Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 186K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 20 άτομα (1 μέλη και 19 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 844 29,3%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 169 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 496 17,2%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 318 11,0%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 310 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 98 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 555 19,3%
  • αλλο

    Ψήφοι: 88 3,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.878

OXIA

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.289
Like
8
Πόντοι
16
ευγε συναγωνιστη...εγω κανω ενα τεστ καθε φορα που βγαινω εξω...ρωταω εντελως φυσιολογικα οποια ομορφη βρω τι ωρα ειναι...οι καρδιναλιοι κανουν παρελαση.την ωρα ρωτησα μωρηηηηηηηηηη!!!!!

Αν έβγαινες από το SLK το κάμπριο, πιθανώς θα σου έλεγαν όχι μόνο την ώρα αλλά και άλλα πολλά που δε θα είχες ρωτήσει  :2funny:
 
OP
OP
F

freddie krueger

Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.120
Κριτικές
4
Like
24
Πόντοι
16
Καλα το καινουργιο αβαταρ γαμαει...Ελλεεινιδες εεεε.πονηρουλη,σου αρεσε  ο ορος ...οι ελλεεινιδες αγαπητε οπως ειπα ειναι το νεο ειδος,αμα εισαι καλος σε λενε μαλακα,αμα γινεις μαλακας σε λενε κακο,γενικως δεν ξερουν τι θελουν,ουτε πως να το πουν.η κοπελια εδω μεσα τι λεει για το θεμα?
Ποια Η Βiteme?Τι να πει...ηταν εμφανως προκατειλειμενη εναντιον μου...εξετασε την διηγηση μου μονο απο την πλευρα τις κοπελιας και αμφεβαλλε για το οτι η συγκεκριμμενη που βγηκα μαζι της μου ειχε δωσει τοσα δικαιωματα και στο παρα 5 θυμηθηκε οτι ειχε αγορι...αυτο η Βite το θεωρησε ντομπρο ξεκαθαρισμα και πως εγω παρεξηγησα την κοπελα!Αν ειναι δυνατον...ειναι ολοφανερο πως το γυναιο με το με το οποιο βγηκα με 'επαιξε'για να επιβεβαιωθει και να κερδισει ο γυναικειος της εγωισμος credits...με ειχε πονεσει η εν λογω ιστορια γιατι ημουν σε μια δυσκολη φαση της ζωης μου...εκτος αυτου η Βite δεν μπηκε για να σχολιασει σοβαρα το θεμα...το ειρωνευτηκε εξαρχης...ενταξει ειναι 'πολυπαιγμενο' αλλα μπορουμε με τη βοηθεια φυσικα των συναγωνιστων να το φωτισουμε απο πολλες οψεις:την προστυχη οψη, την ρομαντικη,τη λογικη να βρουμε τα λαθη μας και τα λαθη των ελληνιδων η ελλεεινιδων και να ζησουμε καλα κι αυτες...το ιδιο! :cheesy:
 

Επισκέπτης
Αν έβγαινες από το SLK το κάμπριο, πιθανώς θα σου έλεγαν όχι μόνο την ώρα αλλά και άλλα πολλά που δε θα είχες ρωτήσει  :2funny:
να μια εξυπνη...ευγε.το θεμα ειναι οτι κατι τετοιες καταληγουν,οπως εχω ξαναπει,με τυπαδες που τους φερονται σα σκυλια και το χαιρονται κιολας
 

OXIA

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.289
Like
8
Πόντοι
16
εσυ κοπελια τι λες για ολα αυτα?που το αποδιδεις το οτι οι γυναικες εγιναν κακεκτυπα των ηρωιδων των αμερικανικων ταινιων?

Επειδή κάποιος τους έχει δώσει πολλή αξία, και μάλιστα πολλή περισσότερη από όση τους αντιστοιχεί. Δεν ξέρεις ότι ο άνθρωπος και δη η γυναίκα-ελλεεινίδα εν προκειμένω, είναι αχόρταγο ον και μόλις αποκτήσει κάτι αμέσως θέλει κάτι περισσότερο;
Δεν έχεις δει πώς περπατάνε στους δρόμους;΄
Σιγά μωρή μη σπάσουν τα πεζοδρόμια. Φλόμπα!
 

pantremenos(1)

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.478
Like
12
Πόντοι
66
Αλλό σκηνικό. Ο γιός μου ο μεγάλος (23 ετών) δουλεύει σαν τεχνικός φωτοτυπικών μηχανημάτων. παιρνει πολύ καλα λεφτα. έχει πολύ καλο αυτοκίνητο (σουβαρου ιμπρέζα) μηχανη 1000αρα και ένα παπί για την δουλεία του. πάει στα γραφεία μεγάλης εταιρείας  για επισκευή των μηχανημάτων και όταν τον αναγγέλουν λενε: ήρθε το παιδί που φτιάχνει τα φωτοτυπικά, με απαξιωτικο ύφος απο κοριτσάκια που παίρνουνε με το ζόρι 600-700 ευρώ. Κάποια στιγμη που γνώρισε κάποια απο κει μέσα και την έβγαλε έξω και την κυκλοφόρησε με το αμάξι του τρελάθηκε. αυτή το είπε στις άλλες και τώρα τον βλέπουν σαν ξερολούκουμο.
 

OXIA

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.289
Like
8
Πόντοι
16
να μια εξυπνη...ευγε.το θεμα ειναι οτι κατι τετοιες καταληγουν,οπως εχω ξαναπει,με τυπαδες που τους φερονται σα σκυλια και το χαιρονται κιολας

Όχι δε νομίζω πως είναι έτσι...Ισα ίσα που πιστεύω ότι αυτές είναι που βασανίζουν όποιον δύστυχο τις πιάσει γκόμενες γιατί είναι ανυπόφορες και κακιές. Ότι το χαίρονται, το χαίρονται πάντως.
 

Επισκέπτης
Ποια Η Βiteme?Τι να πει...ηταν εμφανως προκατειλειμενη εναντιον μου...εξετασε την διηγηση μου μονο απο την πλευρα τις κοπελιας και αμφεβαλλε για το οτι η συγκεκριμμενη που βγηκα μαζι της μου ειχε δωσει τοσα δικαιωματα και στο παρα 5 θυμηθηκε οτι ειχε αγορι...αυτο η Βite το θεωρησε ντομπρο ξεκαθαρισμα και πως εγω παρεξηγησα την κοπελα!Αν ειναι δυνατον...ειναι ολοφανερο πως το γυναιο με το με το οποιο βγηκα με 'επαιξε'για να επιβεβαιωθει και να κερδισει ο γυναικειος της εγωισμος credits...με ειχε πονεσει η εν λογω ιστορια γιατι ημουν σε μια δυσκολη φαση της ζωης μου...εκτος αυτου η Βite δεν μπηκε για να σχολιασει σοβαρα το θεμα...το ειρωνευτηκε εξαρχης...ενταξει ειναι 'πολυπαιγμενο' αλλα μπορουμε με τη βοηθεια φυσικα των συναγωνιστων να το φωτισουμε απο πολλες οψεις:την προστυχη οψη, την ρομαντικη,τη λογικη να βρουμε τα λαθη μας και τα λαθη των ελληνιδων η ελλεεινιδων και να ζησουμε καλα κι αυτες...το ιδιο! :cheesy:
χρειαζονται δυο πλευρες ομως αγαπητε,οι ελλεεινιδες εχουν γινει πιο εγωπαθεις απο ποτε.η ελλειψη αυτοεκτιμησης και η ανασφαλεια οδηγει σε ολα αυτα που ειπαμε,την αδυναμια να ειναι κανεις ο εαυτος του και το κυριοτερο να ειναι ειλικρινης και ευγενικος
 

Επισκέπτης
Επειδή κάποιος τους έχει δώσει πολλή αξία, και μάλιστα πολλή περισσότερη από όση τους αντιστοιχεί. Δεν ξέρεις ότι ο άνθρωπος και δη η γυναίκα-ελλεεινίδα εν προκειμένω, είναι αχόρταγο ον και μόλις αποκτήσει κάτι αμέσως θέλει κάτι περισσότερο;
Δεν έχεις δει πώς περπατάνε στους δρόμους;΄
Σιγά μωρή μη σπάσουν τα πεζοδρόμια. Φλόμπα!
θα βρουν οι μυτες τους στο θεο!!!!!
 

podolagnos_28

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2006
Μηνύματα
3.482
Like
33
Πόντοι
16
Tι εννοεις συναγωνιστα?Οι Κυπριες ειναι λιγο πιο ακαταλαβιστηκες εξαιτιας της ιδιαιτερης προφορας τους...κατα τ αλλα δε διαφερουν και πολυ απο τις ελληνιδες...
Αυτή που το γράφω αυτό.....κατάλαβε..... :boobies: :boobies: :boobies:
 

OXIA

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.289
Like
8
Πόντοι
16
Αλλό σκηνικό. Ο γιός μου ο μεγάλος (23 ετών) δουλεύει σαν τεχνικός φωτοτυπικών μηχανημάτων. παιρνει πολύ καλα λεφτα. έχει πολύ καλο αυτοκίνητο (σουβαρου ιμπρέζα) μηχανη 1000αρα και ένα παπί για την δουλεία του. πάει στα γραφεία μεγάλης εταιρείας  για επισκευή των μηχανημάτων και όταν τον αναγγέλουν λενε: ήρθε το παιδί που φτιάχνει τα φωτοτυπικά, με απαξιωτικο ύφος απο κοριτσάκια που παίρνουνε με το ζόρι 600-700 ευρώ. Κάποια στιγμη που γνώρισε κάποια απο κει μέσα και την έβγαλε έξω και την κυκλοφόρησε με το αμάξι του τρελάθηκε. αυτή το είπε στις άλλες και τώρα τον βλέπουν σαν ξερολούκουμο.

Δυστυχώς έτσι είναι. Γι αυτό αν θέλετε μη λέτε εξαρχής την οικονομική σας κατάσταση (αν είστε ευκατάστατοι) γιατί το μόνο σίγουρο είναι ότι θα τρέξουν οι ξεζουμίστρες (και αυτό με την κακή έννοια... ο νοών νοείτω). Σε άλλη περίπτωση μπορεί να πετύχετε μία που να είναι πιο ειλικρινής και σωστή απέναντί σας και να σας βλέπει σαν άνθρωπο και όχι σαν πορτοφόλι.

(πολλά και έβαλα ε;)
 

Επισκέπτης
Αλλό σκηνικό. Ο γιός μου ο μεγάλος (23 ετών) δουλεύει σαν τεχνικός φωτοτυπικών μηχανημάτων. παιρνει πολύ καλα λεφτα. έχει πολύ καλο αυτοκίνητο (σουβαρου ιμπρέζα) μηχανη 1000αρα και ένα παπί για την δουλεία του. πάει στα γραφεία μεγάλης εταιρείας  για επισκευή των μηχανημάτων και όταν τον αναγγέλουν λενε: ήρθε το παιδί που φτιάχνει τα φωτοτυπικά, με απαξιωτικο ύφος απο κοριτσάκια που παίρνουνε με το ζόρι 600-700 ευρώ. Κάποια στιγμη που γνώρισε κάποια απο κει μέσα και την έβγαλε έξω και την κυκλοφόρησε με το αμάξι του τρελάθηκε. αυτή το είπε στις άλλες και τώρα τον βλέπουν σαν ξερολούκουμο.
και μολις πηδηξει δυο τρεις και τις σουταρει γιατι θα ανακαλυψει το σκατοχαρακτηρα τους θα τον πουνε μαλακα...
 
OP
OP
F

freddie krueger

Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.120
Κριτικές
4
Like
24
Πόντοι
16
Λοιπον λοιπον...ειμαι με το αυτοκινητο Εξαρχεια...ψαχνω να παρκαρω σα πουστης μιση ωρα μεχρι που βλεπω ενα Fiat punto παρκαπισμενο με ανοικτα φωτα και λεω να ρωτησω αν θα φυγει..μεσα στο οχημα ηταν μια ξανθουλα γυρω στα 25 και με το που πλησιαζω ανοιγω το τζαμι και τη ρωταω:Θα φυγετε?και μου απανταει:'οχι βεβαια δεν παω πουθενα μαζι σου!Περιμενω τον φιλο μου σε λιγο οποτε...'
 

pantremenos(1)

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.478
Like
12
Πόντοι
66
Λοιπον λοιπον...ειμαι με το αυτοκινητο Εξαρχεια...ψαχνω να παρκαρω σα πουστης μιση ωρα μεχρι που βλεπω ενα Fiat punto παρκαπισμενο με ανοικτα φωτα και λεω να ρωτησω αν θα φυγει..μεσα στο οχημα ηταν μια ξανθουλα γυρω στα 25 και με το που πλησιαζω ανοιγω το τζαμι και τη ρωταω:Θα φυγετε?και μου απανταει:'οχι βεβαια δεν παω πουθενα μαζι σου!Περιμενω τον φιλο μου σε λιγο οποτε...'
καλό. :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης
Όχι δε νομίζω πως είναι έτσι...Ισα ίσα που πιστεύω ότι αυτές είναι που βασανίζουν όποιον δύστυχο τις πιάσει γκόμενες γιατί είναι ανυπόφορες και κακιές. Ότι το χαίρονται, το χαίρονται πάντως.
αρχιδια χαιρονται και συγγνωμη κιολας.αν το χαιροτανε θα μενανε και μαζι τους,παραπανω απο 3 μηνες εννοω.και πολυ εβαλα
 

OXIA

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.289
Like
8
Πόντοι
16
Λοιπον λοιπον...ειμαι με το αυτοκινητο Εξαρχεια...ψαχνω να παρκαρω σα πουστης μιση ωρα μεχρι που βλεπω ενα Fiat punto παρκαπισμενο με ανοικτα φωτα και λεω να ρωτησω αν θα φυγει..μεσα στο οχημα ηταν μια ξανθουλα γυρω στα 25 και με το που πλησιαζω ανοιγω το τζαμι και τη ρωταω:Θα φυγετε?και μου απανταει:'οχι βεβαια δεν παω πουθενα μαζι σου!Περιμενω τον φιλο μου σε λιγο οποτε...'

Κι εσύ δεν της είπες "ΕΓΩ δε βγαίνω μαζί σου μωρή πατσαβούρα!" ;;;
Αίσχος ρε παιδιά. Τι πράγματα είναι αυτά...
 

OXIA

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.289
Like
8
Πόντοι
16
αρχιδια χαιρονται και συγγνωμη κιολας.αν το χαιροτανε θα μενανε και μαζι τους,παραπανω απο 3 μηνες εννοω.και πολυ εβαλα

Μα δεν κατάλαβες. Είναι το παιχνίδι τους αλλά το βαριούνται γρήγορα. Οπότε σειρά έχει ο επόμενος
 

Επισκέπτης
Δυστυχώς έτσι είναι. Γι αυτό αν θέλετε μη λέτε εξαρχής την οικονομική σας κατάσταση (αν είστε ευκατάστατοι) γιατί το μόνο σίγουρο είναι ότι θα τρέξουν οι ξεζουμίστρες (και αυτό με την κακή έννοια... ο νοών νοείτω). Σε άλλη περίπτωση μπορεί να πετύχετε μία που να είναι πιο ειλικρινής και σωστή απέναντί σας και να σας βλέπει σαν άνθρωπο και όχι σαν πορτοφόλι.

(πολλά και έβαλα ε;)
και λιγα λες! αποψεις ανταλασσουμε,οχι γνωσεις συντακτικου
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom