Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (0 μέλη και 10 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 852 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 169 5,8%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 499 17,2%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 320 11,0%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 313 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 99 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 557 19,2%
  • αλλο

    Ψήφοι: 89 3,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.898

NELLO

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2024
Μηνύματα
224
Like
245
Πόντοι
21
οποτε δικιο εχω οτι μιλας για πατσαβουρες ...και εφοσον ξεκαθαρισες και δεν τα εβαλες σε ενα καζανι βοηθας να μην νομιζουν οτι ολες ετσι ειναι ..απλο ηταν ....οποτε τωρα που ειναι ξεκαθαρο τι διαβαζω αν θες και κανα κλουβι να τις βαζεις εκει θα το λατρεψεις..:grin::grin:
Αντε να το συνεχισουμε..
Πατσαβουρες.... τι ενοοεις....????
Το εργο εχει ως εξης=
Καταλαβαινεις οτι οι πιο πολλες εχουν αρκετα χιλομετρα. -----απο τις διαθέσιμες.-----
και εχουν
Κακογαμηθει--απορριφθεί--απογοητευτει-τις εχουν κακομεταχειριστεί--τις εχουν φτυμένες
σαν αποτελεσμα...
θελουν πραγματα παρα πανω απο την αξια τους...τα οποια κανεις δεν τους τα δινει
και οταν τα βρουν σε κανα Αδυναμο-Ασχημομετριο
==ο οποιος τα δινει επειδη δεν ξανα ειχε αναλογη γκομενα στην ζωη του==
Τα απαιτουν στο μεγιστο
βγαζουν τα απωθημενα και τον κολοχαρακτηρα τους, αλλα και παλι δεν ειναι ευχαριστημένες
γιατι δεν τους τα δινει ο Γκομενος που αυτες γουσταρουν.....
Αυτο ειναι ενα Ατερμονο Γαιτανακι....
=Για να σε προλαβω, ειπαμε οι νορμαλ ειναι τακτοποιημενες / δεν σου λεω ευτυχισμενες
αλλα τακτοποιημενες...=

Δυστυχως...στις ηλικίες 28-31 και πανω οι ελευθερες ----χωρις σταθερη σχεση/γαμο-----
ειναι σε μια πολυ περιεργη κατασταση.....
μην μου πεις για καριερες κτλ... γιατι κανεις δεν κοιμάτε αγκαλια με τα πτυχια.....

Εγω μετεφερα την πραγματικοτητα στους φιλους μας εδω μεσα, για να μην παιδεύονται
και να περνανε καλα...... αυτο ειναι ολο...
Ας προσπαθησουν να φτιαξουν τον εαυτο τους...
να σκεφτουν τα ανταγωνιστικα τους πλεονεκτηματα, ωστε να γνωριζουν κοριτσια..
και να κανουν σχεσεις....
και να μην ταλαιπωρούνται.
==γιατι το Καλο Γαμιση κανει Χαρουμενους τους Ανθρωπους.....==
 

Magi

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2023
Μηνύματα
1.683
Κριτικές
1
Like
1.054
Πόντοι
216
Αντε να το συνεχισουμε..
Πατσαβουρες.... τι ενοοεις....????
Το εργο εχει ως εξης=
Καταλαβαινεις οτι οι πιο πολλες εχουν αρκετα χιλομετρα. -----απο τις διαθέσιμες.-----
και εχουν
Κακογαμηθει--απορριφθεί--απογοητευτει-τις εχουν κακομεταχειριστεί--τις εχουν φτυμένες
σαν αποτελεσμα...
θελουν πραγματα παρα πανω απο την αξια τους...τα οποια κανεις δεν τους τα δινει
και οταν τα βρουν σε κανα Αδυναμο-Ασχημομετριο
==ο οποιος τα δινει επειδη δεν ξανα ειχε αναλογη γκομενα στην ζωη του==
Τα απαιτουν στο μεγιστο
βγαζουν τα απωθημενα και τον κολοχαρακτηρα τους, αλλα και παλι δεν ειναι ευχαριστημένες
γιατι δεν τους τα δινει ο Γκομενος που αυτες γουσταρουν.....
Αυτο ειναι ενα Ατερμονο Γαιτανακι....
=Για να σε προλαβω, ειπαμε οι νορμαλ ειναι τακτοποιημενες / δεν σου λεω ευτυχισμενες
αλλα τακτοποιημενες...=

Δυστυχως...στις ηλικίες 28-31 και πανω οι ελευθερες ----χωρις σταθερη σχεση/γαμο-----
ειναι σε μια πολυ περιεργη κατασταση.....
μην μου πεις για καριερες κτλ... γιατι κανεις δεν κοιμάτε αγκαλια με τα πτυχια.....

Εγω μετεφερα την πραγματικοτητα στους φιλους μας εδω μεσα, για να μην παιδεύονται
και να περνανε καλα...... αυτο ειναι ολο...
Ας προσπαθησουν να φτιαξουν τον εαυτο τους...
να σκεφτουν τα ανταγωνιστικα τους πλεονεκτηματα, ωστε να γνωριζουν κοριτσια..
και να κανουν σχεσεις....
και να μην ταλαιπωρούνται.
==γιατι το Καλο Γαμιση κανει Χαρουμενους τους Ανθρωπους.....==

ΠΑΤΣΑΒΟΥΡΑ αποκαλώ

1. Τα θελω ολα έτοιμα στο πιατο

2 Έλλειψη σε φιλότιμο, εν συναίσθηση μηδεν

3 Τα μονα εργαλεια που εχουν ειναι το ψεμα και ο ναρκισσισμος

4 Δεν εχουν τα κοτσια να πουν αυτο που σκέφτονται οποτε βραχυκυκλώνουν..

5 Αυτογνωσία ,καλλιέργεια ανάπτυξη εξέλιξη μηδέν ...

6 Μολύνουν τα παντα στο περασμα τους είτε ψυχικα είτε σωματικά..

7 Η ζωη τους μια κακη αντιγραφη σε σουρεαλ σεναριο...
 

NELLO

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2024
Μηνύματα
224
Like
245
Πόντοι
21
τρίτος,ο γαμεας της,ο τσιμπολόγος παίρνεις τον μεζέ χωρίς τα αρνητικά μιας σχέσης βεβαίως.Για αυτό έχει επικρατήσει σε πολλές παρέες το "εμπρός παιδιά,τι κάθεστε; παντρευτείτε επιτέλους!"(για να γαμησουμε κι εμείς). Οποιαδήποτε γυναίκα, μικρή ή μεγάλη,Ελληνίδα ή ξένη,πάντα έχει στο εμπρός πίσω ή μπροστά μέρος του μυαλού της να ανέβει τα σκαλιά της εκκλησίας νυφουλα κ φυσικά να αποκτήσει ένα παιδί.Οσο αυτό τρεναρεται ή δεν βλέπει ορίζοντα ή/και πέφτει μπουλινκγ/πρεσινγκ από άλλες στην δουλειά και την οικογένεια,χτυπάνε κόκκινα οι ορμόνες της και η τρέλα της.Αυτη είναι και μια αιτία που μια παντρεμένη ή χωρισμένη με παιδί που έχει κλείσει τέτοιες εκκρεμότητες,ξεσκίζεται κ ξεκωλιαζεται πιο άνετα με τους εραστές της παρά με τον άντρα της,διότι και φθαρθηκε η σχέση αλλά και σαν τιμωρία για Χ,ψ λόγους.Τιμωρια πρέπει να γίνει ψυχογραφημα τι θεωρεί μια γυναίκα.Τιμωρια μπορεί να λογίζεται γιατί δεν της πήρες το ψ και πήρες το κ για δώρο,γιατι πήρες φρατζολα και όχι μπαγκέτα που σου είπα,γιατί έκλανες το βράδυ μέχρι τα πιο σοβαρά.Καλυτερα εκδίκηση που είναι προφεσορισες σε αυτό.

ΠΑΤΣΑΒΟΥΡΑ αποκαλώ

1. Τα θελω ολα έτοιμα στο πιατο

2 Έλλειψη σε φιλότιμο, εν συναίσθηση μηδεν

3 Τα μονα εργαλεια που εχουν ειναι το ψεμα και ο ναρκισσισμος

4 Δεν εχουν τα κοτσια να πουν αυτο που σκέφτονται οποτε βραχυκυκλώνουν..

5 Αυτογνωσία ,καλλιέργεια ανάπτυξη εξέλιξη μηδέν ...

6 Μολύνουν τα παντα στο περασμα τους είτε ψυχικα είτε σωματικά..

7 Η ζωη τους μια κακη αντιγραφη σε σουρεαλ σεναριο...
Ομολογω οτι εισαι Πολυ Καλη.....
 

Glyfomounix

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
3.246
Like
7.058
Πόντοι
1.056
και αμα μεινεις "μπακουρι" τι θα παθεις?Βιολογικο ρολοι δεν εχεις οποτε στα αρχιδια σου κιολας.Επισης,προσωπικα εγω λογω δουλειας συναναστρεφομαι παρα πολλες οικογενειες και 3 ειναι τα τινα:

1)χωρισμενοι/διαζευγμενοι/σε διασταση,εχει καταντησει να ειναι πλειοψηφια πλεον αυτο το μεριδιο,και στην συντριπτικη πλειονοτητα ευθυνονται οι γυναικες(οχι δεν μου εξομολογουνται τα θεματα τους αλλα κουβαλανε απειρη τρελα και οι περισσοτερες απο αυτες ειναι δυσαρεστες και να συνυπαρξεις μαζι τους στον ιδιο χωρο για πανω απο λιγα δευτερολεπτα)
2)απο τους δεσμευμενους(η δεσμωτες?),δυστυχισμενες φατσες/μουντρουχοι οσο δεν παει ιδιαιτερα οι αντρες
3)θεωρητικα μαζι,ο ενας απο τους 2 συντροφους μονιμως αφαντος/ανυπαρκτος.

Και θα μου πεις δεν υπαρχουν λειτουργικα ζευγαρια?Προφανως και ναι απλα μην κοροιδευεστε ειναι τραγικη μειοψηφια πλεον(και ακομη και αυτοι αντιμετωπιζουν πολλα θεματα λογω περιβαλλοντος και οχι μονο) και εισαι διατεθειμενος να ρισκαρεις το μεγαλυτερο κομματι της ζωης σου/καλυτερα χρονια στο οτι η αλλη και δεν στο παιζει νορμαλ ενω κρυβει 100 ψυχολογικα και οτι δεν θα σου κανει νερα στην πορεια?Εμενα μου φαινεται στην καλυτερη αφελες εκτος και αν βασικος για να μην πω μονος στοχος της ζωης σου ειναι να γινεις συντροφος/γονιος οποτε πασο.
Δεν έχει πάει ποτε με γυναίκα ο συγκεκριμένος και μιας και οι πορνες που έχει χρήματα για να πληρώσει (από χαρτζιλίκι γονιών) δεν τον φιλάνε και δεν τον αφήνουν να μπει ακάπ ,χάνει πολλά
 

sotos71

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2023
Μηνύματα
1.274
Like
1.963
Πόντοι
216
Αντε να το συνεχισουμε..
Πατσαβουρες.... τι ενοοεις....????
Το εργο εχει ως εξης=
Καταλαβαινεις οτι οι πιο πολλες εχουν αρκετα χιλομετρα. -----απο τις διαθέσιμες.-----
και εχουν
Κακογαμηθει--απορριφθεί--απογοητευτει-τις εχουν κακομεταχειριστεί--τις εχουν φτυμένες
σαν αποτελεσμα...
θελουν πραγματα παρα πανω απο την αξια τους...τα οποια κανεις δεν τους τα δινει
και οταν τα βρουν σε κανα Αδυναμο-Ασχημομετριο
==ο οποιος τα δινει επειδη δεν ξανα ειχε αναλογη γκομενα στην ζωη του==
Τα απαιτουν στο μεγιστο
βγαζουν τα απωθημενα και τον κολοχαρακτηρα τους, αλλα και παλι δεν ειναι ευχαριστημένες
γιατι δεν τους τα δινει ο Γκομενος που αυτες γουσταρουν.....
Αυτο ειναι ενα Ατερμονο Γαιτανακι....

Το θύμα του σήμερα, είναι ο θύτης του αύριο...Πολύ σωστά το γράφεις.
Ο ένας βγάζει τα απωθημένα του σε άλλους.
Οπότε μόλις δείτε ένα red flag, πάρτε δρόμο...Δεν έχει νόημα αυτό που λένε κάποιοι "μείνε να το παλέψεις".
 
  • Like
Αντιδράσεις: j 1973

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
12.430
Like
16.102
Πόντοι
3.656
Αμα εχεις καψα να βγεις, βγες με αντροπαρεα η και μονος,δεν ειναι ντροπη :P

Ντροπή δεν είναι...Αλλά μετά απο μια ηλικία που γύρω σου θα'χεις μόνο παντρεμένους,ευτυχώς ή δυστυχώς μόνο η γκόμενα σε σώζει...απ'το να ζεις σαν φάντασμα
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
12.430
Like
16.102
Πόντοι
3.656
Δεν έχει πάει ποτε με γυναίκα ο συγκεκριμένος και μιας και οι πορνες που έχει χρήματα για να πληρώσει (από χαρτζιλίκι γονιών) δεν τον φιλάνε και δεν τον αφήνουν να μπει ακάπ ,χάνει πολλά

Τελικά σου χω κάνει μεγάλη ζημιά εσένα παλιοπουτάνα.Κοιμάσαι και ξυπνάς με τη σκέψη μου.Όσο και να μου ξύνεστε πολλές εδώ μέσα,πούστικους κώλους δε γαμάω
 

Magi

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2023
Μηνύματα
1.683
Κριτικές
1
Like
1.054
Πόντοι
216
Ομολογω οτι εισαι Πολυ Καλη.....
Ημουν τυχερή περασε σωστος αρσενικος απο τη ζωη μου πριν χρονια και μου εδωσε το μερακι του και την θεληση να ακουω να βλεπω να σκαιφτομαι 2 φορες πριν μιλήσω η πράξω....Αλλα το ποιο βασικο μου εμαθε να ειμαι μονο σε αληθινο περιβαλλον και να μην διαπραγματεύομαι την νοημοσυνη μου με τιποτα και με κανεναν .....Τον ευχαριστω μεσα απο την ψυχη μου αυτον τον ανθρωπο...:coffee:
 

NELLO

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2024
Μηνύματα
224
Like
245
Πόντοι
21
Το θύμα του σήμερα, είναι ο θύτης του αύριο...Πολύ σωστά το γράφεις.
Ο ένας βγάζει τα απωθημένα του σε άλλους.
Οπότε μόλις δείτε ένα red flag, πάρτε δρόμο...Δεν έχει νόημα αυτό που λένε κάποιοι "μείνε να το παλέψεις".
Και παει λεγοντας............ με τα απωθημενα.... και τα κακογαμησια.......
Φιλε δεν παλεύεται γιατι οι Ανθρωποι δεν αλλαζουν----
και δεν αλλαζουν γιατι δεν ΘΕΛΟΥΝ η δεν ΜΠΟΡΟΥΝ / εχει πονο κ προσπαθεια να αλλαξουν.
Οποτε
Α--Να Περνατε-μαι ολοι ΚΑΛΑ... μαζι και τα κοριτσια που ειναι μαζι μας....
Β--Σ Αφηνω τωρα στον Επομενο τον Ατυχο τον Γκομενο.....
 

NELLO

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2024
Μηνύματα
224
Like
245
Πόντοι
21
Ημουν τυχερή περασε σωστος αρσενικος απο τη ζωη μου πριν χρονια και μου εδωσε το μερακι του και την θεληση να ακουω να βλεπω να σκαιφτομαι 2 φορες πριν μιλήσω η πράξω....Αλλα το ποιο βασικο μου εμαθε να ειμαι μονο σε αληθινο περιβαλλον και να μην διαπραγματεύομαι την νοημοσυνη μου με τιποτα και με κανεναν .....Τον ευχαριστω μεσα απο την ψυχη μου αυτον τον ανθρωπο...:coffee:
Πραγματι εισαι τυχερη.....για πες κατι απο την σταση ζωη σου....
εχει ενδιαφερων γιατι γενικος, καταλαβαινω οτι εισαι πολυ εμπειρη γκομενα...
 

Glyfomounix

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
3.246
Like
7.058
Πόντοι
1.056
Άρα όλοι τα ίδια λέμε

Όπως και πολύς κόσμος έξω..ότι οι ελλεινιδες είναι παράξενες..και έχουν και σκατοχαρακτηρα
.και αγράμματες..άμα θέλετε να γελάσετε..απλά ακούστε ελλεινιδες να μιλάνε αγγλικά..μιλάμε για τρελό γέλιο!!!
Είσαι σίγουρος ότι μιλάνε αγγλικά τύπε ; Αφού σαν Αλβανός εσυ δε ξέρεις
 

Glyfomounix

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
3.246
Like
7.058
Πόντοι
1.056
Τελικά σου χω κάνει μεγάλη ζημιά εσένα παλιοπουτάνα.Κοιμάσαι και ξυπνάς με τη σκέψη μου.Όσο και να μου ξύνεστε πολλές εδώ μέσα,πούστικους κώλους δε γαμάω
Στο μυαλό σου είμαστε όλοι πούστηδες επειδή δεν είμαστε ναυάγια σαν και σένα.

και μεταξύ μας ,όταν επιτέλους παραδεχτείς ότι είσαι αδερφή , παθητικός θα είσαι. Με τέτοια «δυναμική» προσωπικότητα που έχεις
 

Magi

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2023
Μηνύματα
1.683
Κριτικές
1
Like
1.054
Πόντοι
216
Πραγματι εισαι τυχερη.....για πες κατι απο την σταση ζωη σου....
εχει ενδιαφερων γιατι γενικος, καταλαβαινω οτι εισαι πολυ εμπειρη γκομενα...
Το αλφα και το ωμέγα ειναι πως θα σερβίρεις μια κατασταση...και πολυ βασικο να ξερεις τι θελεις ..

Για παραδειγμα πρωτη εβδομαδα στο σπιτι του αυτος ξύπναγε στις 3 τα ξημερωματα και εγω κοιμομουν σαν το βοδι μεχρι το μεσημερι..
Οποτε καποια στιγμη μου λεει ο Αντρεας οτι για λιγες μερες θα με παίρνει μαζι του στη δουλεια ωστε να κατανοησω τον ιδιο αλλα και να ξερω ποιος ειναι ο ιδιος ...

Οταν περασαν αυτες οι εξαντλητικες μερες για εμενα ο Αντρεας μου ειπε κατσε σπιτι μικρη φτανει θα τραβηξω εγω το κουπι...

Σε πληροφωρω ηταν η πρωτη φορα που εβαλα ποδιά εμαθα το νοικοκυριο και το αγαπησα γιατι καταλαβα τι σημαινει φροντιζω τον ανθρωπο μου ...Εβαζα μεχρι και ξυπνητηρι να ειμαι απικο πριν ξυπνήσει ( ελαμπε οταν ξύπναγε και ημουν εκει μαζι του )

Μου εμαθε να ειμαι κυρια στο δρομο νοικοκυρα στο σπιτι και πουτανα στο κρεβατι ...

Ο λογος του ηταν τσεκουρι και μονο αλήθειες ...Αυτο ειχε αγαπησει και σε εμενα....(ελπιζω να μην εχει λοξυγγα ο ανθρωπος :grin:)
 

Magi

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2023
Μηνύματα
1.683
Κριτικές
1
Like
1.054
Πόντοι
216
Ενα μεγαλο λαθος που κανουν οι άνθρωποι σημερα ειναι οτι δεν συστήνουν σωστα τον εαυτο τους ...

Δεν καταλαβαίνεται οτι αν το στήσετε λαθος απο την αρχη λαθος θα παει και η πορεια...... και στο πρωτο φύσημα σκόρπησε η φαση.
 

NELLO

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2024
Μηνύματα
224
Like
245
Πόντοι
21
Το αλφα και το ωμέγα ειναι πως θα σερβίρεις μια κατασταση...και πολυ βασικο να ξερεις τι θελεις ..

Για παραδειγμα πρωτη εβδομαδα στο σπιτι του αυτος ξύπναγε στις 3 τα ξημερωματα και εγω κοιμομουν σαν το βοδι μεχρι το μεσημερι..
Οποτε καποια στιγμη μου λεει ο Αντρεας οτι για λιγες μερες θα με παίρνει μαζι του στη δουλεια ωστε να κατανοησω τον ιδιο αλλα και να ξερω ποιος ειναι ο ιδιος ...

Οταν περασαν αυτες οι εξαντλητικες μερες για εμενα ο Αντρεας μου ειπε κατσε σπιτι μικρη φτανει θα τραβηξω εγω το κουπι...

Σε πληροφωρω ηταν η πρωτη φορα που εβαλα ποδιά εμαθα το νοικοκυριο και το αγαπησα γιατι καταλαβα τι σημαινει φροντιζω τον ανθρωπο μου ...Εβαζα μεχρι και ξυπνητηρι να ειμαι απικο πριν ξυπνήσει ( ελαμπε οταν ξύπναγε και ημουν εκει μαζι του )

Μου εμαθε να ειμαι κυρια στο δρομο νοικοκυρα στο σπιτι και πουτανα στο κρεβατι ...

Ο λογος του ηταν τσεκουρι και μονο αλήθειες ...Αυτο ειχε αγαπησει και σε εμενα....(ελπιζω να μην εχει λοξυγγα ο ανθρωπος :grin:)
Πραγματι Αρσενικο ο Ανδρεας....
Και εσυ τυχερη που βρηκες ==αυτο== που σε αγγιξε......
Το εχω ξαναπει εδω μεσα....
Κατι τετοιο εχει πραγματικη αξια και ειναι Πολυτιμο
ΓΙΑ ΕΜΕΝΑ
Δεν εχει καμια σημασια απο που μπορει να ερχεται ο-αλλος-η
Δεν εχει καμια σημασια το Παρελθον του, η πορεια του..........

Το δυσκολο ειναι να Καταθεσεις την Αληθεια κ την Ψυχη σου
γιατι το γουσταρεις...απο μονος σου και γιατι κατι ΕΙΔΕΣ στον ΑΛΛΟ...
Ετσι ειναι οι Μεγαλες Στιγμες....

=Ειχες αναγη φανταζομαι για κατι τετοιο
=Πως ηταν στην πορεια..?
=Γιατι τελειωσε
=Τι σου εμεινε
=Σ εχει καλυψη στην ζωη σου / ΘΑ ΤΟ ΞΑΝΑΖΟΥΣΕΣ ΜΕ ΑΛΛΟΝ?

Απλα σε ρωταω... ως δειγμα πραγματικης ζωης..
 

Magi

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2023
Μηνύματα
1.683
Κριτικές
1
Like
1.054
Πόντοι
216
Πραγματι Αρσενικο ο Ανδρεας....
Και εσυ τυχερη που βρηκες ==αυτο== που σε αγγιξε......
Το εχω ξαναπει εδω μεσα....
Κατι τετοιο εχει πραγματικη αξια και ειναι Πολυτιμο
ΓΙΑ ΕΜΕΝΑ
Δεν εχει καμια σημασια απο που μπορει να ερχεται ο-αλλος-η
Δεν εχει καμια σημασια το Παρελθον του, η πορεια του..........

Το δυσκολο ειναι να Καταθεσεις την Αληθεια κ την Ψυχη σου
γιατι το γουσταρεις...απο μονος σου και γιατι κατι ΕΙΔΕΣ στον ΑΛΛΟ...
Ετσι ειναι οι Μεγαλες Στιγμες....

=Ειχες αναγη φανταζομαι για κατι τετοιο
=Πως ηταν στην πορεια..?
=Γιατι τελειωσε
=Τι σου εμεινε
=Σ εχει καλυψη στην ζωη σου / ΘΑ ΤΟ ΞΑΝΑΖΟΥΣΕΣ ΜΕ ΑΛΛΟΝ?

Απλα σε ρωταω... ως δειγμα πραγματικης ζωης..
Αγαπητε για να εχεις αναγκη κατι σημαίνει οτι το γνωριζεις το εχεις ζησει και εχεις αποψη ...και μετα θα ξερεις αν το εχεις αναγκη...Εγω τοτε δεν ηξερα οτι εχω αναγκη εναν τετοιο αντρα .... δεν ηξερα οτι το ζευγαρι αποκτα μοναδικοτητα σε καθε συνδεση οταν ειναι σε πραγματικο πεδιο δρασης και οχι σε ψεματα..

Τοτε μου ειχε πει μια αληθεια που δεν την αντεξα αλλα ουτε την απέρριψα... απλα εκεινη την εποχη δεν ειχα την δυναμη να το καταλαβω ..Μου ειπε ευθεως οτι μια φορα στο τοσο θελει την πορνη του...στα παντα ολα ήταν κυριος και αρχοντικος τρομερη δυναμη...οταν εγω εφριξα με ρωτησε αν εχω την ορεξη του παντα και για παντα ...εκει βραχυκύκλωσα και τρομαξα με το για ΠΑΝΤΑ ...αφου εγω δεν εχω καυλες ολη μερα και απο την αλλη αυτος ηταν αψωγος σε ολα ... βραχυκύκλωμα λοιπον η αιτια... :coffee:

Η σχεση αυτη μου αφησε το κλειδι της ζωης απο οτι αποδείχτηκε στην πορεία ...

Το να προσπαθήσω να ζησω την ιδια κατασταση με αλλον άνθρωπο ειναι ασέβεια προς πασα κατεύθυνση....

.Οποτε θα κορόιδευα τον εαυτο μου εαν ψαχνω τον προηγούμενο στον επομενο.... Η Λογικη απλοποιεί τη φαση...Η λογικη δεν αφηνει περιθώρια για παπατζες...

Απο τοτε μεχρι και σημερα κραταω μονο αληθινούς ανθρωπους τσεκουρατους και δεν το διαπραγματεύομαι με τιποτα..
 

NELLO

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2024
Μηνύματα
224
Like
245
Πόντοι
21
Αγαπητε για να εχεις αναγκη κατι σημαίνει οτι το γνωριζεις το εχεις ζησει και εχεις αποψη ...και μετα θα ξερεις αν το εχεις αναγκη...Εγω τοτε δεν ηξερα οτι εχω αναγκη εναν τετοιο αντρα .... δεν ηξερα οτι το ζευγαρι αποκτα μοναδικοτητα σε καθε συνδεση οταν ειναι σε πραγματικο πεδιο δρασης και οχι σε ψεματα..

Τοτε μου ειχε πει μια αληθεια που δεν την αντεξα αλλα ουτε την απέρριψα... απλα εκεινη την εποχη δεν ειχα την δυναμη να το καταλαβω ..Μου ειπε ευθεως οτι μια φορα στο τοσο θελει την πορνη του...στα παντα ολα ήταν κυριος και αρχοντικος τρομερη δυναμη...οταν εγω εφριξα με ρωτησε αν εχω την ορεξη του παντα και για παντα ...εκει βραχυκύκλωσα και τρομαξα με το για ΠΑΝΤΑ ...αφου εγω δεν εχω καυλες ολη μερα και απο την αλλη αυτος ηταν αψωγος σε ολα ... βραχυκύκλωμα λοιπον η αιτια... :coffee:

Η σχεση αυτη μου αφησε το κλειδι της ζωης απο οτι αποδείχτηκε στην πορεία ...

Το να προσπαθήσω να ζησω την ιδια κατασταση με αλλον άνθρωπο ειναι ασέβεια προς πασα κατεύθυνση....

.Οποτε θα κορόιδευα τον εαυτο μου εαν ψαχνω τον προηγούμενο στον επομενο.... Η Λογικη απλοποιεί τη φαση...Η λογικη δεν αφηνει περιθώρια για παπατζες...

Απο τοτε μεχρι και σημερα κραταω μονο αληθινούς ανθρωπους τσεκουρατους και δεν το διαπραγματεύομαι με τιποτα..
Κυρια μου....
ΥΠΟΚΛΙΝΟΜΑΙ ΣΤΟ ΜΕΓΑΛΕΙΟ ΑΥΤΟΥ ΠΟΥ ΕΖΗΣΕΣ....!!!!!!!!!!!!!!
 
  • Αγάπη
Αντιδράσεις: Magi

Magi

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2023
Μηνύματα
1.683
Κριτικές
1
Like
1.054
Πόντοι
216
Κυρια μου....
ΥΠΟΚΛΙΝΟΜΑΙ ΣΤΟ ΜΕΓΑΛΕΙΟ ΑΥΤΟΥ ΠΟΥ ΕΖΗΣΕΣ....!!!!!!!!!!!!!!
δεν ηρθα να σας κουνησω το δαχτυλο αντιθετα να μην αφήνεται τα γύναια να σας μεταμορφώνουν ...

Η δυναμικη που βγαζεις ειναι σωστη ομως στον καφενε εχουμε και το αλβανακι μας που εχει τρομαξει με της ελληνιδες και ειναι αγνωστο για το πως στροφαρει το χρυσο μου...οποτε απο την στιγμη που ξεχώρισες καταστασεις εγω ειμαι καλυμμένη ...ευχαριστω για το χρονο σου...
 

NELLO

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2024
Μηνύματα
224
Like
245
Πόντοι
21
δεν ηρθα να σας κουνησω το δαχτυλο αντιθετα να μην αφήνεται τα γύναια να σας μεταμορφώνουν ...

Η δυναμικη που βγαζεις ειναι σωστη ομως στον καφενε εχουμε και το αλβανακι μας που εχει τρομαξει με της ελληνιδες και ειναι αγνωστο για το πως στροφαρει το χρυσο μου...οποτε απο την στιγμη που ξεχώρισες καταστασεις εγω ειμαι καλυμμένη ...ευχαριστω για το χρονο σου...
Δεν τρομαζω εγω.... εχεις την διαφήμιση της ατζαεαν.....????
Εχω Παεειει..................
Το εχω ζηση 1 φορα....
και ετοιμαζω το Περιβαλλον για την 2η....
Εαν τα καταφερω θα δουμε.......

Η δυναμικη που λες ετσι εγω Ζω,.... στην ζωη, στην δουλεια, στον ερωτα,σε ολα....
 
  • Like
Αντιδράσεις: Magi

Kalogero

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
4.153
Like
3.344
Πόντοι
1.706
Για παραδειγμα πρωτη εβδομαδα στο σπιτι του αυτος ξύπναγε στις 3 τα ξημερωματα και εγω κοιμομουν σαν το βοδι μεχρι το μεσημερι..
Πώς κι έτσι τόσο νωρίς; Ήταν υποχρεωμένος λόγω ωραρίου δουλειάς; Αλλιώς, είναι κάπως παράξενο...
 
  • Like
Αντιδράσεις: Magi

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom