Νέα

Θεσσαλονίκη αυτή την περίοδο (τραβεστί/τρανς)

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

hotsexy_23

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2017
Μηνύματα
33
Like
48
Πόντοι
0
Σε αυτό το σάιτ δεν είμαι για να προωθήσω τον εαυτό μου αγαπημένε μου ! Αλλά είμαι εδώ για να διαβάζω κάποιες απόψεις σαν της δικές σου και να πω και εγώ την γνώμη μου όπως όλοι ! Δεν είμαι εδώ για να κερδίζω κάτι ! Όσο αφορά την δουλειά μου θα την κάνω όπως εγώ ξέρω με τον καλύτερο τρόπο εκεί που χρειάζεται στους καλούς ανθρώπους όσο για κάποιους μαλακες που σε εκμεταλλεύονται σου ζητάνε ακοποτα και και χίλια αλλά δυο που εγώ ξέρω ναι θα είμαι κακιά συγνώμη κιόλας δεν μπορεί να είμαι καλή με όλους ! Αυτά αγαπητέ μου ας το λήξουμε εδώ δεν έχουμε κάτι να χωρίσουμε καλή συνέχεια !
 

wall

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2017
Μηνύματα
16
Like
4
Πόντοι
0
συναντηση σημερα με αμαντα μικρη..τωρα ειναι κρος,τρανς,ταβεστι,τρανσεξουαλ δεν ξερω..πολυ καυλα το μωρο φιλικη ευχαριστη πολυ θυληκη σε παθητικο ρολο αυτη για το ενεργητικο δεν ξερω δεν με αφορα..ιδια με τις φωτ στις αγγελιες με υποδεχτηκε φορωντας αυτα τα καυλωτικα τα ολοσωμα διχτυωτα τα προστυχα που μ αρεσουν..πιπα για σεμιναριο υπεροχη σε ηρεμο ρυθμο σε κοιταζει συνεχως στα ματια με βαθεια μπουκωματα και παρα το μεγαλο μεγεθος τον καταπινει..εχει αδυναμια στην πιπα και φαινεται οτι το γουσταρει..στην πορεια ειδε οτι μ αρεσει το σαλιο και μου τον εκανε μουσκεμα!!μετα πηρε το τζελ και μου τον εκανε ενα ωραιο μασαζ..στησιμο στα 4 λιγο φοβηθηκε το μεγεθος,ηταν πολυ στενη αλλα τον εφαγε ολο κανονικοτατα..δεν αργησε να ερθει το τελος μια που με ειχε κανα μισαωρο στην πιπα-μασαζ και ειχα πεθανει στην καυλα..στηθος καθολου δυστηχως,ειναι ψηλη με ωραια πιασιματα και ωραια κωλαρα..σιγουρα θα την ξαναδω αξιζει..50 ο μπιλ και αν την θελεις ενεργειακη που λεει και ο αλεφαντος +20
 

makis_sexaddicted

Μέλος
Εγγρ.
27 Νοε 2013
Μηνύματα
89
Like
4
Πόντοι
0
τουμπανο εισαι hotsexy!!!!ας τους να λενε τους ζηλιαρηδες!!!!!1πολυ σεξυ στη φωτο !!!τα φιλια μου στις χειλαρες σου!!!
 

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.378
Κριτικές
25
Like
2.713
Πόντοι
3.246
Καλησπερα σας.Επανερχομαι ξανα δυναμικα με ολοκαινουρια φρεσκια καυτη κριτικη.Εχοντας δεχτει δεκαδες ερωτησεις για την βιβιαν ..αποφασισα να δοκιμασω.Την ειχα δει σε φωτο την ειχα δει σε βιντεακια στο μυκονος τιβι .Εμφανησιακα ηξερα το τι θα συναντουσα.
Την παιρνω τηλεφωνο και μου απαντα μια γλυκια φωνη που σε εκπλησει ευχαριστα.Κανονιζουμε το ραντεβου και τσουπ εμφανιζομαι σε ξενοδοχειο περιοχης βαρδαριου.
Παιρνω το ανσανσερ και ανεβαινω.Φτνω στο δωματιο και χτυπω την πορτα.Μου ανοιγει ενα συνεσταλμενο πλασμα οπως στις φωτο με την διαφορα οτι ειναι υπερβολικα μαυρισμενη.
Κορμαρα στηθος 3αρι κωλος πεταχτος και σκεφτομαι θα φαω καλα σημερα.Αρωματισμενη απο την κορυφη ως τα νυχια με ενα μαυρο κορμακι και απο κατω ασημι εσωρουχο.
Λιγο σοσιαλ και περναμε στο παρασυνθημα.
γλυψιμο απο πανω ως κατω 69 στα 4 ανασκελα απο πανω. :headbaning2: :headbaning2: :headbaning2: :headbaning2:ετσι και παρει μπρος παιρνει και πρωτοβουλιες.
Στα πρακτικα θεματα επειδη πολλοι θα με ρωτησετε.
Πρωτον ειναι αποκλειστικα παθητικη.
Δευτερον εχει πολυ μικρο μοριο που καυλωνει.
Τριτον δεν λεει οχι σε γλωσσοφιλα υπο νορμαλ συνθηκες.
Τεταρτον νομιζω πως εχει εναν απο τους πιο στενους κωλους που εχω παρει.
Πεμτον η τιμη 50 ευρω.
Τελευταια παρατηρηση.Αν εμενε θεσσαλονικη θα ηταν το στανταρακι μου η σιγουρη επιλογη.
Καλα να περνατε :heavymetalbig:


 

vagabond

Μέλος
Εγγρ.
22 Σεπ 2005
Μηνύματα
497
Κριτικές
1
Like
101
Πόντοι
1
Καλησπερα σας.Επανερχομαι ξανα δυναμικα με ολοκαινουρια φρεσκια καυτη κριτικη.Εχοντας δεχτει δεκαδες ερωτησεις για την βιβιαν ..αποφασισα να δοκιμασω.Την ειχα δει σε φωτο την ειχα δει σε βιντεακια στο μυκονος τιβι .Εμφανησιακα ηξερα το τι θα συναντουσα.
Την παιρνω τηλεφωνο και μου απαντα μια γλυκια φωνη που σε εκπλησει ευχαριστα.Κανονιζουμε το ραντεβου και τσουπ εμφανιζομαι σε ξενοδοχειο περιοχης βαρδαριου.
Παιρνω το ανσανσερ και ανεβαινω.Φτνω στο δωματιο και χτυπω την πορτα.Μου ανοιγει ενα συνεσταλμενο πλασμα οπως στις φωτο με την διαφορα οτι ειναι υπερβολικα μαυρισμενη.
Κορμαρα στηθος 3αρι κωλος πεταχτος και σκεφτομαι θα φαω καλα σημερα.Αρωματισμενη απο την κορυφη ως τα νυχια με ενα μαυρο κορμακι και απο κατω ασημι εσωρουχο.
Λιγο σοσιαλ και περναμε στο παρασυνθημα.
γλυψιμο απο πανω ως κατω 69 στα 4 ανασκελα απο πανω. :headbaning2: :headbaning2: :headbaning2: :headbaning2:ετσι και παρει μπρος παιρνει και πρωτοβουλιες.
Στα πρακτικα θεματα επειδη πολλοι θα με ρωτησετε.
Πρωτον ειναι αποκλειστικα παθητικη.
Δευτερον εχει πολυ μικρο μοριο που καυλωνει.
Τριτον δεν λεει οχι σε γλωσσοφιλα υπο νορμαλ συνθηκες.
Τεταρτον νομιζω πως εχει εναν απο τους πιο στενους κωλους που εχω παρει.
Πεμτον η τιμη 50 ευρω.
Τελευταια παρατηρηση.Αν εμενε θεσσαλονικη θα ηταν το στανταρακι μου η σιγουρη επιλογη.
Καλα να περνατε :heavymetalbig:

αξίζει αυτή η κριτική να παρατεθεί ξεχωριστά στις κριτικές για την κοπέλα
 
  • Like
Αντιδράσεις: TZOYLI

n.aleftantos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.967
Κριτικές
2
Like
305
Πόντοι
36
συναντηση σημερα με αμαντα μικρη..τωρα ειναι κρος,τρανς,ταβεστι,τρανσεξουαλ δεν ξερω..πολυ καυλα το μωρο φιλικη ευχαριστη πολυ θυληκη σε παθητικο ρολο αυτη για το ενεργητικο δεν ξερω δεν με αφορα..ιδια με τις φωτ στις αγγελιες με υποδεχτηκε φορωντας αυτα τα καυλωτικα τα ολοσωμα διχτυωτα τα προστυχα που μ αρεσουν..πιπα για σεμιναριο υπεροχη σε ηρεμο ρυθμο σε κοιταζει συνεχως στα ματια με βαθεια μπουκωματα και παρα το μεγαλο μεγεθος τον καταπινει..εχει αδυναμια στην πιπα και φαινεται οτι το γουσταρει..στην πορεια ειδε οτι μ αρεσει το σαλιο και μου τον εκανε μουσκεμα!!μετα πηρε το τζελ και μου τον εκανε ενα ωραιο μασαζ..στησιμο στα 4 λιγο φοβηθηκε το μεγεθος,ηταν πολυ στενη αλλα τον εφαγε ολο κανονικοτατα..δεν αργησε να ερθει το τελος μια που με ειχε κανα μισαωρο στην πιπα-μασαζ και ειχα πεθανει στην καυλα..στηθος καθολου δυστηχως,ειναι ψηλη με ωραια πιασιματα και ωραια κωλαρα..σιγουρα θα την ξαναδω αξιζει..50 ο μπιλ και αν την θελεις ενεργειακη που λεει και ο αλεφαντος +20
αλεφαντοπουλο ο γιατρός :grin:
Υ.Γ Παρεπιπτόντως Άννα μεγάλο εκφηλομουτρο :rockon:

Και φυσικά δεν υιοθετω πλέον τίποτα :happy:
 

Stupid Horse

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2016
Μηνύματα
331
Κριτικές
4
Like
350
Πόντοι
21
Δεν καταλαβαίνω γτ σπαζονται πολλά κορίτσια που ρχονται εδώ και βλέπουν τη γράφουν οι "πελατες". Ο σκοπός του site είναι ανταλλαγή πληροφοριών,  κριτικές κλπ σαφώς και θα υπάρχουν συζητησεις για το τι μας αρέσει και τι όχι
 

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.378
Κριτικές
25
Like
2.713
Πόντοι
3.246
Δεν καταλαβαίνω γτ σπαζονται πολλά κορίτσια που ρχονται εδώ και βλέπουν τη γράφουν οι "πελατες". Ο σκοπός του site είναι ανταλλαγή πληροφοριών,  κριτικές κλπ σαφώς και θα υπάρχουν συζητησεις για το τι μας αρέσει και τι όχι
Τα πραγματα ειναι απλα φιλε.Θα πρεπει να σκεφτονται εξυπνα.Να μπαινουν στο σαιτ να διαβαζουν αυτα που γραφουμε τι μας αρεσει τι οχι και το κυριοτερο ΝΑ ΠΡΟΣΑΡΜΟΖΟΝΤΑΙ ΚΑΙ ΝΑ ΒΕΛΤΙΩΝΟΥΝ ΤΙΣ ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΤΟΥΣ.Αλλα οι περισοτερες αναλωνονται στο να ξεκατινιαζονται η να ευχαριστουν οταν καποιος λεει καλα λογια.
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.394
Κριτικές
215
Like
17.230
Πόντοι
35.697
Τα πραγματα ειναι απλα φιλε.Θα πρεπει να σκεφτονται εξυπνα.Να μπαινουν στο σαιτ να διαβαζουν αυτα που γραφουμε τι μας αρεσει τι οχι και το κυριοτερο ΝΑ ΠΡΟΣΑΡΜΟΖΟΝΤΑΙ ΚΑΙ ΝΑ ΒΕΛΤΙΩΝΟΥΝ ΤΙΣ ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΤΟΥΣ.Αλλα οι περισοτερες αναλωνονται στο να ξεκατινιαζονται η να ευχαριστουν οταν καποιος λεει καλα λογια.

Βαλκανική νοοτροπία...
 

fouxter

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2012
Μηνύματα
4.016
Κριτικές
1
Like
1.268
Πόντοι
216
Τα πραγματα ειναι απλα φιλε.Θα πρεπει να σκεφτονται εξυπνα.Να μπαινουν στο σαιτ να διαβαζουν αυτα που γραφουμε τι μας αρεσει τι οχι και το κυριοτερο ΝΑ ΠΡΟΣΑΡΜΟΖΟΝΤΑΙ ΚΑΙ ΝΑ ΒΕΛΤΙΩΝΟΥΝ ΤΙΣ ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΤΟΥΣ.Αλλα οι περισοτερες αναλωνονται στο να ξεκατινιαζονται η να ευχαριστουν οταν καποιος λεει καλα λογια.
δεν παει ετσι οπως το γραφεις
γτ δειχνει οτι ειναι απολυτο αυτο που λες
εν μερη ΙΣΩΣ κ να εχεις δικιο
 
  • Like
Αντιδράσεις: TZOYLI

fouxter

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2012
Μηνύματα
4.016
Κριτικές
1
Like
1.268
Πόντοι
216
ισως εχω δικιο....αδικο ομως που εχω;;;;;;;;;
εχεις δικιο εν μερη
οτι αν ειναι εξυπνες πρεπει να παρακολουθουν το σαιτ να ενημερωνονται κ να ανανεωνονται
δεν εχεις δικιο στο να α

βλεπουν τι γουστα θελουμε κ να τα βαζουν στο προγραμμα τους
εσυ η εγω μπορει να θελουμε να ειναι η αλλη δεμμενη αναποδα κ να κατουραει τοιχο
αρα μιλαμε παντα για λογικα γουστα
που αν το καλοσκεφτεις πρεπει να τα κανουν ολες
απλα χαλαει λιγο το θεμα στο υφακι στην μυτη ψιλα στο αν μου αρεσει η οχι που το θεωρω αντιεπαγγελματικο κ ισως κ σε αλλα πραγματα που δεν μου ερχονται τωρα
τελος δεν μπορω εγω να περνω σαν γνομονα τι λες εσυ η εσυ να περνεις εμενα κ τουμπαλιν
γτ ως γνωστο ο ελληναρας κρυβει παντα την πονηρια μεσα του
οποτε εσυ μπορει να λες για λλες αλλα εγω για αλλες ο αλλος για αλλες κ ου το καθεξης κ ολοι μας να αποσκοπουμε σε κατι
ακομα κ στη δυναμικη που μπορει με το μυαλο μας θα μπορει να μας δινει αυτο το σαιτ σε σημειο να εκμεταλευθουμε την οποιανδιποτε
αυτο ισχυει κ για τις κοπελες οι οποιες μπορουν κλιστα να χρησιμοποιησουν αλλα ατομα δικα τους για να κανουν το προμοσιον τους
οποτε επειδη το πραγμα θα μπερδεψει καλο ειναι ο καθης να σχηματιζει γνωμη για την καθε μια οταν την επισκεπτετε κ την βλεπει με τα ματια του κ να μην ακουει τι λεει ο ενας κ ο αλλος
κ καπως ετσι ισχυει κ για τις κοπελες
δεν μπορουν να εμπιστεφτουν τα δικα μου η τα δικα σου γουστα επειδη μπορει να ειναι τραβηγμενα ακραια η ακομα κ να τα γραφουμε με δολο
κ καπως ετσι η κουβεντα αυτη ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ δεν οδηγει πουθενα
κ εμεις κ αυτες προχωραμε με τον σταυρο στο χερι μεχρι να γνωριστουμε με καποιες καλυτερα η και να μας γνωρισουν κ αυτες καλυτερα κ τοτε ισως ανοιχτουν περισσοτερο
αλλωστε τα ατομα που ειναι παλιοχαρακτηρες κ απο εμας αλλα κ απο αυτες δεν θα μπορουν να χαιρονται επ αοριστου
παντα κατι θα γινει καποιος αξιοπιστος για καποιους θα γραψει κατι θα δουμε ο καθενας μας με τα δικα μας κρητηρια που κρινουμε κ θα τελειωσει το παραμυθι
αυτα τα ολιγα απο εμενα
να περνατε καλα
 

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.378
Κριτικές
25
Like
2.713
Πόντοι
3.246
Επειδη ειμαι ανθρωπος που δεν εχει προβλημα στο να κανει την αυτοκριτικη του εχω να πω τα εξης.Ειμαι μονιμως ηφαιστειο που βραζει.Ηρεμος υπερβολικα αλλα οι εκρηξεις μου ειναι τρομακτικες.Στα 7 χρονια που γραφω στο σαιτ ενας προσεκτικος παρατηρητης θα δει οτι με τα γραφομενα μου συνηθως προσπαθω να προστατεψω τα ατομα που κανουν αυτη την δουλεια.Πλην ελαχιστων περιπτωσεων που με εβγαλαν εξω απο τα ρουχα μου και εγινε της πουτανας.
Απο αυτα που γραφουμε κρινομαστε και ευτηχως δυσκολα κανω λαθος στις εκτιμησεις μου.
Οτι φωναζω και ζητω να βελτιωθουν οι τρανς στο θεμα των υπηρεσιων στην ουσια βοηθω ολους εμας.Γιατι και εγω πελατης ειμαι.
Δεν ειμαι ο παπας για να εχω το αλαθητο.
Κλεινοντας θα πω κατι και θα το αφησω να αιωρειται.Το ποιος εκμεταλευεται ποιον στην δικη μου περιπτωση σηκωνει πολυ κουβεντα.
 

fouxter

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2012
Μηνύματα
4.016
Κριτικές
1
Like
1.268
Πόντοι
216
Επειδη ειμαι ανθρωπος που δεν εχει προβλημα στο να κανει την αυτοκριτικη του εχω να πω τα εξης.Ειμαι μονιμως ηφαιστειο που βραζει.Ηρεμος υπερβολικα αλλα οι εκρηξεις μου ειναι τρομακτικες.Στα 7 χρονια που γραφω στο σαιτ ενας προσεκτικος παρατηρητης θα δει οτι με τα γραφομενα μου συνηθως προσπαθω να προστατεψω τα ατομα που κανουν αυτη την δουλεια.Πλην ελαχιστων περιπτωσεων που με εβγαλαν εξω απο τα ρουχα μου και εγινε της πουτανας.
Απο αυτα που γραφουμε κρινομαστε και ευτηχως δυσκολα κανω λαθος στις εκτιμησεις μου.
Οτι φωναζω και ζητω να βελτιωθουν οι τρανς στο θεμα των υπηρεσιων στην ουσια βοηθω ολους εμας.Γιατι και εγω πελατης ειμαι.
Δεν ειμαι ο παπας για να εχω το αλαθητο.
Κλεινοντας θα πω κατι και θα το αφησω να αιωρειται.Το ποιος εκμεταλευεται ποιον στην δικη μου περιπτωση σηκωνει πολυ κουβεντα.
δεν αναφερθηκα σε σενα τραβεστολαγνε
αλλα στη διατυπωση που εκανες
δεν ειπα οτι εκμεταλευεσαι εσυ η εγω
δεν μπορω να το πω αλλωστε
με ενδειξεις κ με ναι μου ειπε ενας αλλα ακουσα απο αλλον αλλα ετσι νομιζω ΔΕΝ
δεν ειπα κατι να προσβαλω εσενα
κουβεντα εκανα
κ οπως εκανα κουβεντα κ ειπα τις αποψεις μου θα πω κ κατι ακομα που αν θες το ακους κ το περνεις στα σοβαρα κ αν δεν θες απλα το προσπερνας
δεν υπαρχει λογος σε καθε σου αναφορα να τονιζεις οτι εχεις 7 χρονια στο σαιτ κ γραφεις συνεχεια
οσοι διαβαζουν το εχουν εμπεδωσει
το εχεις πει πολλες φορες
πααααρα πολλες
παμε παρακατω
εχει κ αλλους που εχουν 17 χρονια κ δε μιλανε
αλλους παλι που εχουν μισο χρονο αλλα το ματι τους μπορει να κοβει περισσοτερο γτ εχουν καποιο χαρισμα η το γονιδιο αλλους αναποδους αλλους ισιους κ ου το καθεξης
θελω να πω οτι ενω σε διαβαζω παντα στις τοποθετησεις σου κ σε πολλες απο αυτες συμφωνω
σε αλλες κανω κουβεντα οπως τωρα
απλα οταν ξεκινας κ λες συνεχεια για αυτα τα 7 χρονια κουραζεις
τουλαχιστον εμενα κ μετα σταματαω να διαβαζω
πιστευω κ αλλους
φιλικα παντα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom