνάρτησης αλλάζει σε σχέση με τη μεταβολή της μεταβλητής. Αυτό ονομάζεται παράγωγος της f στο x. Αν το x και το y είναι πραγματικοί αριθμοί, και αν σχεδιαστεί η γραφική παράσταση της f συναρτήσει του x, η παράγωγος είναι η κλίση του γραφήματος σε κάθε σημείο.
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
12.658
Like
16.405
Πόντοι
3.656
Αλλά το να λες ότι από τα σόσιαλ δε βγαίνει γκόμενα ή όσες βγαίνουν είναι ψυχολογικά διαταραγμένες...τότε κάπου κάνεις λάθος. Είναι σίγουρο ότι δε δοκίμασες ποτέ τα σόσιαλ, από τον τρόπο που γράφεις.
Και καλά κάνεις, δε σε ελκύει ο τρόπος αυτός.
Αν τα σόσιαλ είναι ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟ ΜΕΣΟΝ , για ώρες που δεν θα ήσουν έξω και θα κωλοβάραγες ... μια χαρά.

Αρκεί να μη γίνουν αιτία να μένεις μέσα σαν κόπανος και να μη παίζεις με άλλους τρόπους.

Σημασία ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΜΕ ΕΧΕΙ Ο ΣΚΟΠΟΣ ΚΑΙ Η ΕΠΙΤΕΥΞΗ ΤΟΥ .... ΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ....

Όχι το ΜΕΣΟΝ .

Ο ΣΚΟΠΟΣ ΑΓΙΑΖΕΙ ΤΑ ΜΕΣΑ
 

Magi

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2023
Μηνύματα
1.579
Κριτικές
1
Like
929
Πόντοι
96
Εγω φιλε πανο ειμαι σε δίλημμα,να κανω τατου το ονομα του παπατετοιου στο αριστερό ή στο δεξι αρχίδι?της μαγκι θα το κανω στο πουτσο και θα λεει μαγκι σε γαμάω και του παπια θα το κανω στο κωλομερι ετσι ωστε να τον χεζω κιολας καθε φορα.
Χαχαχαχαχαχα
Παλι μου κωλοτριβεσαι εσυ?
Το λεω δημόσια η μαγκι επανειλημμένα με προκαλεί και μου απευθύνει το λόγο.
τερμα ηλιθιος ...
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
12.658
Like
16.405
Πόντοι
3.656
Τα τατουάζ , είναι περιθωριακά και για την πλέμπα .... υπόκοσμο ....
σκουπιδαριό ............

Λάσπη ..... βόρβορος ....
 

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
4.232
Like
3.826
Πόντοι
1.706
Δε θα μπω σε διαδικασία να τις μετρήσουμε.
Αυτά τα κάνουν οι μαλάκες και τα νιάνιαρα.
Από κει και πέρα, εγώ παραθέτω τις εμπειρίες μου. Τίποτα παραπάνω, τίποτα λιγότερο.
Αν κάποιοι θέλουν, ας ακολουθήσουν.
Αλλά το να λες ότι από τα σόσιαλ δε βγαίνει γκόμενα ή όσες βγαίνουν είναι ψυχολογικά διαταραγμένες...τότε κάπου κάνεις λάθος. Είναι σίγουρο ότι δε δοκίμασες ποτέ τα σόσιαλ, από τον τρόπο που γράφεις.
Και καλά κάνεις, δε σε ελκύει ο τρόπος αυτός.
Δέν παραθέτεις μόνο τις εμπειρίες σου...αλλά μού κάνεις καί μάθημα τό τί πρέπει νά λέω!!
Στά σόσιαλ γιά γνωριμίες καταφεύγουν μόνο φοβικοί, ατάλαντοι, κουρασμένοι κτλ
Δέν έχω ανάγκη τέτοιας γνωριμίας...γιά εμένα δέν υπάρχουν!! :undecided:
 

Katikos

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2022
Μηνύματα
384
Like
702
Πόντοι
81
Αυτά που λες τι σχέση έχουν με αυτό που έγραψα εγώ ;
Καμία.

Ας γράψω κι εγώ κάτι άσχετο λοιπόν ....

Η παραγώγιση είναι η μέθοδος για τον υπολογισμό της παραγώγου. Η παράγωγος μιας συνάρτησης f(x) με μεταβλητή x είναι ένα μέγεθος βαθμού με το οποίο η τιμή της συνάρτησης αλλάζει σε σχέση με τη μεταβολή της μεταβλητής. Αυτό ονομάζεται παράγωγος της f στο x. Αν το x και το y είναι πραγματικοί αριθμοί, και αν σχεδιαστεί η γραφική παράσταση της f συναρτήσει του x, η παράγωγος είναι η κλίση του γραφήματος σε κάθε σημείο.
Ε ναι μπακουρος βράδυ δεν βγαίνεις μόνος όπως έγραψες....τι σχέση να έχουν αυτά που έγραψα πιο πάνω για έναν που δεν διάβασε ή δεν ξέρει τι διαβάζει;Σωστά.
 
Εγγρ.
2 Νοε 2023
Μηνύματα
244
Κριτικές
4
Like
476
Πόντοι
301
Εγω φιλε πανο ειμαι σε δίλημμα,να κανω τατου το ονομα του παπατετοιου στο αριστερό ή στο δεξι αρχίδι?της μαγκι θα το κανω στο πουτσο και θα λεει μαγκι σε γαμάω και του παπια θα το κανω στο κωλομερι ετσι ωστε να τον χεζω κιολας καθε φορα.
Χαχαχαχαχαχα
Μου'ρθε μια καλυτερη ιδεα αδερφε...Χτυπα ενα πορτρετο το οποιο θα απεικονιζει τη μπαφιαρα τη Μαγκι να παρτουζωνει τον "παπια" και τον τραβελοπουστα "παπαφιλιππο"...Μιλαμε για αποκαλυπτικες σκηνες,οχι μαλακιες."Τα σκυλακια των ελεεινιδων αναλαμβανουν δραση" θα ηταν ενας ωραιος τιτλος για το καταντημα τους!χαχαχα...
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
12.658
Like
16.405
Πόντοι
3.656
Ε ναι μπακουρος βράδυ δεν βγαίνεις μόνος όπως έγραψες....τι σχέση να έχουν αυτά που έγραψα πιο πάνω για έναν που δεν διάβασε ή δεν ξέρει τι διαβάζει;Σωστά.


Σε καφετέριες με πιάτα , κοντά σε χώρους εργασίας πάντως, στις μεγάλες πόλεις και στην ελλάδα πλέον
πάνε άνδρες μόνοι ... γνωστοί στα μαγαζιά και σε άλλους θαμώνες και τρώνε πίνουν καφέδες ....
και κάνουν και κουβέντα με προσωπικό ..........


Εκεί αν είσαι τακτικός , μέρα , εργάσιμες ώρες παίζεις μπάλα.
Δεν είμαστε τόσο γιδοβοσκοί όπως κάποτε.
 
Εγγρ.
2 Νοε 2023
Μηνύματα
244
Κριτικές
4
Like
476
Πόντοι
301
Τα τατουάζ , είναι περιθωριακά και για την πλέμπα .... υπόκοσμο ....
σκουπιδαριό ............

Λάσπη ..... βόρβορος ....
Καλα ενταξει,κοψε κατι...Μη τα ισοπεδωνουμε ολα!Ο ρολος του τατου στο κατω κατω ειναι να αναβαθμισει την εμφανιση σου.Τωρα,αν ο αλλος ειναι τοσο ηλιθιος και βαραει κακοφτιαγμενα σχεδια απλα και μονο για να τα βαρεσει,ειναι αξιος της μοιρας του.Αν ξερεις τι κανεις(και τους λογους για τους οποιους το κανεις),δε θα χεις θεμα με τα τατουαζ.
 
Εγγρ.
2 Νοε 2023
Μηνύματα
244
Κριτικές
4
Like
476
Πόντοι
301

Αν και διαφωνω σ αυτα που λεει η βλαμμένη εδω εχει ενα δίκιο,αυτοβελτίωση,οι αντρες εμειναν πισω για χρόνια ενω οι γκομενες το προχώρησαν
Δεν το προχωρησαν κατ'εμε...Απλως ευνοουνται περισσοτερο σε κοινωνικο επιπεδο.Τα παραδοσιακα αρσενικα απο την αλλη,μενουν αδικως στο περιθωριο...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom