Νέα

Τι σας την σπάει στην συνεύρεσή σας με εκδιδόμενη?

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα prokopis_proikismenos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 71
  • Εμφανίσεις 7K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Τι σας ενοχλεί περισσότερο?

  • Άσχημη εμφάνιση-Περιττά κιλά

    Ψήφοι: 10 6,6%
  • Λεφτά μπροστά

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Πίπα με χέρια

    Ψήφοι: 2 1,3%
  • Μιλάει πολύ

    Ψήφοι: 4 2,6%
  • Δεν μπορώ να συνεννοηθώ στη γλώσσα μου

    Ψήφοι: 5 3,3%
  • Οσμές δυσάρεστες

    Ψήφοι: 49 32,5%
  • Πολύ λιπαντικό

    Ψήφοι: 12 7,9%
  • Βιάζεται πολύ

    Ψήφοι: 27 17,9%
  • Τσατσά διακόπτει κάθε λίγο και λιγάκι

    Ψήφοι: 2 1,3%
  • Χρήση καπότας

    Ψήφοι: 9 6,0%
  • Υπερβολική ζέστη στο δωμάτιο

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Υπερβολική αναμονή πριν την συνεύρεση

    Ψήφοι: 3 2,0%
  • "Υφάκι" μάγκικο κοπέλας

    Ψήφοι: 26 17,2%
  • Ενοχλητικοί ήχοι

    Ψήφοι: 2 1,3%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    151
OP
OP
prokopis_proikismenos

prokopis_proikismenos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Νοε 2009
Μηνύματα
1.731
Κριτικές
10
Like
2.085
Πόντοι
3.187
Τελικά όλο και περισσότερο πιστεύω οτι ο χαρακτήρας και η προσωπικότητα είναι το καλύτερο αφροδισιακό. Δε μπα να χεις το καλύτερο σώμα. Αν είσαι παλιοχαρακτήρας ο άλλος έγινε λούης. Μπορεί να κάτσει για λίγο αλλά όταν καταλάβει τι έχει μπροστά του την κάνει μ ελαφρά.  :booty: :booty:
 

Karageorgis

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2014
Μηνύματα
216
Like
2
Πόντοι
1
Χειρότερο πράμα από τη βιασύνη, έ, ΔΕΝ υπάρχει. Σου χαλάει όλη την όρεξη και τη διάθεση. Ιδιαίτερα όταν πληρώνεις και ΚΑΛΑ λεφτά. Ακόμη περισσότερο, όταν προσπαθείς κιόλας να κάνεις την κοπέλα να χαλαρώσει και να το απολαύσει παρέα σου (φιλιά, χάδια, λίγο γλύψιμο με όλες τις έννοιες)...
 
OP
OP
prokopis_proikismenos

prokopis_proikismenos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Νοε 2009
Μηνύματα
1.731
Κριτικές
10
Like
2.085
Πόντοι
3.187
Υπάρχουν βέβαια και κάποιες που όσο και να πληθούνε πάλι μυρίζουνε. Ισως να φταίει η κακή διατροφή.  :2funny: :o
 

Karageorgis

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2014
Μηνύματα
216
Like
2
Πόντοι
1
Καλύτερα να μυρίζει παστή ρέγγα από μουνίλας, παρά παρφούμ από τραβεστίλας.

Χμμ, οι μικρούλες που καυλώνουν γρήγορα και υγραίνονται στο λεπτό, λίγο να τις γαργαλήσεις, αναδύουν μια χαρακτηριστική οσμή μουνίλας. Αυτό είναι καλό δείγμα ως σημείο αναφοράς, για τη γνησιότητα του αιδείου.

Οι γενικότερες σωματικές οσμές είναι από εθνικές καταβολές, χωρίς να είμαι ρατσιστής. Οι αλβανοί μυρίζουν κάπως βαριά, οι μαύροι κάπως σαν παλιό σάπιο ξύλο, οι κινέζοι σαν καπνιστό ψάρι, και πάει λέγοντας. Οι γύφτοι, ας το αφήσουμε καλύτερα... (σαν να κατουρήθηκαν πάνω τους και αλείφτηκαν με παστουρμά)
 

soukeras1

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2012
Μηνύματα
3.926
Like
22
Πόντοι
16
Καλύτερα να μυρίζει παστή ρέγγα από μουνίλας, παρά παρφούμ από τραβεστίλας.

Χμμ, οι μικρούλες που καυλώνουν γρήγορα και υγραίνονται στο λεπτό, λίγο να τις γαργαλήσεις, αναδύουν μια χαρακτηριστική οσμή μουνίλας. Αυτό είναι καλό δείγμα ως σημείο αναφοράς, για τη γνησιότητα του αιδείου.

Οι γενικότερες σωματικές οσμές είναι από εθνικές καταβολές, χωρίς να είμαι ρατσιστής. Οι αλβανοί μυρίζουν κάπως βαριά,[glow=red,2,300]οι μαύροι κάπως σαν παλιό σάπιο ξύλο,[/glow]  οι κινέζοι σαν καπνιστό ψάρι, και πάει λέγοντας. Οι γύφτοι, ας το αφήσουμε καλύτερα... (σαν να κατουρήθηκαν πάνω τους και αλείφτηκαν με παστουρμά)
:rockon: :rockon:
 

soukeras1

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2012
Μηνύματα
3.926
Like
22
Πόντοι
16
οτι μπαινει στο δωματιο την ωρα που εγω εχω αρχισει και νυσταζω  :tired:
 

Infected_Mushroom

Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
187
Κριτικές
8
Like
63
Πόντοι
1
Να βρωμάει το μουνί της σαν ξεχασμένος 2 μήνες στο ψυγείο ταραμάς !  :headbang:

Σαν καμμένο ντουί.
 
 

marki

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
144
Κριτικές
9
Like
90
Πόντοι
11
Τί μας την σπάει με τις εκδιδόμενες;
ΤΙΠΟΤΑ.
Είναι η καλύτερη φάση.
Σε τελική με 50€ την ημέρα (δηλ. 1500€ το μήνα) πάω σε 1 στούντιο την ημέρα, βρίσκω ωραία γκομενάκια, τα ξεμουνιάζω και κυρίως ΔΕΝ χρειάζεται να τις ακούω να μιλάνε. Και μπορώ να λέω πως γαμάω ΚΑΘΕ μέρα διαφορετική γκόμενα.
Στην εναλλακτική του γάμου... δίνω περίπου 5000€ το μήνα, την ακούω να μου σπάει τα αρχίδια, κάθεται σπάνια να την γαμήσω (ευτυχώς) και όταν κάθεται γαμάω μία απεριποίητη χοντροκώλα. Επίσης εκτός απο λεφτά θέλει και τον χρόνο μου να την πηγαίνω απο εδώ και απο εκεί, επίσης εκτός απο την ίδια πρέπει να κάθομαι να μου σπάει τα @@ και η αδελφή της (που ΔΕΝ γαμάω) και οι 3 κολλητές της (που πάλι ΔΕΝ γαμάω... ευτυχώς γιατί είναι η σαύρα, η σκύλα και ο ιποπόταμος).
Τί κι αν έχει υφάκι η πουτάνα. Μεγαλύτερο υφάκι έχει η καριόλα η γυναίκα μου.
Παιδιά όπως και να το κάνουμε. Οι εκδιδόμενες είναι το καλύτερο deal.
Πάρε το 50ευρω στήσου και σκάσε. Η τέλεια γυναίκα.
Αν και καθημενος ορΘα εμιλησες!!!!!!!!!!!!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom