Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 188K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 46 άτομα (3 μέλη και 43 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 847 29,3%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 169 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 496 17,2%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 319 11,1%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 312 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 98 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 557 19,3%
  • αλλο

    Ψήφοι: 88 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.886

Kalogero

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
3.968
Like
3.263
Πόντοι
1.706
Εγω αν θελει του παω κοπέλα για να γνωριστεί,αρκει να πει το ναι..
Μακεδονία μένει?
Αυτή δεν εχει πρόβλημα και θρακη παει, 37 ετων και καλη κοπέλα
Για ποιον λόγο να κάνεις κάτι τέτοιο, αν έχεις κάποια γνωστή καλή κοπέλα; Για να εκτεθείς ο ίδιος σε αυτήν, γνωρίζοντάς της έναν προβληματικό; Το θέμα δεν είναι ότι δεν υπάρχουν καλές κοπέλες, αλλά ότι ο ίδιος δεν ξέρει τι θέλει και πως ό,τι και να θέλει το θέλει έτοιμο στο πιάτο.


Γερο οι αλβανες ειναι ωραιες μην τις υποτιμάς ,εγω περιπου 6 μηνες τα ειχα με μια απο το ελμπασαν μελαχροινη με πρασινο ματι 1.67 υψος αδύνατη φυσαγε και απο καθαριότητα τοπ ηταν πολυ κοκετα,βεβαια ελλαδα γεννηθηκε αλλα μεγαλωσε μεσα σε αλβανική οικογένεια,ετοιμος για γάμο ημουν αλλα δυστηχως το περιβάλλον της με εφερνε στη πραγματικότητα,δεν τους πηγαινα ειδικα το πατερα της πολλες διαφωνιες οποτε εδωσαν και μας χώρισαν.
Αν δεν ειχε αυτο το πατερα και τον αδερφο θα ημασταν τωρα παντρεμένοι
Ποιος είπε ότι υποτιμώ τις αλβανίδες; Τις πρότεινα επειδή είναι συμπατριώτισσές του και υπάρχει κι εκεί μία δυνατότητα. Αυτές δεν τις αναφέρει. Φαίνεται ότι τον καταλαβαίνουν με την πρώτη και τον έχουν στείλει από χρόνια, οπότε έχει πάψει πια να ασχολείται.
 

Magi

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2023
Μηνύματα
1.093
Κριτικές
1
Like
590
Πόντοι
96
Ναι ενταξει αλλα για ντειτινγκ δεν μας λες

Καλως η κακος τα παντα εχουν ενα οριο..τα ραντεβου δυστιχως ειναι σαν το τζογο πρεπει να ξερεις ποτε θα σηκωθεις απο το τραπεζι για να μην εχεις απώλειες..Ο αντρας δεν βραχυκυκλώνει τοσο ευκολα οσο μια γυναικα...Τα ραντεβου που ειναι για σαρκικο σεξ θα λενε ευθέως το σκοπο που θα βρεθουνε,,,Τωρα τα ραντεβου που ειναι για γνωριμίες να ειναι ο εαυτος τους δεν υπαρχει αλλος τροπος και θα χανουν λιγοτερο χρονο και χρημα..Το να εισαι ευθης σε κανει ξεκαθαρο στο ξεκαθαρο τον αλλον τον αναγκαζεις να φυγει απο μονο του χωρις εσυ να ταραχτει ουτε ενα αρχιδι και ετσι η μαλακισμενη οσο βλεπει οτι δεν εισαι καμήλα να σκυψεις θα φυγει γιατι εχει αναγκη καπου να φορτωσει το μπουρδελακι της
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.057
Πόντοι
2.356
οταν θεωρεις ασχετα τα λεγομενα μου χωρις να αντιλαμβάνεσαι οτι απαντω ολοκληρωμένα στην ερωτηση που μου κανανε δεν μπορω να κανω κατι αλλο και ποιο ψυχογράφημα να το στηρίξεις που:rolleyes:
Πολύ σωστή τοποθέτηση. Έπρεπε να μπει γυναίκα εδώ μέσα για να διαβάσουμε επιτέλους μια ολοκληρωμένη απάντηση σε ερώτησή μου. Και μάλιστα Ελληνίδα. Γι'αυτό σε απεχθάνεται ο ά(ν)εργος μυθομανής. :2funny:
Αν έχεις παρατηρήσει,
όλο αυτό το σκυλολόι
των πορωμένων πουτανάκηδων, κατηγορεί μόνο τις Ελληνίδες διότι στην Ελλάδα αυτές τους σβερκώνουν αβέρτα ως πλειοψηφία. :2funny:Αντίθετα εγώ κρίνω δίκαια τις γυναίκες
υπό το πρισμα του γυναικοκεντρισμού.
Δεν είμαστε όλοι ρατσιστόμουτρα σαν τους δυσλειτουργικούς πορωμένους πουτανάκηδες που για να τους σηκωθεί, πρέπει να ρουφήξουν
μια καρτέλα βιάγκρα.


:2funny:
 
  • Αγάπη
Αντιδράσεις: Magi

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.057
Πόντοι
2.356
Ψωμακι ζημωτο σπιτικο ,,,κοτοπουλο αλα κρεμ με ρυζάκι εχω αδυναμια στο καλο φαγητό απλα δεν μπορω μεγαλες ποσότητες
Γιατί εμφανίστηκες τόσο αργά στην ζωή μου;

:confused:
 
  • Αγάπη
Αντιδράσεις: Magi

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.057
Πόντοι
2.356
Στην Ελλάδα δεν υπάρχει φλερτ όπως υπάρχει στις άλλες χώρες..και οσοι έχουν γκόμενες..από κύκλο και κοινές παρέες τις έχουν βρει.
Οι σκατοελλεινιδες δε γουστάρουν αγνώστους..νταξει εκτός και αν ο άγνωστος έχει πολλά λεφτά και αυτή το καταλάβει..
Της γυναίκας ο καημός πούτσα, λούσα και χορός. Γενικώς η συντριπτική πλειοψηφία των γυναικών γουστάρει τα λεφτά.
Σας το έχω επισυνάψει στην διδασκαλία. :rockon:Το να τα δώσεις όμως από το να στα πάρει, απέχει έτη φωτός. Όπως και το ότι αν τα σκας διαρκώς σαν μαλάκας,
θα είναι ηλίθια
όποια δεν τα πάρει. :2funny:

Υ.Γ Οι πορωμένοι πουτανάκηδες πληρώνουν διαρκώς για να μπορούν -μεταξύ πολλών άλλων που κάνουν- να επιβάλλονται νομίζοντας ότι αγοράζουν ανθρώπους.
Λέμε όχι στην εκμετάλλευση γυναικών από αυτούς τους ανίκανους λεχρίτες.

:rockon:
 
Τελευταία τροποποίηση:

Anestis zapatas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2024
Μηνύματα
1.608
Κριτικές
1
Like
1.237
Πόντοι
216
Αγαπητα μέλη ως επιστημών και γνωστής του αντικειμένου σκεφτομαι οτι ειναι ανοφελο τελικά να πουμε για το dating και για τις ελληνιδες στο νημα.
Δεν υπάρχει συλλογικό ενδιαφερον και επικρατεί η παρανοια και το χαμηλό επιπεδο επικοινωνίας παπια μαγκι κυρίως.
Επίσης πριν καιρό ενας ψυχολογος μεγαλος σε ηλικία ειπε το εξης,οτι λιγοι αντρες θα δεχτουν σεμινάρια και ας μην μπορεσουν να βρουν γκομενα για τα επομενα 20 χρόνια.
Οταν τον ρωτησε ενας συναδελφος γιατι το λες αυτο προφεσορα,αυτος ειπε οτι ο άντρας διακατεχεται απο εγωισμό και ιδιαίτερα στο κομμάτι του dating στη πλειοψηφία του.
Κανένας δεν εχει το θαρρος να πει δεν βρισκω δεν μπορώ μονο λίγοι.
Αυτοι οι λίγοι βεβαια θα εξελιχθουν και θα κανουν τη διαφορα και οχι μονο στο dating αλλα και αλλου στη ζωη τους.
 

Anestis zapatas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2024
Μηνύματα
1.608
Κριτικές
1
Like
1.237
Πόντοι
216
Της γυναίκας ο καημός πούτσα, λούσα και χορός. Γενικώς η συντριπτική πλειοψηφία των γυναικών γουστάρει τα λεφτά.
Σας το έχω επισυνάψει στην διδασκαλία. :rockon:Το να τα δώσεις όμως από το να στα πάρει, απέχει έτη φωτός. Όπως και το ότι αν τα σκας διαρκώς σαν μαλάκας,
θα είναι ηλίθια
όποια δεν τα πάρει. :2funny:

Υ.Γ Οι πορωμένοι πουτανάκηδες πληρώνουν διαρκώς για να μπορούν -μεταξύ πολλών άλλων που κάνουν- να επιβάλλονται νομίζοντας ότι αγοράζουν ανθρώπους.
Λέμε όχι στην εκμετάλλευση γυναικών από αυτούς τους ανίκανους λεχρίτες.

:rockon:
Καλα κανουν και πανε με τις ιερόδουλες, χτυπα το κωλο σου κάτω, πανε και σε γραφουν μ αυτα που λες.
Νομίζεις σε ακουει κανεις?πηγαινε μεταξι και φυλης τιγκα είναι
Πες μας ομως ποια ιερόδουλη σε πλήγωσε παπάκι?.
Θα παω εγω και θα τη τιμωρήσω
 

Enter_Analman

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2024
Μηνύματα
45
Like
628
Πόντοι
80
Ρε μάγκες θα κάνατε πέσιμο σε γκόμενα σε λεωφορείο?Είναι μια goth/punk style φάση που βλέπω καμιά φορά στο 619 μετά την δουλειά, έχει αέρα "δεν χέζω δεν κλάνω,δεν αντιδράω σε τίποτα,δεν κοιτάω κανέναν",θυμίζει πάρα πολύ την Jane από το Braking Bad,σίγουρα έχει συνηθει να τραβάει βλέμματα η καριολα,όχι δεν έχω άκρες για ναρκωτικά οπότε ίσως της πέφτω λίγος της κύριας
 

Συνημμένα

  • Cast_bb_800x600_jane-margolis.jpg
    Cast_bb_800x600_jane-margolis.jpg
    42 KB · Εμφανίσεις: 11

Anestis zapatas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2024
Μηνύματα
1.608
Κριτικές
1
Like
1.237
Πόντοι
216
Ρε μάγκες θα κάνατε πέσιμο σε γκόμενα σε λεωφορείο?Είναι μια goth/punk style φάση που βλέπω καμιά φορά στο 619 μετά την δουλειά, έχει αέρα "δεν χέζω δεν κλάνω,δεν αντιδράω σε τίποτα,δεν κοιτάω κανέναν",θυμίζει πάρα πολύ την Jane από το Braking Bad,σίγουρα έχει συνηθει να τραβάει βλέμματα η καριολα,όχι δεν έχω άκρες για ναρκωτικά οπότε ίσως της πέφτω λίγος της κύριας
Φιλε αυτες δεν πανε με τυπους αλλου συναφιου ειναι μια ιδιαίτερη κατηγορία γκομενας,ουσιαστικά το μυαλό τους και ιδεολογια τους ειναι αλλου.
Θα πρέπει να γινεις και εσυ του ίδιου στυλ αλλα και να μπεις στη κουλτουρα στο τροπο σκεψης τους μονο τοτε θα μπορεσεις να τη γνωρίσεις και ισως προχωρήσεις..
Λειτουργουν σε κλειστές ομαδες αυτοί, εγω τα θεωρω ατομα με ψυχολογικα θέματα τα οποια οφείλονται απο παιδικη ηλικία.
Κατα βασην δεν τους αρεσε ο κοσμος η ζωη που ζουσαν και ομαδοποιηθηκαν εκει,βεβαια για παντα να μεινουν εκει δύσκολο αλλα οταν δουν η βαρεθούν θα αλλάξουν..
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.057
Πόντοι
2.356
Το απόγευμα που πέρασα από πλατεία Βικτωρίας, κρατούσα την μύτη μου. :2funny: Μπήκα σε ένα σούπερ μάρκετ να ψωνίσω τίποτα μιας που βρέθηκα εκεί και μετά έφυγα. Πω πω τι σαβούρα κόσμου είναι αυτή; :confused: οι μισοί κάτι φάτσες σαν μαχαιροβγάλτες στους δρόμους. Το μόνο καλό ότι κατέβηκα προς τα
μπουρδέλα για να κατουρήσω μιας που δεν έχει ψυχή. :2funny:
Απορώ πως βγαίνουν οικονομικά κι αυτές οι κακομοίρες αφού όσοι γαμάνε εκεί στην πραγματικότητα είναι πολύ λιγότεροι ακόμα κι από όσους ενημερώνουν εδώ.

:2funny:
 

Anestis zapatas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2024
Μηνύματα
1.608
Κριτικές
1
Like
1.237
Πόντοι
216
Το απόγευμα που πέρασα από πλατεία Βικτωρίας, κρατούσα την μύτη μου. :2funny: Μπήκα σε ένα σούπερ μάρκετ να ψωνίσω τίποτα μιας που βρέθηκα εκεί και μετά έφυγα. Πω πω τι σαβούρα κόσμου είναι αυτή; :confused: οι μισοί κάτι φάτσες σαν μαχαιροβγάλτες στους δρόμους. Το μόνο καλό ότι κατέβηκα προς τα
μπουρδέλα για να κατουρήσω μιας που δεν έχει ψυχή. :2funny:
Απορώ πως βγαίνουν οικονομικά κι αυτές οι κακομοίρες αφού όσοι γαμάνε εκεί στην πραγματικότητα είναι πολύ λιγότεροι ακόμα κι από όσους ενημερώνουν εδώ.

:2funny:
Αυτη τη στιγμη ειμαι στη Φώκαιας και ολο και εχουν μεσα πελατες σε οσα πήγα.
Τωρα θα παω και για φυλής,παψε να λες ασυναρτησίες
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.057
Πόντοι
2.356
Αυτή την στιγμή είμαι στην Ισπανία. Από την Αθήνα
ίσα με μια παλάμη στον χάρτη. Όποιος κατάλαβε, κατάλαβε...

:2funny:
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: Magi

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.057
Πόντοι
2.356
Έπαιζα τώρα σκάκι στο τηλέφωνο ξάπλα στον καναπέ και βρήκα μια φωτογραφία που είχα ξεχάσει. Νομίζω από Κολωνού 45 βάθος ήταν.
Καλά ρε, βάζουν κωλόχαρτο στις πόρτες δωματίων στα μπουρδέλα; :2funny: τι σόι ανώμαλοι σέρνονται εκεί μέσα; πάνε δηλαδή και παίρνουν μάτι έξω από τις πόρτες και τους βλέπουν
οι υπόλοιποι στο σαλόνι;

IMG_20240204_144118.jpg

:2funny:
 

Magi

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2023
Μηνύματα
1.093
Κριτικές
1
Like
590
Πόντοι
96
Φιλε αυτες δεν πανε με τυπους αλλου συναφιου ειναι μια ιδιαίτερη κατηγορία γκομενας,ουσιαστικά το μυαλό τους και ιδεολογια τους ειναι αλλου.
Θα πρέπει να γινεις και εσυ του ίδιου στυλ αλλα και να μπεις στη κουλτουρα στο τροπο σκεψης τους μονο τοτε θα μπορεσεις να τη γνωρίσεις και ισως προχωρήσεις..
Λειτουργουν σε κλειστές ομαδες αυτοί, εγω τα θεωρω ατομα με ψυχολογικα θέματα τα οποια οφείλονται απο παιδικη ηλικία.
Κατα βασην δεν τους αρεσε ο κοσμος η ζωη που ζουσαν και ομαδοποιηθηκαν εκει,βεβαια για παντα να μεινουν εκει δύσκολο αλλα οταν δουν η βαρεθούν θα αλλάξουν..
Τελικα και αυτες προβλημα αντε να δουμε
 

Magi

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2023
Μηνύματα
1.093
Κριτικές
1
Like
590
Πόντοι
96
Ρε μάγκες θα κάνατε πέσιμο σε γκόμενα σε λεωφορείο?Είναι μια goth/punk style φάση που βλέπω καμιά φορά στο 619 μετά την δουλειά, έχει αέρα "δεν χέζω δεν κλάνω,δεν αντιδράω σε τίποτα,δεν κοιτάω κανέναν",θυμίζει πάρα πολύ την Jane από το Braking Bad,σίγουρα έχει συνηθει να τραβάει βλέμματα η καριολα,όχι δεν έχω άκρες για ναρκωτικά οπότε ίσως της πέφτω λίγος της κύριας
Ωραιο στυλακι.. Τωρα για ναρκωτικα δεν ξερω συνήθως ειναι αφηρημένα :grin::cheesy: Αλλα αφου σου αρεσει γιατι πρωτα μπηκες σε σκεψη αν τις πέφτεις λιγος η γιατι ενω σου αρεσε το μαύρισες χωρις να το επιβεβαιώσεις αν ισχύει
 

Anestis zapatas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2024
Μηνύματα
1.608
Κριτικές
1
Like
1.237
Πόντοι
216
Ωραιο στυλακι.. Τωρα για ναρκωτικα δεν ξερω συνήθως ειναι αφηρημένα :grin::cheesy: Αλλα αφου σου αρεσει γιατι πρωτα μπηκες σε σκεψη αν τις πέφτεις λιγος η γιατι ενω σου αρεσε το μαύρισες χωρις να το επιβεβαιώσεις αν ισχύει
Τι να επιβεβαιώσει,μια πιτα απο ολα ολη δικια του θα φαει και παμε στοιχημα εδω μέσα.
Αν δεν φτιάξει στυλ ίδιο με εκείνη και ομαδοποιηθει δεν εχει μελλον με τη συγκεκριμένη
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.057
Πόντοι
2.356
Τελικα και αυτες προβλημα αντε να δουμε
Ο ά(ν)εργος μυθομανής
(όπως κι οι όμοιοί του) προσποιούμενος τον έμπειρο (και ψαγμένο) ψάχνει μια γυναίκα να παντρευτεί
και να την βάλει στην γυάλα σπίτι του. :2funny:Δεν είχε την τύχη να βρεθεί με αρκετές γυναίκες για να αυτοβελτιωθεί
με προπόνηση (η μόνη αποδεκτή βελτίωση σε αυτή την κατάσταση) αλλά ούτε
και το μυαλό να τις ρίχνει.
Το γιατί όλα αυτά δεν τολμά να το πει! :confused: Αυτό τον οδήγησε σε μια ακατάσχετη μονόδρομη ροπή στην πορνεία πείθοντας τον εαυτό του ότι τιμωρεί όσες του κολάτσισαν την ψυχούλα. :2funny:
Εκείνες όμως συνεχίζουν
να γεύονται βαρβάτες ψωλές
με φλέβες σαν κορδόνια που διαπερνούν τις τρύπες τους σαν το σπαθί του καβαλάρη χαρίζοντάς τους ηδονή
και υγεία.:rockon: Αν κάποιος σπουδάζοντας δεν αλώσει γκόμενες που σπαρταράει
το μουνί τους και οι γλουτοί τους τρέμουν σαν κρεμ καραμελέ, θα πρέπει να προσπαθήσει περισσότερο.

Αυτό είναι πραγματικό ψυχογράφημα!

:rockon:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom