Νέα

Θεσσαλονίκη αυτή την περίοδο (τραβεστί/τρανς)

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

piatsovios

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.159
Κριτικές
34
Like
2
Πόντοι
1.396
ενοειτε βρε παιδια ο καθενασ εδω λεει καθαρα την θεση του.εγω οσεσ φωρεσ συναντηθηκα με την κελλυ σαν ενεργητικοσ που ειμε περασα σουπερ,,απο εκει και περα ο καθενασ διαλεγει ,,γουστα εινε αυτα φιλαρακια να στε ολι καλα.
 

FILOXENOUMENOS

Μέγας
Εγγρ.
10 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.745
Κριτικές
40
Like
1.190
Πόντοι
4.387
ενοειτε βρε παιδια ο καθενασ εδω λεει καθαρα την θεση του.εγω οσεσ φωρεσ συναντηθηκα με την κελλυ σαν ενεργητικοσ που ειμε περασα σουπερ,,απο εκει και περα ο καθενασ διαλεγει ,,γουστα εινε αυτα φιλαρακια να στε ολι καλα.
σε αυτο συμφωνω
για εναν ενεργητικο ειναι πολυ καλη
 

steliossol79

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2014
Μηνύματα
57
Like
4
Πόντοι
0
Βρε εμένα με ενδιαφέρει να θηλυκό φέρνει. Είμαι μεταξύ κελλυς και ελευθερίας. Και γουστάρω τα παιχνίδια. Όχι να με περιμένει με την κάποτα στο χέρι. Τι προτείνεται ρε σύντροφοι?
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.107
Πόντοι
606
Βρε εμένα με ενδιαφέρει να θηλυκό φέρνει. Είμαι μεταξύ κελλυς και ελευθερίας. Και γουστάρω τα παιχνίδια. Όχι να με περιμένει με την κάποτα στο χέρι. Τι προτείνεται ρε σύντροφοι?
εσει θες τσιγκελι φιλε ασε τωρα :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:δαγκωτό ελευθερια χωρις καμια κουβεντα ...τωρα κ ολας αν μπορεις
 

steliossol79

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2014
Μηνύματα
57
Like
4
Πόντοι
0
Κάτσε να βάλω μπριγιαντινη στα μαλλιά old Spice και έφυγα. ... Φεύγει και για  αύριο. ΡΕ γκαντεμιά...
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.107
Πόντοι
606
γνωριζει κανεις αυτη εδω γιατι φαινεται καληηηηη.........
πρεπει να το εχει καψει κ τ χει ριξει στις βίζιτες για τα προστοζιν....απο τι βλεπω απο φωτο παντα,πρεπει να τρωει μια φωρα το μηνα....βαριεσαι να διαβασεις μου φαινεται...
 

anestis83

Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2009
Μηνύματα
344
Like
254
Πόντοι
21
μια trans με μποτες και μαυρα σγουρα μαλια,σχετικα γεματουλα, εμφανιζεται στην κλασσική πιάτσα που μαζευονται όλες,δεν θυμάμαι όνομα βεβαια,αλλα γνωρίζετε αν είναι καθαρή.σε πάει κ σπιτι της νομίζω. έχει κανείς λεπτομέρειες?
 

KingGogeta

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2014
Μηνύματα
120
Like
56
Πόντοι
1
Πω πω ρε μαγκες η κελλυ...τι τρελα γαμησια εκανα μαζι της πριν μια δεκαετια...αλλα εσπασε τωρα οπως φενεται  :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:
 

Libidosex69

Νέο Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2013
Μηνύματα
4
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Παιδιά ,διαβάζω κριτικές και το μόνο που κάνω είναι να μπερδευομαι.Εχω καταλήξει σε Πάμελα ,Στέλλα ,Λουίζα ,και Βικτώρια .Κυρίως η εμφάνιση τους (όπως φαίνεται απο τις φωτο  που έχουν) με έκανε να επιλέξω αυτές.Εμπειριες δεν εχω με αλλες τρανς,παρα μονο με γυναικα με strapon.Επειδή οι κριτικές που βρίσκω είναι λίγες ή ,καθόλου,ή παλιές.Θα ήθελα τις προτάσεις γνώμες σας για τη καλύτερη επιλογή σε ενεργοπαθητικό απο αυτές που έγραψα παραπανω ή αν υπάρχει καμία καλύτερη,
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.107
Πόντοι
606
Παιδιά ,διαβάζω κριτικές και το μόνο που κάνω είναι να μπερδευομαι.Εχω καταλήξει σε Πάμελα ,Στέλλα ,Λουίζα ,και Βικτώρια .Κυρίως η εμφάνιση τους (όπως φαίνεται απο τις φωτο  που έχουν) με έκανε να επιλέξω αυτές.Εμπειριες δεν εχω με αλλες τρανς,παρα μονο με γυναικα με strapon.Επειδή οι κριτικές που βρίσκω είναι λίγες ή ,καθόλου,ή παλιές.Θα ήθελα τις προτάσεις γνώμες σας για τη καλύτερη επιλογή σε ενεργοπαθητικό απο αυτές που έγραψα παραπανω ή αν υπάρχει καμία καλύτερη,
καλος το αγορι δησκολα βαζεις απο το 1 μηνυμα
 

Libidosex69

Νέο Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2013
Μηνύματα
4
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Κάθε αρχή και δύσκολη αδερφέ,αλλά ποντάρω στους έμπειρους και ελπίζω για το καλύτερο.
 

KingGogeta

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2014
Μηνύματα
120
Like
56
Πόντοι
1
Εχει κανεις πρόσφατη εμπειρία με την Κελλυ;; Αν έρθω Θεσσαλονίκη αξίζει να την πάρω η μπαγιαταψε πολυ;;
 

KingGogeta

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2014
Μηνύματα
120
Like
56
Πόντοι
1
Τι έγινε ρε μάγκες καμία πληροφορία οι σαλονικιοι για το Κελλακι δεν έχετε ;;;;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom