Νέα

Θελω να γαμάω την πουτάνα και να είναι μέσα στο δωμάτιο και η τσατσά

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα xristosBBW
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 133
  • Εμφανίσεις 33K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Επισκέπτης
......Tα νηματα που ανοιγουν για ερωτησεις- αποριες στα λορδεμπου ειναι απιστευτα..απλα απιστευτα!!!...ειδικα τωρα τελευταια που σφιξαν οι ζεστες...αναμενω το επομενο νημα να ειναι του στυλ "θελω να γαμαω την πουτανα,με γκωνλικον ερωτα,αφου εχω στρωσει το σεντονι μου,χωρις να βγαλω το κουστουμι μου και να ειναι στο δωματιο η τσατσα,δυο τσετσενοι μπραβοι,ενας αυτιστικος λαχειοπωλης,ενας τυπος να μας χαιδευει τα χερια και ο σκαρμουτσος να μαγειρευει κοτομπιφτεκα"....

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

TSONTAKIAS1

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2007
Μηνύματα
931
Κριτικές
2
Like
3
Πόντοι
6
θελα να γαμαω την τσατσα και να ειναι και η πουτανα μεσα στο δωματιο!!!

παιζει πουθενα? :helpplea:
 

axaxouxas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
21.957
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
366

canibal

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2012
Μηνύματα
7.794
Κριτικές
4
Like
24
Πόντοι
66
......Tα νηματα που ανοιγουν για ερωτησεις- αποριες στα λορδεμπου ειναι απιστευτα..απλα απιστευτα!!!...ειδικα τωρα τελευταια που σφιξαν οι ζεστες...αναμενω το επομενο νημα να ειναι του στυλ "θελω να γαμαω την πουτανα,με γκωνλικον ερωτα,αφου εχω στρωσει το σεντονι μου,χωρις να βγαλω το κουστουμι μου και να ειναι στο δωματιο η τσατσα,δυο τσετσενοι μπραβοι,ενας αυτιστικος λαχειοπωλης,ενας τυπος να μας χαιδευει τα χερια και ο σκαρμουτσος να μαγειρευει κοτομπιφτεκα"....

:2funny:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906

prokopis_proikismenos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Νοε 2009
Μηνύματα
1.731
Κριτικές
10
Like
2.085
Πόντοι
3.187
Αυτό τώρα γιατί? Για να σου λέει (η τσα[sup]2[/sup]) να τελειώσεις επειδή περιμένουν κι άλλοι. Ή μήπως θα σοκαριστεί από το θέαμα που βλέπει. Οι τστσαδες ήταν κάποτε πουτάνες
 

mariath

Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2009
Μηνύματα
4.583
Κριτικές
6
Like
140
Πόντοι
16
Οι τστσαδες ήταν κάποτε πουτάνες
Δεν ισχύει για όλες.
Και το έχω ξαναγράψει, Βουλγάρα τσατσά σε στούντιο, συνταξιούχος (βουλγάρικη σύνταξη = 70 ευρώ) καθηγήτρια γυμνασίου.

Μου είπε ότι από το στούντιο έχουν παρελάσει πολλές μαθήτριες της, που έρχονται στην Ελλάδα "για δουλειά".

Συναντήσεις εκτός συνόρων, στην ξενητιά....
 

thepitbull

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2011
Μηνύματα
12
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
κλεφτρα ξενιτια
 

Επισκέπτης
Δεν ισχύει για όλες.
Και το έχω ξαναγράψει, Βουλγάρα τσατσά σε στούντιο, συνταξιούχος (βουλγάρικη σύνταξη = 70 ευρώ) καθηγήτρια γυμνασίου.

Μου είπε ότι από το στούντιο έχουν παρελάσει πολλές μαθήτριες της, που έρχονται στην Ελλάδα "για δουλειά".

Συναντήσεις εκτός συνόρων, στην ξενητιά....
βουρκωσα...
 

Επισκέπτης
οχι ρε ση αλλα γουσταρω τετεια φαση
αλλά ΕΛΕΟΣ, mercy που λεν κι οι Αγγλοσάξωνες, με αυτή την ορθογραφία & τα βίτσια σου!
Εντυπώσεις από το προηγούμενο www.bourdela.com/forum/index.php?topic=178232.0]ερώτημα σου[/url] δεν ανέφερες, πετάς ένα πυροτέχνημα θαρρώ, αφήνοντας απορίες...
Λοιπόν για να τελειώνουμε, πάρε το λεωφορείο (είναι χαλεποί οι καιροί, μην ξοδεύεσαι σε βενζίνες & διόδια, αλλά ξοδέψου σε ιώδια προφύλαξης) και κατέβα Καλαμάτα περνώντας από του Σερεμέτη το στενό (θα σε κατευθύνουν οι ταρίφες).
Εκεί είμαι κατά 99% σίγουρος ότι θα μπορέσεις να ικανοποιήσεις τα δυο καπρίτσια σου, καθόσον η ιδιοκτήτρια μια φορά με είχε κουτουπώσει, έτσι στην ψύχρα (είχα καλοντηθεί με πολύ αθλητικό look).
Για να μην ξανανοίγεις και 3ο thread ίσως και να σου κάτσει η θειά Μαντόνα :2funny:
 

koulamaria

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.421
Κριτικές
39
Like
6.823
Πόντοι
1.936
Σπουδαία τα λάχανα!
Εμένα μια φορά στο Αγκύρας 1 μου είχε προτείνει να τον γαμήσω τζάμπα ο τσάτσος! Σοβαρολογώ τώρα.

Είχε στήσει αυτί που έπαιρνα την Εύα, "φιάχτηκε" προφανώς και μετά που βγήκα μου την έπεσε και μου έλεγε "Ναι καλή πίπα κάνει η Εύα, καλή κι η Μαριάννα, αλλά η δική μου δεν παίζεται!" :grin: :grin:

Ο κύριος Άρης ήταν ο τσάτσος????? :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

lustforlife

Τιμημένος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
19.248
Κριτικές
82
Like
25
Πόντοι
1.246
εγω μια φορα ειχα γαμησει την πουτανα στην κουζινα και ο πουστης τσατσος επαιρνε ματι :2on1:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom