Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 190K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 44 άτομα (8 μέλη και 36 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 850 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 169 5,8%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 498 17,2%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 319 11,0%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 313 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 99 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 557 19,2%
  • αλλο

    Ψήφοι: 89 3,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.894

Glyfomounix

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
3.174
Like
6.875
Πόντοι
1.056
Σκάσε γεροταρνανα
Δε μετράς θερμίδες έτσι;
Κάπου έγραψε ότι είναι το πρώτο του ακκ

Αυτός παίζει να νομίζει ότι τα ξίγκια παρέχουν και εγκεφαλικά κύτταρα
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Ρε μλκ @ROB. C πόσο εύκολα τσαντίζεται ο Τζιμιμης;
Είναι πιτσιρικάς βράζει το αίμα του. Και με τόσο λίπος ,πιάνει φωτιά κιόλας

Εύφλεκτο σερνικο. Και τα κεριά από λίπος φάλαινας τα φτιάχνουν
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Τι έγινε ρε παππού ακόμα ζεις?πως και δε έπαθες καμία καρδιά γέρος άνθρωπος?
Κάνω γυμναστική τύπε μου. Δε ξέρω αν στο είπαν αλλα , δεν ήταν απλά μάθημα στο δημοτικό.
 

athinaios44

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
49.079
Like
45.302
Πόντοι
6.256
Τι γαμαει ρε 40 χρονων άνθρωπος ?τίποτα σιτεμενες 45 αρες μόνο επίσης το ότι δε γαμαω γκόμενες έξω είναι γιατί δε έχω γνωριμίες είμαι κλειστός και γκόμενα στη Ελλάδα βρίσκεις μονο από γνωστούς μη τα ξαναλέμε δε παίζουν τα κιλά ρόλο είδα σήμερα έναν θεοχοντρο με μια λεπτή άρα μη λες επίσης είδα άλλη μια γκόμενα με έναν που ήταν σα γύφτος από κάτι τέτοιους εγώ φανταζω μοντέλο.Δε κοιτάνε οι Ελληνίδες εμφάνηση άριστη κλπ κοιτανε απλά αυτός που θα βρούνε να είναι από γνωστό κοινό επίσης κοιτάνε τα λεφτά αυτά τα 2, τα κιλά τα κοιτάνε οι πιτσιρίκες 15-17 πόσο πίσω έχεις μείνει,πόσο είσαι 15 χρόνων άσχετε ΕΕ άσχετε.
τα εχεις μπερδεψει λιγο στο μυαλο σου...ναι υπαρχουν καριολες που κοιτανε λεφτα,ειναι ξεκωλιαρες κλπ ΑΛΛΑ δεν ειναι ολες ετσι...ειδικα κοπελιτσες στην ηλικια σου εχω γνωρισει και ειναι εξαιρετικες με πολυ καλο χαρακτηρα και δε κοιτανε λεφτα αλλα μια νορμαλ εμφανιση και χαρακτηρα..
επισης μην μου λες εμενα μονο απο παρεες και την κυρα μου ΔΕΝ την βρηκα ετσι και καμμια δεκαρια πρωην γκομενες μονος μου στο ξεκαρφωτο και απο το ιντερνετ..
 

Filislover

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2024
Μηνύματα
521
Κριτικές
1
Like
387
Πόντοι
26
Δε μετράς θερμίδες έτσι;

Είναι πιτσιρικάς βράζει το αίμα του. Και με τόσο λίπος ,πιάνει φωτιά κιόλας

Εύφλεκτο σερνικο. Και τα κεριά από λίπος φάλαινας τα φτιάχνουν
Είμαι πιτσιρικάς και όχι ηλικιωμένος σα και σας θα μου πεις τι δουλειά έχω εδώ νέος άνθρωπος η απάντηση είναι μαρεσουν οι πουτανες και γουστάρω να ασχολούμαι στο σάιτ γιαυτες.
 

Υπουργάρα

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2023
Μηνύματα
1.776
Like
1.647
Πόντοι
216
Τι γαμαει ρε 40 χρονων άνθρωπος ?τίποτα σιτεμενες 45 αρες μόνο επίσης το ότι δε γαμαω γκόμενες έξω είναι γιατί δε έχω γνωριμίες είμαι κλειστός και γκόμενα στη Ελλάδα βρίσκεις μονο από γνωστούς μη τα ξαναλέμε δε παίζουν τα κιλά ρόλο είδα σήμερα έναν θεοχοντρο με μια λεπτή άρα μη λες επίσης είδα άλλη μια γκόμενα με έναν που ήταν σα γύφτος από κάτι τέτοιους εγώ φανταζω μοντέλο.Δε κοιτάνε οι Ελληνίδες εμφάνηση άριστη κλπ κοιτανε απλά αυτός που θα βρούνε να είναι από γνωστό κοινό επίσης κοιτάνε τα λεφτά αυτά τα 2, τα κιλά τα κοιτάνε οι πιτσιρίκες 15-17 πόσο πίσω έχεις μείνει,πόσο είσαι 15 χρόνων άσχετε ΕΕ άσχετε.
Ρε τσιγγανόβλαχο παπαγάλε βγάλε την κασέτα και πες τίποτα καινούργιο.
Σε 2 sites σε έχουν πάρει στο ψιλό και σε κράζουν ανηλεώς.
 

Filislover

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2024
Μηνύματα
521
Κριτικές
1
Like
387
Πόντοι
26
τα εχεις μπερδεψει λιγο στο μυαλο σου...ναι υπαρχουν καριολες που κοιτανε λεφτα,ειναι ξεκωλιαρες κλπ ΑΛΛΑ δεν ειναι ολες ετσι...ειδικα κοπελιτσες στην ηλικια σου εχω γνωρισει και ειναι εξαιρετικες με πολυ καλο χαρακτηρα και δε κοιτανε λεφτα αλλα μια νορμαλ εμφανιση και χαρακτηρα..
επισης μην μου λες εμενα μονο απο παρεες και την κυρα μου ΔΕΝ την βρηκα ετσι και καμμια δεκαρια πρωην γκομενες μονος μου στο ξεκαρφωτο και απο το ιντερνετ..
Κοίτα πρόσωπο έχω πάρα πολύ καλό 7 Άρι σώμα όντως έχω 4 Άρι σύνολο είμαι ένα 6 αλλιώς θα ήμουν παραπάνω.Χαρακτηρα βάζω ένα 7 επίσης.
 

Υπουργάρα

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2023
Μηνύματα
1.776
Like
1.647
Πόντοι
216
τα εχεις μπερδεψει λιγο στο μυαλο σου...ναι υπαρχουν καριολες που κοιτανε λεφτα,ειναι ξεκωλιαρες κλπ ΑΛΛΑ δεν ειναι ολες ετσι...ειδικα κοπελιτσες στην ηλικια σου εχω γνωρισει και ειναι εξαιρετικες με πολυ καλο χαρακτηρα και δε κοιτανε λεφτα αλλα μια νορμαλ εμφανιση και χαρακτηρα..
επισης μην μου λες εμενα μονο απο παρεες και την κυρα μου ΔΕΝ την βρηκα ετσι και καμμια δεκαρια πρωην γκομενες μονος μου στο ξεκαρφωτο και απο το ιντερνετ..
Αυτό πρέπει κάποιοι εδώ μέσα να το τυπώσουν και να το διαβάζουν μέρα νύχτα.

Όπως υπάρχουν οι καριόλες,υπάρχουν και οι αξιόλογες,ανεξαρτήτως ηλικίας
 

Glyfomounix

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
3.174
Like
6.875
Πόντοι
1.056
Είμαι πιτσιρικάς και όχι ηλικιωμένος σα και σας θα μου πεις τι δουλειά έχω εδώ νέος άνθρωπος η απάντηση είναι μαρεσουν οι πουτανες και γουστάρω να ασχολούμαι στο σάιτ γιαυτες.
Έχεις σπάσει κάνα κρεβάτι σε κάνα σπιτάκι; Από τις επιδόσεις σου εννοώ ;

Στη μασαμπουκα
 

athinaios44

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
49.079
Like
45.302
Πόντοι
6.256
Κοίτα πρόσωπο έχω πάρα πολύ καλό 7 Άρι σώμα όντως έχω 4 Άρι σύνολο είμαι ένα 6 αλλιώς θα ήμουν παραπάνω.Χαρακτηρα βάζω ένα 7 επίσης.
ε τοτε κατι κανεις λαθος και δεν βρισκεις
 

Filislover

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2024
Μηνύματα
521
Κριτικές
1
Like
387
Πόντοι
26
Αυτό πρέπει κάποιοι εδώ μέσα να το τυπώσουν και να το διαβάζουν μέρα νύχτα.

Όπως υπάρχουν οι καριόλες,υπάρχουν και οι αξιόλογες,ανεξαρτήτως ηλικίας
Και γιατί δε τις έχουμε γνωρίσει εμείς αυτές τις αξιόλογες?σας έχω απάντηση γιατί έχετε μείνει στις εποχές που οι γκόμενες ήταν καλές όμως άλλο παλιά άλλο τώρα,τώρα είναι όλες οι σύγχρονες συνομιλικες μου 25 άρες σκατα.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Έχεις σπάσει κάνα κρεβάτι σε κάνα σπιτάκι; Από τις επιδόσεις σου εννοώ ;

Στη μασαμπουκα
Όχι ποτέ δε έχω σπάσει κρεβάτι μια φορά απλά κάναμε σεξ με τη γκόμενα και το κρεβάτι από τη αρχή το εδάφους έφτασε στο τέλος
 

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.377
Κριτικές
94
Like
46.688
Πόντοι
17.311
Κοίτα πρόσωπο έχω πάρα πολύ καλό 7 Άρι σώμα όντως έχω 4 Άρι σύνολο είμαι ένα 6 αλλιώς θα ήμουν παραπάνω.Χαρακτηρα βάζω ένα 7 επίσης.
να παρε αλλα 5 να ανεβεις στο ροστερ και εσυ τραχανοπλαγια
%CE%BC%CE%BF%CF%85%CF%84%CE%B6%CE%B1-%CF%80%CE%B1%CF%81%CF%84%CE%B1.gif

:2funny::2funny::2funny:
 

Glyfomounix

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
3.174
Like
6.875
Πόντοι
1.056
ε τοτε κατι κανεις λαθος και δεν βρισκεις
Όχι ρε μην τον αποπαιρνεις. Δεν είναι Τσαντ , ένας μέσος αγαμητος, απένταρος και άπειρος χοντρουλης είναι.

Μόνο Αφρική τον βλέπω να εύκολα με τον κίνδυνο όμως να γίνει κολατσιό έτσι τροφαντός που είναι
 

athinaios44

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
49.079
Like
45.302
Πόντοι
6.256
Και γιατί δε τις έχουμε γνωρίσει εμείς αυτές τις αξιόλογες?σας έχω απάντηση γιατί έχετε μείνει στις εποχές που οι γκόμενες ήταν καλές όμως άλλο παλιά άλλο τώρα,τώρα είναι όλες οι σύγχρονες συνομιλικες μου 25 άρες σκατα.
σου εχω νεα...μπας και νομιζεις οτι ειμαστε με την ιδια γυναικα καμμια 20αρια χρονια και δεν ξερουμε τι μας γινεται;για ΤΩΡΑ σου μιλαμε ξυπνα
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Όχι ρε μην τον αποπαιρνεις. Δεν είναι Τσαντ , ένας μέσος αγαμητος, απένταρος και άπειρος χοντρουλης είναι.

Μόνο Αφρική τον βλέπω να εύκολα με τον κίνδυνο όμως να γίνει κολατσιό έτσι τροφαντός που είναι
βλεπεις του μιλαω σοβαρα ...βεβαια και με τον σαντ προσπαθησα και εσπασα τα μουτρα μου....για να δουμε
 

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.377
Κριτικές
94
Like
46.688
Πόντοι
17.311
Έχεις σπάσει κάνα κρεβάτι σε κάνα σπιτάκι; Από τις επιδόσεις σου εννοώ ;

Στη μασαμπουκα
αφου τρωει οικολογικα το παιδι και εσυ... τι χαζομαρες ρωτας ? :confused:
Σουβλάκια τρώω οικολογικά 2 τη φορα όχι κοκορέτσια
 

Filislover

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2024
Μηνύματα
521
Κριτικές
1
Like
387
Πόντοι
26
ε τοτε κατι κανεις λαθος και δεν βρισκεις
Ναι δε έχω άνεση με τις γκόμενες είμαι μαγκωμενος επίσης δε θέλω να κάνω σχέση με μια και να μας κοιτάει έξω ο κάθε ζηλιάρης και ζηλιάρα έχω τέτοια θέματα
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

και αυτος γαμαει να ξερεις
Ναι δε το βλέπω στα σπιτάκια μόνο,έχει πάρει όλες τις κοπέλες από τη φυλής αυτός τη ξέρει απέξω και ανακατοτα.
 

athinaios44

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
49.079
Like
45.302
Πόντοι
6.256
Ναι δε έχω άνεση με τις γκόμενες είμαι μαγκωμενος επίσης δε θέλω να κάνω σχέση με μια και να μας κοιτάει έξω ο κάθε ζηλιάρης και ζηλιάρα έχω τέτοια θέματα
αρα αγαπητε εχεις θεματα ψυχολογικα και σε κρατανε πισω και τα ριχνεις στις γυναικες..
ΠΡΕΠΕΙ να τα λυσεις οσο μπορεις τωρα που εισαι νεαρος αλλιως οσο μεγαλωνεις θα ειναι ΠΟΛΥ δυσκολα τα πραγματα
 

Filislover

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2024
Μηνύματα
521
Κριτικές
1
Like
387
Πόντοι
26
Όχι ρε μην τον αποπαιρνεις. Δεν είναι Τσαντ , ένας μέσος αγαμητος, απένταρος και άπειρος χοντρουλης είναι.

Μόνο Αφρική τον βλέπω να εύκολα με τον κίνδυνο όμως να γίνει κολατσιό έτσι τροφαντός που είναι
Δε είμαι αγαμητός όλο σε μπουρδέλα γαμαω,έχω πάει πάρα πολλές φορές.Επισης δε είναι απενταρος αυτο το μήνα δουλευα δε με κράτησαν αλλά δε έχει σημασία κάτι έβγαλα επίσης πριν από αυτό τον μήνα πάλι δούλευα κάπου.
 

eforos11

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2024
Μηνύματα
25
Like
16
Πόντοι
0
Αυτό πρέπει κάποιοι εδώ μέσα να το τυπώσουν και να το διαβάζουν μέρα νύχτα.

Όπως υπάρχουν οι καριόλες,υπάρχουν και οι αξιόλογες,ανεξαρτήτως ηλικίας
δεν διαφωνω , αντε να τις βρεις ομως
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom