Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 186K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 40 άτομα (4 μέλη και 36 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 844 29,3%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 169 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 496 17,2%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 318 11,0%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 310 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 98 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 555 19,3%
  • αλλο

    Ψήφοι: 88 3,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.878

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.924
Like
13
Πόντοι
66
γιες χαλλοουυυ ιτ γουος χιουμορ... :rolleyes:

λοιπον επομενοοος... εμπειριες :P
 
OP
OP
F

freddie krueger

Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.120
Κριτικές
4
Like
24
Πόντοι
16
γιες χαλλοουυυ ιτ γουος χιουμορ... :rolleyes:

λοιπον επομενοοος... εμπειριες :P
χιουμορ αλλα δε γελασα καθολου!...το χιουμορ δεν ειναι ευκολη υποθεση...εχεις δικιο σε ενα μονο πραγμα:στο οτι βασιζεσαι στα λεγομενα μου και μονο οποτε δεν μπορεις να ξερεις...δεκτη η αποψη σου και η τοποθετηση σου με 'λευκο'...
 

MatureHunter77

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2005
Μηνύματα
139
Like
1
Πόντοι
1
ε δεν ειναι εμπειρια αυτη που ζουμε? φρεντυ κρουγκερ vs μπαιτ
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.924
Like
13
Πόντοι
66
ετσι απ το πουθενα... χαχαχα

πραγματι ομως... το χιουμορ δεν ειναι ευκολη υποθεση... :rolleyes:

αντε μπον νουι εχω αγωνα αυριο
 

βυζολάγνος

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.784
Κριτικές
17
Like
5.743
Πόντοι
5.035

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.924
Like
13
Πόντοι
66
γερμανομαθης ποτε θα γινω  να φαινομαι αυστηρη...

ΜΗ νονά έμπα τσατ ξεμείναμε από πουλέν!!! :headbang: :'( ;)
τωρα μας θυμηθηκες παιδι? τωρα που ξεμεινες? :P ε οχι! δεν μπαινω... ! ο μορφεας με καλει κ ειναι γλυκουλης
 

βυζολάγνος

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.784
Κριτικές
17
Like
5.743
Πόντοι
5.035
τωρα μας θυμηθηκες παιδι? τωρα που ξεμεινες? :P ε οχι! δεν μπαινω... ! ο μορφεας με καλει κ ειναι γλυκουλης

Παρεξήγησις νονά... :grin:
Εξάλλου ο Μορφέας λείπει σε γυρίσματα για το Μάτριξ... :sunglasses:
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.924
Like
13
Πόντοι
66
τωρα παει τελειωσε... αφησε τα ηνια στον νιο κ ηρθε να μου κανει παρεα :P
 
OP
OP
F

freddie krueger

Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.120
Κριτικές
4
Like
24
Πόντοι
16
Κανεις δεν εχει να πει τιποτα βρε παιδια? :huh:Απογοητευτικα!Ο κυριος λογος που ανοιξα αυτο το θεμα ειναι για να εντοπισουμε τα λαθη που γινονται τοσο απο τη μερια των 'ελλεεινιδων'οσο και απο τη δικη μας μερια...Επισης παρακαλω οσοι θελουν απλα να κανουν χαβαλε χωρις ουσια οπως η BiteMe(χαβαλες μετα ουσιας δεκτος)να μην μπουν στο παρων θρεντ.
 

podolagnos_28

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2006
Μηνύματα
3.482
Like
33
Πόντοι
16
Εγώ πάντως έχω χάσει λίγο την μπάλλα.....ευτυχώς που υπάρχουν και οι...Κύπριες... ;) ;) ;)
 
OP
OP
F

freddie krueger

Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.120
Κριτικές
4
Like
24
Πόντοι
16
Εγώ πάντως έχω χάσει λίγο την μπάλλα.....ευτυχώς που υπάρχουν και οι...Κύπριες... ;) ;) ;)
Tι εννοεις συναγωνιστα?Οι Κυπριες ειναι λιγο πιο ακαταλαβιστηκες εξαιτιας της ιδιαιτερης προφορας τους...κατα τ αλλα δε διαφερουν και πολυ απο τις ελληνιδες...
 

Επισκέπτης
Καλα το καινουργιο αβαταρ γαμαει...Ελλεεινιδες εεεε.πονηρουλη,σου αρεσε  ο ορος ...οι ελλεεινιδες αγαπητε οπως ειπα ειναι το νεο ειδος,αμα εισαι καλος σε λενε μαλακα,αμα γινεις μαλακας σε λενε κακο,γενικως δεν ξερουν τι θελουν,ουτε πως να το πουν.η κοπελια εδω μεσα τι λεει για το θεμα?
 

Επισκέπτης
και ναι τωρα ειδα οτι η κοπελια εφυγε απ το σαιτ...
 

pantremenos(1)

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.478
Like
12
Πόντοι
66
Κάτι καλό και απο μένα. Έχω Επιχείρηση στο Κέντρο της Αθήνας Μπροστά στο μαγαζί ο Δήμος Αθηναίων έχει βάλει τις μπλέ διαγραμμίσεις που είναι για τους μόνιμους κατοίκους. Απαγορεύται το πάρκιν για τους άλλους. Σταματάει κόκκινο αμάξι οπελ αστρα και βγαίνει ένα μπάζο μα τι μπάζο απο μέσα. Κοιτάει γύρω της με βλέμμα χιλίων καρδηναλήων, την βλέπω και της λέω πολύ ευγενικά :μην το αφήνετε εδω απαγορεύεται. Με κοιτάει με υφος απαξιωτικο. Νόμιζε το μπάζο οτι της έκανα καμάκι. Φεύγει. μετά απο δέκα λεπτα έρχονται οι δημοτικοί αστυνομικοι και την γράφουν. 80 Ευρώ το μαλλί. περίμενα την επιστροφή της. Όταν ήρθε και είδε την κλήση  πήρε το ύφος της κλαψομ@@@νας έτοιμη να βάλει τα κλάματα. Εγώ με χαμόγελο της λέω: Εγω στο είπα αλλα εσυ νόμισες οτι σου έκανα καμάκι. Αντε πλήρωσε τώρα. Τι ευχαρίστηση που πήρα.
 

Επισκέπτης
Εγώ πάντως έχω χάσει λίγο την μπάλλα.....ευτυχώς που υπάρχουν και οι...Κύπριες... ;) ;) ;)
αααα οι κυπριες,εχω κολλητο κυπριο που μου λεει οτι οι κυπριες ειναι το ιδιο ηλιθιες με τις ελληνιδες απλως πιο ειλικρινεις...και κολλημενες με τους ελληνες ως μελλοντες γαμπρους...δυστυχως το διαπιστωσα,καθοτι και οι 3 που μου γνωρισε ηταν ακριβως ετσι.εγω του ειπα δηλαδη για να δω αν ειναι οντως ετσι
 

OXIA

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.289
Like
8
Πόντοι
16
Κάτι καλό και απο μένα. Έχω Επιχείρηση στο Κέντρο της Αθήνας Μπροστά στο μαγαζί ο Δήμος Αθηναίων έχει βάλει τις μπλέ διαγραμμίσεις που είναι για τους μόνιμους κατοίκους. Απαγορεύται το πάρκιν για τους άλλους. Σταματάει κόκκινο αμάξι οπελ αστρα και βγαίνει ένα μπάζο μα τι μπάζο απο μέσα. Κοιτάει γύρω της με βλέμμα χιλίων καρδηναλήων, την βλέπω και της λέω πολύ ευγενικά :μην το αφήνετε εδω απαγορεύεται. Με κοιτάει με υφος απαξιωτικο. Νόμιζε το μπάζο οτι της έκανα καμάκι. Φεύγει. μετά απο δέκα λεπτα έρχονται οι δημοτικοί αστυνομικοι και την γράφουν. 80 Ευρώ το μαλλί. περίμενα την επιστροφή της. Όταν ήρθε και είδε την κλήση  πήρε το ύφος της κλαψομ@@@νας έτοιμη να βάλει τα κλάματα. Εγώ με χαμόγελο της λέω: Εγω στο είπα αλλα εσυ νόμισες οτι σου έκανα καμάκι. Αντε πλήρωσε τώρα. Τι ευχαρίστηση που πήρα.

Κι εγώ κι εγώ!!!Πάντα τέτοια!
 

Επισκέπτης
Κάτι καλό και απο μένα. Έχω Επιχείρηση στο Κέντρο της Αθήνας Μπροστά στο μαγαζί ο Δήμος Αθηναίων έχει βάλει τις μπλέ διαγραμμίσεις που είναι για τους μόνιμους κατοίκους. Απαγορεύται το πάρκιν για τους άλλους. Σταματάει κόκκινο αμάξι οπελ αστρα και βγαίνει ένα μπάζο μα τι μπάζο απο μέσα. Κοιτάει γύρω της με βλέμμα χιλίων καρδηναλήων, την βλέπω και της λέω πολύ ευγενικά :μην το αφήνετε εδω απαγορεύεται. Με κοιτάει με υφος απαξιωτικο. Νόμιζε το μπάζο οτι της έκανα καμάκι. Φεύγει. μετά απο δέκα λεπτα έρχονται οι δημοτικοί αστυνομικοι και την γράφουν. 80 Ευρώ το μαλλί. περίμενα την επιστροφή της. Όταν ήρθε και είδε την κλήση  πήρε το ύφος της κλαψομ@@@νας έτοιμη να βάλει τα κλάματα. Εγώ με χαμόγελο της λέω: Εγω στο είπα αλλα εσυ νόμισες οτι σου έκανα καμάκι. Αντε πλήρωσε τώρα. Τι ευχαρίστηση που πήρα.
ευγε συναγωνιστη...εγω κανω ενα τεστ καθε φορα που βγαινω εξω...ρωταω εντελως φυσιολογικα οποια ομορφη βρω τι ωρα ειναι...οι καρδιναλιοι κανουν παρελαση.την ωρα ρωτησα μωρηηηηηηηηηη!!!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom