Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 188K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (0 μέλη και 13 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 852 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 169 5,8%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 499 17,2%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 320 11,0%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 313 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 99 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 557 19,2%
  • αλλο

    Ψήφοι: 89 3,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.898

Magi

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2023
Μηνύματα
1.605
Κριτικές
1
Like
953
Πόντοι
96
Τα θέλω τους είναι πραγματικά ή περιστρέφονται γύρω από υλικά αγαθά? Ο καθένας μας όταν βρει τον άνθρωπό του μπορεί να προσφέρει συναισθηματικής αξίας καταστάσεις, τουλάχιστον έτσι πιστεύω...
Ναι Mpratan ...οταν ο καθε ενας βρει τον ανθρωπο του η ζωη ειναι ποιο γλυκια ...οταν ομως ο καθε ενας τα βρει με τον εαυτο του η ζωη ειναι ανάρπαστη ....
 

Cockhero

Μέλος
Εγγρ.
15 Απρ 2023
Μηνύματα
82
Like
58
Πόντοι
0
δεν εισαι στον πολιτισμο οποτε μην εχεις απατήσεις...μου ηρθες με τον κωλο τι περιμενες απλα να στο χαστουκισω?αντε παρα περα
Δεν μπας μια βόλτα στο λόφο να χαλαρώσεις;
 

Cockhero

Μέλος
Εγγρ.
15 Απρ 2023
Μηνύματα
82
Like
58
Πόντοι
0
σκυλο εχω ,,,,,θα φας το κεφαλι σου αν το συνεχίσεις
Δεν με ενδιαφέρει τι έχεις και τι δεν έχεις.
Στο ξανά είπα μην απειλείς.

Δεν υπάρχει τίποτα να συνεχίσω. Για τα γραπτά σου μίλησα και άρχισες ως συνήθως να βρίζεις αφού δεν έχεις κάτι να πεις.
 

Magi

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2023
Μηνύματα
1.605
Κριτικές
1
Like
953
Πόντοι
96
Δεν με ενδιαφέρει τι έχεις και τι δεν έχεις.
Στο ξανά είπα μην απειλείς.

Δεν υπάρχει τίποτα να συνεχίσω. Για τα γραπτά σου μίλησα και άρχισες ως συνήθως να βρίζεις αφού δεν έχεις κάτι να πεις.
οχι πικραμενε ...για ελα να σου θυμισω σε πμ ...γιατι δεν ειμαι φαρασι για τα ψυχολογικα σου και ασε τα γραπτα μου ...για ελα να σου δειξω και ξανα ελα στα ποδια μου μετα
 

Mpratan

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.446
Κριτικές
21
Like
9.954
Πόντοι
3.346
Ναι Mpratan ...οταν ο καθε ενας βρει τον ανθρωπο του η ζωη ειναι ποιο γλυκια ...οταν ομως ο καθε ενας τα βρει με τον εαυτο του η ζωη ειναι ανάρπαστη ....
Happy Dog GIF
 
  • Αγάπη
Αντιδράσεις: Magi

Cockhero

Μέλος
Εγγρ.
15 Απρ 2023
Μηνύματα
82
Like
58
Πόντοι
0
οχι πικραμενε ...για ελα να σου θυμισω σε πμ ...γιατι δεν ειμαι φαρασι για τα ψυχολογικα σου και ασε τα γραπτα μου ...για ελα να σου δειξω και ξανα ελα στα ποδια μου μετα
Άντε πες τα μπινελικια να το βγάλεις από μέσα σου να ηρεμήσεις
 

Magi

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2023
Μηνύματα
1.605
Κριτικές
1
Like
953
Πόντοι
96
Άντε πες τα μπινελικια να το βγάλεις από μέσα σου να ηρεμήσεις
ειδες που δεν με ξερεις .....λαθος να δεις θελω οχι να ακουσεις ...και ξερεις πολυ καλα τι ειναι να δεις ...
 

Magi

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2023
Μηνύματα
1.605
Κριτικές
1
Like
953
Πόντοι
96
Η προσβολές δεν είναι μόνο με λέξεις αγαπημένη. Μεταξύ μας;
οκ...καταλαβα εισαι σε κατασταση τρελας οποτε θα πρεπει να σε ψαζεψουν απο την οικογενεια διοτι γνωστο το στορυ....ετσι μαζευτηκες και την τελευταια φορα ...τι νομιζες οτι δεν θα κραταγα ? ...
και κατι ακομα εγω σου ειπα φυγε παρα περα και δεν το εκανες αραγε ειναι επιλογη σου τα παρακάτω
 

Cockhero

Μέλος
Εγγρ.
15 Απρ 2023
Μηνύματα
82
Like
58
Πόντοι
0
οκ...καταλαβα εισαι σε κατασταση τρελας οποτε θα πρεπει να σε ψαζεψουν απο την οικογενεια διοτι γνωστο το στορυ....ετσι μαζευτηκες και την τελευταια φορα ...τι νομιζες οτι δεν θα κραταγα ? ...
και κατι ακομα εγω σου ειπα φυγε παρα περα και δεν το εκανες αραγε ειναι επιλογη σου τα παρακάτω
Δεν νόμιζα τίποτα. Τα νομίσματα στην τράπεζα. Ποιος με μάζεψε από που; Έφυγα παραπέρα και ήρθες εδώ μέσα στα μούτρα μου να κάνεις τα δικά σου. Αλλά τι σχέση έχουν τα μετάξυ μας με το thread. Για τα γραπτά σου μιλάω

Ακόμα περιμένω το πμ
 

Cockhero

Μέλος
Εγγρ.
15 Απρ 2023
Μηνύματα
82
Like
58
Πόντοι
0
@Magi ωραία γλεντατε τον ακροατή όταν λέει τη μαλακία. Αλλά αν γράψουμε για σένα...
Δεν έχει κανείς δικαίωμα να σχολιάσει τα γραπτά σου
 

Katikos

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2022
Μηνύματα
391
Like
710
Πόντοι
81
Αφού υπάρχουν άντρες που τις αποθεωνουν κ τις παρακαλάτε..... πάντα θα ψωνιζονται αυτές οι πατοζες!!!

Να ξέρεις ότι η σειρά '' Είσαι το ταίρι μου" που έπαιξε κάποτε στην ΤV επηρέασε πολλές χοντρές που έχουν όνειρο να βρουνε τον καθε "Γεωργουλη "να τις ερωτευτεί.....
Αυτά είναι λόγια μιας μιλφαρας συνάδελφου σε μια δουλειά
Και βγάζουν μέγα σκατοψυχια αν την απορρίψεις πρώτος.Δεν φαντάζεσαι τι έχω ακούσει,"με παρακαλάνε 100 άνδρες για σεξ",είσαι λίγος.Εκεί που την έκλασες 3 μέρες γιατί ήθελε αποκλειστικότητα:grin:,την θυμήθηκες και σου λέει μην ξαναπάρεις τα έχω φτιάξει με έναν από την πόλη που πριν 5 μέρες τους έβριζε.Κατηγορια μιλφ προς γκρανυ,ξένες κυρίως που μια 57αρα μέχρι πριν μια εβδομάδα ήθελε σοβαρή σχέση αλλά καταλήξαμε να παίζω την πουτσα μου και αυτή την μουναρα της στο γουατσαπ δύο φορές.Την πρώτη με υποδέχθηκε με ριχτο ρούχο να καρφώνουν οι ρογες της έτοιμες να σκίσουν την μπλούζα.Θα δούμε,δεν με έχει μπλοκάρει εντελώς, καλοκαίρι που θα κατέβει ίσως με πάρει γιατί φαίνεται καλό λουλούδι που στάζει συνεχώς.
 

sotos71

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2023
Μηνύματα
1.251
Like
1.920
Πόντοι
216
Τελευταία τροποποίηση:
  • Like
Αντιδράσεις: Magi

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom