Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 186K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 26 άτομα (2 μέλη και 24 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 844 29,3%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 169 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 496 17,2%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 318 11,0%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 310 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 98 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 555 19,3%
  • αλλο

    Ψήφοι: 88 3,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.878

Anestis zapatas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2024
Μηνύματα
1.240
Κριτικές
1
Like
1.039
Πόντοι
216
Μας έβγαλαν κλώνους 2 σε 1. Σκέφτηκαν...μας γαμούσε
ο Ντόναλντ ήρθε τώρα κι η Μάγκι, πως θα την βγάλουμε;

:2funny:
Ο μαγκος να λες παπια
Εσυ δεν μπορεις να πηδησεις στη φυλης και θα πηδαγες εμάς?
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.048
Πόντοι
2.356
Είδες φίλε αναγνώστη; :2funny:αυτά που λέγαμε.
Άλλοι διαβάζουμε νικ και σχολιάζουμε γραπτά
κι άλλοι κάθονται και τρέχουν στα σόσιαλ με φαντάσματα μέχρι κι αν αποδειχθεί
η αλήθεια.

:2funny:
 

leader96

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.595
Like
2.620
Πόντοι
456
Γερο οι αλβανες ειναι ωραιες μην τις υποτιμάς ,εγω περιπου 6 μηνες τα ειχα με μια απο το ελμπασαν μελαχροινη με πρασινο ματι 1.67 υψος αδύνατη φυσαγε και απο καθαριότητα τοπ ηταν πολυ κοκετα,βεβαια ελλαδα γεννηθηκε αλλα μεγαλωσε μεσα σε αλβανική οικογένεια,ετοιμος για γάμο ημουν αλλα δυστηχως το περιβάλλον της με εφερνε στη πραγματικότητα,δεν τους πηγαινα ειδικα το πατερα της πολλες διαφωνιες οποτε εδωσαν και μας χώρισαν.
Αν δεν ειχε αυτο το πατερα και τον αδερφο θα ημασταν τωρα παντρεμένοι
Μα τι σύγκριση να κάνεις αναμεσα σε αλβανίδες και ελλεινιδες?είναι σαν να συγκρίνεις..Μερσεντές με παπάκι.ασε το γέρο να λέει πίπες..όσοι ξέρουν..ξέρουν..τι σημαίνει αλβανίδα..και πόσο ανώτερες είναι σε όλα από τις ελλεινιδες..καταρχάς οι αλβανίδες..είναι άνθρωποι
. όχι ζώα..σαν κάτι άλλες..
 
Τελευταία τροποποίηση:

tsigkoleletos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2024
Μηνύματα
705
Κριτικές
13
Like
1.287
Πόντοι
376
Αγαπητα μέλη ως επιστημών και γνωστής του αντικειμένου σκεφτομαι οτι ειναι ανοφελο τελικά να πουμε για το dating και για τις ελληνιδες στο νημα.
Δεν υπάρχει συλλογικό ενδιαφερον και επικρατεί η παρανοια και το χαμηλό επιπεδο επικοινωνίας παπια μαγκι κυρίως.
Επίσης πριν καιρό ενας ψυχολογος μεγαλος σε ηλικία ειπε το εξης,οτι λιγοι αντρες θα δεχτουν σεμινάρια και ας μην μπορεσουν να βρουν γκομενα για τα επομενα 20 χρόνια.
Οταν τον ρωτησε ενας συναδελφος γιατι το λες αυτο προφεσορα,αυτος ειπε οτι ο άντρας διακατεχεται απο εγωισμό και ιδιαίτερα στο κομμάτι του dating στη πλειοψηφία του.
Κανένας δεν εχει το θαρρος να πει δεν βρισκω δεν μπορώ μονο λίγοι.
Αυτοι οι λίγοι βεβαια θα εξελιχθουν και θα κανουν τη διαφορα και οχι μονο στο dating αλλα και αλλου στη ζωη τους.
δε βρισκω γιατι δε συμβιβαζομαι τυπε...
νερο στο κρασι τους να ριξουν οι "λιγοι"
πορευομαι μια χαρα και μονος μου! ουτε μαγειρισσα θελω ουτε καθαριστρια!

λεμε τι τρεχει με τις ελλεηνιδες και οι γαμοι εχουν 50% διαζυγια και αλλοι ποσοι χωρις διαζυγια ειτε ξενοπηδανε ειτε ειναι μαζι για το στεγαστικο η τα παιδια και ειναι παλι διελυμενοι...

η εποχη των σοσιαλ μιντια εχει καταστρεψει τις σχεσεις... εχει αυξηθει ο εγωισμος και οι απαιτησεις...
το ματακι ολων παιζει και καθε μερα κανουν ολοι ξεσκαρταρισμα ποιος εκανε τι ποιος βγαζει ποσα κλπ κλπ κλπ...
μπαινεις ατυπα σε ενα πλειστηριασμο για τον οποιο πρεπει να δωσεις οτι θελει η αλλη για να παρεις τι? ενα μουνι χρησιμοποιημενο!!!

και μετα λενε γιατι προτιμουμε πουτανες...

βρειτε ποιο ειναι το πραγματικο ποσοστο γυναικων που θα ταιριαζε ως εμφανιση και χαρακτηρας σε εσας και τα ξαναλεμε!
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.048
Πόντοι
2.356
Κοιτάξτε ρε φωτό που βρήκα. Βγαίνεις να πας να γαμήσεις στα "στημένα", επί της Δηληγιάννη, νομίζεις ότι είσαι στο Μαϊάμι...

IMG_20240317_233712.jpg


και τελικά καταλήγεις
στα στενά της Μόρντορ
με άγνωστα πλάσματα
να σε κοιτούν.

IMG_20240328_002331.jpg


Για να γελάμε, καλά είναι!
:sleeping:
 

leader96

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.595
Like
2.620
Πόντοι
456
Κοιτάξτε ρε φωτό που βρήκα. Βγαίνεις να πας να γαμήσεις στα "στημένα", επί της Δηληγιάννη, νομίζεις ότι είσαι στο Μαϊάμι...

IMG_20240317_233712.jpg


και τελικά καταλήγεις
στα στενά της Μόρντορ
με άγνωστα πλάσματα
να σε κοιτούν.

IMG_20240328_002331.jpg


Για να γελάμε, καλά είναι!
:sleeping:
Δώσε ρε τυπε 200ευρω και πάρε ουκρανικό μωράκι..δηλαδή η μετάξι με δέκα ευρώ πρέπει να πάμε?η να παρακαλάμε στο δρόμο τις μπαζολες τις σκατοελλεινιδες?και να τρώμε χιλοπιτες και κοροϊδίες?άλλη λύση δεν υπάρχει στο μυαλό σου??
 

Magi

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2023
Μηνύματα
856
Κριτικές
1
Like
435
Πόντοι
26
Ο μαγκος να λες παπια
Εσυ δεν μπορεις να πηδησεις στη φυλης και θα πηδαγες εμάς?
Σημερα το ακουγα και σκαφτόμουν ποσο μου αρεσει το χιουμορ σου!
Αγαπημενο μου παπι παω για ξαπλα..
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.048
Πόντοι
2.356
Δώσε ρε τυπε 200ευρω και πάρε ουκρανικό μωράκι..δηλαδή η μετάξι με δέκα ευρώ πρέπει να πάμε?η να παρακαλάμε στο δρόμο τις μπαζολες τις σκατοελλεινιδες?και να τρώμε χιλοπιτες και κοροϊδίες?άλλη λύση δεν υπάρχει στο μυαλό σου??
Ωραία πάσα να βάλω κι άλλο γκολ. :2funny:200 ευρώ για είκοσι λεπτά γαμήσι (μιας που ούτε
οι cg-άκηδες καλοπερνούν
κι έχουν και παράπονα)
με περιορισμένο και στημένο πρόγραμμα ΕΓΩ...δεν δίνω! :rockon:

Καλύτερα γκόμενες και τα άλλα για τα χοντρά. Έχει μάθει αλλιώς το καυλί μου.
Δεν ανέχεται περιορισμούς
σε τίποτα. Όποιος μικρομάθει δεν γερονταφήνει. :rockon:

Το παρακάλι είναι πατέντα κάποιων επειδή έγιναν ρόμπα. :2funny: Ώρα για νάνι.

:sleeping:
 

Kalogero

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
3.968
Like
3.263
Πόντοι
1.706
Μα τι σύγκριση να κάνεις αναμεσα σε αλβανίδες και ελλεινιδες?είναι σαν να συγκρίνεις..Μερσεντές με παπάκι.ασε το γέρο να λέει πίπες..όσοι ξέρουν..ξέρουν..τι σημαίνει αλβανίδα..και πόσο ανώτερες είναι σε όλα από τις ελλεινιδες..καταρχάς οι αλβανίδες..είναι άνθρωποι
. όχι ζώα..σαν κάτι άλλες..
Ο λόγος που δεν βρίσκεις γκόμενα είναι ξεκάθαρα ότι είσαι περιορισμένης ευθύνης. Δεν καταλαβαίνεις τι διαβάζεις, διότι δεν έχω γράψει πουθενά ότι υποτιμώ τις αλβανίδες. Γιατί δεν ασχολείσαι με αλβανίδες, αφού είναι ανώτερες όπως λες; Προφανώς διότι σε καταλαβαίνουν αμέσως και σε σουτάρουν.


Δώσε ρε τυπε 200ευρω και πάρε ουκρανικό μωράκι..δηλαδή η μετάξι με δέκα ευρώ πρέπει να πάμε?η να παρακαλάμε στο δρόμο τις μπαζολες τις σκατοελλεινιδες?και να τρώμε χιλοπιτες και κοροϊδίες?άλλη λύση δεν υπάρχει στο μυαλό σου??

Εσύ μπορείς να πας και στις Αλβανίδες να περάσεις καλύτερα. :2funny:
 

leader96

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.595
Like
2.620
Πόντοι
456
Ο λόγος που δεν βρίσκεις γκόμενα είναι ξεκάθαρα ότι είσαι περιορισμένης ευθύνης. Δεν καταλαβαίνεις τι διαβάζεις, διότι δεν έχω γράψει πουθενά ότι υποτιμώ τις αλβανίδες. Γιατί δεν ασχολείσαι με αλβανίδες, αφού είναι ανώτερες όπως λες; Προφανώς διότι σε καταλαβαίνουν αμέσως και σε σουτάρουν.




Εσύ μπορείς να πας και στις Αλβανίδες να περάσεις καλύτερα. :2funny:
Είσαι ένας πουθενας..που λέει ότι μένεις στη νότια Γαλλία..αλλά προχθές μας είπες ότι θα έρθεις μείνεις..σε υπογα..25τετραγωνικα..στους Αγίους Αναργύρους του Μενιδίου..τόσο επιτυχημένος εισαι..αλλά χθες ο Σαμπ πέταξε και κατι γκέι υπονοούμενα..για Αλγερινούς..τώρα που το θημηθηκα
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Ωραία πάσα να βάλω κι άλλο γκολ. :2funny:200 ευρώ για είκοσι λεπτά γαμήσι (μιας που ούτε
οι cg-άκηδες καλοπερνούν
κι έχουν και παράπονα)
με περιορισμένο και στημένο πρόγραμμα ΕΓΩ...δεν δίνω! :rockon:

Καλύτερα γκόμενες και τα άλλα για τα χοντρά. Έχει μάθει αλλιώς το καυλί μου.
Δεν ανέχεται περιορισμούς
σε τίποτα. Όποιος μικρομάθει δεν γερονταφήνει. :rockon:

Το παρακάλι είναι πατέντα κάποιων επειδή έγιναν ρόμπα. :2funny: Ώρα για νάνι.

:sleeping:
Ότι να ναι..οι ελλεινιδες θασ ου φάνε πιο πολλά λεφτά από μια Ουκρανή βιζιτα..ότι γαμαει στο τζάμπα ελλεινιδες.ειμαι απλά σενάριο φαντασίας..καμάκι ελλεινιδα δεν το δίνει τζάμπα σε έναν αγνωστο

Ξέρουν ότι το μουνι τους έχει αξία..
 

Kalogero

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
3.968
Like
3.263
Πόντοι
1.706
Είσαι ένας πουθενας..που λέει ότι μένεις στη νότια Γαλλία..αλλά προχθές μας είπες ότι θα έρθεις μείνεις..σε υπογα..25τετραγωνικα..στους Αγίους Αναργύρους του Μενιδίου..τόσο επιτυχημένος εισαι..αλλά χθες ο Σαμπ πέταξε και κατι γκέι υπονοούμενα..για Αλγερινούς..τώρα που το θημηθηκα
Από ΑΜΕΑ σαν εσένα και το Sub ό,τι θέλεις ακούς.
 

Anestis zapatas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2024
Μηνύματα
1.240
Κριτικές
1
Like
1.039
Πόντοι
216
Σημερα το ακουγα και σκαφτόμουν ποσο μου αρεσει το χιουμορ σου!
Αγαπημενο μου παπι παω για ξαπλα..
Κοιτα οσα ναζια και να κανεις εδω δεν εχει,εχω απαξιωσει αληθινες γυναίκες λαιβ εξω οταν δεν μου έκαναν.
 

Anestis zapatas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2024
Μηνύματα
1.240
Κριτικές
1
Like
1.039
Πόντοι
216
Ωραία πάσα να βάλω κι άλλο γκολ. :2funny:200 ευρώ για είκοσι λεπτά γαμήσι (μιας που ούτε
οι cg-άκηδες καλοπερνούν
κι έχουν και παράπονα)
με περιορισμένο και στημένο πρόγραμμα ΕΓΩ...δεν δίνω! :rockon:

Καλύτερα γκόμενες και τα άλλα για τα χοντρά. Έχει μάθει αλλιώς το καυλί μου.
Δεν ανέχεται περιορισμούς
σε τίποτα. Όποιος μικρομάθει δεν γερονταφήνει. :rockon:

Το παρακάλι είναι πατέντα κάποιων επειδή έγιναν ρόμπα. :2funny: Ώρα για νάνι.

:sleeping:
Ποια 20 λεπτά ρε χαζοπαπο,πανω απο ωρα έχεις
Ειναι γουστο σου και καμαρι να μην πηγαίνεις με τις πληρωμένες δεν μας πειράζει, μας πειραζει ομως που χλευαζεις και κατακρίνεις τους αλλους που πάνε.
 

Giorgio Kavlani

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2023
Μηνύματα
530
Κριτικές
11
Like
2.310
Πόντοι
496
Κοιτάξτε ρε φωτό που βρήκα. Βγαίνεις να πας να γαμήσεις στα "στημένα", επί της Δηληγιάννη, νομίζεις ότι είσαι στο Μαϊάμι...

IMG_20240317_233712.jpg


και τελικά καταλήγεις
στα στενά της Μόρντορ
με άγνωστα πλάσματα
να σε κοιτούν.

IMG_20240328_002331.jpg


Για να γελάμε, καλά είναι!
:sleeping:
Φεγγάρι μου χλωμό, φεγγάρι μου χλωμό, φεγγάρι την αγάπη μου για πες μου που θα βρω...
 

Cantfindname

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2017
Μηνύματα
527
Like
735
Πόντοι
86
Γιατι φοβούνται ξερεις?
Γιατί φοβούνται το άκυρο.
Εγω θελω να εφαρμοσεις τη θεωρια της παπιας και να πας να χωθεις κατευθείαν για πήδημα και μετα ελα πες μου τι ποσοστό επιτυχιας εχεις.
Νομίζεις οι γυναίκες ειναι χαζες να κάθονται και να ανοίγονται στο πρώτο τυχοντα?
Νομίζεις δεν θα το εκαναν ολοι οπως κανουν στα σοσιαλ?
Καλημέρα φίλε. Το να φοβάται ένας άνδρας να προσελκύσει μια γυναίκα που του φαίνεται ωραία/συμπαθητική/ενδιαφέρον είναι τραγικό. Πάντα με ωραίο τρόπο φυσικά.
Δεν έγραψα ποτέ να πεις στην άλλη "έλα πάμε να σε γαμήσω", ούτε "μωρό μου δεν αντέχω πρέπει να κάνουμε σχέση" και τέτοια.
Με τον πάπια συμφωνώ απόλυτα στο ότι πρέπει ο άνδρας να κάνει "παιχνίδι" face to face. Πιστεύω είναι κατανοητό αυτό που γράφω
 

Aristippos

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2011
Μηνύματα
378
Like
412
Πόντοι
21
Μα τι σύγκριση να κάνεις αναμεσα σε αλβανίδες και ελλεινιδες?είναι σαν να συγκρίνεις..Μερσεντές με παπάκι.ασε το γέρο να λέει πίπες..όσοι ξέρουν..ξέρουν..τι σημαίνει αλβανίδα..και πόσο ανώτερες είναι σε όλα από τις ελλεινιδες..καταρχάς οι αλβανίδες..είναι άνθρωποι
. όχι ζώα..σαν κάτι άλλες..
Εξήγησε μας τότε ρε homo tiganokefalus γιατί θέλεις να γίνεις κτηνοβάτης;
 

Anestis zapatas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2024
Μηνύματα
1.240
Κριτικές
1
Like
1.039
Πόντοι
216
Καλημέρα φίλε. Το να φοβάται ένας άνδρας να προσελκύσει μια γυναίκα που του φαίνεται ωραία/συμπαθητική/ενδιαφέρον είναι τραγικό. Πάντα με ωραίο τρόπο φυσικά.
Δεν έγραψα ποτέ να πεις στην άλλη "έλα πάμε να σε γαμήσω", ούτε "μωρό μου δεν αντέχω πρέπει να κάνουμε σχέση" και τέτοια.
Με τον πάπια συμφωνώ απόλυτα στο ότι πρέπει ο άνδρας να κάνει "παιχνίδι" face to face. Πιστεύω είναι κατανοητό αυτό που γράφω
Δεν ειναι ο φοβος της προσελκυσης αλλα δεν μπορεί ο καθενας να πηγαίνει επειδή του αρεσει μια οπτικά.
Οι γυναίκες αντιλαμβανονται οτι οποιος παει αγνωστος να τη πεσει αυτοματως τον βαζουν στο καδρο του αγαμητου του λειψου.
Η καθε γυναίκα λεει μπορει να επενδυω στην εμφάνιση μου και να χαλαω το μισο μου μισθο εκει αλλα αυτον που θα εχω θα θελω να με θελει για τη προσωπικότητα μου το χαρακτήρα μου τη τσαχπινια μου κλπ.
Η μέθοδος αυτή που μου λες δεν εχει κάποια συνισταμένη περι του χαρακτήρα της γυναίκας,απλα οποια μας αρεσει να πηγαινουμε να χωνόμαστε.
Επίσης παιζει ρολο και το ταιμινγκ της καθε κοπελας και σε τι φαση βρίσκεται, αυτο θα το δεις μονο οταν μιλησεις γνωριστεις.
Απορω με ορισμένους πως σκέφτονται ειλικρινά και μετα δεν θέλουν σεμινάρια για το dating
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom