Νέα

Θεσσαλονίκη αυτή την περίοδο (τραβεστί/τρανς)

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 14 άτομα (1 μέλη και 13 επισκέπτες)

piatsovios

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.159
Κριτικές
34
Like
2
Πόντοι
1.396
αυτην παιδια εινε η κελλυ που βγαινει στην 26ησ και εγραφα παλια για τησ συναντισεισ που ειχα μαζι τησ.για μενα το καλυτερω μωρω τησ θεσσαλονικησ με μεγαλη διαφωρα μαγκεσ .εινε ξανθια,  κουκλαρα θυληκοτατη,  ,καθαρη,φυλικη σουπερ σε ολα τησ . :kissass: :kissass: :kissass: :kissass: :kissass: :kissass: :kissass: :kissass: :kissass: :kissass: :kissass: :kissass: :kissass: :kissass: :kissass: :kissass: :kissass: :kissass: :kissass: :kissass: :kissass: :kissass: :kissass: :kissass: :kissass: :kissass: :kissass: :kissass: :kissass:κελακυ μου γλυκο.
 

steliossol79

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2014
Μηνύματα
59
Like
10
Πόντοι
0
Είμαστε σίγουροι πως είναι αυτή? Πολύ σπασμένη μου φαίνεται. Παθητική καθαρά???
 

David

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2007
Μηνύματα
780
Κριτικές
3
Like
102
Πόντοι
6
Αυτή φαίνεται να είναι, αν και στραβολέμιασα με τις φωτό ;)

Μία μία άρχισαν να φτιάχνουν σελίδες??

Η Φιόνα πήγε Ντουμπάι???

 

karakapsouris

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2013
Μηνύματα
329
Κριτικές
2
Like
26
Πόντοι
1
αυτην παιδια εινε η κελλυ που βγαινει στην 26ησ και εγραφα παλια για τησ συναντισεισ που ειχα μαζι τησ.για μενα το καλυτερω μωρω τησ θεσσαλονικησ με μεγαλη διαφωρα μαγκεσ .εινε ξανθια,   κουκλαρα θυληκοτατη,  ,καθαρη,φυλικη σουπερ σε ολα τησ . :kissass: :kissass: :kissass: :kissass: :kissass: :kissass: :kissass: :kissass: :kissass: :kissass: :kissass: :kissass: :kissass: :kissass: :kissass: :kissass: :kissass: :kissass: :kissass: :kissass: :kissass: :kissass: :kissass: :kissass: :kissass: :kissass: :kissass: :kissass: :kissass:κελακυ μου γλυκο.
στην πιατσα οταν εβγαινε ηταν με αμαξι....και αν ηταν με αμαξι με ποιο..... η με τα ποδια?
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.111
Πόντοι
606

piatsovios

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.159
Κριτικές
34
Like
2
Πόντοι
1.396
αυτην παιδια εινε η κελλυ που βγαινει στην 26ησ και εγραφα παλια για τησ συναντισεισ που ειχα μαζι τησ.για μενα το καλυτερω μωρω τησ θεσσαλονικησ με μεγαλη διαφωρα μαγκεσ .εινε ξανθια,   κουκλαρα θυληκοτατη,  ,καθαρη,φυλικη σουπερ σε ολα τησ . :kissass: :kissass: :kissass: :kissass: :kissass: :kissass: :kissass: :kissass: :kissass: :kissass: :kissass: :kissass: :kissass: :kissass: :kissass: :kissass: :kissass: :kissass: :kissass: :kissass: :kissass: :kissass: :kissass: :kissass: :kissass: :kissass: :kissass: :kissass: :kissass:κελακυ μου γλυκο.
 

piatsovios

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.159
Κριτικές
34
Like
2
Πόντοι
1.396
αυτην παιδια εινε η κελλυ που βγαινει στην 26ησ και εγραφα παλια για τησ συναντισεισ που ειχα μαζι τησ.για μενα το καλυτερω μωρω τησ θεσσαλονικησ με μεγαλη διαφωρα μαγκεσ .εινε ξανθια,   κουκλαρα θυληκοτατη,  ,καθαρη,φυλικη σουπερ σε ολα τησ . :kissass: :kissass: :kissass: :kissass: :kissass: :kissass: :kissass: :kissass: :kissass: :kissass: :kissass: :kissass: :kissass: :kissass: :kissass: :kissass: :kissass: :kissass: :kissass: :kissass: :kissass: :kissass: :kissass: :kissass: :kissass: :kissass: :kissass: :kissass: :kissass:κελακυ μου γλυκο.
......με τα ποδια παντα βγαινει το κελλακι.
 

steliossol79

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2014
Μηνύματα
59
Like
10
Πόντοι
0
Ετσι ακριβώς! Αν θυμάμαι καλά αυτή έβγαινε κάτι ξημερώματα Κυριακής και ακομα και σε κάτι αγγελίες που είχε παλιότερα έδινε λάθος τηλ επίτηδες. Είναι κάτι σαν τον bigfoot. Πολύ τον έχουν ακουστά αλλά λίγοι ισχυρίζονται πως τον έχουν δει....
 

n.aleftantos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.967
Κριτικές
2
Like
305
Πόντοι
36
Ετσι ακριβώς! Αν θυμάμαι καλά αυτή έβγαινε κάτι ξημερώματα Κυριακής και ακομα και σε κάτι αγγελίες που είχε παλιότερα έδινε λάθος τηλ επίτηδες. Είναι κάτι σαν τον bigfoot. Πολύ τον έχουν ακουστά αλλά λίγοι ισχυρίζονται πως τον έχουν δει....
καμια σχεση γιατρε δεν ειναι η κελλυ αυτη που λες ειναι αλλη..
 

steliossol79

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2014
Μηνύματα
59
Like
10
Πόντοι
0
σωστος!! εκεινη ειναι πραγματικα τοπ αν δεν κανω λαθος. και ναι δεν ειναι η κελλυ.
αλεφαντος? εχεις καμια βιβλιογραφια για την κελλυ? καμια μπροσουρα? αξιζει?
 

n.aleftantos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.967
Κριτικές
2
Like
305
Πόντοι
36
σωστος!! εκεινη ειναι πραγματικα τοπ αν δεν κανω λαθος. και ναι δεν ειναι η κελλυ.
αλεφαντος? εχεις καμια βιβλιογραφια για την κελλυ? καμια μπροσουρα? αξιζει?
εγω δικε μου εχω ριζοσπαστικη αποψη επι του θεματος( :sunglasses: :sunglasses:) αλλα τα γραμματα στο συγκεκριμενο θεμα τα ξερει ο piatsovios :rockon: :rockon: :rockon:
η αποψη μου ειναι πολυ γενικη και εμενα ως γνωστον οι γενικοτητες με σκοτωνουν και δεν μπορω να παρω θεση
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom