Νέα

Tι σας εξιτάρει στο σεξ με μία τράνς ή CD

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα nmakis19868686
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 141
  • Εμφανίσεις 17K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

samsung

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2006
Μηνύματα
2.080
Κριτικές
4
Like
8
Πόντοι
16
τι δεν μπορειτε να καταλαβετε??
Αυτά που θα σου δείξω εδώ:

Φωτο 1: Κορίτσι με τα όλα του. Θηλυκότητα, σεξουαλικότητα, ομορφιά. Τι να σου πω!
Φωτο 2: Το ίδιο κορίτσι προσπαθεί να "ερεθίσει" τη γενετική του περιοχή. Το μουνί της, με άλλα λόγια.
Φωτο 3: Δυο κορίτσια που κάνουν πλακομούνι. Έτσι δε λέγεται αυτό?
Φωτο 4: Άλλο ένα όμορφο κορίτσι που μας δείχνει το μουνί της, χαμογελαστή!
Φωτο 5: Ο κύριος με το τουρμπάνι και τα γυαλιά, κάνει γλυφομούνι. Προς θεού, καμία σχέση με λούγκρα ο κύριος.
Φωτο 6: Ο κύριος με το άσπρο πουκαμισάκι, κάνει κι αυτός γλυφομούνι. Προς θεού, καμία σχέση με ψωλορουφήχτρα ο κύριος.
Φωτο 7: Ο κύριος από κάτω, είναι "ενεργητικός". Ο κύριος από πάνω, είναι "παθητικός". Καμία σχέση με λούγκρες, και οι δυο.

Ρε α σιχτίρ!
 

Συνημμένα

  • ZSCF08.jpg
    ZSCF08.jpg
    287,8 KB · Εμφανίσεις: 27
  • ZSCF09.jpg
    ZSCF09.jpg
    217,8 KB · Εμφανίσεις: 28
OP
OP
N

nmakis19868686

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2012
Μηνύματα
1.048
Like
2
Πόντοι
16
Αυτά που θα σου δείξω εδώ:

Φωτο 1: Κορίτσι με τα όλα του. Θηλυκότητα, σεξουαλικότητα, ομορφιά. Τι να σου πω!
Φωτο 2: Το ίδιο κορίτσι προσπαθεί να "ερεθίσει" τη γενετική του περιοχή. Το μουνί της, με άλλα λόγια.
Φωτο 3: Δυο κορίτσια που κάνουν πλακομούνι. Έτσι δε λέγεται αυτό?
Φωτο 4: Άλλο ένα όμορφο κορίτσι που μας δείχνει το μουνί της, χαμογελαστή!
Φωτο 5: Ο κύριος με το τουρμπάνι και τα γυαλιά, κάνει γλυφομούνι. Προς θεού, καμία σχέση με λούγκρα ο κύριος.
Φωτο 6: Ο κύριος με το άσπρο πουκαμισάκι, κάνει κι αυτός γλυφομούνι. Προς θεού, καμία σχέση με ψωλορουφήχτρα ο κύριος.
Φωτο 7: Ο κύριος από κάτω, είναι "ενεργητικός". Ο κύριος από πάνω, είναι "παθητικός". Καμία σχέση με λούγκρες, και οι δυο.

Ρε α σιχτίρ!

αν θελουν οι μοντς ας αφαιρεουν ολη αυτη την ηλιθιοτητα
 
OP
OP
N

nmakis19868686

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2012
Μηνύματα
1.048
Like
2
Πόντοι
16
Αφού δεν έχεις τι άλλο να πεις, μόνο αυτό σου μένει.
Κακομοίρη.

κακομοιρης εισαι..και δεν νομιζω οτι χρειαζεται να πω κατι..απλα βρηκες μια προφαση να δεις τετοιου ειδους φωτο και να φτιαχτεις αγορι..εγω ξερω οτι μου αρεσουν οι ψωλες..το εχω παρει αποφαση..σκεψου το κι εσυ!!
 

samsung

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2006
Μηνύματα
2.080
Κριτικές
4
Like
8
Πόντοι
16
OP
OP
N

nmakis19868686

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2012
Μηνύματα
1.048
Like
2
Πόντοι
16
Και εγώ ξέρω ότι μου αρέσουν τα μουνάκια.
Άρα δεν έχουμε τίποτα να μοιράσουμε.
Άρα γιατί να τρωγόμαστε?

τιποτα..απλα εχουμε αλλα γουστα..απολυτως τιποτα να μοιρασουμε..απλα μπαινεις και προσβαλεις οσους συμμετεχουν...απο εκει και κατω δεν υπαρχει αλλο προβλημα
 

samsung

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2006
Μηνύματα
2.080
Κριτικές
4
Like
8
Πόντοι
16
τιποτα..απλα εχουμε αλλα γουστα..απολυτως τιποτα να μοιρασουμε..απλα μπαινεις και προσβαλεις οσους συμμετεχουν...απο εκει και κατω δεν υπαρχει αλλο προβλημα
Μυαλό έχεις, βλέπω.
Άκου λοιπόν:
1) Το να έχουμε άλλα γούστα δεν είναι κακό.
2) Και δεν το κατακρίνω.
3) Έχω ένα μόνο πόδι. Το άλλο κόπηκε σε ατύχημα. Όταν κάποιος με λέει "κουτσό", δεν προσβάλλομαι. Κουτσός είμαι, το ξέρω.
4) Άρα δεν καταλαβαίνω γιατί προσβάλλεται κάποιος που ρουφάει ψωλές, και τον λεω λούγκρα".
5) Αφού λούγκρα λέγεται. Όπως κι εγώ, "κουτσός". Πως να το κάνουμε τώρα, να αλλάξουμε τη γλώσσα μας?
 
OP
OP
N

nmakis19868686

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2012
Μηνύματα
1.048
Like
2
Πόντοι
16
Μυαλό έχεις, βλέπω.
Άκου λοιπόν:
1) Το να έχουμε άλλα γούστα δεν είναι κακό.
2) Και δεν το κατακρίνω.
3) Έχω ένα μόνο πόδι. Το άλλο κόπηκε σε ατύχημα. Όταν κάποιος με λέει "κουτσό", δεν προσβάλλομαι. Κουτσός είμαι, το ξέρω.
4) Άρα δεν καταλαβαίνω γιατί προσβάλλεται κάποιος που ρουφάει ψωλές, και τον λεω λούγκρα".
5) Αφού λούγκρα λέγεται. Όπως κι εγώ, "κουτσός". Πως να το κάνουμε τώρα, να αλλάξουμε τη γλώσσα μας?

αγορινα μου εγω προσωπικα δεν προσβαλλομαι...δεν εχω θεμα..μου αρεσει και το λεω τουλαχιστον εδω ανοιχτα..γουσταρω να ντυθω,να γαμηθω,να ρουφηξω ψωλη..απλα σου ειπα οτι οσοι πανε με τρανς δεν ρουφανε απαραιτητα...αν καποιος ερθει μαζι μου με αγορι θα παει μεν αλλα πουλακι δεν θα πιασει...δεν γουσταρω εγω πρωτα απολα...αυτο ειναι ολο!!
 

samsung

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2006
Μηνύματα
2.080
Κριτικές
4
Like
8
Πόντοι
16
αν καποιος ερθει μαζι μου με αγορι θα παει μεν αλλα πουλακι δεν θα πιασει...
Τέτοιες τεχνικές λεπτομέρεις δε με απασχολούν.
Αλλά νομίζω τα βρήκαμε, γιατί συννενοούμαστε. :)
 

violetta24

Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2012
Μηνύματα
2.455
Like
1
Πόντοι
16
τοχουμε πει τοσες φορες... ναι υπαρχει μεγαλη διαφορα.. αλλιως δεν θα μας πειραζε να μας πηδαει ο κυρ Βαγγελης με το μαναβικο.. κι οσο κι αν σου φαινεται παραξενο η παραδοξο οχι δεν ειναι (ολοι) γκει που πανε με τρανς.. μη σου πω οτι οι περισσοτεροι γκει μισουν τις τρανς κι αυτους που πανε μαζι τους... ενω αυτοι γουσταρουν αντριλα και τριχα καγκελο, εμεις γουσταρουμε "γυναικες" με πουτσο.. αυτη ειναι η διαφορα


Δηλαδή δεν θεωρείς το πέος σε στύση εκείνη την ώρα αντρίλα, αλλά θεωρείς την τρίχα αντρίλα (και αντιαισθητικό?!)

Ο καθένας έχει τα βίτσια του και είναι ελευθερος να κάνει ότι θέλει!
Αλλά έχω την εξής απορία:γιατί οι παραπάνω ''στρειτ'' που πάνε με τρανς αρνούνται ότι υπάρχει ένα ποσοστό ομοφυλοφιλίας σε αυτην την πράξη?? Δεν είναι κακό να είσαι ομοφυλοφίλος, δεν είναι κακό να είσαι και Bi.
Aπο την στιγμή που βλέπεις μπροστά σου ένα πεος σε στυση και εσένα σε φτιάχνει αυτό,
ε οχι δεν είναι το ίδιο οπως με το να πηγαινεις με μια γυναικα.
 
OP
OP
N

nmakis19868686

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2012
Μηνύματα
1.048
Like
2
Πόντοι
16
Τέτοιες τεχνικές λεπτομέρεις δε με απασχολούν.
Αλλά νομίζω τα βρήκαμε, γιατί συννενοούμαστε. :)

ναι σαφως..ολα καλα..και οπως ειπα ρε παιδια νομιζω οτι οι καλοπροαιρετες παρεμβασεις ειναι παντα καλοδεχουμενες..μονο προσβλητικες να μην ειναι...τεσπα απο μενα νασαι καλα και οπως σου ειπα κανενα προβλημα...καληνυχτα!!!
 
OP
OP
N

nmakis19868686

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2012
Μηνύματα
1.048
Like
2
Πόντοι
16
Δηλαδή δεν θεωρείς το πέος σε στύση εκείνη την ώρα αντρίλα, αλλά θεωρείς την τρίχα αντρίλα (και αντιαισθητικό?!)

Ο καθένας έχει τα βίτσια του και είναι ελευθερος να κάνει ότι θέλει!
Αλλά έχω την εξής απορία:γιατί οι παραπάνω ''στρειτ'' που πάνε με τρανς αρνούνται ότι υπάρχει ένα ποσοστό ομοφυλοφιλίας σε αυτην την πράξη?? Δεν είναι κακό να είσαι ομοφυλοφίλος, δεν είναι κακό να είσαι και Bi.
Aπο την στιγμή που βλέπεις μπροστά σου ένα πεος σε στυση και εσένα σε φτιάχνει αυτό,
ε οχι δεν είναι το ίδιο οπως με το να πηγαινεις με μια γυναικα.

ειναι σαφως καλυτερο κατ'εμε παντα!!
 

violetta24

Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2012
Μηνύματα
2.455
Like
1
Πόντοι
16
ειναι σαφως καλυτερο κατ'εμε παντα!!

Απολυτα δεκτο και σεβαστο!!  :)

Απλα να λεμε τα πραγματα τους με το ονομα τους.
Το να πηγαινεις με γυναικα ειναι ενα και να πηγαινεις με τρανς ειναι αλλο.
 
OP
OP
N

nmakis19868686

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2012
Μηνύματα
1.048
Like
2
Πόντοι
16
Απολυτα δεκτο και σεβαστο!!  :)

Απλα να λεμε τα πραγματα τους με το ονομα τους.
Το να πηγαινεις με γυναικα ειναι ενα και να πηγαινεις με τρανς ειναι αλλο.

ακριβως..και με αντρα το καλυτερο...
 

Glykomoutsounos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.715
Like
2.380
Πόντοι
456
Δηλαδή δεν θεωρείς το πέος σε στύση εκείνη την ώρα αντρίλα, αλλά θεωρείς την τρίχα αντρίλα (και αντιαισθητικό?!)

Ο καθένας έχει τα βίτσια του και είναι ελευθερος να κάνει ότι θέλει!
Αλλά έχω την εξής απορία:γιατί οι παραπάνω ''στρειτ'' που πάνε με τρανς αρνούνται ότι υπάρχει ένα ποσοστό ομοφυλοφιλίας σε αυτην την πράξη?? Δεν είναι κακό να είσαι ομοφυλοφίλος, δεν είναι κακό να είσαι και Bi.
Aπο την στιγμή που βλέπεις μπροστά σου ένα πεος σε στυση και εσένα σε φτιάχνει αυτό,
ε οχι δεν είναι το ίδιο οπως με το να πηγαινεις με μια γυναικα.
κανείς δεν λέει οτι ειναι κακό να εισαι ομοφυλόφιλος ή αμφί... ειναι όμως εντελώς διαφορετικό να σε φτιάχνει ένα πέος σε στύση που ειναι σε γυναικειο κορμί και πολύ διαφορετικό σε ένα τριχωτό κανονικο άντρα.. φαντάσου την εικόνα.. δεν χρειάζεται να ποστάρω φωτό.. και φυσικά δεν είναι το ίδιο σαν να πηγαίνεις με γυναίκα.. αλλά διαφέρει και πολύ από το να πας με άντρα... μόνο όσοι το έχουν δοκιμάσει καταλαβαίνουν τη διαφορά
 

PONTIOS_PILATOS

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2013
Μηνύματα
361
Like
2
Πόντοι
1
κανείς δεν λέει οτι ειναι κακό να εισαι ομοφυλόφιλος ή αμφί... ειναι όμως εντελώς διαφορετικό να σε φτιάχνει ένα πέος σε στύση που ειναι σε γυναικειο κορμί και πολύ διαφορετικό σε ένα τριχωτό κανονικο άντρα.. φαντάσου την εικόνα.. δεν χρειάζεται να ποστάρω φωτό.. και φυσικά δεν είναι το ίδιο σαν να πηγαίνεις με γυναίκα.. αλλά διαφέρει και πολύ από το να πας με άντρα... μόνο όσοι το έχουν δοκιμάσει καταλαβαίνουν τη διαφορά

χωρίς παρεξήγηση, από την στιγμή που βάζεις ένα αντρικό μόριο στον κώλο σου, είσαι πούστης τέλεια και παύλα όπως και να γαμάς ένα κώλο που έχει αρχίδια και πούτσο! δυστυχώς η ευτυχώς υπάρχουνε πολύ που το κάνουνε είτε για δοκιμη είτε επειδή το γουστάρουνε! η εικόνα πάντως μιας τέτοιας κατάστασης με κάνει να μου κόβετε η όρεξη!  :shit:
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
χωρίς παρεξήγηση, από την στιγμή που βάζεις ένα αντρικό μόριο στον κώλο σου, είσαι πούστης τέλεια και παύλα όπως και να γαμάς ένα κώλο που έχει αρχίδια και πούτσο! δυστυχώς η ευτυχώς υπάρχουνε πολύ που το κάνουνε είτε για δοκιμη είτε επειδή το γουστάρουνε! η εικόνα πάντως μιας τέτοιας κατάστασης με κάνει να μου κόβετε η όρεξη!  :shit:
Σου ευχομαι παλιοτόμαρο να σε στείλει ο γιατρός σου να πάς να κάνεις κωλοβυθοσκόπηση.
Εκει θα σου βάλει ενα αγγούρι αράπικο τέσσερα  μέτρα με μπόλικη βαζελίνη που θα σου βγεί μεχρι την γλώσσα.
Υστερα πές μας ότι δεν τον εφαγες και ότι δεν έγινες πούστης και παραδέξου μετά ότι θα προτιμούσες να σε πήδαγε νόπουτσα 13 πόντων παρά αυτη την  δοκιμασία ..
Επίσης σου ευχομαι η  ιατρική εξέταση  να σε βρεί απολύτως υγιή.
 

PONTIOS_PILATOS

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2013
Μηνύματα
361
Like
2
Πόντοι
1
Σου ευχομαι παλιοτόμαρο να σε στείλει ο γιατρός σου να πάς να κάνεις κωλοβυθοσκόπηση.
Εκει θα σου βάλει ενα αγγούρι αράπικο τέσσερα  μέτρα με μπόλικη βαζελίνη που θα σου βγεί μεχρι την γλώσσα.
Υστερα πές μας ότι δεν τον εφαγες και ότι δεν έγινες πούστης και παραδέξου μετά ότι θα προτιμούσες να σε πήδαγε νόπουτσα 13 πόντων παρά αυτη την  δοκιμασία ..
Επίσης σου ευχομαι η  ιατρική εξέταση  να σε βρεί απολύτως υγιή.

ρε παπάρα straponiasmenos θα βγω όχι πούστης! και πάλι καλύτερα strapon παρα κρέας!  :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom