Νέα

Tι σας εξιτάρει στο σεξ με μία τράνς ή CD

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα nmakis19868686
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 141
  • Εμφανίσεις 17K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
35
Πόντοι
366
ρε συ εχεις προβλημα??μπορεις να μην ξαναασχοληθεις μαζι μου σε παρακαλω?ρε παιδια ας του πει και καποιος αλλος κατι να σταματησει να μου απευθυνεται..
γιατι δεν πας για καφεδακι με το παιδι; :cheesy:
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
35
Πόντοι
366
Διάβασε τους κανόνες του σάϊτ.
Μπορείς να τον αποκλείσεις ώς ανεπιθύμιτο και δεν θα μπορεί να σου στείλει πμ σαν και αυτό που σου έστειολε με το τρίο τραβελι αγορι κορίτσι.
Ναι ναι ναί!!!!!!!!!!!! :fuck1:
Τυπε μην μασας σου το παιζει δυσκολος αλλα γουσταρει κατα βαθος  :rockon:
 

kosmikosxl

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2010
Μηνύματα
323
Like
2
Πόντοι
1
ρε συ εχεις προβλημα??μπορεις να μην ξαναασχοληθεις μαζι μου σε παρακαλω?ρε παιδια ας του πει και καποιος αλλος κατι να σταματησει να μου απευθυνεται..

Καλησπερα. χρονια πολλα και καλη χρονια. 40 μερες εχουμε δικαιωμα να το λεμε.  :2funny: :2funny: :2funny:
μην στεναχωριεσαι μακη . θα σταματησει μονος του ο χοτακος να σου την μπαινει. ειναι στην κραση του αυτο που κανει. δεν ειναι κακος . απλα του αρεσει να πειραζει με εναν τροπο λιγο ανορθόδοξο θα ελεγα. υπομονη και θα ερθει ηρεμια .  :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057

Καλησπερα. χρονια πολλα και καλη χρονια. 40 μερες εχουμε δικαιωμα να το λεμε.  :2funny: :2funny: :2funny:
μην στεναχωριεσαι μακη . θα σταματησει μονος του ο χοτακος να σου την μπαινει. ειναι στην κραση του αυτο που κανει. δεν ειναι κακος . απλα του αρεσει να πειραζει με εναν τροπο λιγο ανορθόδοξο θα ελεγα. υπομονη και θα ερθει ηρεμια .  :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:

Χρόνια σου πολλά Χρήστο μου.
Ο Μάκης παρασυρόμενος νομίζω βιάστηκε και  με παρεξήγησε .
Αλλα εγώ τον συμπαθώ δεν του είπα δα και κατι κακό ωστε να είναι τόσο θυμωένος με εμένα.
Δεν πειράζει όμως.
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
γιατί δεν βάζετε περούκες να γαμηθείτε μεταξύ σας, κρίση έχουμε από το να skate 100σταρικa σε ομοφυλoφιλους με περοuκες gt δεν γαμιέστε μεταξύ σας?  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Ναί ρε θα βάλουμε και περούκα!  :tickedoff:
Και τι σε μέλει εσένα?
Αν γουστάρεις να σε πάρουμε παρτούζα.  :pipa1: :fuck1: :fuck2: :pipa3:  :fuck2:

Είσαι?  
:think: Τί λές και εσύ :2on1: βρε Μάκη μου?  :smitten:
 
OP
OP
N

nmakis19868686

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2012
Μηνύματα
1.048
Like
2
Πόντοι
16
Ναί ρε θα βάλουμε και περούκα!  :tickedoff:
Και τι σε μέλει εσένα?
Αν γουστάρεις να σε πάρουμε παρτούζα.  :pipa1: :fuck1: :fuck2: :pipa3:  :fuck2:

Είσαι?  
:think: Τί λές και εσύ :2on1: βρε Μάκη μου?  :smitten:

δεν ασχολουμαι καν με τις βλακειες που λεει ο καθενας..δεν του ζητησαμε συμβουλες και γουστο μας να βαζουμε περουκες αμα θελουμε..οσο για σενα χοτυ ενταξει δεν σε παρεξηγησα..ολα καλα...γεια σου χρηστο,περιμενω τη γνωμη σου πανω στο θεμα του θρεντ απο το οποιο δυστυχως εχουμε ξεφυγει
 

daskaloss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2012
Μηνύματα
4.845
Κριτικές
14
Like
35
Πόντοι
246
Ναί ρε θα βάλουμε και περούκα!  :tickedoff:
Και τι σε μέλει εσένα?
Αν γουστάρεις να σε πάρουμε παρτούζα.  :pipa1: :fuck1: :fuck2: :pipa3:  :fuck2:

Είσαι?  
:think: Τί λές και εσύ :2on1: βρε Μάκη μου?  :smitten:

ΚΑΚΟ ΧΟΤΥ! γιατι πειραζεις το μικρο μακη? ντα ντα ντα στο κωλαρακι!!  :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1:
 

daskaloss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2012
Μηνύματα
4.845
Κριτικές
14
Like
35
Πόντοι
246

Καλησπερα. χρονια πολλα και καλη χρονια. 40 μερες εχουμε δικαιωμα να το λεμε.  :2funny: :2funny: :2funny:
μην στεναχωριεσαι μακη . θα σταματησει μονος του ο χοτακος να σου την μπαινει. ειναι στην κραση του αυτο που κανει. δεν ειναι κακος . απλα του αρεσει να πειραζει με εναν τροπο λιγο ανορθόδοξο θα ελεγα. υπομονη και θα ερθει ηρεμια .  :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:

που χαθηκες εσυ κρις?
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
δεν ασχολουμαι καν με τις βλακειες που λεει ο καθενας..δεν του ζητησαμε συμβουλες και γουστο μας να βαζουμε περουκες αμα θελουμε..οσο για σενα χοτυ ενταξει δεν σε παρεξηγησα..ολα καλα...γεια σου χρηστο,περιμενω τη γνωμη σου πανω στο θεμα του θρεντ απο το οποιο δυστυχως εχουμε ξεφυγει
  :thumbsup:

:smitten:  :smitten:  :smitten:
ΚΑΚΟ ΧΟΤΥ! γιατι πειραζεις το μικρο μακη? ντα ντα ντα στο κωλαρακι!!  :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1:

Μην ανάβεις φωτιές γεροντοκόρη ανηψιά! :tickedoff:
Τον Μάκη  :smitten: τον συμπαθώ ιδιαίτερα , είναι πολύ καλό παιδί και ήδη τα βρήκαμε για το καλό όλων.  :pipa3:
 

daskaloss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2012
Μηνύματα
4.845
Κριτικές
14
Like
35
Πόντοι
246
  :thumbsup:

:smitten:  :smitten:  :smitten:
Μην ανάβεις φωτιές γεροντοκόρη ανηψιά! :tickedoff:
Τον Μάκη  :smitten: τον συμπαθώ ιδιαίτερα , είναι πολύ καλό παιδί και ήδη τα βρήκαμε για το καλό όλων.  :pipa3:

ε τωρα ειναι που ανησυχω......
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057

kosmikosxl

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2010
Μηνύματα
323
Like
2
Πόντοι
1
δεν ασχολουμαι καν με τις βλακειες που λεει ο καθενας..δεν του ζητησαμε συμβουλες και γουστο μας να βαζουμε περουκες αμα θελουμε..οσο για σενα χοτυ ενταξει δεν σε παρεξηγησα..ολα καλα...γεια σου χρηστο,περιμενω τη γνωμη σου πανω στο θεμα του θρεντ απο το οποιο δυστυχως εχουμε ξεφυγει

Μακη μου ευχαριστως να γραψω, αλλά, οι λεξεις και ο γραπτος λογος γενικα δεν ειναι ο κατάλληλος ωστε να δωσω να καταλαβει κανεις γιατι μου αρεσει και γιατι το κανω . οπως ολοι ξερουμε απο τον γραπτο λογο λειπουν οι κινησεις αυτες που ακριβως θα εδιναν να καταλαβει κάποιος τι και πως το λες και το εννοείς. συνεπως θα αρκεστω να πω μονο ενα. '' Ο καθενας την καυλα του την βγαζει οπως νομιζει γι'αυτον καλυτερα. ειτε να γαμιεται ειτε να γαμαει. απο την στιγμη που δεν το βαζει σε κανεναν που να μην το θελει παπαραμενει ιερο γι'αυτον θεμα''
Καιιιι, Μακη μου, μην το ψαχνεις τι εξιταρει τον καθενα μας. άβυσσος η ψυχη και το μυαλο του ανθρωπου. μπορω να σου αναλυσω πολλα και να σου πω τα γιατι. αν το κανω το ενα θα φερει το αλλο και θα το παμε μεχρι ληξεως της κρισης (2019 ετος σωτηριο) και παλι θα λεμε τα ιδια. κοιτα να περνας καλα εσυ να δινεις εγκυρες και σωστες πληροφοριες  στους συναγωνιστες και να εισαι οπως και τωρα ο εαυτος σου και παντα θα εισαι καλα. ολα τα υπολοιποα ειναι φυκια για μεταξωτες κορδελες ή αν το θελεις και αλλιως ιστοριες για φαλακρα φιδια. απο την στιγμη που βλεπεις οτι σε ενα φορουμ που εχει μονο και μονο πληροφοριες για τρανς τραβελια shemale λουγκρες μουγκρες και οτι αλλο το λενε οι και καλα εξυπνοι  μπαινουν κατι τυπακια που ειναι οι αντρες της ελλαδος  και που δεν τους αρεσει αλλα λενε την μαλακια  μην περμενεις επιπεδο. ολοι εμεις που ειμαστε φαν αυτων των διαφορετικων κοριτσιων ειμαστε οκ. ξερουμε τι και πως, τι θελουμε και γιατι το θελουμε. απλα μας την χαλανε οι αντρακλες που ειναι τσοντα εδω μεσα. οι και καλα πανεξυπνοι. πιστευω οτι εχεις κριση και ξεχωρισες τα σωστα ατομα στο γενικο φορουμ των τραβεστι τρανσεξουαλ. αυτα... τα συμπερασματα δικα σας φιλοι και συναγωνιστες . Απλα αγνοηστε τους κατα συρροή μαλακες...
 

kosmikosxl

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2010
Μηνύματα
323
Like
2
Πόντοι
1
που χαθηκες εσυ κρις?

Μιχαλη μου χρονια πολλα. κόλλησα στην γαμημενη την Δανία ειχε πολυ χιονι  και δεν μπορουσα να τελειωσω τις δουλειες. ημουν ολη μερα εξω στους δρομους και με το που εμπαινα στο ξενοδοχειο την επεφτα σαν πετρα. ολα καλα  τωρα ασουμε. ξανα στην δραση .
 
OP
OP
N

nmakis19868686

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2012
Μηνύματα
1.048
Like
2
Πόντοι
16
Μακη μου ευχαριστως να γραψω, αλλά, οι λεξεις και ο γραπτος λογος γενικα δεν ειναι ο κατάλληλος ωστε να δωσω να καταλαβει κανεις γιατι μου αρεσει και γιατι το κανω . οπως ολοι ξερουμε απο τον γραπτο λογο λειπουν οι κινησεις αυτες που ακριβως θα εδιναν να καταλαβει κάποιος τι και πως το λες και το εννοείς. συνεπως θα αρκεστω να πω μονο ενα. '' Ο καθενας την καυλα του την βγαζει οπως νομιζει γι'αυτον καλυτερα. ειτε να γαμιεται ειτε να γαμαει. απο την στιγμη που δεν το βαζει σε κανεναν που να μην το θελει παπαραμενει ιερο γι'αυτον θεμα''
Καιιιι, Μακη μου, μην το ψαχνεις τι εξιταρει τον καθενα μας. άβυσσος η ψυχη και το μυαλο του ανθρωπου. μπορω να σου αναλυσω πολλα και να σου πω τα γιατι. αν το κανω το ενα θα φερει το αλλο και θα το παμε μεχρι ληξεως της κρισης (2019 ετος σωτηριο) και παλι θα λεμε τα ιδια. κοιτα να περνας καλα εσυ να δινεις εγκυρες και σωστες πληροφοριες  στους συναγωνιστες και να εισαι οπως και τωρα ο εαυτος σου και παντα θα εισαι καλα. ολα τα υπολοιποα ειναι φυκια για μεταξωτες κορδελες ή αν το θελεις και αλλιως ιστοριες για φαλακρα φιδια. απο την στιγμη που βλεπεις οτι σε ενα φορουμ που εχει μονο και μονο πληροφοριες για τρανς τραβελια shemale λουγκρες μουγκρες και οτι αλλο το λενε οι και καλα εξυπνοι  μπαινουν κατι τυπακια που ειναι οι αντρες της ελλαδος  και που δεν τους αρεσει αλλα λενε την μαλακια  μην περμενεις επιπεδο. ολοι εμεις που ειμαστε φαν αυτων των διαφορετικων κοριτσιων ειμαστε οκ. ξερουμε τι και πως, τι θελουμε και γιατι το θελουμε. απλα μας την χαλανε οι αντρακλες που ειναι τσοντα εδω μεσα. οι και καλα πανεξυπνοι. πιστευω οτι εχεις κριση και ξεχωρισες τα σωστα ατομα στο γενικο φορουμ των τραβεστι τρανσεξουαλ. αυτα... τα συμπερασματα δικα σας φιλοι και συναγωνιστες . Απλα αγνοηστε τους κατα συρροή μαλακες...

σωστος και ωραιος αγορινα μου!!!
 

kosmikosxl

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2010
Μηνύματα
323
Like
2
Πόντοι
1
Βρε παλιαδερφές, τι "αγνοήστε τους"?
Αφού γράφετε και ΤΟ ΞΕΡΕΤΕ ότι σας διαβάζει κόσμος, τι σας πειράζει που ο καθένας γράφει τα δικά του?
Εσείς δεν τα γράφετε?
Επομένως γιατί το κάνετε?
Για να τα διαβάζουν και οι άλλοι. Αν θέλατε να τη βρίσκετε μεταξύ σας θα τα λέγατε ιδιαιτέρως.
Αφού τα βγάζετε στη φόρα, θα τρώτε και τα μπινελίκια αυτών που σας διαβάζουν.
Γι' αυτό το κάνετε άλλωστε.

Κουβέντα να γίνεται.
Ψωλορουφήχτρες.

Αντε εμεις τα γράφουμε και τα λεμε και το ξερουμε οτι τα διαβαζετε εσεις οι αντρακλες. μεχρι εδω καλα. και καλα κανετε και τα διαβαζετε. και μας την λετε  .το ολο θεμα ειναι ομως εσεις τι ζορι τραβατε αν εμεις γαμαμε γαμιομαστε  ή οτι στον πουτσο κανουμε? μηπως τελικα ειστε σαν τις κρυφορουφιανες ολων των εποχων που κοιτατε να ξεχωρισετε τελικα απο πιο τραβελι θα τον φατε και που σας παιρνει να κανετε το παζαρι του κωλου σας? σαν πεταμενοι που ειστε? λεω εγω τωρα. αλλα και αυτο να μην ειναι. αποριας αξιον ειναι τι στον πουτσο θελετε μεσα σε ενα φορουμ που το μονο που θα διαβαζετε ειναι οι αλαξοκωλιες μας και πως μας γαμανε οι τρανς ή πως γαμαμε εμεις και ποσα δινουμε για ολη την φαση. απο την στιγμη που ολο αυτο σας χαλαει, δεν σας κανει κλικ, δεν ειναι του γουστου σας, δεν αρμοζει στην αντρικη σας ζωη , δεν δεν δεν  γιατι μπαινετε εδω και τα διαβαζετε? εμενα δεν μου αρεσει το κινεζικο φαγητο. δεν πηγα ουτε να δω πως γινεται δεν ρωτησα ποτε πως το κανουν και και με τι το κανουν. οπως μαλιστα δεν ειπα και ποτε σε κανεναν πως στα σκατα τρως κινεζικο ρε μαλακα? εισαι το ενα το αλλο και το παραλο... συνεπως κρυφορουφιανοπουστρακομπλεξικομαλακομπουμενα αρχιδακια πιτα που δεν τρωτε τι σας νοιαζει αν καει? σιχτηρ  πια
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
Βρε παλιαδερφές, τι "αγνοήστε τους"?
Αφού γράφετε και ΤΟ ΞΕΡΕΤΕ ότι σας διαβάζει κόσμος, τι σας πειράζει που ο καθένας γράφει τα δικά του?
Εσείς δεν τα γράφετε?
Επομένως γιατί το κάνετε?
Για να τα διαβάζουν και οι άλλοι. Αν θέλατε να τη βρίσκετε μεταξύ σας θα τα λέγατε ιδιαιτέρως.
Αφού τα βγάζετε στη φόρα, θα τρώτε και τα μπινελίκια αυτών που σας διαβάζουν.
Γι' αυτό το κάνετε άλλωστε.

Κουβέντα να γίνεται.
Ψωλορουφήχτρες.

Είσαι ψιλοάσχετος με το θέμα σεξογούστα!!!
Για φαντάσου να σε συναντήσω να τρως σουβλάκια και εγώ με μια σπιτική χωριάτικη σπανακοκολοκυθόπιτα να σε κοροϊδευω να σε ειρωνεύομαι και να σε προσβάλω  γιατι εσύ πχ τρώς κλωνόχοιρο.
Φίλε...
Άλλο άντρας με αντρα.
Άλλο γυναίκα με γυναίκα.
Άλλο άντρας με γυναίκα.
Άλλο γυναίκα με τράνς.
Άλλο άντρας με τράνς.
Και... Άλλο τράνς με τράνς.
Νομίζω ότι ο καθένας και καθεμία επιλέγει αυτό που γουστάρει καιχωρίς να δόσει εξηγήσεις σε οποιονδήποτε και δικαίωμά του της είναι αφού δεν βλάπτει και δεν ζημιώνει κανέναν.
Ίσως να σκεφτείς όμως ότι υπάρχει ενα θεματάκι στο θέμα της αναπαραγωγής και της διαιώνισης του είδους με συνέπειες στη μείωση πλυθυσμού στην εξαφάνιση γενους κοινών ιδανικών θρησκείας στην μή καταβολή συντάξεων λόγω μείωσης εργαζομένων και εισφορών στα ταμεία κλπ κλπ αλλα αυτο είναι νομίζω αααάλλο μεγάλο κεφάλαιο που η επιστήμη προσπαθεί να το λύσει..






 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
Μιχαλη μου χρονια πολλα. κόλλησα στην γαμημενη την Δανία ειχε πολυ χιονι  και δεν μπορουσα να τελειωσω τις δουλειες. ημουν ολη μερα εξω στους δρομους και με το που εμπαινα στο ξενοδοχειο την επεφτα σαν πετρα. ολα καλα  τωρα ασουμε. ξανα στην δραση .
Χρήστο μας αν θέλεις μας λές μερικά πράγματα  :pipa1: :pipa3: :zfuck: για την Δανία μιας και αρκετοί νομίζω δεν είχαμε την τύχη και την ευκαιρία να πάμε.
 

Stories

Νέο!

Stories

Δεν υπάρχει καμία ιστορία αυτή τη στιγμή. Δημιούργησε μία! (click + στο avatar).
Top Bottom