Νέα

Άρθρο στα ΝΕΑ για αγοραίο έρωτα!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Carlos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 157
  • Εμφανίσεις 6K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

madk4speed

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2006
Μηνύματα
2.785
Κριτικές
5
Like
1
Πόντοι
16
όπως το πάρεις!

η φύση του ανθρώπου είναι τέτοια που η γυναίκα ως πιο πανούργο ον, κάνει ότι θέλει σε μια σχέση!

πόλεμος φύλλων είναι αγάπη μου!

εσείς διαλέγετε στο φινάλε τι είδους άνδρα θέλετε!

Στην Ελλάδα, όπως δείχνουν τα πράγματα, προτιμάτε να μην έχετε και τόσο άνδρες τελικά! Σε άλλες χώρες (πιο "ανατολικές" που είπε κι ο φίλος) επιλέγουν το ανάποδο!

Βέβαια το να ψάχνουμε ευθύνες και να τα ρίχνουμε ο ένας στον άλλο, δεν βγαίνει άκρη!

όμως ο ευνουχισμός των ανδρών στις δυτικές κοινωνίες, είναι μια πραγματικότητα......



Παπαζόλη, καλού κακού, βάζε και κάνα τσίγκινο σωβρακάκι σαν κι αυτό που φορούσαν στο μεσαίωνα οι γυναίκες, μια και όπως βλέπεις άλλαξαν τα πράγματα!

Ο φεμινισμος ευνουχισε τους αντρες, και τωρα οι γυναικες διαμαρτυρονται πως δεν υπαρχουν αντρες....
Στην δυση οι γυναικες δεν ειναι πια γυναικες. Στην ανατολη βρισκεις γυναικες. Η δυτικη γυναικα κοιταζει να επιβληθει στον αντρα, η γυναικα εξ ανατολης στεκεται διπλα του, και ξερει πως να κρατησει τον αντρα της ευτυχισμενο, και το ζευγαρι στην τελικη ευτυχισμενο.

Δεν χρειαζονται τσιγκινα σωβρακα. Οπου βλεπετε μαλακω να την κανετε....
 

james070

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2009
Μηνύματα
7.677
Κριτικές
4
Like
8
Πόντοι
66
Ο φεμινισμος ευνουχισε τους αντρες, και τωρα οι γυναικες διαμαρτυρονται πως δεν υπαρχουν αντρες....
Στην δυση οι γυναικες δεν ειναι πια γυναικες. Στην ανατολη βρισκεις γυναικες. Η δυτικη γυναικα κοιταζει να επιβληθει στον αντρα, η γυναικα εξ ανατολης στεκεται διπλα του, και ξερει πως να κρατησει τον αντρα της ευτυχισμενο, και το ζευγαρι στην τελικη ευτυχισμενο.

Δεν χρειαζονται τσιγκινα σωβρακα. Οπου βλεπετε μαλακω να την κανετε....

και το ωραίο είναι ότι θεωρούν κάθε ανατολικιά και "θυληκό", πουτάνα! :uglystupid: :2funny: :2funny: :2funny:


τα τσίγκινα σωβρακάκια είναι για κάτι αγοράκια που αν τα βάλει κάτω καμιά αμαρχοκνίτισσα ή συνασπισμένη, θα τα γαμήσει στην κυριολεξία πλέον! :2funny: :2funny: :2funny:
 

madk4speed

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2006
Μηνύματα
2.785
Κριτικές
5
Like
1
Πόντοι
16
και το ωραίο είναι ότι θεωρούν κάθε ανατολικιά και "θυληκό", πουτάνα! :uglystupid: :2funny: :2funny: :2funny:


τα τσίγκινα σωβρακάκια είναι για κάτι αγοράκια που αν τα βάλει κάτω καμιά αμαρχοκνίτισσα ή συνασπισμένη, θα τα γαμήσει στην κυριολεξία πλέον! :2funny: :2funny: :2funny:

Δεν πειραζει, εμεις προτιμαμε "πουτανες". Με αυτες περναμε καλυτερα.
Οποιον δεν τον τρωει ο κωλος του δεν χρειαζεται τσιγκινο!
 

Επισκέπτης
Δεν πειραζει, εμεις προτιμαμε "πουτανες". Με αυτες περναμε καλυτερα.
Οποιον δεν τον τρωει ο κωλος του δεν χρειαζεται τσιγκινο!
Kαι μου το είπε γνωστός μου οι Συριζαίες-Κνίτισες είναι γυναίκες με αρχίδιααα!!! :2funny: :2funny:
 

ElftexTP

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2008
Μηνύματα
3.663
Κριτικές
22
Like
25
Πόντοι
616
Προσωπικα δεν ψαχνω για ποικιλια ερωτικων συντροφων. Μου αρκει μια κοπελα. Για κοπελα χωρις χαζα ταμπου ψαχνω, που να ειναι σωστη απεναντι μου. Κοιτανε να μας γαμησουν οι συγχρονες Ελληνιδες, γιατι ετσι τις μαθανε οι μαναδες τους.
Εγω θα συνεχισω να απολαμβανω τη ζωη και το σεξ, ακομα και αν πληρωνω για αυτο. Αυτο σημαινει ομως ενας γαμπρος λιγοτερος για τις Ελληνιδες. Φαντασου τωρα να υπαρχουν πολλοι σαν και μενα. Ακομα λιγοτεροι γαμπροι. Το ραφι φαινεται πλεον τοσο απειλητικο....
Καποτε με ρωτησε μια ιεροδουλος αν εχω κοπελα. Της ειπα οχι, που ηταν και η αληθεια. Και απορησε λεγωντας μου πως γινεται αυτο αφου εισαι ωραιο παιδι. "Δεν βγαζω ακρη μαζι τους" της απαντησα. Εχω γνωρισει ιεροδουλο πολυ πιο ξηγημενη απο πολλες "καλες" κοπελες απο "καλες" οικογενειες. Προτιμω να τα τρωω εκει παρα να μου τα τρωει κανενα κακομαθημενο παρασιτο.

Μερικα Tips απο ενα 45αρη σε νεαρα ατομα που βλεπω οτι ειναι δομημενα και τους κοβει.

Μην μπερδευεται την σχεση με το σεξ. Το σεξ, σαν πραξη ηδονης και απολαυσης ΔΕΝ ειναι απαραιτητο να συνοδευεται απο σχεση. Οποιουδηποτε ειδους. Ειναι σαν να απολαμβανεις ενα καλο πουρο/κρασι/φαγητο.

Οσο ποιο ανεξαρτητη εικονα σεξοπυαλικα βγαζεται προς τα εξω τοσο περισσοτερο θα σας ανεβαζουν στην εκτιμηση τους. Αμα ξερουν οτι μπορειτε να σκασεται 1.000 για να περάσετε 1 ωρα με μια τβ περσονα, τρελλαινονται.

Τωρα, αν ειστε τοσο τυχαιροι που βρειτε την απολυτη πληροτητα.κάλυψη σε μια γυναικα, ΜΠΡΑΒΟ. ειστε τυχαιροι. Οταν βεβαια περάσει η πρωτη περιοδος και περασετε στο επομενο σταδιο, θα βρεθειτε παλι στην ερωτική αφετηρια αναζητησης. Μην σας τρομαζει, ειναι λογικο. Χαρειτε την οικογενεια και την σχεση αγαπης και στοργης και αναζητείστε την χαμένη ενταση στις βιζιτες. Και αφηστε τις ανωμαλες/ανωμαλους/μπακουρηδες να σας λένε οτι αυτο δεν ειναι ηθικο, κλπ. Στα αρχιδια σας.

Και κατι τελαυταιο. δεν ειναι αναγκη να δημοσιευεται τα γαμησια σας/ανησυχιες σας. καντε αυτο που σας ευχαριστεί και μη δινεται ραπορτο σε κανενα.
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Μερικα Tips απο ενα 45αρη σε νεαρα ατομα που βλεπω οτι ειναι δομημενα και τους κοβει.

Μην μπερδευεται την σχεση με το σεξ. Το σεξ, σαν πραξη ηδονης και απολαυσης ΔΕΝ ειναι απαραιτητο να συνοδευεται απο σχεση. Οποιουδηποτε ειδους. Ειναι σαν να απολαμβανεις ενα καλο πουρο/κρασι/φαγητο.

Οσο ποιο ανεξαρτητη εικονα σεξοπυαλικα βγαζεται προς τα εξω τοσο περισσοτερο θα σας ανεβαζουν στην εκτιμηση τους. Αμα ξερουν οτι μπορειτε να σκασεται 1.000 για να περάσετε 1 ωρα με μια τβ περσονα, τρελλαινονται.

Τωρα, αν ειστε τοσο τυχαιροι που βρειτε την απολυτη πληροτητα.κάλυψη σε μια γυναικα, ΜΠΡΑΒΟ. ειστε τυχαιροι. Οταν βεβαια περάσει η πρωτη περιοδος και περασετε στο επομενο σταδιο, θα βρεθειτε παλι στην ερωτική αφετηρια αναζητησης. Μην σας τρομαζει, ειναι λογικο. Χαρειτε την οικογενεια και την σχεση αγαπης και στοργης και αναζητείστε την χαμένη ενταση στις βιζιτες. Και αφηστε τις ανωμαλες/ανωμαλους/μπακουρηδες να σας λένε οτι αυτο δεν ειναι ηθικο, κλπ. Στα αρχιδια σας.

Και κατι τελαυταιο. δεν ειναι αναγκη να δημοσιευεται τα γαμησια σας/ανησυχιες σας. καντε αυτο που σας ευχαριστεί και μη δινεται ραπορτο σε κανενα.

ΘΑ ΗΜΟΥΝ 100% μαζί σου ΕΑΝ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΟΣΤ ΤΟ ΥΠΕΓΡΑΦΕΣ ΜΕ ΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ και το ΠΑΡΕΔΙΔΕΣ ΣΤΗ ΓΥΝΑΙΚΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΣΟΥ.

μέχρι τότε άλλος ένας ανώνυμος μαλάκας του ίντερνετ θα είσαι που στο σπίτι τρώει καρπαζά και στα κρυφά μουλωχτά γίνεται ο Μαρκήσιος Ντε Σαντ.
 

ElftexTP

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2008
Μηνύματα
3.663
Κριτικές
22
Like
25
Πόντοι
616
ΘΑ ΗΜΟΥΝ 100% μαζί σου ΕΑΝ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΟΣΤ ΤΟ ΥΠΕΓΡΑΦΕΣ ΜΕ ΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ και το ΠΑΡΕΔΙΔΕΣ ΣΤΗ ΓΥΝΑΙΚΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΣΟΥ.

μέχρι τότε άλλος ένας ανώνυμος μαλάκας του ίντερνετ θα είσαι που στο σπίτι τρώει καρπαζά και στα κρυφά μουλωχτά γίνεται ο Μαρκήσιος Ντε Σαντ.

Στα αρχιδια μου και εσυ  η γνωμη σου.
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Στα αρχιδια μου και εσυ  η γνωμη σου.

σωστό.
δεν τρως από μένα παντόφλα.
από τη γυναίκα σου και τον πεθερό σου την τρως.  :grin:

παρόλ αυτά αυτό δεν αλλάζει την ουσία:
γράφοντας αυτά
εδώ είσαι άλλος ένας ανώνυμος μαλάκας
και στη ζωή άλλος ένας μαλάκας με ονοματεπώνυμο  :uglystupid:
 

Επισκέπτης
Για μενα οσοι εχουν σχεση ή ειναι παντρεμενοι και πανε με πουτανες πισω απο την πλατη της συντροφου τους δεν ειναι αντρες. Κοτουλες ειναι και δειλοι! Η μαγκια και ο αντρισμος θα ηταν να της το ελεγαν στα ισια, ομως φυσικα δεν το κανουν γιατι ξερουν οτι ετσι σιγουρα θα τη χασουν και κλανουν μη τους φυγει. Εγω παω με πουτανες αλλα ειμαι μονος, οταν εχω σχεση ειμαι αντρας και κυριος απεναντι στη συντροφο μου και δεν κανω τετοια πουστριλικια!
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166
εχμ, δεν είναι μαγκιά να το κάνεις και να της το λες, μαγκιά είναι να υποστηρίζεις τις επιλογές σου... επέλεξες να παντρευτείς? να είσαι κύριος απέναντι στην απόφασή ΣΟΥ, αυτό είναι για μένα το θέμα...
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
εχμ, δεν είναι μαγκιά να το κάνεις και να της το λες, μαγκιά είναι να υποστηρίζεις τις επιλογές σου... επέλεξες να παντρευτείς? να είσαι κύριος απέναντι στην απόφασή ΣΟΥ, αυτό είναι για μένα το θέμα...

ε αυτό δε λέμε τόση ώρα;

(στις πουτάνες)[size=14pt] ρόδα, τσάντα και μαγκιά [/size]
(και στο σπίτι)[size=14pt] κώλος φινιστρίνι [/size]
 

Επισκέπτης
εχμ, δεν είναι μαγκιά να το κάνεις και να της το λες, μαγκιά είναι να υποστηρίζεις τις επιλογές σου... επέλεξες να παντρευτείς? να είσαι κύριος απέναντι στην απόφασή ΣΟΥ, αυτό είναι για μένα το θέμα...

Ναι, οκ... Απλα εγω το γενικοποιω και λεω οτι κι αν μου την εδινε μια φορα και πηγαινα, την αλλη μερα θα το ελεγα γιατι πιστευω πανω απο ολα στην αληθεια. Και πραγματι εχω παει με πουτανα δυο φορες ενω ημουν σε σχεσεις και βεβαια το ειπα και τις δυο. Η μια με χωρισε, η αλλη με καταλαβε και με συγχωρησε. Πιστευω στην αληθεια, σχεση με κρυφτο και ψεματα δεν γινεται!
 

hussain

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2009
Μηνύματα
566
Like
2
Πόντοι
6
Για μενα οσοι εχουν σχεση ή ειναι παντρεμενοι και πανε με πουτανες πισω απο την πλατη της συντροφου τους δεν ειναι αντρες. Κοτουλες ειναι και δειλοι! Η μαγκια και ο αντρισμος θα ηταν να της το ελεγαν στα ισια, ομως φυσικα δεν το κανουν γιατι ξερουν οτι ετσι σιγουρα θα τη χασουν και κλανουν μη τους φυγει. Εγω παω με πουτανες αλλα ειμαι μονος, οταν εχω σχεση ειμαι αντρας και κυριος απεναντι στη συντροφο μου και δεν κανω τετοια πουστριλικια!

Θα ήταν ορθότερο αν τέτοιες βεβαιότητες πίστης και αφοσίωσης τις εξασφάλιζες και από την σταθερή σύντροφό σου. Στην εποχή του Κοσμοπόλιταν και των "εμπειριών" καμιά γυναίκα δεν σου εξασφαλίζει την ηδονή της τιμιότητας. Θα μου πεις νομιμοποιούνται τα κερατώματα; Οχι αλλά πλέον, ακόμα και στις γυναικοπαρέες να μπλέξεις, θα δεις ότι μπορεί να μην νομιμοποιούνται δημοσίως αλλά θεωρούνται "τρέχουσα καθημερινότητα". Κάτι σαν το αγοραίο σεξ.  :offtopic: όμως. Πάντως το ρεπορτάζ ήταν ξεπέτα.
 

Επισκέπτης
Μερικα Tips απο ενα 45αρη σε νεαρα ατομα που βλεπω οτι ειναι δομημενα και τους κοβει.

Μην μπερδευεται την σχεση με το σεξ. Το σεξ, σαν πραξη ηδονης και απολαυσης ΔΕΝ ειναι απαραιτητο να συνοδευεται απο σχεση. Οποιουδηποτε ειδους. Ειναι σαν να απολαμβανεις ενα καλο πουρο/κρασι/φαγητο.

Οσο ποιο ανεξαρτητη εικονα σεξοπυαλικα βγαζεται προς τα εξω τοσο περισσοτερο θα σας ανεβαζουν στην εκτιμηση τους. Αμα ξερουν οτι μπορειτε να σκασεται 1.000 για να περάσετε 1 ωρα με μια τβ περσονα, τρελλαινονται.

Τωρα, αν ειστε τοσο τυχαιροι που βρειτε την απολυτη πληροτητα.κάλυψη σε μια γυναικα, ΜΠΡΑΒΟ. ειστε τυχαιροι. Οταν βεβαια περάσει η πρωτη περιοδος και περασετε στο επομενο σταδιο, θα βρεθειτε παλι στην ερωτική αφετηρια αναζητησης. Μην σας τρομαζει, ειναι λογικο. Χαρειτε την οικογενεια και την σχεση αγαπης και στοργης και αναζητείστε την χαμένη ενταση στις βιζιτες. Και αφηστε τις ανωμαλες/ανωμαλους/μπακουρηδες να σας λένε οτι αυτο δεν ειναι ηθικο, κλπ. Στα αρχιδια σας.

Και κατι τελαυταιο. δεν ειναι αναγκη να δημοσιευεται τα γαμησια σας/ανησυχιες σας. καντε αυτο που σας ευχαριστεί και μη δινεται ραπορτο σε κανενα.

αντε παλι μια απο τα ιδια..
και μετα βγαινει η γκρινια οτι οι γυναικες κοιτουν μοναχα το συμφερον, οτι εχουν χαθει οι αληθινες σχεσεις κλπ κλπ.
αφου αναζητας την χαμενη ενταση αλλου, και η γυναικα σου δεν το ξερει, πώς σκατα εχεις μια ισορροπημενη σχεση? δεν ειναι συμμαχος σου σε αυτη τη ζωη, 2 against the world που λεει κι ενας φιλος μου...
τι σκατα παντρευεστε εφοσον δεν το θελετε? απλα και μονο για να εχετε φαινομενικα μια ησυχη ζωουλα και να κανετε παιδια?
κανε οοοοτι θελεις, αλλα να εισαι ξεκαθαρος με τον ανθρωπο σου.. μα τοσο δυσκολο ειναι πια?  :- :-
 

tomito

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2006
Μηνύματα
10.311
Κριτικές
3
Like
164
Πόντοι
166
Kάποιες τις τρελαίνει βλέπω η ιδέα ότι ο καλός αντρούλης τους μπορεί να τα σπαταλάει και σε άλλες, και το ρίχνουν στους συναισθηματικούς εκβιασμούς.
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
αντε παλι μια απο τα ιδια..
και μετα βγαινει η γκρινια οτι οι γυναικες κοιτουν μοναχα το συμφερον, οτι εχουν χαθει οι αληθινες σχεσεις κλπ κλπ.
αφου αναζητας την χαμενη ενταση αλλου, και η γυναικα σου δεν το ξερει, πώς σκατα εχεις μια ισορροπημενη σχεση? δεν ειναι συμμαχος σου σε αυτη τη ζωη, 2 against the world που λεει κι ενας φιλος μου...
τι σκατα παντρευεστε εφοσον δεν το θελετε? απλα και μονο για να εχετε φαινομενικα μια ησυχη ζωουλα και να κανετε παιδια?
κανε οοοοτι θελεις, αλλα να εισαι ξεκαθαρος με τον ανθρωπο σου.. μα τοσο δυσκολο ειναι πια?  :- :-
τωρα,

οσο μπορεις να καταλαβεις εσυ αυτο το ποστ του ElftexTP, άλλο τοσο μπορω εγω (και ο ElftexTP) να καταλαβουμε τους πόνους της 'περιόδου'..

bi δε γουέι, εγω συμφωνω απολυτα με το ποστ του κι ας μην βαζει υπογραφη.
 

Επισκέπτης
Kάποιες τις τρελαίνει βλέπω η ιδέα ότι ο καλός αντρούλης τους μπορεί να τα σπαταλάει και σε άλλες, και το ρίχνουν στους συναισθηματικούς εκβιασμούς.

εμπιστοσυνη, αγαπη και ειλικρινεια σου λενε κατι?
ποιους συναισθηματικους εκβιασμους? αμα γουσταρει ας κανει οτι θελει.. τη σχεση απο διπλα τι την θελει ομως?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom