Νέα

Θεωρείτε υποτιμητικό το επάγγελμα των ιεροδούλων;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα badi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 47K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Επισκέπτης
συνοπτικά....
καλή η μαλακία αρκεί να μην ξεπερνά τα όρια..
μπορεί πολλοί να μην θεωρούν το επάγγελμα υποτιμητικό και καλα κάνουν.
Απο κει και πέρα για την κοινωνία δε θα ήταν υποτιμητικό εάν έλεγες
"Εφυγα μάγκες πάω στις πουτάνες" και η απάντηση ήταν "καλά να περάσεις".....
από τη στιγμη που αυτοί που είναι λαλίστατοι εδώ μέσα όξω κρύβονται σαν τα μυρμηγκόπουλα όταν πυροβολάνε ή λένε ένα κάρο ψέμματα για το πού είναι τότε και ΣΑΦΩΣ το ΕΠΑΓΓΕΛΜΑ είναι υποτιμητικό.
ΟΧΙ ΓΙΑ ΤΙΣ ΠΟΥΤΑΝΕΣ αλλά για τους ΠΕΛΑΤΕΣ.

Και ποιος σου ειπε οτι κρυβομαστε? Κανεις μεγαλο λαθος! Τις περιοδους που δεν εχω σχεση παω συχνα με πουτανες και το λεω σε ολους, αντρες και γυναικες, στο φιλικο και εργασιακο μου περιβαλλον. Και πιστεψε με, πολλες γυναικες οχι μονο δεν σε βλεπουν υποτιμητικα αλλα σε θεωρουν και αρσενικο. Ολες οι γκομενες που ειχα ηξεραν πριν τα φτιαξουμε οτι παω με πουτανες οταν ειμαι ελευθερος. Φυσικα οταν ειμαι σε σχεση αυτα τα κοβω γιατι πανω απο ολα θελω να ειμαι ειλικρινης.

Θα σου πω κατι για να τελειωνουμε: Oποιος αντρας υποτιμα τις πουτανες και αυτους που πηγαινουν στις πουτανες, το πιο πιθανο ειναι να τον παιρνει λιγο κι απο πισω - λιγο, οσο παταει η γατα.  ;)
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Και ποιος σου ειπε οτι κρυβομαστε? Κανεις μεγαλο λαθος! Τις περιοδους που δεν εχω σχεση παω συχνα με πουτανες και το λεω σε ολους, αντρες και γυναικες, στο φιλικο και εργασιακο μου περιβαλλον. Και πιστεψε με, πολλες γυναικες οχι μονο δεν σε βλεπουν υποτιμητικα αλλα σε θεωρουν και αρσενικο. Ολες οι γκομενες που ειχα ηξεραν πριν τα φτιαξουμε οτι παω με πουτανες οταν ειμαι ελευθερος. Φυσικα οταν ειμαι σε σχεση αυτα τα κοβω γιατι πανω απο ολα θελω να ειμαι ειλικρινης.

Θα σου πω κατι για να τελειωνουμε: Oποιος αντρας υποτιμα τις πουτανες και αυτους που πηγαινουν στις πουτανες, το πιο πιθανο ειναι να τον παιρνει λιγο κι απο πισω - λιγο, οσο παταει η γατα.  ;)

ρε ηλίθιε ΧΡΟΝΙΑΡΕΣ μέρες δε θέλω να γαμωσταυρίζω....
αει γαμήσου με πουτάνες και μη μας πρήζεις τα συκώτια.

Υ.Γ.
νταβατζής πρέπει να δουλεύεις. Δεν έξηγείται αλλιώς........
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
Θα σου πω κατι για να τελειωνουμε: Oποιος αντρας υποτιμα τις πουτανες, το πιο πιθανο ειναι να τον παιρνει λιγο κι απο πισω - λιγο, οσο παταει η γατα.  ;)
δεν ειναι τιποτα.. σ εχει ζαλισει η νηστεια..
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
δεν ειναι τιποτα.. σ εχει ζαλισει η νηστεια..


αααααααααααααααααχααχαχαχαχαχαχαχααααααα χρόνιο είναι το πρόβλημα....
αααααααααααααααχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαααααα

Για μενα οσοι εχουν σχεση ή ειναι παντρεμενοι και πανε με πουτανες πισω απο την πλατη της συντροφου τους [size=14pt]δεν ειναι αντρες. Κοτουλες ειναι και δειλοι![/size] Η μαγκια και ο αντρισμος θα ηταν να της το ελεγαν στα ισια, ομως φυσικα δεν το κανουν γιατι ξερουν οτι ετσι σιγουρα θα τη χασουν και κλανουν μη τους φυγει. Εγω παω με πουτανες αλλα ειμαι μονος, [size=14pt]οταν εχω σχεση ειμαι αντρας και κυριος απεναντι στη συντροφο μου και δεν κανω τετοια πουστριλικια![/size]

Ναι, οκ... Απλα εγω το γενικοποιω και λεω οτι κι αν μου την εδινε μια φορα και πηγαινα, την αλλη μερα θα το ελεγα γιατι πιστευω πανω απο ολα στην αληθεια. [size=14pt]Και πραγματι εχω παει με πουτανα δυο φορες ενω ημουν σε σχεσεις [/size]και βεβαια το ειπα και τις δυο. Η μια με χωρισε, η αλλη με καταλαβε και με συγχωρησε. Πιστευω στην αληθεια, σχεση με κρυφτο και ψεματα δεν γινεται!

τελικά αποφάσισε ρε ηλίθιε. Είσαι άντρας κατά το πρώτο ποστ και πουστης κατά το δεύτερο;
αααααααααααααααααχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχααααααααααααααα
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
αααααααααααααααααχααχαχαχαχαχαχαχααααααα χρόνιο είναι το πρόβλημα....
αααααααααααααααχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαααααα
καλα γέλα εσυ και θα δεις μετά τα κοψίδια τί και πώς θα γραφει..  :tooth:
 

Επισκέπτης
αααααααααααααααααχααχαχαχαχαχαχαχααααααα χρόνιο είναι το πρόβλημα....
αααααααααααααααχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαααααα

τελικά αποφάσισε ρε ηλίθιε. Είσαι άντρας κατά το πρώτο ποστ και πουστης κατά το δεύτερο;
αααααααααααααααααχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχααααααααααααααα

Ψαξε οσο θες πουστρακο, δε θα βρεις τιποτα για να μου τη φερεις... Οσα λεω συμφωνουν με οσα εχω πει, αυτοι που ξερουν να διαβαζουν ξερουν και να κρινουν. Εσυ παντως εισαι σιγουρα μεγαλη πουστρα και αυτο φαινεται απο τα πουστικα μεσα που χρησιμοποιεις για να τη βγεις στο συνομιλητη σου.

Βασικα νομιζω οτι αδερφουλες σαν εσενα δεν εχουν θεση σε ενα φορουμ για αντρες, καλο θα ηταν καποιος administrator να σου ριξει ενα καλο ban. Αντε αγορινα μου στη φορουμ του Cosmopolitan, εκει θα βρεις πολλες ομοιδεατισσες σου!

ΥΓ: Δε νηστευω μαλακακο giorgo-papara, ειμαι αθρησκος.
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
καλα γέλα εσυ και θα δεις μετά τα κοψίδια τί και πώς θα γραφει..  :tooth:

είναι σύμφωνος......

ααααααααααααχαχαχαχαχαχαχαααα
όποιος πάει με πουτάνες ενώ έχει σχέση είναι πούστης...
εκείνος έχει πάει 2 φορές αλλά αφού το είπε δεν είναι πουστης...
αααααααααααααααααααααααααααααχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα

Υ.Γ.
χου ρε μαλακίδη που θα μας πεις και για πουτάνες. καραγκιόζη.......
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
Ψαξε οσο θες πουστρακο, δε θα βρεις τιποτα για να μου τη φερεις... Οσα λεω συμφωνουν με οσα εχω πει, αυτοι που ξερουν να διαβαζουν ξερουν και να κρινουν. Εσυ παντως εισαι σιγουρα μεγαλη πουστρα και αυτο φαινεται απο τα πουστικα μεσα που χρησιμοποιεις για να τη βγεις στο συνομιλητη σου.

Βασικα νομιζω οτι αδερφουλες σαν εσενα δεν εχουν θεση σε ενα φορουμ για αντρες, καλο θα ηταν καποιος administrator να σου ριξει ενα καλο ban. Αντε αγορινα μου στη φορουμ του Cosmopolitan, εκει θα βρεις πολλες ομοιδεατισσες σου!

ΥΓ: Δε νηστευω μαλακακο giorgo-papara, ειμαι αθρησκος.
βασικα δεν ειμαι μαλακάκος. ρωτα όποιον με εχει γνωρισει. ειμαι μεγαλος μαλακας !! παμε παρακατω..

του περσονα μην του δινεις σημασια. ειναι αδελφη και με παιρνει βιζιτες. παμε παρακατω..

εισαι κλασικος πουτανοκαψουρης με περικεφαλαια ! παμε παρακατω..

στο cosmopolitan μας μπαναρανε, δεν ξερω γιατι.. παμε παρακατω..


τί αλλο θελεις να μαθεις ρε βλημα ??






υ.γ. φαε κανενα κοψίδι, σβηνεις..
 

fffanatic

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
4.130
Like
10
Πόντοι
16
Το χρημα μετραει.

Ολες σιγουρα βγαζουν τα 10πλασια απ'οτι ενας συγχρονος δουλος......δηλαδη εργαζομενος οπως το λετε......
 

quardeen

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2009
Μηνύματα
8.156
Like
4
Πόντοι
66
βασικα δεν ειμαι μαλακάκος. ρωτα όποιον με εχει γνωρισει. ειμαι μεγαλος μαλακας !! παμε παρακατω..

του περσονα μην του δινεις σημασια. ειναι αδελφη και με παιρνει βιζιτες. παμε παρακατω..

εισαι κλασικος πουτανοκαψουρης με περικεφαλαια ! παμε παρακατω..

στο cosmopolitan μας μπαναρανε, δεν ξερω γιατι.. παμε παρακατω..


τί αλλο θελεις να μαθεις ρε βλημα ??






υ.γ. φαε κανενα κοψίδι, σβηνεις..
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

KIWI

Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2009
Μηνύματα
9
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
ιερι ντουλια το λενε δεν μπορη να ηναι κακο πραμα καλο ειναι.και sex ειναι καλο και αμα μαζεβεις και εβρο τοτε ακομα καλιτερο. και εγκο ποθ ολι μεραμε τροει το ιλιο να δοσο 2-3 τσαντεσ τι κανο γκαμιεμε και εβρο δεν βγαζο 
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
ιερι ντουλια το λενε δεν μπορη να ηναι κακο πραμα καλο ειναι.και sex ειναι καλο και αμα μαζεβεις και εβρο τοτε ακομα καλιτερο. και εγκο ποθ ολι μεραμε τροει το ιλιο να δοσο 2-3 τσαντεσ τι κανο γκαμιεμε και εβρο δεν βγαζο 
φίλο εντάξει μας έπειτσες..
 

Επισκέπτης
είναι σύμφωνος......

ααααααααααααχαχαχαχαχαχαχαααα
όποιος πάει με πουτάνες ενώ έχει σχέση είναι πούστης...
εκείνος έχει πάει 2 φορές αλλά αφού το είπε δεν είναι πουστης...
αααααααααααααααααααααααααααααχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα

Υ.Γ.
χου ρε μαλακίδη που θα μας πεις και για πουτάνες. καραγκιόζη.......

Ητανε αλλο το θεμα μας αλλα μιας και το εθιξες αυτο, να σου απαντησω: Υπαρχουν δυο ειδων πελατες, αυτοι που ειναι μονοι και πανε γιατι εχουν αναγκη το σεξ και αυτοι που εχουν γυναικα αλλα θελουν ποικιλια.

Προσωπικα ανηκω στην πρωτη περιπτωση και οταν εχω σχεση μου αρεσει να ειμαι ειλικρινης. Το οτι πηγα 2 φορες με πορνη ενω ειχα σχεση δεν με κανει "πουστη" οπως λες γιατι ακριβως πηγα μονος μου και το ειπα αμεσως στη γκομενα μου. Και ξερεις κατι? Προτιμω εσενα που εχεις γκομενα και εισαι πιστος, ασχετα αν διαφωνω μαζι σου για τις πορνες, απο εκεινους που εχουν γκομενα και πανε με πορνες. Αυτοι για μενα ειναι οι χειροτεροι και απεχουν μιλια απο τη δικη μου φιλοσοφια.

Οι πορνες κανουν κοινωνικο εργο για τους μοναχικους αντρες και τις σεβομαι απεριοριστα γι' αυτο. Μονο ενας μοναχικος αντρας μπορει να εκτιμησει μια πορνη, αν δεν εχεις ζησει τη μοναξια δεν δικαιουσαι να μιλας για πορνες ουτε να κρινεις αυτες ουτε τους μοναχικους ανθρωπους που τις επισκεπτονται. Αυτα!
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
Ητανε αλλο το θεμα μας αλλα μιας και το εθιξες αυτο, να σου απαντησω: Υπαρχουν δυο ειδων πελατες, αυτοι που ειναι μονοι και πανε γιατι εχουν αναγκη το σεξ και αυτοι που εχουν γυναικα αλλα θελουν ποικιλια.

Προσωπικα ανηκω στην πρωτη περιπτωση και οταν εχω σχεση μου αρεσει να ειμαι ειλικρινης. Το οτι πηγα 2 φορες με πορνη ενω ειχα σχεση δεν με κανει "πουστη" οπως λες γιατι ακριβως πηγα μονος μου και το ειπα αμεσως στη γκομενα μου. Και ξερεις κατι? Προτιμω εσενα που εχεις γκομενα και εισαι πιστος, ασχετα αν διαφωνω μαζι σου για τις πορνες, απο εκεινους που εχουν γκομενα και πανε με πορνες. Αυτοι για μενα ειναι οι χειροτεροι και απεχουν μιλια απο τη δικη μου φιλοσοφια.

Οι πορνες κανουν κοινωνικο εργο για τους μοναχικους αντρες και τις σεβομαι απεριοριστα γι' αυτο. Μονο ενας μοναχικος αντρας μπορει να εκτιμησει μια πορνη, αν δεν εχεις ζησει τη μοναξια δεν δικαιουσαι να μιλας για πορνες ουτε να κρινεις αυτες ουτε τους μοναχικους ανθρωπους που τις επισκεπτονται. Αυτα!
καλα ρε μαλακα, πηγες 2 φορες με πουτανα και προλαβες τη 1 φορα και την ερωτευτηκες κιολας ????


αααααααααααααααχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα...........


πού εισαι ρε περσονα ???? αυτος εχει καλλιτερα ποσοστα κι απ τα διποντα του γιασικεβίτσιους....  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
καλα παπα με χιουμορ δεν περιμενα να βρω αλλα ενταξει βρε παιδακι μου μη ζοριζεσαι τοσο μερες που ναι θα βγεις εκτος θέματος
σ αυτο εχεις δικιο παντως..

ολοι οι παπαδες ειμαστε αδελφες και με ελλειψη χιουμορ..  :uglystupid: :uglystupid:
 

KIWI

Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2009
Μηνύματα
9
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
σ αυτο εχεις δικιο παντως..

ολοι οι παπαδες ειμαστε αδελφες και με ελλειψη χιουμορ..  :uglystupid: :uglystupid:

αμα μπορουσα να ανακτησω και το password θα κρατουσα και το παλιο μου nick βρε, αλλα για κάποιο λογο δεν γινεται...παντως αν οντως εισαι αδρφη δεν ειναι υποτιμητικο, ανοιξε και thread να στο πουν κ'άλλοι
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
αμα μπορουσα να ανακτησω και το password θα κρατουσα και το παλιο μου nick βρε, αλλα για κάποιο λογο δεν γινεται...παντως αν οντως εισαι αδρφη δεν ειναι υποτιμητικο, ανοιξε και thread να στο πουν κ'άλλοι
κοιτα, δεν ξερω ποιος ειναι αδερφη τελικα. εγω ή εσυ που αλλαξες φορεσιά και ηρθες να κανεις πλακα..
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
43
Πόντοι
366
αμα μπορουσα να ανακτησω και το password θα κρατουσα και το παλιο μου nick βρε, αλλα για κάποιο λογο δεν γινεται...παντως αν οντως εισαι αδρφη δεν ειναι υποτιμητικο, ανοιξε και thread να στο πουν κ'άλλοι
Απ αυτά που γράφεις φαίνεται πως όντως είσαι παλιό μέλος εδώ και ξέρεις πρόσωπα και πράγματα τύπε
 

KIWI

Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2009
Μηνύματα
9
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
κοιτα, δεν ξερω ποιος ειναι αδερφη τελικα. εγω ή εσυ που αλλαξες φορεσιά και ηρθες να κανεις πλακα..

internet ειναι χαλαρωσε επιτελους...αυτη η πιεση θα σε καταστρεψει...στο θεμα λοιπον ,υποτιμητικο δεν ειναι το επαγγελμα της ιεροδουλου ,υπρτιμημενο ειναι...και τωρα τι καταλαβες που ειπα και κατι σοφιστικε?

λοιπον θα μου δωσεις το password πισω να βαλω το ονοματακι μου?
κακιασμένη
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom