Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 190K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 48 άτομα (12 μέλη και 36 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 850 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 169 5,8%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 498 17,2%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 319 11,0%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 313 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 99 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 557 19,2%
  • αλλο

    Ψήφοι: 89 3,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.894

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.377
Κριτικές
94
Like
46.691
Πόντοι
17.311

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
3.875
Like
3.675
Πόντοι
1.706
Τό σημαντικότερο πρόβλημα πού υπάρχει στά κονέ στήν Ελλάδα...είναι ότι θέλουν γνωριμία οι άνδρες χωρίς νά κάνουν τίποτα!!
Ενω εμφανισιακά δέν είναι ούτε 4άρια μού θέλουν γκόμενες min 7άρια...τό έχω ξαναπεί χωρίς χρήμα γιά νά βρείς 7άρι πρέπει νά είσαι min 8.5άρι!!
Αυτοί οι άνδρες πού έχουν χρήμα είναι ευκολότερο φυσικά νά κάνουν κονέ μέ γκόμενα...αλλά σέ σχέση σπονσορική κατά κάποιο τρόπο!!
Αυτό δέν αξίζει γιά εμένα...άν δέν έχεις τά προσόντα γιά ωραία-μουράτη γκόμενα...μόνο μέ χρήμα...
Μάλιστα αρκετές φορές άνδρες μέ προσόντα...καί παίζουν μέ γκόμενες χάλια...τελειωμένες...σιχάματα...
Πόσο μάλλον ο άσχημος χωρίς χρήμα...τίποτα καί ποτέ!!

:heavymetalbig:
 

Anestis zapatas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2024
Μηνύματα
1.795
Κριτικές
1
Like
1.363
Πόντοι
216
Από το νήμα έχω μάθει ότι σου κάθεται γκόμενα
-Μόνο αν μοιράζεις λεφτά
-Μόνο εάν έχεις κύκλο και ποτέ άγνωστες (είτε διά ζώσης είτε διαδικτυακώς)
-Μόνο αν είσαι πολύ γαμάτος μουράτος παντελονάτος

Κοιτάζοντας γύρω μου και βάσει των εμπειριών μου τα παραπάνω δεν αποτελούν την αλήθεια του Ιερού Ευαγγελίου αλλά κάποιες απόψεις που δέχονται αντιλόγου και συζήτησης.
Ωραία και πως βρισκουν γκόμενα τοτε?
Για πες μας που τα βλέπεις ευκολα.
Ερωτηση το ντειτινγκ ειναι ευκολο στην ελλαδα ή δύσκολο?
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

έχω δουλειά τώρα θα τα πούμε πιο μετά.
εχω βγει βόλτα με την νταλίκα και τα γκομενάκια μου.
Εντάξει καταλαβαμε απο τον ενα καναπε πας στον αλλον...
Γκομενακια εννοεις τις ιεροδουλες μαλλον...
 

Anestis zapatas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2024
Μηνύματα
1.795
Κριτικές
1
Like
1.363
Πόντοι
216
Το να δουλεύεις υπερωρίες και ΣΚ είναι ανωμαλία

Δείχνει ότι δεν έχεις ζωή
Κοιτα πολλοί πεφτουν στη παγιδα καριερα.
Λενε πρώτα η καριερια μου και μετα τα γκομενικα και αντρες και γυναίκες το κάνουν αυτο.
Φτανουν 40 45 50 και μετα ουτε λεφτα εχουν ουτε γκόμενα-ο και καταληγουν με γατια σκυλια και 3 χαπια πρωι μεσημέρι βραδι μεχρι να τους βρουν απο τη μυρωδιά τα ανηψια ή οι γείτονες
 

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
3.875
Like
3.675
Πόντοι
1.706
Ωραία και πως βρισκουν γκόμενα τοτε?
Για πες μας που τα βλέπεις ευκολα.
Ερωτηση το ντειτινγκ ειναι ευκολο στην ελλαδα ή δύσκολο?
Οι άνδρες στήν Ελλάδα είναι κότες...καί περιμένουν πίσω από τόν υπολογιστή νά κάνουν κονέ!!
Γράφονται σέ ένα κάρο μαλακίες Dating apps...καί επειδή έχουν "Ηλεκτρονικές επαφές μέ γκόμενες" νομίζουν ότι γαμούν!!
Αυτό τό κάνει πάνω από τό 90% τών ανδρών...περιμένει γκόμενα από τό ιντερνετ :2funny:
Τούς δουλεύουν κάτι άσχημες καί ψυχοπαθείς...καί αυτοί κάνουν όνειρα...

:heavymetalbig:
 

Anestis zapatas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2024
Μηνύματα
1.795
Κριτικές
1
Like
1.363
Πόντοι
216
Πάλι μαλακίες καί ανακρίβειες γράφονται σέ αυτό τό θρέντ!!
Τό εργασιακό περιβάλλον μία χαρά ευνοεί τίς γνωριμίες...μάλιστα ανάλογα καί τό επάγγελμα...είναι Νο1 σέ προτεραιότητα προσέγγισης!!
Οσοι γράφουν τό αντίθετο η δέν έχουν εργαστεί ποτέ στήν ζωή τους...Η η εργασία πού κάνουν δέν συμπεριλαμβάνει γκόμενες.
Τό κακό είναι ότι μπορούν νά δημιουργηθούν πολλά προβλήματα στήν εργασία...όταν κάποιος συνάψει ερωτική σχέση.
Νά τόν απολύσουν...η πολλοί άλλοι λόγοι!!

:heavymetalbig:
Κοιτα υπάρχουν επαγγέλματα που δεν εχεις επαφές.
Π.χ οικοδόμος μηχανικός ηλεκτρολόγος εργασια στο σπιτι κλπ
Υπάρχουν αλλα που έχεις επαφη με μικρο ροστερ και άλλα με μεγαλύτερο.
Το πιο συχνο φαινόμενο απο εργασιακό περιβάλλον που συμβαινει συχνά ειναι να πεσει απατη ειτε ο ενας ειτε ο αλλος να σιναι παντρεμένος-η
Μου εχουν ερθει πολλοι παντρεμένοι που έχουν βρει σε εργασιακό χωρο.
Ο εργασιακός χωρος οχι απλα βοηθαει αλλα ειναι πολυ εύκολο το ντετινγκ γιατι την εχεις 8 ωρες καθε μερα οποτε ανετα και παντρεμενη να είναι θα ενδώσει.
 

Anestis zapatas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2024
Μηνύματα
1.795
Κριτικές
1
Like
1.363
Πόντοι
216
Οι άνδρες στήν Ελλάδα είναι κότες...καί περιμένουν πίσω από τόν υπολογιστή νά κάνουν κονέ!!
Γράφονται σέ ένα κάρο μαλακίες Dating apps...καί επειδή έχουν "Ηλεκτρονικές επαφές μέ γκόμενες" νομίζουν ότι γαμούν!!
Αυτό τό κάνει πάνω από τό 90% τών ανδρών...περιμένει γκόμενα από τό ιντερνετ :2funny:
Τούς δουλεύουν κάτι άσχημες καί ψυχοπαθείς...καί αυτοί κάνουν όνειρα...

:heavymetalbig:
Μην υποτιμάς τοσο πολυ τον ελληνα.
Ο ελληνας στο εξωτερικό εχει γκόμενες και εδω ελλαδα δεν εχει.
Αυτο πως εξήγηται?
Φιλος μου σουηδεζα 7 χρονια χωρισε βέβαια, ο αλλος ρουμανα ακομα παντρεμενος, ο αλλος αλβανιδα,ενας αλλος φιλιππινεζα γνωστος.
Η αλήθεια ειναι οτι οι ελληνιδες ειναι δυσκολες, αφηστε τους Έλληνες, ναι έχουν θεματα ειναι καποιοι γιωταδες αλλα υπαρχουν ελληνες που παιζουν μπαλαρα στο εξωτερικό.
 

Anestis zapatas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2024
Μηνύματα
1.795
Κριτικές
1
Like
1.363
Πόντοι
216
Αλήθεια;
Και γιατί όλοι οι στρατιωτικοί που κάνουν υπηρεσίες, ΣΚ, νυχτερινά αλλά και γιατροί ή νοσηλευτές σε νοσοκομεία που χτυπάνε εφημερίες, έχουν γκόμενες;
Μη λέμε ότι θέλουμε.
Αν είσαι σοβαρός και ωραίος και είσαι κελεπούρι, η γκόμενα θα σε πάρει και ας δουλεύεις και ΣΚ.
Αν είσαι συνέχεια στη γκρίνια και στη μιζέρια και δημόσιος υπάλληλος να είσαι, μπακούρι θα μείνεις.
Οπα φιλε εδω κανεις ενα λαθος.
Οι στρατιωτικοί αν εχεις παρατήρησει τα φτιάχνουν με στρατιωτινες.
Θελω να πω πως το 100% των στρατιωτινων τα μπλεκουν με στρατιωτικους και οι υπόλοιποι μετα απ εξω απο το στρατο.
Επισης τα τελευταία χρονια η δεξαμενη των γυναικων εχει αυξηθει,εκει παλια που η αναλογία ηταν 90 αντρες 10 γυναίκες τωρα εχει παει 70 αντρες 30 γυναίκες,με λιγα λογια εχουν έτοιμες γκόμενες μεσα και εν ωρα εργασιας,επισης οι υπόλοιποι μπαλαρουν και εκτος η στολη τραβάει, εξουσια μονιμοτητα ενα μισθο δημοσιου το 60% της αυτοβελτιωσης με λιγα λόγια.
Πανω κατω τα ίδια και στα νοσοκομεία.
 

Anestis zapatas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2024
Μηνύματα
1.795
Κριτικές
1
Like
1.363
Πόντοι
216
Θα ξαναγυρίσω σε παλιές συζητήσεις, αλλά θα το πω...
Τι σημαίνει "δεν έχω κύκλο";
Στο βουνό ζείτε ρε παιδιά;
Δεν εχει επαφες με γυναικες και με ατομα που ειναι το δύσκολο να το καταλαβεις.
Επισης υπάρχουν ατομα που δεν ειναι κοινωνικα, οποτε δεν εχουν επιλογες,δεν έρχονται σε επαφή με κόσμο.
Ειλικρινά ορισμένοι λες και ζειτε σε αλλο κοσμο να πούμε.
Ειτε δεν βγαίνετε καθόλου εξω να δειτε τι γίνεται ειτε εχετε βολευτεί με κανα κονε η προξενιό και δεν εχετε πιασει παλμό.
 

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
3.875
Like
3.675
Πόντοι
1.706
Κοιτα υπάρχουν επαγγέλματα που δεν εχεις επαφές.
Π.χ οικοδόμος μηχανικός ηλεκτρολόγος εργασια στο σπιτι κλπ
Υπάρχουν αλλα που έχεις επαφη με μικρο ροστερ και άλλα με μεγαλύτερο.
Το πιο συχνο φαινόμενο απο εργασιακό περιβάλλον που συμβαινει συχνά ειναι να πεσει απατη ειτε ο ενας ειτε ο αλλος να σιναι παντρεμένος-η
Μου εχουν ερθει πολλοι παντρεμένοι που έχουν βρει σε εργασιακό χωρο.
Ο εργασιακός χωρος οχι απλα βοηθαει αλλα ειναι πολυ εύκολο το ντετινγκ γιατι την εχεις 8 ωρες καθε μερα οποτε ανετα και παντρεμενη να είναι θα ενδώσει.
Ακριβώς αυτό λέω!!
Αλλά ούτε εκεί έχουν τά αρχίδια νά τήν πέσουν στίς γκόμενες...στίς εργασίες τους εννοώ!!
Καί έχουν τήν ψευδαίσθηση ότι από ιντερνετ θά βγάλουν γκόμενα...αυτό δέν παίζει!! :2funny:
Οταν δέν είσαι ικανός νά μιλήσεις στήν γκόμενα πού τήν βλέπεις όλη μέρα...θά βγάλεις από τό ιντερνετ ? :2funny:
Μην υποτιμάς τοσο πολυ τον ελληνα.
Ο ελληνας στο εξωτερικό εχει γκόμενες και εδω ελλαδα δεν εχει.
Αυτο πως εξήγηται?
Φιλος μου σουηδεζα 7 χρονια χωρισε βέβαια, ο αλλος ρουμανα ακομα παντρεμενος, ο αλλος αλβανιδα,ενας αλλος φιλιππινεζα γνωστος.
Η αλήθεια ειναι οτι οι ελληνιδες ειναι δυσκολες, αφηστε τους Έλληνες, ναι έχουν θεματα ειναι καποιοι γιωταδες αλλα υπαρχουν ελληνες που παιζουν μπαλαρα στο εξωτερικό.
Αλλο θέμα ο Ελληνας στό εξωτερικό!!
Εχω μείνει πολλά χρόνια καί τό ξέρω καλά τό θέμα αυτό...είναι διαφορετικά εντελώς!!
Οπως είναι καί οι γκόμενες εκεί διαφορετικές...τουλάχιστον στό θέμα τής ψυχολογίας γιά γνωριμίες!!
Καμία σχέση στήν Ελλάδα...εδώ οι περισσότερες γκόμενες είναι καθυστερημένες!!
 

Anestis zapatas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2024
Μηνύματα
1.795
Κριτικές
1
Like
1.363
Πόντοι
216
καθε μερα με βλεπεις αλλα δεν το θυμασαι, γιατι δε θελω να σε πονεσω.
σε παω gfe μονο.
καθε μερα ερχομαι με την νταλικα και σου βιαζω τη ψυχουλα μεσα στο παιδικο σου δωματιο χωρις προφυλαξη.
Ρε βιασε πρωτα τη πρωην σου που ειχε πιασει αραχνες η μουνα της και ήρθε ο παιδαρας και την εκανε γυναικα,αφου της ελεγε πως γίνεται παντρεμένη και να εισαι ακομα παρθένα.
Screenshot_20240507_133755.jpg
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
12.391
Like
16.072
Πόντοι
3.656
Τό σημαντικότερο πρόβλημα πού υπάρχει στά κονέ στήν Ελλάδα...είναι ότι θέλουν γνωριμία οι άνδρες χωρίς νά κάνουν τίποτα!!
Ενω εμφανισιακά δέν είναι ούτε 4άρια μού θέλουν γκόμενες min 7άρια...τό έχω ξαναπεί χωρίς χρήμα γιά νά βρείς 7άρι πρέπει νά είσαι min 8.5άρι!!
Αυτοί οι άνδρες πού έχουν χρήμα είναι ευκολότερο φυσικά νά κάνουν κονέ μέ γκόμενα...αλλά σέ σχέση σπονσορική κατά κάποιο τρόπο!!
Αυτό δέν αξίζει γιά εμένα...άν δέν έχεις τά προσόντα γιά ωραία-μουράτη γκόμενα...μόνο μέ χρήμα...
Μάλιστα αρκετές φορές άνδρες μέ προσόντα...καί παίζουν μέ γκόμενες χάλια...τελειωμένες...σιχάματα...
Πόσο μάλλον ο άσχημος χωρίς χρήμα...τίποτα καί ποτέ!!

:heavymetalbig:
Μαλακίες γράφεις.

Ξέρω χειρουργό , με χαρακτηριστικά Πωλ Νιούμαν .

Μερικές φορές που μίλησε σε άγνωστες .... το απότέλεσμα ήταν απειλές, καυγάς , χριστοπαναγίες, αισχρό βρίσιμο. Το πιο φθηνό ντύσιμό του, είναι ούγκο μπος και φοράει πλατινένιο ελβετικό χρονογράφο,
που όλοι βέβαια τον θεωρούν ατσάλινο .
 
  • Ουάου
Αντιδράσεις: j 1973

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
3.875
Like
3.675
Πόντοι
1.706
Μαλακίες γράφεις.

Ξέρω χειρουργό , με χαρακτηριστικά Πωλ Νιούμαν .

Μερικές φορές που μίλησε σε άγνωστες .... το απότέλεσμα ήταν απειλές, καυγάς , χριστοπαναγίες, αισχρό βρίσιμο. Το πιο φθηνό ντύσιμό του, είναι ούγκο μπος και φοράει πλατινένιο ελβετικό χρονογράφο,
που όλοι βέβαια τον θεωρούν ατσάλινο .
Ε...λογικό είναι αυτό πού λές...αφού σού λέω ότι οι περισσότερες Ελλεηνίδες είναι καθυστερημένες τί δέν καταλαβαίνεις ?
Αυτός ο χειρουργός θά είχε σίγουρη επιτυχία στήν εργασία του...καί όχι στόν βρόντο!!
Στήν Ελλάδα καί ο Ωνάσης νά είσαι...άν δέν σέ ξέρει η άν δέν σέ έχει δεί πολλές φορές...είσαι αόρατος...δέν υπάρχεις!! :2funny:
Είναι η χώρα τού τίποτα...πού μόνο οι κλέφτες καί οι ανίκανοι προχωράνε...είναι γνωστά αυτά...
Εμείς γιατί φύγαμε τόσα χρόνια είμασταν οι μαλάκες...καί όσοι έκατσαν ήταν οι έξυπνοι ?

:heavymetalbig:
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
12.391
Like
16.072
Πόντοι
3.656
Ε...λογικό είναι αυτό πού λές...αφού σού λέω ότι οι περισσότερες Ελλεηνίδες είναι καθυστερημένες τί δέν καταλαβαίνεις ?
Αυτός ο χειρουργός θά είχε σίγουρη επιτυχία στήν εργασία του...καί όχι στόν βρόντο!!
Έχει επιτυχίες σε άπειρα μέρη .
Απλά έχει και λόξα ... θέλει να το παίζει και καμάκι ........

Στο καμάκι παίρνει τα αρχίδια μου.
Ενώ είναι τέλειος στο μπλα μπλα και στα κονέ και στο μάρκετιγκ .

Έξω, έχει βγάλει θεές . Σε όλο τον κόσμο .
Πλην ελλάδος πάντα.
 

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
3.875
Like
3.675
Πόντοι
1.706
Έχει επιτυχίες σε άπειρα μέρη .
Απλά έχει και λόξα ... θέλει να το παίζει και καμάκι ........

Στο καμάκι παίρνει τα αρχίδια μου.
Ενώ είναι τέλειος στο μπλα μπλα και στα κονέ και στο μάρκετιγκ .

Έξω, έχει βγάλει θεές . Σε όλο τον κόσμο .
Πλην ελλάδος πάντα.
Πολύ ωραία τά λές έτσι είναι!!
Δέν υπάρχει καμάκι στήν Ελλάδα...αυτά είναι γιά νά γελάμε!!
Στό εξωτερικό εννοείται...λίγο αέρα νά έχεις καί νά είσαι ευγενικός...δέν αδειάζει τό κρεβάτι σου ποτέ...

:heavymetalbig:
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
55.565
Κριτικές
90
Like
32.927
Πόντοι
24.700
Μαλακίες γράφεις.

Ξέρω χειρουργό , με χαρακτηριστικά Πωλ Νιούμαν .

Μερικές φορές που μίλησε σε άγνωστες .... το απότέλεσμα ήταν απειλές, καυγάς , χριστοπαναγίες, αισχρό βρίσιμο. Το πιο φθηνό ντύσιμό του, είναι ούγκο μπος και φοράει πλατινένιο ελβετικό χρονογράφο,
που όλοι βέβαια τον θεωρούν ατσάλινο .
Εξαρτάται από το τι τους είπε ρε Λακοζελικοφυλοβιοτελοσταλονε..

Αν τους είπε: Είσαι να σου ρίξω έναν πούτσο μωρή καριόλα;

Φυσικά και θα τον έβρισαν. :coffee:
 

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
3.875
Like
3.675
Πόντοι
1.706
Εξαρτάται από το τι τους είπε ρε Λακοζελικοφυλοβιοτελοσταλονε..

Αν τους είπε: Είσαι να σου ρίξω έναν πούτσο μωρή καριόλα;

Φυσικά και θα τον έβρισαν. :coffee:
Καί νά μήν τήν βρίσεις τήν γυναίκα στήν Ελλάδα...συνήθως έχει ξινισμένη μούρη...όλα τής φταίνε...
Θέλει νά ξέρει όλη τήν ζωή σου μέσα σέ 1 λεπτό...γιά νά σού πεί δύο λόγια καί νά είναι θετική!!
Πάντα μιλάω γιά τίς ωραίες-μουράτες γκόμενες...αλλά τώρα τό κάνουν όλες...καί άσχημες...καί πολύ άσχημες...καί πάρα πολύ άσχημες!!

:heavymetalbig:
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
12.222
Like
15.848
Πόντοι
3.656
Ωραία και πως βρισκουν γκόμενα τοτε?
Για πες μας που τα βλέπεις ευκολα.
Ερωτηση το ντειτινγκ ειναι ευκολο στην ελλαδα ή δύσκολο?

Είναι εύκολο μόνο για δυο κατηγορίες,γυναίκες και gay
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
55.565
Κριτικές
90
Like
32.927
Πόντοι
24.700
Καί νά μήν τήν βρίσεις τήν γυναίκα στήν Ελλάδα...συνήθως έχει ξινισμένη μούρη...όλα τής φταίνε...
Θέλει νά ξέρει όλη τήν ζωή σου μέσα σέ 1 λεπτό...γιά νά σού πεί δύο λόγια καί νά είναι θετική!!
Πάντα μιλάω γιά τίς ωραίες-μουράτες γκόμενες...αλλά τώρα τό κάνουν όλες...καί άσχημες...καί πολύ άσχημες...καί πάρα πολύ άσχημες!!

:heavymetalbig:
Επιτρέψτε μου να διατηρώ διαφορετική άποψη.

Δεν θα σας γράψω για εμένα, γιατί αντιθέτως με μερικούς μέθυσους βοηθούς οδοντοτεχνίτη, δεν μου αρέσει να περιαυτολογώ.

Θα σας γράψω για τον κ. @athinaios44 , ο οποίος ούτε στον Πωλ Νιούμαν φέρνει, ούτε φοράει κοστούμι Zegna , ούτε παπούτσια Berluti και το ρολόι του είναι σχετικά απλό.

Μέσα στα 10 και πλέον χρόνια που τον γνωρίζω, έχει πηδήξει τουλάχιστον έξι διαφορετικές γκόμενες, με μερικές από τις οποίες έκανε και σχέση.

Σημειωτέον (επειδή τις έχω δει) όλες άνω του 7,8.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom