Νέα

Τι σας την σπάει στην συνεύρεσή σας με εκδιδόμενη?

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα prokopis_proikismenos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 71
  • Εμφανίσεις 7K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Τι σας ενοχλεί περισσότερο?

  • Άσχημη εμφάνιση-Περιττά κιλά

    Ψήφοι: 10 6,6%
  • Λεφτά μπροστά

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Πίπα με χέρια

    Ψήφοι: 2 1,3%
  • Μιλάει πολύ

    Ψήφοι: 4 2,6%
  • Δεν μπορώ να συνεννοηθώ στη γλώσσα μου

    Ψήφοι: 5 3,3%
  • Οσμές δυσάρεστες

    Ψήφοι: 49 32,5%
  • Πολύ λιπαντικό

    Ψήφοι: 12 7,9%
  • Βιάζεται πολύ

    Ψήφοι: 27 17,9%
  • Τσατσά διακόπτει κάθε λίγο και λιγάκι

    Ψήφοι: 2 1,3%
  • Χρήση καπότας

    Ψήφοι: 9 6,0%
  • Υπερβολική ζέστη στο δωμάτιο

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Υπερβολική αναμονή πριν την συνεύρεση

    Ψήφοι: 3 2,0%
  • "Υφάκι" μάγκικο κοπέλας

    Ψήφοι: 26 17,2%
  • Ενοχλητικοί ήχοι

    Ψήφοι: 2 1,3%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    151

ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
6.381
Κριτικές
2
Like
5.553
Πόντοι
2.356
Γενικότερα πάντως ο πληρωμένος έρωτας όπως και να το κάνουμε από όποια πλευρά και να το εξετάσει κανείς έχει πολλά αρνητικά. Απλά αποτελεί ένα αναγκαίο κακό καθώς το σεξ είναι βιολογική ανάγκη που ειδικά σε μας τους άνδρες αυτή η ανάγκη βαράει σαν καμπάνα.

Και να συμπληρώσω ότι για αυτό το λόγο η πορνοβιομηχανία ανα τον κόσμο βγάζει τρελά λεφτά.
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
35
Πόντοι
366
Γενικότερα πάντως ο πληρωμένος έρωτας όπως και να το κάνουμε από όποια πλευρά και να το εξετάσει κανείς έχει πολλά αρνητικά. Απλά αποτελεί ένα αναγκαίο κακό καθώς το σεξ είναι βιολογική ανάγκη που ειδικά σε μας τους άνδρες αυτή η ανάγκη βαράει σαν καμπάνα.
Κακα τα ψεματα με τον πληρωμενο δεν χορταινεις το σεξ.Απεχει ετη φωτος με το σεξ οταν εισαι σε σχεση.
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.737
Κριτικές
183
Like
3.094
Πόντοι
7.305
οσμες...αν το μουνι βρωμαει ψαριλα,ντυνεσαι κ την κοπανας...δεν γαμεις απλα.
αλλα κ το μαγκικο στυλακι μου την δινει...ειτε η αλλη ειναι πορνη ,ειτε ειναι περιπτερου (οπως μια που τσακωθηκα προχθες)
 

ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
6.381
Κριτικές
2
Like
5.553
Πόντοι
2.356
Κακα τα ψεματα με τον πληρωμενο δεν χορταινεις το σεξ.Απεχει ετη φωτος με το σεξ οταν εισαι σε σχεση.

Ακριβώς, και όσο μεγαλώνεις τόσο ξενερώνεις με τη φάση... Ειδικά εγώ αμέσως "τη πιάνω την άλλη" όταν κάνει αγγαρεία... Οι πιο πολλές ιερόδουλες είναι πολύ κακοί επαγγελματίες. Ο λόγος είναι ότι η κάθε μία επειδή έχει πολύ χρήμα αυτή η δουλειά πάει και τη κάνει...

 

ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
6.381
Κριτικές
2
Like
5.553
Πόντοι
2.356
Κοινώς πάντα θα βρίσκεις αρνητικά σε μια μετά πληρωμής σεξουαλική συνεύρεση...
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
35
Πόντοι
366
Ακριβώς, και όσο μεγαλώνεις τόσο ξενερώνεις με τη φάση... Ειδικά εγώ αμέσως "τη πιάνω την άλλη" όταν κάνει αγγαρεία... Οι πιο πολλές ιερόδουλες είναι πολύ κακοί επαγγελματίες. Ο λόγος είναι ότι η κάθε μία επειδή έχει πολύ χρήμα αυτή η δουλειά πάει και τη κάνει...
Για τι αλλο πραγμα θα την εκανε την δουλεια αυτη καποια ρε μαν εκτος απο το χρημα...Λογικο ειναι..
 

ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
6.381
Κριτικές
2
Like
5.553
Πόντοι
2.356
Εν γένει στη πόρνη πας όταν έχει φτάσει η κατάσταση στο αμην και θες να ξεδώσεις - ξαλαφρώσεις και να ανακουφιστείς, εκεί δεν θα καταλάβεις πολλά αρνητικά, εκτός αν η άλλη βρωμάει ή είναι χάλια συμπεριφορά της, καθώς θα είσαι εστιασμένος στο χύνω και φεύγω.
 

ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
6.381
Κριτικές
2
Like
5.553
Πόντοι
2.356
Για τι αλλο πραγμα θα την εκανε την δουλεια αυτη καποια ρε μαν εκτος απο το χρημα...Λογικο ειναι..
Μωρέ μαστεράκο μου και οι κανονικές γκόμενες χρήμα σου στοιχίζουν αλλά είναι αλλιώς, έχει και άλλα το πράγμα, εκεί δεν πάει μαζί σου μόνο και μόνο επειδή πλήρωσες 10 ή 50 ευρώ. Στα μπορντέλα είσαι σκουπίδι κυριολεκτικά ομως. Απλώς ξαναλέω το κάνεις από ανάγκη ή για ποικιλία αν δεν τα πας καλά στη σχέση σου πχ
 

ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
6.381
Κριτικές
2
Like
5.553
Πόντοι
2.356
Για τι αλλο πραγμα θα την εκανε την δουλεια αυτη καποια ρε μαν εκτος απο το χρημα...Λογικο ειναι..

Άλλο είπα εγώ. Και επειδή βγάζει χρήμα δε σημαίνει ότι πρέπει να παρέχει σκατά υπηρεσίες. Όλες έχουν βρει το ευκολο, ακόμα και στο Badoo κοίτα, θέλουν να βγάλουν εύκολα χρήμα με απαράδεκτες υπηρεσίες
 

pantremenos(1)

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.478
Like
12
Πόντοι
66
Σορρυ παιδες οι πουτσνες δεν ειναι γκομενες σας!
 

ΤΑΚΜΑΝ

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2009
Μηνύματα
2.184
Κριτικές
61
Like
65
Πόντοι
1.316
Η α-καπέλο τσατσά:
1) Να αρνείται να μπει στο δωμάτιο με την πουτάνα για πεπονοτρυπητή (π.χ. Πέτρα από Φυλής 104).
2) Να είναι ψυχρή και να μην παίζει καλό θέατρο (π.χ. Χριστίνα από Σολωμού 32).
3) Να δείχνει ότι κάνει αγγαρεία (π.χ. Χριστίνα).

Η πουτάνα:
1) Να χρησιμοποιεί αποκλειστικά "κλισέ" εκφράσεις (π.χ. ναι μωρό μου).
2) Το στυλάκι "μαγκιά/κλανιά/ζαμανθού και πάνω τούρλα".

Αν σκεφτώ και άλλα, θα σας ενημερώσω.
 

tay65

Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
207
Like
0
Πόντοι
1
Σίγουρα οι δυσάρεστες οσμές αλλά από την άλλη η περίπτωση του λιπαντικού δεν παλευέται με τίποτα.
Ειδικά στο τέλος της βάρδιας, είναι ανυπόφορη η κατάσταση.
Φανταστείτε, 20 πελάτες να έχει πάρει στη βάρδια της και να έχει βάλει και για τους 20 λιπαντικό(!)
Αν μένει 20% από κάθε δόση μέσα στο μουνί της στο τέλος της βάρδιας έχει 4πλάσια!!!!! ποσότητα λιπαντικού από την κανονική.

Κι αν δεν έχει κάνει και κάνα ντουζάκι.... Αντε να γαμήσεις μετά!
 

ntany223

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
2.635
Κριτικές
2
Like
19
Πόντοι
16
Το μπουρδέλο το έκοψα νωρίς γιατί δεν μπορούσα να ξεπεράσω τη σκέψη ότι το βυζί που γλύφω, μπορεί να το έχουν σαλιώσει άλλοι30.
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
187
Πόντοι
3.090
οσμες...αν το μουνι βρωμαει ψαριλα,ντυνεσαι κ την κοπανας...δεν γαμεις απλα.
αλλα κ το μαγκικο στυλακι μου την δινει...ειτε η αλλη ειναι πορνη ,ειτε ειναι περιπτερου (οπως μια που τσακωθηκα προχθες)

Και κωλίλας... :-
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
Το μπουρδέλο το έκοψα νωρίς γιατί δεν μπορούσα να ξεπεράσω τη σκέψη ότι το βυζί που γλύφω, μπορεί να το έχουν σαλιώσει άλλοι30.
και πως την βγαζεις τυπε?
με ετσι?
:jerking:
 

ntany223

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
2.635
Κριτικές
2
Like
19
Πόντοι
16
Μασατζίδικα φίλε μου από το 1985. Τα ελέγχεις όλα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom