Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ Θησέως 81 - Καλλιθέα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα byron0711
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 226K
  • Tagged users Καμία

να περναει η αννα η σεριφ της θησεως 81 για παροχη υπηρεσιων;;;

  • ΝΑΙ

    Ψήφοι: 5 55,6%
  • ΟΧΙ

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • ΔΕΝ ΞΕΡΩ

    Ψήφοι: 1 11,1%
  • ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΔΙΑΦΟΡΗ

    Ψήφοι: 3 33,3%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    9
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

THS Spiros

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2013
Μηνύματα
26
Like
0
Πόντοι
0
Νέα κοπέλα από σήμερα μαζί μας. Ευα, Πολωνέζα, 30 ετών, ξανθιά, ψηλή, με κανονικό σώμα. Οι υπόλοιπες κοπέλες είναι: Ελένη, Τάνια, Μαρίνα και Αναστασία.
 

Foveros Drakos

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2013
Μηνύματα
220
Like
0
Πόντοι
1
νομιζω,η αναστασια εθεαθη,στο απολλωνος 1,συνταγμα...

φίλε είσαι σίγουρος ότι λέμε για την ίδια? κοντούλα, ωραία μάτια και ρόγα κάγκελο. έχω πολλά χρόνια να ακούσω νέα της. είχαν πει ότι κάποια στιγμή παντρεύτηκε, γι' αυτό και αποσύρθηκε.
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.702
Πόντοι
6.115
φίλε είσαι σίγουρος ότι λέμε για την ίδια? κοντούλα, ωραία μάτια και ρόγα κάγκελο. έχω πολλά χρόνια να ακούσω νέα της. είχαν πει ότι κάποια στιγμή παντρεύτηκε, γι' αυτό και αποσύρθηκε.
...οχι...αλλη λεω εγω...
 

lagonisian

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Ιουν 2011
Μηνύματα
12.585
Κριτικές
282
Like
12.425
Πόντοι
25.846
οχι οχι καμια σχεση
αυτη που λες αγνοειται
URL]]
 
Εγγρ.
31 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.877
Κριτικές
736
Like
51.825
Πόντοι
36.618
Νέα κοπέλα από σήμερα μαζί μας. Ευα, Πολωνέζα, 30 ετών, ξανθιά, ψηλή, με κανονικό σώμα. Οι υπόλοιπες κοπέλες είναι: Ελένη, Τάνια, Μαρίνα και Αναστασία.

Πέρασμα σήμερα από το μαγαζί και ήταν όλες οι παραπάνω...Μακρυά απ΄τα γούστα μου όμως...Η Άννα πάντα χαμογελαστή και ευγενική!
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.702
Πόντοι
6.115

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.702
Πόντοι
6.115
να φερει και καμμια πραγματικη βυζαρου  :tits: :tits: :tits: :tits: :tits:
πετραν,εχω γινει γραφικος πλεον...τα εχω ξαναπει...ΟΠΟΙΟΣ ανοιξει,η φερει, 2-3 βυζαρουδες στο μαγαζι του,θα μαζεψει ΟΛΟ το χαρτι της αγορας....παλιοτερα,ηταν ο κολος δυσευρεστο πραγμα..ΟΛΕΣ, η μαλλον, οι περισσοτερες κανουν φουλ προγραμμα,πλεον...βυζαρουδες ομως,ακομα,τιποτα στην αγορα...
 

Patgatra

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2013
Μηνύματα
755
Κριτικές
21
Like
49
Πόντοι
16
πετραν,εχω γινει γραφικος πλεον...τα εχω ξαναπει...ΟΠΟΙΟΣ ανοιξει,η φερει, 2-3 βυζαρουδες στο μαγαζι του,θα μαζεψει ΟΛΟ το χαρτι της αγορας....παλιοτερα,ηταν ο κολος δυσευρεστο πραγμα..ΟΛΕΣ, η μαλλον, οι περισσοτερες κανουν φουλ προγραμμα,πλεον...βυζαρουδες ομως,ακομα,τιποτα στην αγορα...

Δηλαδή ρε Πετράν,τα κορίτσια στο εν λόγω μαγαζί δίνουν και κώλο? Εγώ λόγω γειτονιάς,στο μόνο μασατζίδικο που πήγαινα,ήταν αυτό στην Αχιλλέως...το οποίο και πρόσφατα έκλεισε.Εκεί κώλος δεν έπαιζε.Σε αυτό εδώ παίζει? Σε ποιό άλλο συμβαίνει αυτό?
Ευχαριστώ...
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.702
Πόντοι
6.115
Δηλαδή ρε Πετράν,τα κορίτσια στο εν λόγω μαγαζί δίνουν και κώλο? Εγώ λόγω γειτονιάς,στο μόνο μασατζίδικο που πήγαινα,ήταν αυτό στην Αχιλλέως...το οποίο και πρόσφατα έκλεισε.Εκεί κώλος δεν έπαιζε.Σε αυτό εδώ παίζει? Σε ποιό άλλο συμβαίνει αυτό?
Ευχαριστώ...
1ον..δεν με λενε πετραν....
2ον....θα σου απαντησω με ερωτηση...πες μου ενα μαγαζι στο κεντρο που δεν κανει φουλ προγραμμα...?ευχαριστω και γω.
 

Butts

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.366
Κριτικές
75
Like
1.684
Πόντοι
3.137
πετραν,εχω γινει γραφικος πλεον...τα εχω ξαναπει...ΟΠΟΙΟΣ ανοιξει,η φερει, 2-3 βυζαρουδες στο μαγαζι του,θα μαζεψει ΟΛΟ το χαρτι της αγορας....παλιοτερα,ηταν ο κολος δυσευρεστο πραγμα..ΟΛΕΣ, η μαλλον, οι περισσοτερες κανουν φουλ προγραμμα,πλεον...βυζαρουδες ομως,ακομα,τιποτα στην αγορα...
Συμπέρασμα : Κώλοι υπάρχουν. Βυζιά δεν υπάρχουν!!  :cheesy:
 

Patgatra

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2013
Μηνύματα
755
Κριτικές
21
Like
49
Πόντοι
16
1ον..δεν με λενε πετραν....
2ον....θα σου απαντησω με ερωτηση...πες μου ενα μαγαζι στο κεντρο που δεν κανει φουλ προγραμμα...?ευχαριστω και γω.

1ον...αγαπητέ spunky13(τριφυλάρα ολέ!!) σε μπέρδεψα με τον από πάνω συναγωνιστή.
2ον...όπως έγραψα,δεν έχω εμπειρία από άλλο μασατζίδικο εκτός Αχιλλέως..
3ον..επειδή κέντρο δεν κατεβαίνω,να θεωρήσω ότι στο θησέως 81 θα φάμε κώλο ??
μερσύ...
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.702
Πόντοι
6.115
1ον...αγαπητέ spunky13(τριφυλάρα ολέ!!) σε μπέρδεψα με τον από πάνω συναγωνιστή.
2ον...όπως έγραψα,δεν έχω εμπειρία από άλλο μασατζίδικο εκτός Αχιλλέως..
3ον..επειδή κέντρο δεν κατεβαίνω,να θεωρήσω ότι στο θησέως 81 θα φάμε κώλο ??
μερσύ...
1ον... :thumbsup: :thumbsup:
....θησεως παλιοτερα, παιζαν 2-3 κοπελες,που εκαναν φουλ προγραμμα...βεβαια,αν περασεις ρωτα στα 80 ευρω,που ειναι 1 ωρα 2 εκτονωσεις,μηπως παιζει και φουλ προγραμμα,απο καποια που δουλευει τωρα εκει...παντως για φουλ προγραμμα,πρεπει να πας στα μαγαζια του κεντρου.... ;)
 

jorgekavlares

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
8.103
Like
1.440
Πόντοι
546
Εγώ λόγω γειτονιάς,στο μόνο μασατζίδικο που πήγαινα,ήταν αυτό στην Αχιλλέως...το οποίο και πρόσφατα έκλεισε.Εκεί κώλος δεν έπαιζε.
γκούχ γκούχ... Ζωή με έξτρα 50, Κωσταντίνα με ψήσιμο πολύ... λίγο παλιότερα ΄Αννα η Περαιώτισσα που έλεγε ότι ήταν και Σέρβα +20 και πιό παλιά ακόμα μία με γυαλιά που' χε πάει και στο Σ318... η μιλφάρα Άνια... η Σαμπρίνα... και λέγε λέγε... ευτυχώς που δεν έδιναν κώλο...
αα και η Ροζα...
 

Patgatra

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2013
Μηνύματα
755
Κριτικές
21
Like
49
Πόντοι
16
γκούχ γκούχ... Ζωή με έξτρα 50, Κωσταντίνα με ψήσιμο πολύ... λίγο παλιότερα ΄Αννα η Περαιώτισσα που έλεγε ότι ήταν και Σέρβα +20 και πιό παλιά ακόμα μία με γυαλιά που' χε πάει και στο Σ318... η μιλφάρα Άνια... η Σαμπρίνα... και λέγε λέγε... ευτυχώς που δεν έδιναν κώλο...
αα και η Ροζα...
Βήχω και ξεροβήχω.... :grin: :grin:.....κορόιδα πιαστήκαμε δηλαδή...έδινε κώλο η καριολίτσα η Ζωή ;; και το Σαμπρινάκι;; Η Κων-να ..να κι αν έδινε ,να κι αν δεν έδινε..Είναι που δεν επέμενα ο μαλάκας...πες μου και για το Λιζάκι τώρα..πες μου...
 

jorgekavlares

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
8.103
Like
1.440
Πόντοι
546
οχι το Σαμπρινάκι το τελευταίο... το παλιό πριν 4-5 χρόνια... Λίζα δεν νομίζω...
 

taksiarxis

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2014
Μηνύματα
736
Like
371
Πόντοι
26
Βήχω και ξεροβήχω.... :grin: :grin:.....κορόιδα πιαστήκαμε δηλαδή...έδινε κώλο η καριολίτσα η Ζωή ;; και το Σαμπρινάκι;; Η Κων-να ..να κι αν έδινε ,να κι αν δεν έδινε..Είναι που δεν επέμενα ο μαλάκας...πες μου και για το Λιζάκι τώρα..πες μου...
Ελα ρε αρχηγε, σε λιγο θα μας πεις ότι εισαι και παρθενος, μερικες τον υπερεκτιμουν και άλλες τον δινουν πιο χαλαρα. Για να πω την αληθεια το Λιζακι δεν μου εδωσε παρολο που το ζητησα αρκετες φορες στο λαδομαγαζο αλλα και στο ξενοδοχειο. Αν εριχνα κανα πακετο δεν νομιζω ότι θα αρνιοταν αλλα δεν το εχει και χρυσο.
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom