Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ Θησέως 81 - Καλλιθέα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα byron0711
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 226K
  • Tagged users Καμία

να περναει η αννα η σεριφ της θησεως 81 για παροχη υπηρεσιων;;;

  • ΝΑΙ

    Ψήφοι: 5 55,6%
  • ΟΧΙ

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • ΔΕΝ ΞΕΡΩ

    Ψήφοι: 1 11,1%
  • ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΔΙΑΦΟΡΗ

    Ψήφοι: 3 33,3%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    9
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

byron0711

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2006
Μηνύματα
524
Like
0
Πόντοι
6
Καινούριος χώρος στο 2ο οροφο.Aroma Temple στο κουδούνι.Πρόκειται ουσιαστικά για μεταφορά του Θησέως 31, αλλά δεν έχει καμμία σχέση με το παλιό.Πολύ μεγάλο μαγαζί,όλα καινούρια μέσα,πεντακάθαρο και με ντουζιέρες μέσα σε όλα τα δωμάτια.Νομίζω έχει 4. Το ρόστερ το ίδιο, με μια προσθήκη και με υπόσχεση για εμπλουτισμό στο άμμεσο μέλλον.
 

tiop

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
162
Like
0
Πόντοι
1
Καινούριος χώρος στο 2ο οροφο.Aroma Temple στο κουδούνι.Πρόκειται ουσιαστικά για μεταφορά του Θησέως 31, αλλά δεν έχει καμμία σχέση με το παλιό.Πολύ μεγάλο μαγαζί,όλα καινούρια μέσα,πεντακάθαρο και με ντουζιέρες μέσα σε όλα τα δωμάτια.Νομίζω έχει 4. Το ρόστερ το ίδιο, με μια προσθήκη και με υπόσχεση για εμπλουτισμό στο άμμεσο μέλλον.
 Δηλαδη Ελενη,Αλινα,Ολγα,Κορινα?
 

vyzaras

Μέλος
Εγγρ.
9 Φεβ 2011
Μηνύματα
947
Like
0
Πόντοι
6
Καινούριος χώρος στο 2ο οροφο.Aroma Temple στο κουδούνι.Πρόκειται ουσιαστικά για μεταφορά του Θησέως 31, αλλά δεν έχει καμμία σχέση με το παλιό.Πολύ μεγάλο μαγαζί,όλα καινούρια μέσα,πεντακάθαρο και με ντουζιέρες μέσα σε όλα τα δωμάτια.Νομίζω έχει 4. Το ρόστερ το ίδιο, με μια προσθήκη και με υπόσχεση για εμπλουτισμό στο άμμεσο μέλλον.
 Δηλαδη Ελενη,Αλινα,Ολγα,Κορινα?
η κορινα ειναι πλεον στην ιμβρου....
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.702
Πόντοι
6.115
μεσημεριανη βολτα...λοιπον,το μαγαζι ειναι ανακαινισμενο,με ντουζιερες σε ολα τα δωματια...κοπελες ειχε τρεις,μαζι με την σεριφισα...ειναι ΑΚΡΙΒΩΣ μεταφορα του θησεως 31...η ξανθια που ανοιγε εκει,ανοιγει και εδω...λεπτη με πονηρο βλεμμα,μετριο βυζι.....η δευτερη ειναι η ολγα,μιλφ,με καλο σωμα για την ηλικια της και πολυ καλο στηθος....2,5-3 γεματο...τουλαχιστον ετσι φανηκε,δεν το επιασα...και τελος αλλη μια,μελαχρινη,πολυ καλο σωμα,μετριο υψος, βυζι κανονικο,πολυ ωραια ποδια....παντως εγω τις επαιρνα τις δυο απο τις τρεις....τιμες οι γνωστες....
 

Επισκέπτης
την σερίφισα πάντως όποιος την πάρει πιάστηκε κορόιδο...μιλάμε για ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ ξεπέτα...κλασική ρουμάνα βλάχα που ήρθε από χωριό και νομίζει ότι έπιασε τον παπά απ'τ'αρχίδια...άσε που η τάση της για ξεπέτα είναι εμφανέστατη όχι μόνο από αυτά που κάνει κατά τη διάρκεια της συνεδρίας, αλλά ΚΑΙ από αυτά που λέει...γεγονός που φυσικά σε κάνει να κλαις για τα λεφτά σου ακόμα πιο πολύ...

βρήκε όμως τον μάστορά της κάποτε και ακόμα πρέπει να την τσούζει...
 

lykos1072

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2007
Μηνύματα
143
Like
0
Πόντοι
1
την σερίφισα πάντως όποιος την πάρει πιάστηκε κορόιδο...μιλάμε για ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ ξεπέτα...κλασική ρουμάνα βλάχα που ήρθε από χωριό και νομίζει ότι έπιασε τον παπά απ'τ'αρχίδια...άσε που η τάση της για ξεπέτα είναι εμφανέστατη όχι μόνο από αυτά που κάνει κατά τη διάρκεια της συνεδρίας, αλλά ΚΑΙ από αυτά που λέει...γεγονός που φυσικά σε κάνει να κλαις για τα λεφτά σου ακόμα πιο πολύ...

βρήκε όμως τον μάστορά της κάποτε και ακόμα πρέπει να την τσούζει...
Για πε για πε να μαθουμε
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.702
Πόντοι
6.115
την σερίφισα πάντως όποιος την πάρει πιάστηκε κορόιδο...μιλάμε για ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ ξεπέτα...κλασική ρουμάνα βλάχα που ήρθε από χωριό και νομίζει ότι έπιασε τον παπά απ'τ'αρχίδια...άσε που η τάση της για ξεπέτα είναι εμφανέστατη όχι μόνο από αυτά που κάνει κατά τη διάρκεια της συνεδρίας, αλλά ΚΑΙ από αυτά που λέει...γεγονός που φυσικά σε κάνει να κλαις για τα λεφτά σου ακόμα πιο πολύ...

βρήκε όμως τον μάστορά της κάποτε και ακόμα πρέπει να την τσούζει...
για γινε ποιο συγκεκριμενος φιλε μου....
 

Επισκέπτης
λοιπόν...

η συμπεριφορά της είναι απίστευτα ξενέρωτη γιατί απλούστατα ΔΕΝ τιμά τα λεφτά που παίρνει...το μυαλό της είναι στην ξεπέτα και αυτό φαίνεται τόσο από τις πράξεις της εν ώρα συνεδρίας όσο και από αυτά που λέει (αυτό είναι το χειρότερο)...κλασική περίπτωση ρουμάνας βλάχας που ήρθε από κολοχώρι και νομίζει ότι μόνο αυτή έχει μουνί και ότι μας κάνει και χάρη κιόλας...γαμώ τη Ρουμανία σου κολοχωριάτισα...

όσο για το άλλο που γράφω το μόνο που θα πω είναι ότι ο κατσαπλιάς ό,τι και να κάνει θα είναι 1 ζωή κατσαπλιάς και οι κουτοπονηριές θα του γυρνάνε μπούμερανγκ  :pipa2:  :pipa2:  :pipa2:
 

ASTREA100

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2009
Μηνύματα
101
Like
0
Πόντοι
1
Καινούριος χώρος στο 2ο οροφο.Aroma Temple στο κουδούνι.Πρόκειται ουσιαστικά για μεταφορά του Θησέως 31, αλλά δεν έχει καμμία σχέση με το παλιό.Πολύ μεγάλο μαγαζί,όλα καινούρια μέσα,πεντακάθαρο και με ντουζιέρες μέσα σε όλα τα δωμάτια.Νομίζω έχει 4. Το ρόστερ το ίδιο, με μια προσθήκη και με υπόσχεση για εμπλουτισμό στο άμμεσο μέλλον.

Γεια σου Σπυρο......
 
OP
OP
B

byron0711

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2006
Μηνύματα
524
Like
0
Πόντοι
6
λοιπόν...

η συμπεριφορά της είναι απίστευτα ξενέρωτη γιατί απλούστατα ΔΕΝ τιμά τα λεφτά που παίρνει...το μυαλό της είναι στην ξεπέτα και αυτό φαίνεται τόσο από τις πράξεις της εν ώρα συνεδρίας όσο και από αυτά που λέει (αυτό είναι το χειρότερο)...κλασική περίπτωση ρουμάνας βλάχας που ήρθε από κολοχώρι και νομίζει ότι μόνο αυτή έχει μουνί και ότι μας κάνει και χάρη κιόλας...γαμώ τη Ρουμανία σου κολοχωριάτισα...

όσο για το άλλο που γράφω το μόνο που θα πω είναι ότι ο κατσαπλιάς ό,τι και να κάνει θα είναι 1 ζωή κατσαπλιάς και οι κουτοπονηριές θα του γυρνάνε μπούμερανγκ  :pipa2:  :pipa2:  :pipa2:

Μην κολάς αδερφέ. Υπάρχουν άλλες εκεί που τιμούν τα χρήματα που παίρνουν,κατά την γνώμη μου πάντα.Αλίνα, Ολγα, Χριστίνα, είναι καλές επιλογές. Οπως επίσης υπάρχουν και άλλα καταστήματα με έντιμες επιλογές.
 

vyzaras

Μέλος
Εγγρ.
9 Φεβ 2011
Μηνύματα
947
Like
0
Πόντοι
6
εχει παρει κανεις την ολγα, :tits:,η την αλινα...?...αξιζει ενας κρας-τεστ?....
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom