Νέα

Θεσσαλονίκη αυτή την περίοδο (τραβεστί/τρανς)

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (0 μέλη και 10 επισκέπτες)

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.373
Κριτικές
25
Like
2.698
Πόντοι
3.246
φιλε fouxter ολα καλα συζητηση κανουμε.Θα την πω την κακιουλα μου παντως.Αυτοι που ειναι 17 χρονια και δεν μιλανε κακο κανουν διοτι απλα δεν ενημερωνουν τους νεους.Και αυτοι με τον μισο χρονο που κοβει το ματι τους απλα δεν γραφουν.Οποτε ποιοι μενουν;
Σε ολα τα καλα που εχω... εκρηκτικος νευρικος ωρες ωρες κωλοπαιδο κολλημενος προσθεσε και το σπασαρχιδης... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny
Τι να κανουμε ;αυτος ειμαι.... :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
 
  • Like
Αντιδράσεις: TZOYLI

fouxter

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2012
Μηνύματα
4.016
Κριτικές
1
Like
1.268
Πόντοι
216
φιλε fouxter ολα καλα συζητηση κανουμε.Θα την πω την κακιουλα μου παντως.Αυτοι που ειναι 17 χρονια και δεν μιλανε κακο κανουν διοτι απλα δεν ενημερωνουν τους νεους.Και αυτοι με τον μισο χρονο που κοβει το ματι τους απλα δεν γραφουν.Οποτε ποιοι μενουν;
Σε ολα τα καλα που εχω... εκρηκτικος νευρικος ωρες ωρες κωλοπαιδο κολλημενος προσθεσε και το σπασαρχιδης... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny
Τι να κανουμε ;αυτος ειμαι.... :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
κανενα προβλημα απο εμενα
αποψεις ανταλλασουμε αλλωστε
καλα να περνας φιλε
 
  • Like
Αντιδράσεις: TZOYLI

kostas-young-pap

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2015
Μηνύματα
92
Κριτικές
5
Like
166
Πόντοι
280
καλησπέρα παιδιά , νεαρος ειμαι απο πιερία, μικρη εμπειραι με τον εν λογω αθλημα(με τρανς) εχω δοκιμασει νινα και μια ακομα που δεν ειναι σε σαιτ !!! και τις δυο φορες αρκετα αγχωμενος !!!!
 
  • Like
Αντιδράσεις: TZOYLI

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.373
Κριτικές
25
Like
2.698
Πόντοι
3.246
Το παραξενο θα ηταν να μην ειχες αγχος.Εγω αυτο που θυμαμαι απο την πρωτη μου φορα με τρανς ηταν οτι δεν τραβηξα μαλακια για τεσσερις μερες και μετα πηγα.Οποτε θα ηταν υπερβολικα δυσκολο να μην μου σηκωθει. :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :cheesy: :cheesy: ;) ;) ;) :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.373
Κριτικές
25
Like
2.698
Πόντοι
3.246
ερωτηση νινα η ελενα sunrse ……εχω διχαστει :headbang:
Τα πραγματα ειναι απλα .Αν εισαι παθητικος πας σανραιζ.Αν εισαι ενεργητικος πας νινα.Ειναι εξαιρετικες και οι δυο σε αυτο που κανουν.
 

megalometoxos

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2016
Μηνύματα
22
Κριτικές
1
Like
30
Πόντοι
0
καλησπερα μάγκες έρχομαι Θεσσαλονίκη μετά από αρκετό καιρό για λίγες μέρες ...θα μπορούσε κάποιος φίλος να μου προτείνει κάποια καλή παθητική  τρανς...ευχαριστω!!!
 
  • Like
Αντιδράσεις: TZOYLI

Ckramer

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαρ 2013
Μηνύματα
22
Κριτικές
25
Like
121
Πόντοι
10
Nίνα είναι σταθερή αξία στο χώρο. Θα τη βρεις μετά τις 12 στη Σταθμού σε γνωστό σημείο. Έχει και στο thread της περισσότερες πληροφορίες.
 
  • Like
Αντιδράσεις: TZOYLI

jadegegan1

Μέλος
Εγγρ.
12 Νοε 2012
Μηνύματα
56
Like
12
Πόντοι
0
σήμερα πολύ αστυνομία νομίζω ότι την ψιλοέπεσαν στην Νίνα …. παντός η Γιαννιτσών ήταν πυκνοκατοικημένη Πίσω από των ΟΠΑΠ 4 κορμιά η μελαχρινή κατεβαίνοντας δέξια τη λέει…Παντος στην μπουγάτσα εχει γίνει στέκι Πρέπει να είδα και Ιωάννα η τις έμοιαζε με τα γυαλιά …
 

TRANS_NINA

Trans
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
9.102
Like
7.909
σήμερα πολύ αστυνομία νομίζω ότι την ψιλοέπεσαν στην Νίνα …. παντός η Γιαννιτσών ήταν πυκνοκατοικημένη Πίσω από των ΟΠΑΠ 4 κορμιά η μελαχρινή κατεβαίνοντας δέξια τη λέει…Παντος στην μπουγάτσα εχει γίνει στέκι Πρέπει να είδα και Ιωάννα η τις έμοιαζε με τα γυαλιά …
χάχα εννοείς  μου την έπεσαν για κους κους κανα 20 λεπτο !
 

godiner2

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2014
Μηνύματα
7
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
συναντηση σημερα με αμαντα μικρη..τωρα ειναι κρος,τρανς,ταβεστι,τρανσεξουαλ δεν ξερω..πολυ καυλα το μωρο φιλικη ευχαριστη πολυ θυληκη σε παθητικο ρολο αυτη για το ενεργητικο δεν ξερω δεν με αφορα..ιδια με τις φωτ στις αγγελιες με υποδεχτηκε φορωντας αυτα τα καυλωτικα τα ολοσωμα διχτυωτα τα προστυχα που μ αρεσουν..πιπα για σεμιναριο υπεροχη σε ηρεμο ρυθμο σε κοιταζει συνεχως στα ματια με βαθεια μπουκωματα και παρα το μεγαλο μεγεθος τον καταπινει..εχει αδυναμια στην πιπα και φαινεται οτι το γουσταρει..στην πορεια ειδε οτι μ αρεσει το σαλιο και μου τον εκανε μουσκεμα!!μετα πηρε το τζελ και μου τον εκανε ενα ωραιο μασαζ..στησιμο στα 4 λιγο φοβηθηκε το μεγεθος,ηταν πολυ στενη αλλα τον εφαγε ολο κανονικοτατα..δεν αργησε να ερθει το τελος μια που με ειχε κανα μισαωρο στην πιπα-μασαζ και ειχα πεθανει στην καυλα..στηθος καθολου δυστηχως,ειναι ψηλη με ωραια πιασιματα και ωραια κωλαρα..σιγουρα θα την ξαναδω αξιζει..50 ο μπιλ και αν την θελεις ενεργειακη που λεει και ο αλεφαντος +20
  φιλε να σε ρωτησω το εργαλειο της τι μεγεθος εχει??και απο στυση??
 

hotsexy_23

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2017
Μηνύματα
33
Like
48
Πόντοι
0
Γεια σας μωρά από 31 έως 4 θα βρίσκομαι στην όμορφη Θεσσαλονίκη :)
 

Συνημμένα

  • IMG_2756.JPG
    IMG_2756.JPG
    136,4 KB · Εμφανίσεις: 51

akongaoua

Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2011
Μηνύματα
19
Like
4
Πόντοι
0
Παιδιά καλησπέρα, ξέρω οτι αυτό που γράφω είναι για άλλο θρεντ αλλά δεν έχω πάρει καμία απάντηση και επειδή βλέπω ότι γενικά το βλέπουν και τα κορίτσια το συγκεκριμένο θρεντ θα ήθελα να ρωτήσω εάν καμία ενδιαφέρεται ( με το αζημίωτο) να έρθει Κοζάνη με ραντεβού. Και πάλι σορρυ που σας χαλάω το θρεντ αλλά καίγομαι και εδώ νερό δεν έχει!
 

zinentin

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουν 2011
Μηνύματα
525
Κριτικές
2
Like
51
Πόντοι
6
Παιδιά καλησπέρα, ξέρω οτι αυτό που γράφω είναι για άλλο θρεντ αλλά δεν έχω πάρει καμία απάντηση και επειδή βλέπω ότι γενικά το βλέπουν και τα κορίτσια το συγκεκριμένο θρεντ θα ήθελα να ρωτήσω εάν καμία ενδιαφέρεται ( με το αζημίωτο) να έρθει Κοζάνη με ραντεβού. Και πάλι σορρυ που σας χαλάω το θρεντ αλλά καίγομαι και εδώ νερό δεν έχει!
Ε αν δεν εχει εκει νερο φιλαρακι πηγαινε εσυ καλυτερα στην πηγη γιατι θα πας απο αφυδατωση στο τελος :grin: :hi:
 
  • Like
Αντιδράσεις: TZOYLI

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom