Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 852 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 169 5,8%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 499 17,2%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 320 11,0%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 313 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 99 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 557 19,2%
  • αλλο

    Ψήφοι: 89 3,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.898

Magi

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2023
Μηνύματα
1.683
Κριτικές
1
Like
1.054
Πόντοι
216
Δεν τρομαζω εγω.... εχεις την διαφήμιση της ατζαεαν.....????
Εχω Παεειει..................
Το εχω ζηση 1 φορα....
και ετοιμαζω το Περιβαλλον για την 2η....
Εαν τα καταφερω θα δουμε.......

Η δυναμικη που λες ετσι εγω Ζω,.... στην ζωη, στην δουλεια, στον ερωτα,σε ολα....
Το βασικο σου εργαλειο ειναι ο καθρέφτης απο τα λιγα που διάβασα..οχι για να χτενίζετέ το εγω σου ...αλλα τους δείχνεις αυτο που βγαζουν..
 

Magi

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2023
Μηνύματα
1.683
Κριτικές
1
Like
1.054
Πόντοι
216
Πώς κι έτσι τόσο νωρίς; Ήταν υποχρεωμένος λόγω ωραρίου δουλειάς; Αλλιώς, είναι κάπως παράξενο...
Οδηγος σε φορτηγο και φόρτωμα ξεφόρτωμα αυτος.. .μπορει να μην ημουν πολυ εξηπνη ομως ηταν ολοφάνερο οτι το εργατικο σύστημα διαλύει τον ανθρωπο μου ...οποτε εκεινη την στιγμη ο ανθρωπος που φροντιζει την ηρεμια μου και την αξιοπρεπεια μου χρειάζεται φροντιδα..

Τα ταγαρια σημερα εχουν ανούσιο ανταγωνισμο μεταξύ τους και δεν ξερουν ποιος τον τρωει και ποιος τον δίνει.....:coffee:
 
  • Like
Αντιδράσεις: NELLO

NELLO

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2024
Μηνύματα
224
Like
244
Πόντοι
21
Το βασικο σου εργαλειο ειναι ο καθρέφτης απο τα λιγα που διάβασα..οχι για να χτενίζετέ το εγω σου ...αλλα τους δείχνεις αυτο που βγαζουν..
Με Συγκινησες Απιστευτα....
Καταλαβαινεις οταν συναντησης καποιον ανθρωπο και αυτος σου ΜΙΛΗΣΗ.......χωρις λογια...
Ο τροπος που θα του φερθεις==οχι επιτιδευμενα--== γιατι το νιωθεις....
Οταν το Κοριτσι-Αγριμι- γιναιτε στην αγκαλια σου μισο μετρο / συρρικνώνεται.....
Οταν σταματαει ο Χρονος.....Οταν σταματαει το Μυαλο....
Οταν δεν ξερει που βρισκεται εκεινη την στιγμη.....
Αλλες Καταστασεις....πιστευω να με καταλαβαινεις....
 
  • Like
Αντιδράσεις: Magi

Kalogero

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
4.150
Like
3.342
Πόντοι
1.706
Οδηγος σε φορτηγο και φόρτωμα ξεφόρτωμα αυτος.. .μπορει να μην ημουν πολυ εξηπνη ομως ηταν ολοφάνερο οτι το εργατικο σύστημα διαλύει τον ανθρωπο μου ...οποτε εκεινη την στιγμη ο ανθρωπος που φροντιζει την ηρεμια μου και την αξιοπρεπεια μου χρειάζεται φροντιδα..

Τα ταγαρια σημερα εχουν ανούσιο ανταγωνισμο μεταξύ τους και δεν ξερουν ποιος τον τρωει και ποιος τον δίνει.....:coffee:
Εσύ σωστά φέρθηκες. Εγώ ρώτησα, διότι δεν ήταν τόσο σαφές. Αν κάποιος αναγκάζεται να ξυπνήσει τόσο πρωί λόγω της δουλειάς του είναι απολύτως κατανοητό. Ξέρω όμως πολλούς που ξυπνάνε νωρίς επειδή έχουν μεγάλα projects. Υπήρξε εποχή που ξύπναγα από τις 5, αλλά όταν ακούς κάποιον να ξυπνάει από τις 3 ή 4 χωρίς να τον αναγκάζει κανείς να το κάνει είναι για μένα red flag. Δηλ. επικίνδυνη εργασιομανία.
 

Magi

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2023
Μηνύματα
1.683
Κριτικές
1
Like
1.054
Πόντοι
216
Εσύ σωστά φέρθηκες. Εγώ ρώτησα, διότι δεν ήταν τόσο σαφές. Αν κάποιος αναγκάζεται να ξυπνήσει τόσο πρωί λόγω της δουλειάς του είναι απολύτως κατανοητό. Ξέρω όμως πολλούς που ξυπνάνε νωρίς επειδή έχουν μεγάλα projects. Υπήρξε εποχή που ξύπναγα από τις 5, αλλά όταν ακούς κάποιον να ξυπνάει από τις 3 ή 4 χωρίς να τον αναγκάζει κανείς να το κάνει είναι για μένα red flag. Δηλ. επικίνδυνη εργασιομανία.
Τοτε να σου δείξω και την πραγματικη εικονα ...Ο ανθρωπος ειχε ενστικτα του πανθηρα που η σταση σε ενα σημείο θα ηταν μπετο στον τροπο που εκεινος μπορει ...Τα χνώτα του δεν τα ηθελε πολυ ανακατεμένα οποτε ηταν σωστη η ωρα που συνειδητά επέλεξε...δεν τον ενδιάφερε η ωρα αιχμής....
 

Kalogero

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
4.150
Like
3.342
Πόντοι
1.706
Τοτε να σου δείξω και την πραγματικη εικονα ...Ο ανθρωπος ειχε ενστικτα του πανθηρα που η σταση σε ενα σημείο θα ηταν μπετο στον τροπο που εκεινος μπορει ...Τα χνώτα του δεν τα ηθελε πολυ ανακατεμένα οποτε ηταν σωστη η ωρα που συνειδητά επέλεξε...δεν τον ενδιάφερε η ωρα αιχμής....
Άνθρωπο που ξυπνάει στις 3 από επιλογή, θα τον απέφευγα. Μιλάμε για ριζοσπαστικούς χαρακτήρες που μπορεί να τους θαυμάζει κανείς για την αυτοπειθαρχία τους, αλλά έχουν πάνω από όλα τα προσωπικά τους σχέδια κι όλα τα υπόλοιπα είναι δευτερεύοντα. Ακόμα και οι σύντροφοί τους. Έχω συναντήσει κάποιες γυναίκες έτσι και το έβαλα στα πόδια.
Προσωπική άποψη, δεν το λέω για να σε κοντράρω.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Magi

Magi

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2023
Μηνύματα
1.683
Κριτικές
1
Like
1.054
Πόντοι
216
Άνθρωπο που ξυπνάει στις 3 από επιλογή, θα τον απέφευγα. Μιλάμε για ριζοσπαστικούς χαρακτήρες που μπορεί να τους θαυμάζει κανείς για την αυτοπειθαρχία τους, αλλά έχουν πάνω από όλα τα προσωπικά τους σχέδια κι όλα τα υπόλοιπα είναι δευτερεύοντα. Ακόμα και οι σύντροφοί τους. Έχω συναντήσει κάποιες γυναίκες έτσι και το έβαλα στα πόδια.
Προσωπική άποψη, δεν το λέω για να σε κοντράρω.
Ο καθε ενας οριζει τις επιλογές του...δεν το βλεπω σαν κοντρα..
 

sotos71

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2023
Μηνύματα
1.274
Like
1.963
Πόντοι
216
Το αλφα και το ωμέγα ειναι πως θα σερβίρεις μια κατασταση...και πολυ βασικο να ξερεις τι θελεις ..

Για παραδειγμα πρωτη εβδομαδα στο σπιτι του αυτος ξύπναγε στις 3 τα ξημερωματα και εγω κοιμομουν σαν το βοδι μεχρι το μεσημερι..
Οποτε καποια στιγμη μου λεει ο Αντρεας οτι για λιγες μερες θα με παίρνει μαζι του στη δουλεια ωστε να κατανοησω τον ιδιο αλλα και να ξερω ποιος ειναι ο ιδιος ...

Οταν περασαν αυτες οι εξαντλητικες μερες για εμενα ο Αντρεας μου ειπε κατσε σπιτι μικρη φτανει θα τραβηξω εγω το κουπι...

Σε πληροφωρω ηταν η πρωτη φορα που εβαλα ποδιά εμαθα το νοικοκυριο και το αγαπησα γιατι καταλαβα τι σημαινει φροντιζω τον ανθρωπο μου ...Εβαζα μεχρι και ξυπνητηρι να ειμαι απικο πριν ξυπνήσει ( ελαμπε οταν ξύπναγε και ημουν εκει μαζι του )

Μου εμαθε να ειμαι κυρια στο δρομο νοικοκυρα στο σπιτι και πουτανα στο κρεβατι ...

Ο λογος του ηταν τσεκουρι και μονο αλήθειες ...Αυτο ειχε αγαπησει και σε εμενα....(ελπιζω να μην εχει λοξυγγα ο ανθρωπος :grin:)
Μπράβο που ήσουν δεκτική στο να ζήσεις τον άνθρωπό σου και να καταλάβεις κάποια πράγματα.
Σχεδόν όλες, την επόμενη μέρα θα είχαν μαζέψει βαλίτσα...Θα το έπαιρναν ως καψόνι.
Δυστυχώς, λίγες γυναίκες το κάνουν πλέον αυτό.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Magi

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
32.475
Κριτικές
62
Like
41.216
Πόντοι
8.530
ΠΑΤΣΑΒΟΥΡΑ αποκαλώ

1. Τα θελω ολα έτοιμα στο πιατο

2 Έλλειψη σε φιλότιμο, εν συναίσθηση μηδεν

3 Τα μονα εργαλεια που εχουν ειναι το ψεμα και ο ναρκισσισμος

4 Δεν εχουν τα κοτσια να πουν αυτο που σκέφτονται οποτε βραχυκυκλώνουν..

5 Αυτογνωσία ,καλλιέργεια ανάπτυξη εξέλιξη μηδέν ...

6 Μολύνουν τα παντα στο περασμα τους είτε ψυχικα είτε σωματικά..

7 Η ζωη τους μια κακη αντιγραφη σε σουρεαλ σεναριο...
H ελλεεινιδα σε πλήρη ανάπτυξη.
Ευ γέ!
 

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
4.365
Like
3.852
Πόντοι
1.706
Μία μίσανδρη λεσβία...δίνει εντολές και λέει τις απόψεις της...πού είναι παντελώς του κώλου...:new_shocked::new_shocked::new_shocked:
Και από κάτω κάποια πουστάκια...bi...αγάμητοι...παρθένοι κτλ χειροκροτούν...
ΣΑΣ ΑΞΙΖΕΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΧΕΤΕ...ΔΗΛΑΔΗ ΤΙΠΟΤΑ...ΟΥΣΤ ΧΑΜΟΥΡΕΣ!!!! :sunglasses:
ΟΥΤΕ ΓΙΑ ΦΤΥΣΙΜΟ ΔΕΝ ΑΞΙΖΕΤΕ ΖΗΤΙΑΝΟΙ ΤΟΥ ΜΟΥΝΙΟΥ!!!!
:heavymetalbig:
 
Τελευταία τροποποίηση:

sotos71

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2023
Μηνύματα
1.274
Like
1.963
Πόντοι
216
Μία μίσανδρη λεσβία...δίνει εντολές και λέει τις απόψεις της...πού είναι παντελώς του κώλου...:new_shocked::new_shocked::new_shocked:
Και από κάτω κάποια πουστάκια...bi...αγάμητοι...παρθένοι κτλ χειροκροτούν...
ΣΑΣ ΑΞΙΖΕΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΧΕΤΕ...ΔΗΛΑΔΗ ΤΙΠΟΤΑ...ΟΥΣΤ ΧΑΜΟΥΡΕΣ!!!! :sunglasses:
ΟΥΤΕ ΓΙΑ ΦΤΥΣΙΜΟ ΔΕΝ ΑΞΙΖΕΤΕ ΖΗΤΙΑΝΟΙ ΤΟΥ ΜΟΥΝΙΟΥ!!!!
:heavymetalbig:

Ο μισογυνισμός σου σε έχει τυφλώσει...Για αυτό και δε σταυρώνεις γκόμενα.
Έχεις συνδέσει την αντικειμενικότητα, το σεβασμό και την αξιοπρέπεια με τη μουνοδουλίαση.
Εντάξει, έχεις καιρό ακόμα, θα μάθεις...
Δε με αγγίζουν στο ελάχιστο αυτά που λες και γι΄αυτό σου απαντάω ήρεμα.
Τώρα αν η Μάγκι είναι αλλιώς εδώ και αλλιώς έξω, λίγο με νοιάζει.
Εγώ κρίνω ότι διαβάζω.
Καληνύχτα φιλαράκο.
 

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
4.365
Like
3.852
Πόντοι
1.706
Ο μισογυνισμός σου σε έχει τυφλώσει...Για αυτό και δε σταυρώνεις γκόμενα.
Έχεις συνδέσει την αντικειμενικότητα, το σεβασμό και την αξιοπρέπεια με τη μουνοδουλίαση.
Εντάξει, έχεις καιρό ακόμα, θα μάθεις...
Δε με αγγίζουν στο ελάχιστο αυτά που λες και γι΄αυτό σου απαντάω ήρεμα.
Τώρα αν η Μάγκι είναι αλλιώς εδώ και αλλιώς έξω, λίγο με νοιάζει.
Εγώ κρίνω ότι διαβάζω.
Καληνύχτα φιλαράκο.
Με εσένα πουστράκι της οθόνης και τών Dating apps...έχουμε να πούμε πάρα πολλά!!
Τώρα έχω άλλη εργασία!! :sunglasses:
 

nino74

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2024
Μηνύματα
5
Like
2
Πόντοι
0
Το καλοκαίρι είναι πιο ανεβασμένη η ψυχολογία ακόμα και με παράξενες Ελληνίδες ειδικά αν πας σε νησί
 

sotos71

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2023
Μηνύματα
1.274
Like
1.963
Πόντοι
216

Magi

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2023
Μηνύματα
1.683
Κριτικές
1
Like
1.054
Πόντοι
216
Ο μισογυνισμός σου σε έχει τυφλώσει...Για αυτό και δε σταυρώνεις γκόμενα.
Έχεις συνδέσει την αντικειμενικότητα, το σεβασμό και την αξιοπρέπεια με τη μουνοδουλίαση.
Εντάξει, έχεις καιρό ακόμα, θα μάθεις...
Δε με αγγίζουν στο ελάχιστο αυτά που λες και γι΄αυτό σου απαντάω ήρεμα.
Τώρα αν η Μάγκι είναι αλλιώς εδώ και αλλιώς έξω, λίγο με νοιάζει.
Εγώ κρίνω ότι διαβάζω.
Καληνύχτα φιλαράκο.
Ο ιδιος ανθρωπος ειμαι μεσα εξω ..δεν μπερδευω καταστασεις καθε πραγμα στην ωρα του και στον καθε ενα οτι του αξίζει ...
 

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
4.365
Like
3.852
Πόντοι
1.706
Χαχαχαχαχα...
Κλαίω από τα γέλια μαλάκα!
Σε λίγο όταν σε αναλάβω να δείς γέλια...
Τότε να δείς...να είσαι πλυμένη!! :sunglasses:
Εσένα θα σε πάω πιό νορμάλ μην μου πάθεις και υπερκόπωση!! :2funny::2funny::2funny::2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom