Νέα

Θεσσαλονίκη αυτή την περίοδο (τραβεστί/τρανς)

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (1 μέλη και 6 επισκέπτες)

KingGogeta

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2014
Μηνύματα
120
Like
56
Πόντοι
1
οσες φορες την πηρα ειχε πολλη διαθεση...αν σ αρεσει στις φωτο ορμα...
Την επερνα συνέχεια το 2005 με 2006. Από τότε πέρασαν δέκα χρονια σχεδόν. Και στις φοτο την είδα σπασμένη. Είναι το ίδιο καβλετο όπως κάποτε;
 

ΠΡΟΕΔΡΟΣ

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2007
Μηνύματα
517
Κριτικές
3
Like
38
Πόντοι
6
Η Φιονα παλαια ειχε το ονομα Τζουντι,πριν 10-15 χρονια, που κανει πιατσα?
 

Libidosex69

Νέο Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2013
Μηνύματα
4
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Παιδιά ,διαβάζω κριτικές και το μόνο που κάνω είναι να μπερδευομαι.Εχω καταλήξει σε Πάμελα ,Στέλλα ,Λουίζα ,και Βικτώρια .Κυρίως η εμφάνιση τους (όπως φαίνεται απο τις φωτο  που έχουν) με έκανε να επιλέξω αυτές.Εμπειριες δεν εχω με αλλες τρανς,παρα μονο με γυναικα με strapon.Επειδή οι κριτικές που βρίσκω είναι λίγες ή ,καθόλου,ή παλιές.Θα ήθελα τις προτάσεις γνώμες σας για τη καλύτερη επιλογή σε ενεργοπαθητικό απο αυτές που έγραψα παραπανω ή αν υπάρχει καμία καλύτερη,
Δε βλέπω κανένα παλιό να μου δίνει συμβουλές και ανησυχώ,πως θα αποκτήσουμε εμπειρίες και εμείς οι καινούργιοι ρε παιδιά;
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.107
Πόντοι
606
Δε βλέπω κανένα παλιό να μου δίνει συμβουλές και ανησυχώ,πως θα αποκτήσουμε εμπειρίες και εμείς οι καινούργιοι ρε παιδιά;
καλα ξημεροματα εδω λεω τη καλη νυχτα μου...
 

Castell

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2007
Μηνύματα
692
Like
58
Πόντοι
6
Τι περιμένεις αφού μέχρι και ο Αλέφας το έριξε στο εργόχειρο !!! Μόνο το κάτι βατράχια ακούγονται στην άκρη του βάλτου...  :rockon: :rockon:

 

Libidosex69

Νέο Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2013
Μηνύματα
4
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Τι περιμένεις αφού μέχρι και ο Αλέφας το έριξε στο εργόχειρο !!! Μόνο το κάτι βατράχια ακούγονται στην άκρη του βάλτου...  :rockon: :rockon:
οσο ζω ελπίζω αδερφέ ,όλο και κάποιος θα δώσει τα φώτα του
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.107
Πόντοι
606
αντε και μετα το καλοκαιρι που ξερεις μπορει αν με καλεσουν ν ερθω πρως θες...
 

stek

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2013
Μηνύματα
26
Like
0
Πόντοι
0
ξερει κανενας τιμες απο την ALEXIA ROSSI ????
 

lelosxxx

Νέο Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2014
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Γεια σας!!!ΝΕΟΣ...Υπαρχει καποια Τραβεστη που να πηγενει και με ζευγαρι;Να ειναι θυληκη υπαρξη και να εχει καλο εργαλειο...περημενω μηνηματα.
 

diverr_

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2013
Μηνύματα
34
Like
2
Πόντοι
0

μετα την απουσια της φιονας αποφασισα να παω στην μελινα ωραιο περιβαλλον , ωραιο κορμι και γενικα εχει το πακετο σε εμφανιση αλλα βιαστικη και συνεχως με τα τηλεφωνα να χτυπανε και να τα σηκωνει. πιπονι με προφυλακτικο.για ενεργητικους ειναι καλη εχει ωραιο κωλο στηνεται καλα,εχει και καλο εργαλειο το οποιο ηταν ορθιο χωρις να της κανω κατι ειμαι εν. 50 ευρω δεν τα κλαιω αλλα δεν θα τα ξαναπαρει.το βλεπει σαν τυπικη διαδικασια δεν γουσταρει αυτο που κανει. μετα την συναντηση μου ειναι αδιαφορη.
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.107
Πόντοι
606
μετα την απουσια της φιονας αποφασισα να παω στην μελινα ωραιο περιβαλλον , ωραιο κορμι και γενικα εχει το πακετο σε εμφανιση αλλα βιαστικη και συνεχως με τα τηλεφωνα να χτυπανε και να τα σηκωνει. πιπονι με προφυλακτικο.για ενεργητικους ειναι καλη εχει ωραιο κωλο στηνεται καλα,εχει και καλο εργαλειο το οποιο ηταν ορθιο χωρις να της κανω κατι ειμαι εν. 50 ευρω δεν τα κλαιω αλλα δεν θα τα ξαναπαρει.το βλεπει σαν τυπικη διαδικασια δεν γουσταρει αυτο που κανει. μετα την συναντηση μου ειναι αδιαφορη.
καλος...
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.192
Κριτικές
293
Like
9.478
Πόντοι
12.525
Το γνωριζατε οτι μια απο τις τρανς του Οπαπ ειναι υποψηφια δημοτικη συμβουλος Θεσσαλονικης με τον Μηταφιδη?  :grin: :grin:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom